ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי הטרדה מינית

מיתוסית​(שולטת)
לפני 6 שנים • 4 ביולי 2017
מיתוסית​(שולטת) • 4 ביולי 2017
נו, באמת, בייגל.
זו אמירה מגה שוביניסטית ומזלזלת בנשים.
ממש כמו שוביניסט ונילי שיגיד שאין דבר כזה הטרדה מינית, נשים מגזימות ומתלוננות על כל דבר וגברים מפחדים להתחיל עם מישהי בעבודה או לשאול מה שלומך...
גבר שחושש לעשות את זה- כנראה שיש לו סיבה לפחד.

מבטיחה לך שאף אחת לא תתלונן אם מישהו יכתוב לה: "שלום, גברתי. אפשר להכיר?", למרות שאותי באופן אישי זה מעצבן כי אני לא גבירתו ולא מלכתו של איש ואנחנו לא בסשן.
אבל הלוואי שכל ההודעות שאני מקבלת יהיו מנומסות כאלה. מבטיחה לא להתלונן.

אני מדברת על הודעות עם הצעות מיניות מפורשות, תיאורים מיניים בוטים, לפעמים בליווי של הצעה לתשלום.
אני מדברת על שליחת תמונות של זין או תחת פעור בלי שביקשתי.

כמו שאני לא מוכנה לקבל הודעות כאלה באוקיי קיופיד או בפייסבוק או מגבר שהכרתי במועדון רגיל- אני לא מוכנה לקבל את זה בקהילה. אני קודם כל בת חווה לפני שאני שולטת.
אני תוהה כמה מהנואשים והמטרידנים האלה בכלל מקבלים תשובות רלבנטיות או שהם סתם חיים בסרט שנשים רוצות שיפנו אליהן ככה.

וכן, גם שולטים פונים ככה (ואני בכלל שולטת).
וכן, אחרי פרסום תמונה סקסית (אפילו לא עירום של ממש) או פוסט סקסי אני מקבלת תגובות בבלוג ובפרטי עם מחמאות בוטות מאוד ולא נעימות.

יש הבדל בין לכתוב לי: "את ממש סקסית ויש לך אחלה תחת" בהתייחס לתמונה (וכמובן אם זה מישהו שנוהג להגיב לי או יש היכרות מסוימת לעומת גבר זר לחלוטין שזו הודעתו/תגובתו הראשונה) ל"אוי את כזאת סקסית ויש לך תחת מהמם, הייתי מת שתשבי לי על הפנים וללקק לך כל הלילה והיום את התחת שלך"- שזה ממש, אבל ממש לא מקובל...
מיתוסית​(שולטת)
ודבר נוסף שלא התייחסתי אליו כי דובר על הטרדות במרחב הוירטואלי, אבל מישהי הזכירה פה מסיבות... יש הסבורים שיש מי שמרשה לעצמו לכתוב מה שבא לו תחת מעטה האנונימיות- ובכן,לצערי הרב אני בין הותיקות כאן, משהו כמו 13-14 שנה בתחום, והייתי כמעט בכל מועדון וליין בדסמי ואין כמעט מקום שבו לא הוטרדתי.
בין אם מדובר בגבר שבמקרה הטוב אומר שלום ומיד מציע הצעה ובמקרה הפחות טוב מיד מציע הצעה ועד מקרה גרוע שבו נוגעים בי בלי רשותי, נדחפים למרחב הפרטי שלי בזמן סשן ברמה שמפריעה לסשן כולל לעמוד קרוב מידי כך שקשה לי להצליף בלי להוציא למישהו עין או תחושה של חדירה למרחב האישי שלי ושל הנשלט, נגיעה בו בלי רשות או בי...

אחד המקרים הגרועים ביותר שזכורים לי היה כששכבתי על מיטה ובנזוגי ירד לי וגברים בלי בושה ישב על המיטה באיזור החזה שלי בלי לשאול, הסתכל ממש מקרוב, אונן וניסה לגעת לי בירך בלי רשות.. האקס שלי כמעט דפק לו מכות (לא בקטע שיהנה מהן...).
לצערי לא תמיד יש מאבטח או dm זמין.

כך שיש גברים חצופים, חסרי בושה וכבוד בכל מקום.
וכן, גם במועדונים רגילים יש כאלה שפתאום יצמדו ויתחילו לרקוד איתי לי לבקש או לגעת בי במותן כשהם מדברים איתי ומכירים אותי חצי דקה.
התנהגות של גברים דוחים שלא מכבדים נשים והלוואי ותיכחד מהעולם.
Bagel
Bagel • 4 ביולי 2017
אז אם אני לא מסכים איתך אני מגה שובניסט? אני לא טוען שאין הטרדות מיניות אבל טוען שלא צריך להגדיר באופן גורף כל הודעה שגורמת אי נוחות כהטרדה מינית.

אם פרסמת תמונה סקסית עם התחת בחוץ, באתר שמוקדש לפנטזיות מיניות את לא יכולה להיות אנינת טעם עם התגובות. עצם פרסום התמונה הוא סוג של הטרדה מינית אז למה מצד אחד זה בסדר לפרסם תוכן פרובוקטיבי אבל מצד אחר זה לא בסדר להגיב בצורה פרובוקטיבית?

יש גבול מאוד ברור בעיני שמגדיר הטרדה מינית, כמובן שאם מישהו נוגע בך בלי שקיבל הסכמה או שולח לך עשרות הודעות פוגעניות אז זה דורש טיפול. אבל זה שאת לא אוהבת שפונים אליך כגבירתי ומבקשים ממך לשבת על הפנים, זה בעיני לא מצדיק את התג הטרדה מינית.

אני מקבל הרבה הצעות לסקס בתשלום בפייסבוק וגם באתרי הכרויות, זה פוגע בי אבל אני מסוגל להכיל את זה. בסך הכל רוב הגברים פה הם לדעתי בסדר ומיעוט מאוד קטן מפיק הנאה חולנית משליחת הודעות פוגעניות.

הרעיון שסוטי מין שבאים לבקר באתר פנטזיות פרועות יתנהגו בנימוס עילאי הוא קצת, איך לומר, ילדותי.
מיתוסית​(שולטת)
אם התלבשת חשוף והלכת למועדון ושתית אלכוהול- אז את לא יכולה להיות אנינת טעם ולטעון שאנסו אותך.
עצם ההליכה עם מיני קצרצר ומחשוף הוא סוג של הטרדה מינית, אז למה מצד אחד זה בסדר ללכת חצי עירומה ומצד שני זה לא בסדר שייגעו בך וימששו לך את הציצים בלי רשותך או יציעו לך הצעות מגונות?
נזמית לופתת
נזמית לופתת • 4 ביולי 2017
בייגל, אני חושבת שאתה שוגה בהערכתך את כמות הגברים ה'בסדר' וכמות הגברים 'המטרידים'. אחת מתוך חמש פניות אליי ביום טוב היא בסדר. היתר פוגעניות, מזלזלות, בוטות וכן חלקן הלא מבוטל אפילו ממש מטרידות. רשימת החסומים שלי, מפני שבשלב מסויים פשוט לא רציתי להכיל את זה יותר, עוברת את המאות. אגב, אני ממש לא חיה בסרט שאין ברשימה שם כאלו עם פרופיל כפול. משולש. מתושע.

ולא, זה שפירסמתי תמונה סקסית שלי, זו לא הזמנה להטרדה וזו חד משמעית גם לא הטרדה מינית של אחרים (אמיתי אתה חושב ככה?). זה הרצון שלי להיחשף בבמה שמתאפשרת לי להצגת תכנים. גם אם מישהו יכתוב בבלוג שלו - בבמה הפרטית-פומבית שלו - גסויות ואמירות בוטות זו אינה הטרדה מינית. גם אם יפרסם את איבר המין שלו בפרופיל שלו - זה אולי סר טעם, נתון לדיון וטעם אישי, אבל לא הטרדה מינית.

לעומת זאת, כשמישהו פונה אליי באופן פרטי וממען את הפניה אישית אליי זה אחרת. לא רק אם הוא סדרתי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יול' 05, 2017 12:40 am, סך-הכל נערך פעם אחת
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 4 ביולי 2017
בייגל יש לך כמה אמירות בעייתיות, תוהה כמה נשים הוטרדו ממך אם מה שאתה מציג זה המצב הרצוי בעינייך.
ושיהיה ברור, גם כאן לכל אחד מרחב אישי וחופש בפרופיל שלו. שליחת הודעה זו כניסה למרחב אישי כי היא יוצרת תגובתיות רגשית גבוהה בזולת בהשוואה לסתם להיחשף למידע בפורום שפתוח לכל.
אולי גם תמונה באלבום זו הזמנה לפרוץ למחשב של מישהי? בגלל שהיא "סוטת מין" ובטח רוצה את זה?
לא חושב שאתה בן אדם רע. אולי פשוט לוקה ביכולת אמפטית.
מיתוסית​(שולטת)
רק ביכולת האמפתית?
עם חשיבה כזו של "את וההתנהגות שלך מזמינה את זה", הייתי חוששת אפילו לצאת איתו לדייט תמים.
שמא יפרש את היציאה לדייט כהיתר להסכמה לסקס, נשיקה כהיתר לדחוף ידיים מתחת לחולצה וקפה בבית כהזמנה לסקס או סשן כי הרי הכרנו בכלוב. ברור שזה מה שאני רוצה, ואני לא יכולה להיות תמימה בנושא, לא?
shustov
לפני 6 שנים • 5 ביולי 2017
shustov • 5 ביולי 2017
הטרדות הן בהגדרה דבר פסול.
ולא רק פסול אלא גם דוחה ומבאס ולא חוקי.
יחד עם זאת, אחד היתרונות באתר הוא שאפשר בקלות רבה לחסום ולדווח ובה בעת אין חשש שהמטריד יהפוך יותר אגרסיבי (יתקוף פיסית למשל).
במובן הזה השהות באתר יכולה להיות חוויה מעצימה כשפוגשים מטריד בזוי
Bagel
Bagel • 5 ביולי 2017
כמובן שזה מאוד נחמד להפוך אותי לאנס או תומך באונס רק משום שאני לא מיישר קו עם הרעיונות שלכם בדבר פיקוח חברתי ותקינות פוליטית. אני תוהה האם דמגוגיה היא הכיוון היחיד אליו דיונים יכולים להתפתח פה.

חופש הביטוי הוא בעיני קדוש גם אם אנשים מוצאים את עצמם נפגעים או מוטרדים. זאת אומרת שאם מישהו תמונה פרובוקטיבים באתר של סטיות מין אז כן, זה בסדר אם הוא מקבל הודעות עם רמיזות מיניות, עבות או דקות. ואיך זה בדיוק מתקשר לזה שאני מצדיק אונס של בחורה שהולכת עם חצאית מיני? לא ברור לי. שום לבוש אינו מצדיק תקיפה אלימה של אדם, מבחינתי גם אם מישהו הולך ערום לגמרי זה לא מצדיק תקיפה מינית. אבל איך בדיוק הודעה כתובה שנשלחה באינטרנט נקשרת ככה באופן ישיר לתקיפה פיזית של אדם - אונס או הטרדה מינית? אובדן פרופורציות והתעלמות מניואנסים, זה מה שעומד בבסיס ההשוואות האלו. כשהכל הופך לפוליטי (פופוליטיקה) ובשם הצדק הטהור אז כמובן שאין מקום לשום דקויות ודין פרוטה כדין מאה. זאת הבעיה עם אידאולוגיות.

אני לא מטריד אף אחת וגם לא לוקה באמפתיה, פשוט אין לי סימפטיה לבולשיט ולמרות שאני תמיד הייתי מנומס ואדיב ולא פניתי בגסות רוח לאף אחד או אחת, אני חושב שזכותו של אדם לפנות בחוסר כבוד לאדם אחר מבלי שהדבר ייחשב לעבירה פלילית ולהטרדה מינית.

ההשוואות בין הודעה גסה לבין אונס או לפריצה למחשב כאילו מדובר באותה קטגוריה של התנהגות הן השוואות נואלות שמעידות על צדקנות יתר ואין בהן שום הגיון נאורות או צדק. ושוב, דמגוגיה היא כלי אינטלקטואלי די ריק מתוכן שבעיקר מעיד על המשתמש בו, אני חייב להיות אנס מטריד מינית ואחד שדוחף ידיים לדייט התמים שלו, אדם נטול אמפטיה ושונא נשים סדרתי - רק משום שאני חושב שהודעות גסות בכלוב הן לא בהכרח הטרדה מינית. שיח כל כך אלים וטעון באגרסיביות, מה קרה? אנשים אינטלגנטים ובוגרים לא יכולים לנהל פה דיון ענייני?
אריאל M​(אחר)
אריאל M​(אחר) • 5 ביולי 2017
אחרי שעקבתי אחרי השרשור במלואו. אני יכול מעט להזדהות עם בייגל.

היה פה עליהום לא מוצדק ודמגוגי לחלוטין.
זריקת כל סיסמא אפשרית הקשורה בשובניזם.
וכמובן. האשמתו בכל תחלואי החברה הגברית.

אני חושב שכחברה בריאה מותר לנו לשמוע דעות שלא כ"כ נוחות לנו ויושבות לנו בדיוק במקום שאנחנו אוהבים. (פוליטיקלי קורקט)

ובמיוחד במקום כזה. שכולכם יודעים יפה מאוד, מה וונילי חושב על גבר או אישה שאוהבים לחטוף מכות עד זוב דם.
(כן כן גם עם Ssc והכל)

אז בואו טיפה נכבד אחד את השני זה יועיל לכולם.