בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סרט מגניב ומטריד על חטיפה

אלימלך
לפני 10 שנים • 6 בנוב׳ 2013
אלימלך • 6 בנוב׳ 2013
פוג, הטענה שלך שהוא רק ניסה למשוך את תשומת ליבה בכך שהוא הלך להתלונן עליה,
רק מחזקת את טענתי שלא הייתה פה שום התמסרות, והוא נשאר אגואיסט כשהיה
ורק חשב על עצמו ועל צרכיו, אפילו במחיר של פגיעה בה.
אז טוב היא עשתה שהיא זרקה אותו מאחר והוא לא השתנה.
טוב שהוא לא ירה לה ברגל בכדי למשוך את תשומת ליבה.
ולגבי התמסרות ושעמום, אני עדיין חושב שאין קשר בניהם,
אתה יכול לשעמם אשה גם כשאתה מתמסר וגם כשלא.
אם אתה לא מעניין אותה (תרתי משמע) אז היא תשתעמם.
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 10 שנים • 6 בנוב׳ 2013
ליידי תמרה​(שולטת) • 6 בנוב׳ 2013
פוג, אני מבינה את הפחד שלך, אבל בגדול אני מסכימה עם אלימלך.
מאבקי שליטה חוזרים ונשנים יכולים לשעמם גם הם (כשזה אותו דפוס של חוסר יכולת להתמסר, חזרה מעגלית על אותם מאבקים ישנים), ואפשר לשעמם גם בלי קשר לשליטה.

אבל

יש שולטות שנהנות מהשליטה ויש שנהנות מההכנעה, מהציד עצמו. ואולי כולנו נהנות מהערבוב של שניהם, בזמנים שונים ובמידות משתנות. אם מה שהיא מחפשת זה את ההכנעה ואת הציד, יש בעיה בהתמסרות מלאה. אבל אם אקח אותי כדוגמא, אני רוצה עבד מתמסר, שיודע לתת את עצמו, וזה לא יפריע לי מדי פעם לצאת לציד - לדוגמא, ללכת למסיבה לבד, רק כדי להכניע ולכבוש. זה יכול לספק את היצר, ומערכות היחסים האחרות לא נפגעות מזה. הצורך בציד אינו קשור לשעמום, לא כסיבה ולא כמסובב.

ולגבי הסרט עצמו [ספויילר!] - אני תוהה למה היא התלוננה עליו בסוף. יכול להיות שהיא חשבה שתם ונשלם, ולא רצתה לראות אותו שוב בדרך החוצה. יכול להיות שזה נעשה כנקמה על התלונה שלו, ויכול להיות שזה היה "הוא עוד לא למד שלא מתעסקים איתי?!?" אבל אני חושבת שהרעד הראשוני שלה היה אותנטי - לא טלטל אותה להעצר, כי באיזה שהוא מקום היא ציפתה לזה, אבל טלטל אותה הויתור שלו, כי היא הבינה את גודל הכניעה, ולא רצתה בה. היא לא רצתה בקשר שההתמסרות יוצרת, לא רצתה להשאר חייבת ולא רצתה לחיות עם החרב העתידית הזו מעל ראשה.

כל הסצנה במשטרה הייתה מפתיעה ומעוררת מחשבות, יותר מכל הסרט. ושמתם לב להבדלי השפות? זה סרט גרמני בספרד, ואין שום התייחסות לסיבה שבשלה כל הגרמנים האלו בספרד. בלתי מובן לי לחלוטין.

שוב, תודה על ההמלצה לסרט.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 10 שנים • 7 בנוב׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 7 בנוב׳ 2013
תודה ליידי תמרה ואלימלך,

לא יודע אם שכנעתם עד הסוף, אבל לפחות אני לא מיואש לחלוטין יותר icon_smile.gif