שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס "מלא"

רפאל
לפני 10 שנים • 1 בנוב׳ 2013
רפאל • 1 בנוב׳ 2013
אנשים שונים מתכוונים בשליטה לדברים שונים מאוד. אבל אם אפשר לחרוג מהנוהג ולטעון כמה טענה מבלי שמישהו מיד יקפוץ ויגיד ש"כל אחד ומה שמתאים לו" וש"אין ספר חוקים בדס"מי", אז הנה:

נדמה לי שמבחינה פסיכולוגית העקרון "לספק את הגבר" הוא דומיננטי מאוד במיילדום. לעומת זאת, בפמדום העקרון הפסיכולוגי שהרבה פעמים בולט אינו רק המקבילה "לספק את האישה" אלא גם "לא לספק את הגבר".
Mary Jane
Mary Jane • 1 בנוב׳ 2013
רפאל כתב/ה:
............
.......
"לא לספק את הגבר".

צירוף מילים מגרה (;
כן, שיישאר קשור בפינה כמו מסכן.
איש חלומות
איש חלומות • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
............
.......
"לא לספק את הגבר".

צירוף מילים מגרה (;
כן, שיישאר קשור בפינה כמו מסכן.

למה מסכן? icon_biggrin.gif
the rain song
the rain song • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
קצת מזכיר את הדיון האם שולט יכול לרדת לנשלטת שלו

השאלה בכלל לא הייתה מה אפשר או אי אפשר לעשות. כי ברור שאפשר לעשות כל מה שרוצים, לרקוד על שולחנות ולטפס על העצים ולחוות כל מה שמענג וכן ברור שאין ספר חוקים (מעייף כבר לקרוא אנשים כותבים את זה) ובלה בלה ידה ידה..

שאלתי מה מושך, מגרה ומעורר בעיניי אנשים שחובבים פמדום, ששליטה נשית מהווה חלק אינטגראלי מהמיניות שלהם. זאת מתוך מחשבה כי בפמדום, לעומת מיילדום, יש נטייה גדולה יותר להשהות את המפגש המיני המלא או להחליפו בתאוות אחרות. בייחוד ככל שהנטיות קיצוניות.

אני גם לא חושבת שיש מקום להשוות בין פמדום למיילדום בעניין הזה. נראה לי שבמיילדום חלק מאוד מרכזי בעניין - עליו יקום ויפול דבר - הוא הסקס המלא, שיש בשליטה גברית אלמנט גופני-גשמי משמעותי, ושסקס מלא תופס אצלם נפח גדול יותר, נאמר זאת כך. אני חושבת שלמרות שגם פמדום הוא בעל דגשים פזיים, מן הסתם, ולמרות שגם במסגרתו עושים סקס מלא (מן הסתם 2), הוא מאופיין באופן שונה לחלוטין, והוא בעל פרקטיקות שונות ומגוונות במסגרתן סקס מלא הוא ממש לא האישיו, לא הסיפור המרכזי, אלא נדבך מישני. ולפני שמתנפלים עליי - לא אצל כולם, לא אצל כולם. אבל אצלי כן, למשל.

צודקת.
התכוונתי למה שכחולית ואניגמטית אמרו, לא לשאלה הפותחת שלך.
הייתי צריכה להדגיש את זה. סורי.
פור גוד
פור גוד • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
קצת מזכיר את הדיון האם שולט יכול לרדת לנשלטת שלו

השאלה בכלל לא הייתה מה אפשר או אי אפשר לעשות. כי ברור שאפשר לעשות כל מה שרוצים, לרקוד על שולחנות ולטפס על העצים ולחוות כל מה שמענג וכן ברור שאין ספר חוקים (מעייף כבר לקרוא אנשים כותבים את זה) ובלה בלה ידה ידה..

שאלתי מה מושך, מגרה ומעורר בעיניי אנשים שחובבים פמדום, ששליטה נשית מהווה חלק אינטגראלי מהמיניות שלהם. זאת מתוך מחשבה כי בפמדום, לעומת מיילדום, יש נטייה גדולה יותר להשהות את המפגש המיני המלא או להחליפו בתאוות אחרות. בייחוד ככל שהנטיות קיצוניות.

אני גם לא חושבת שיש מקום להשוות בין פמדום למיילדום בעניין הזה. נראה לי שבמיילדום חלק מאוד מרכזי בעניין - עליו יקום ויפול דבר - הוא הסקס המלא, שיש בשליטה גברית אלמנט גופני-גשמי משמעותי, ושסקס מלא תופס אצלם נפח גדול יותר, נאמר זאת כך. אני חושבת שלמרות שגם פמדום הוא בעל דגשים פזיים, מן הסתם, ולמרות שגם במסגרתו עושים סקס מלא (מן הסתם 2), הוא מאופיין באופן שונה לחלוטין, והוא בעל פרקטיקות שונות ומגוונות במסגרתן סקס מלא הוא ממש לא האישיו, לא הסיפור המרכזי, אלא נדבך מישני. ולפני שמתנפלים עליי - לא אצל כולם, לא אצל כולם. אבל אצלי כן, למשל.

יפה ונכון כתבת, מרי.
( למרות שמתישהו אני חושב שיהיה נחמד אם תתני לי להעלות אותך על חגורת-צניעות. אני אקח לך את המפתח, ואסתובב איתו על הקרסול.. נסי והתמכרי. תצטרכי להיות ילדה טובה, ולהרוויח את הגמירות שלך. זה נורא יגרה אותך. בדוק. אל תמותי בלי לנסות את זה... .במילים אחרות, גם את המיילדום אפשר לשחק, אם רוצים, בצורה יותר ארוטית ופחות פורנוגרפית )
Mary Jane
Mary Jane • 1 בנוב׳ 2013
פור גוד כתב/ה:
[.............

.במילים אחרות, גם את המיילדום אפשר לשחק, אם רוצים, בצורה יותר ארוטית ופחות פורנוגרפית )

לא מכירה גברים שרוצים לשים את האישה שאיתם בחגורת צניעות. וגם לא רוצה להכיר. וחוץ מזה, מפתח על קרסול של גבר? בעע...רק לחשוב על שיער כפות הרגליים...לעומת זאת, מפתח על קרסול של אישה, שהיא גם יפה וגם ענוגה ואכזרית, שאפשר לקחת אותו ממנה לכאורה בקלות אבל בעצם אי אפשר, כי היא עקשנית והיא מסרבת, זה...קסם (בעיניי : ).

לגופו של עניין, כן, גם מיילדום יכול להיות אירוטי ופחות פורנוגרפי. אם כי נראה, מהצד, בבחינת רושם בלבד, שהוא יותר עוסק סביב איבר המין הגברי, עם אובססיה קשה למציצות וז' בתחת, יותר מכל.. (סליחה על הבוטות. וכן על ההכללות. הכל בבחינת רושם).
פור גוד
פור גוד • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
[.............

.במילים אחרות, גם את המיילדום אפשר לשחק, אם רוצים, בצורה יותר ארוטית ופחות פורנוגרפית )

לא מכירה גברים שרוצים לשים את האישה שאיתם בחגורת צניעות. וגם לא רוצה להכיר. וחוץ מזה, מפתח על קרסול של גבר? בעע...רק לחשוב על שיער כפות הרגליים...לעומת זאת, מפתח על קרסול של אישה, שהיא גם יפה וגם ענוגה ואכזרית, שאפשר לקחת אותו ממנה לכאורה בקלות אבל בעצם אי אפשר, כי היא עקשנית והיא מסרבת, זה...קסם (בעיניי : ).

לגופו של עניין, כן, גם מיילדום יכול להיות אירוטי ופחות פורנוגרפי. אם כי נראה, מהצד, בבחינת רושם בלבד, שהוא יותר עוסק סביב איבר המין הגברי, עם אובססיה קשה למציצות וז' בתחת, יותר מכל.. (סליחה על הבוטות. וכן על ההכללות. הכל בבחינת רושם).

א. אם עוד לא יצא לך להכיר גברים כאלו. אז נעים מאד.
כמו שאומרים היום, אני די מחובר לצד הנשי שלי, הא ? (:
ב. כפי שאמרתי, אני מסכים איתך. ככלל, האבחנות שלך נכונות בעיני.
הדגש במיילדום הוא הרבה יותר פורנוגרפי מאשר ארוטי, כלומר הדגש הוא הרבה יותר על איך לספק את התשוקה, ופחות על איך לעורר אותה.
ואם הדיון נדד למקום הזה, הוא בהחלט הפך מעניין בעיני.
ג. נכון גם שככלל נשים הן יצורים יותר סקסיים מגברים. ולכן אולי גם תסריטים של פאמדום אף הם יהי בדרך כלל יותר סקסיים בעיני מאשר תסריטים של מיילדום.

* רק אל תשכחי שכ-ל ההומואים היו מעדיפים לשכב איתי, ולא איתך. תני להם קרדיט. וגם נשים רבות, שאינן לסביות מיליטנטיות, היו עשויות לבחור בי... למרות השיערות המבאסות על הקרסול או על כפות הרגליים, ווינק ווינק... ( אבל דרך אגב, כפות הרגליים שלי בכלל לא שעירות. וגם הקרסול :- )
Mary Jane
Mary Jane • 1 בנוב׳ 2013
פור גוד כתב/ה:
[..........
........
הדגש במיילדום הוא הרבה יותר פורנוגרפי מאשר ארוטי, כלומר הדגש הוא הרבה יותר על איך לספק את התשוקה, ופחות על איך לעורר אותה. ..........

* רק אל תשכחי שכ-ל ההומואים היו מעדיפים לשכב איתי, ולא איתך.....

אהבתי את ההבחנה בין "לספק תשוקה" ל"לעורר תשוקה", זה היה יפה, תודה.
אתה יכול לקחת כל ההומואים לעצמך, בכיף, תחגגו לכם. ואגב הומוסקסואליות, גם היא מצטיירת יותר פורנוגרפית מאשר אירוטית. ומבחינה זו, יש הקבלה בין מיילדום לסקס הומוסקסואלי. אולי זה מסביר למה נשים נשלטות (ע"י גברים) מתגרות מצפייה בפורנו הומוסקסואלי. מה שאף פעם לא הבנתי עד תום...
פור גוד
פור גוד • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
[..........
........
הדגש במיילדום הוא הרבה יותר פורנוגרפי מאשר ארוטי, כלומר הדגש הוא הרבה יותר על איך לספק את התשוקה, ופחות על איך לעורר אותה. ..........

* רק אל תשכחי שכ-ל ההומואים היו מעדיפים לשכב איתי, ולא איתך.....

אהבתי את ההבחנה בין "לספק תשוקה" ל"לעורר תשוקה", זה היה יפה, תודה.
אתה יכול לקחת כל ההומואים לעצמך, בכיף, תחגגו לכם. ואגב הומוסקסואליות, גם היא מצטיירת יותר פורנוגרפית מאשר אירוטית. ומבחינה זו, יש הקבלה בין מיילדום לסקס הומוסקסואלי. אולי זה מסביר למה נשים נשלטות (ע"י גברים) מתגרות מצפייה בפורנו הומוסקסואלי. מה שאף פעם לא הבנתי עד תום...

לא, מרי. אני כמוך. גם אני לסבית (=נמשך לנשים ). אנחנו "בתחרות על אותו השוק" (:
בכל אופן, השאלה שלך על נשים שמתגרות מפורנו הומוסקסואלי היא באמת מעניינת בעיני.
אבל בניגוד למה שכתבת, אני מנסיוני מצאתי את ההומואים גם יותר פורנוגרפיים, וגם יותר ארוטיים. הם פשוט חיים את המיניות שלהם בצורה אינטנסיבית יותר מרוב האנשים. וכמובן גם גאים בה. הלוואי על כולנו..
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:

ולומר זאת יותר בבוטות (כאשר אני מצטט את אישתי בחופשיות): נראה שהמיילדום ומילת ביטחון הומצאו בעיקר על ידי גברים כדי שיוכלו לזיין בלי שיתבעו אותם אח"כ...