סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקשר בין שפחות וכבוד

lilianna​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 3 במרץ 2004

נימוס אינו מצב מוחלט וקבוע

lilianna​(לא בעסק) • 3 במרץ 2004
אהבתי ומסכימה עם מה שטיצ'ר כתב רק מה , לטעמי כללי נימוס וכבוד גם כלפי מי שלא מגיע לו
אינם חלים באופן אבסולוטי ויש להבדיל בין "לא מגיע לו " אחד לבין "לא מגיע לו " שני .

ישנו סיפור על אציל אחד שהיה גאה על נימוסיו , אך פעם אחת בהיותו על סיפון אנייה שעשתה את דרכה למזרח , מעד ונפל לתוך הים , והותקף על ידי כריש .
טרם שעמד הכריש לטרפו הצליח האציל לשלוף סכין מכיסו .
הכריש נדהם , התבונן באציל והפטיר : " אבל, אדוני הבארון , מה יגידו הבריות ? דג בסכין ? ! "
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 3 במרץ 2004
אנפה יקירה

יש להם עוד כלל שלא ציינתי אבל הוא כתוב שם שחור על גבי מסך שכל שפחה מקבלת על עצמה שאין לה את אותם הזכויות שיש לאדונים מעצם היותה שפחה!!!!!!!! או במילים אחרות כל אשה היא במעמד נמוך מהגבר מעצם היותה אשה.......
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 3 במרץ 2004
נפלא, טיצ'ר. מסכימה עם כל מילה.

אריה, אני אמנם לא חלק מהפורום עליו דיברת ואני בטוחה שהם לא זקוקים להגנתי - אבל לא לעסו את הנושא עד זרה?
לא נמאס?
למה לנצל כל שפיץ של במה לסגור חשבונות?
חוצמזה - עד כמה שאני זוכרת, מעולם לא הזמינו אותך לפורום כי לא רצו או רוצים אותך שם (מכאן המרירות?) כך שלא יכולת "לסרב".. icon_wink.gif

אבל די. זה ממש לא קשור למה שאמור להיות בפוסט הזה.
למה לא להביע דעה נטו מבלי לנסות לגרור פורומים של אתרים אחרים? זה קצת מתחת לרמה. לא ככה?
nerissa​(אחרת)
אריה..עוד משו.. אתה מזכיר לי את הילדה הקטנה שלי כששתי האחיות הגדולות שלה לא רוצות לשחק איתה ומוציאות אותה מהחדר שלהן:

"אני בכלל לא רוצה לשחק איתם וזהו להם כי הן טיפשות ובכלל המשחקים שלהם לא מעניינים" היא אומרת במבט עורג ודמעות.. icon_lol.gif

רד מזה. נשבעת לך שכל הקהילה והפרברים של ניו מקסיקו גם הבינו כבר.. הם פיכס והם פויה וגם אם היו רוצים לשתף אותך לא היית משתתף כי כתוב כך וכך ובטוח שמה שקורה שם זה סדום ואמורה.

אז זה לא. ממש לא.

אנפה - אני דווקא חושבת שבהחלט תוכלי להשתלב ולהינות שם.
שאלי את טיצ'ר icon_wink.gif
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 3 במרץ 2004
נריסה
אין לי שום ענין לחזור למלחמה שניהלתי נגד כללי אותו פורום. אם לך נוח להיות בפורום שאלו כלליו אין לי שום בעיה עם זה וכל מי שטוב לו זה ענינו ולא עניני.

בחרתי להגיב ולהזכיר את אותו פורום וכלליו בגלל המתקפה שלכם על הדרישה ששפחות תכבדנה כל אחד שמתהדר בתואר דום. כאשר אפילו את כותבת
ציטוט: כבוד לא דורשים.

מעבר לזה לא אכנס שוב לכל אותו ויכוח ויותר לא אגיב בנושא.
פלוס מינוס​(אחר)
פלוס מינוס​(אחר) • 3 במרץ 2004
ואני נותר לי רק לחזק את ידי לילאנה
שמביאה לנו מהכתובים ומאירה את עיננו
ורק שאלה אחת נותרה פתוחה
לילי?
את לא בעסק?
או שרק מחכה למיספר עוסק מורשה
lilianna​(לא בעסק)
lilianna​(לא בעסק) • 3 במרץ 2004
חחחחחחח פלוסי חכה חכה אני באה לסגור איתך חשבון , אז קדימה תתחיל לתקתק את המוצרים
בקופה ותדפיס לי גם חשבונית מס כי עוסק מורשה מתנקה על הוצאות ומע"מ .

אתה חמוד ,כבר אמרתי לך את זה ? icon_wink.gif }{
nerissa​(אחרת)
בעיות בהבנת הנקרא, אריה?
אמרתי שלמרות שאני לא חברה באותו פורום ..
הייתי שם שבועיים. כשהרגשתי לא נוח מסיבות אלו ואחרות (שאין להם קשר לנושא או לחוקים הבסיסיים המשמשים יותר לסינון ראשוני) יצאתי משם. חייבת לציין שזה פורום נפלא, מעניין, עולים שם דיונים שלא ראיתי באף פורום אחר. נוהגים שם כבוד ה-ד-ד-י בין שני המעמדות.. כנראה העובדה ששעריו של הפורום סגורים הופך את התכתובת שם לאיכותית פי כמה וכמה ממקומות אחרים. האנרגיה מופנית בעיקר לתכתובת ענינית, מעמיקה ומעשירה.
מי שלא התאים - נופה. מי שבחר לפרוש - פרש. אחרים רבים הצטרפו וישנה שם דינמיקה נהדרת.

ולך אריה, יש לך בהחלט עניין לחזור למלחמה כי אתה זה שפתחת אותה גם אז, וגם עכשיו.

ובזה נסגר הנושא מבחינתי ולא אחזור אליו.
loren

Re: אני חייבת, פשוט חייבת להצטרף לפורום הסגור הזה

loren • 3 במרץ 2004
אנפת לילה כתב/ה:
אריה, תמליץ עלי?
תן לי לינק? משהו???
אני פשוט מרגישה שזה המקום הנכון בשבילי, תחושת בטן שכזו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

טיצ'ר- אתה מבחינתי שייך לקבוצה של הדומים הרציניים. ואני מאוד מעריכה את דעתך. ואני אגב שמחה שהתחלת לכתוב יותר בתקופה האחרונה. אבל מי כמוך יודע שדום זה תואר שמחייב אותך קודם כל מול עצמך ואחר כך מול אחרים. ויש דומים שיקח להם עוד מאה שנה רק להתחיל להבין מה זה דום. ואין לי ספק שגם אתה יודע את זה ואתה מכיר את התופעה. אז לא אכפת לי להגיד בוקר טוב עד הערב. אבל אני לא בעניין לצ'פר איזה אוויל ולפמפם את האגו שלו ( שדפוק במילא) ולקרוא לו דום.
זה שאני סאבית לא אומר שאני לא רואה. ואם אני רואה אני לא אקרא לו דום בדיוק בגלל הסיבה שראיתי.