אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעת ייעול להפחת הטרדות

ללללא​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 11 ביוני 2014

אדון "סבלני",

ללללא​(לא בעסק) • 11 ביוני 2014
אני לא מבינה מאיפה גברים מגיעים למסקנה הזאת שבחורות רוצות שיטרידו אותן..
אני באמת לא מבינה כמה אטום וטיפש אפשר להיות...
בכל הדיון הזה היו לפחות ארבעה בנות שאמרו לך במפורש שהן לא מעוניינות בזה,
ולכל תגובה כזאת היו בממוצע 7-8 לייקים(של נשים, אגב )...
ואתה, במקום להבין ממשיך להאמין שיש איזשהי קונספירציה של נשים שאוהבות להרגיש מוטרדות ולא מוכנות להודות בכך? ואתה עוד תוקף אותן על כך??! למה מישהי צריכה להתנצל שהיא מרגישה מוטרדת??
ההודעות שלך והיחס שלך לנשים פה פשוט דוחה, לא מושך, ואני לא מבינה מה לעזאזל אתה מנסה להשיג..
'Panda'{Beauty}
לפני 10 שנים • 12 ביוני 2014

אני יודעת בוודאות שזה לא יעזור

'Panda'{Beauty} • 12 ביוני 2014
כותבים לי בפרטי.
אני סוגרת את החלון הפרטי.
אני ממשיכה לכתוב בכללי והוא יודע שראיתי את החלון.
החלון מאותו האדם שוב צץ בפרטי.
שוב ושוב מספר פעמים.

במקרה הבא אני קוראת את ההודעות לפני שאני סוגרת.

נסו לא לאגנר ולראות מה קורה בתור ניסוי... זה פשוט יחזור על עצמו בסטים ולמשך ימים ואף שבוע, שבועיים ועלול לחזור על עצמו בייחוד אם הוא יקבל תגובה של מילה אחת.
בלוסום​(לא בעסק)

בואו נעשה הפרדה

בלוסום​(לא בעסק) • 12 ביוני 2014
יש את הנושא שהתפתח בין אדון "סבלני" לבין לוטוסית - אתם מוזמנים להמשיך בפרטי...
(למרות שמהכרותי עם שני המשתתפים הוכוח חסר טעם לחלוטין...)

לענין ההצקות. יש לי דרך התמודדות נצחית בנושא: אין לי ענין לרוב ההודעות שמגיעות אלי לפרטי.
אם את עונה, זה אומר שהתחלת דיאלוג והתענינת במי שכתב את ההודעה.
שטת הפעולה שלי היא שאני פשוט מתעלמת. כי אם ענית, נוצר דיאלוג שבמילא לא רצית שיתחיל.
ולא, אנשים לא מבינים מתי לא זה לא.
'Panda'{Beauty}

אדון משהו

'Panda'{Beauty} • 12 ביוני 2014
אני מתלבשת כך בכלוב כי אני רוצה שיאנסו אותי בהודעות.
קלעת בול כרגיל.
the rain song
the rain song • 12 ביוני 2014
קוראים לזה, אם אינני טועה, "תרבות אונס".
הקיום של הנשים איננו לרווחת הגבר
צאו כבר מהגישה הזאת
Patient dom​(שולט)

בלוסום..

Patient dom​(שולט) • 12 ביוני 2014
כמה חכמה ,איזו פרגמטיות,בגרות ,פשוט רמה אחת מעל ,אבל הן צעירות הם יבינו.את לא רוצה אל תעני,את לא רוצה תימחקי,את לא רוצה אל תעלי לגבר הביתה בשתיים בלילה אחרי חצי בקבוק.את לא עולה לחדר במלון עם גבר שכבר "אנס" אותך [גם קצב] מה גם שבואו נתעורר חברות [אילו שיש להם שכל] גם אם יפנה אלייך 30 פעם כאן באתר זו לא הטרדה,לא כל שכן אם ענית לו[בלוסון] ולא הכנסת אותו לרשימה השחורה..
Patient dom​(שולט)

Rebellion(אחרת) {Cafe}

Patient dom​(שולט) • 12 ביוני 2014
ילדה צעירה אין פה עניין של מוטרדות,כי אף אחת לא מוטרדת,זו לא הטרדה מה גם שכל הרשימה שם או חלקה הגדול של נשות חסידי גור ענתה לפחות פעם אחת לי או לאחרים כאן ואגב אף אחת מהם לא הכניסה אותי ובטח גם את האחרים לרשימת התעלמות אז,שיתוף פעולה כן ,הטרדה בוודאי שלא.
ללללא​(לא בעסק)

Re: Rebellion(אחרת) {Cafe}

ללללא​(לא בעסק) • 12 ביוני 2014
אדון סבלני כתב/ה:
ילדה צעירה אין פה עניין של מוטרדות,כי אף אחת לא מוטרדת,זו לא הטרדה מה גם שכל הרשימה שם או חלקה הגדול של נשות חסידי גור ענתה לפחות פעם אחת לי או לאחרים כאן ואגב אף אחת מהם לא הכניסה אותי ובטח גם את האחרים לרשימת התעלמות אז,שיתוף פעולה כן ,הטרדה בוודאי שלא.

אני לא יודעת לגבי אחרות. אני רק יודעת שאני, בחורה נחמדה לרוב שלא ממהרת לחסום אנשים, מקבלת הודעות שוב ושוב ושוב ושוב, עד שאני עונה(לא ישר חוסמת)- די, חלאס, רדו ממני!!
ואז אומרים לי, 'אה, לא ידעתי, סליחה. אבל, למה את תוקפת?(נכון, זה מפתיע שתוקפים אותך כשאתה שולח 50 הודעות בשעה) ואם את לא רוצה למה את מתעלמת? למה אתה לא אומרת מההתחלה לא?'(כי גם להתעלם זה לא בסדר נכון? הרי אם אגיד לכל אחד מהם לא, מעבר לזה שלא ישארו לי חיים, גם יתחילו מסע השכנועים למה כן.)..
וגם אחרי שאני כבר מתעצבנת, אומרת, מבהירה- לא, לא, לא!!
במקרה הטוב, ממשיכים להטריד. במקרה הרע, מתחילים לקלל..
the rain song
the rain song • 12 ביוני 2014
Grand miser
לפני 10 שנים • 13 ביוני 2014

בעניין ריבוי פניות והטרדות

Grand miser • 13 ביוני 2014
להמשיך לפנות לבחורה שאמרה לך בפרוש ״לא״ זו הטרדה.
מצד שני - בהתחשב בעובדה שיש יחס מספרי מגוחך בין מספר הגברים למספר הנשים המעוניינות בקשר שליטה ( מעט מאד נשים יחסית לגברים) ובהתחשב בעובדה שבחורות פה צריכות לפסול ולהתעלם קרוב ל99% מהפניות שהן יקבלו - לא כי כל הפונים כאלה גרועים, אלא פשוט כי אי אפשר להתמודד עם כ״כ הרבה פניות ואפשר לענות רק לבודדים - אפשר להבין מדוע גברים יחזרו ויפנו כמה פעמים גם אם לא יקבלו מענה מיידי.
כמו-כן קשה להמציא כל פעם את הגלגל מחדש ולהמציא פניות מקוריות שיבלטו על פני השאר.
מנסיוני ( הרב) כל ההכירויות שלי מכאן התחילו רק אחרי כמה פניות. היו בחורות שאפילו הודו לי שהתעקשתי, וטענו שהן פשוט פוסלות אוטומטית ומזל שהמשכתי אחרת לא היינו מכירים.
לעשות כלל או חוק המגביל פניות - יגרום להרבה פחות הכירויות באתר, אני אפילו לא אתפלא אם האתר יהפוך למקום שמכירים בו מעט מאד יחסית למצב כיום.
אם בחורה חוטפת מטח הודעות וזה מטריד אותה- שתלחץ על ״התעלם״.
לצורך הדיון התאורטי - גם לעשות תיכנות שחוסם פניות שניו ושלישיות אם הבחורה לא עונה - גם לא יהיה דבר נכון, כאמור - הכלוב יהפוך למקום יבש והבחורות יקלטו פתאום שאין להן גברים בחייהן.
לכן - צריך להשאיר לפחות להשאיר דברים כמו שהם.