לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בפעם הבאה , אל תהיו כאלה היסטריים.

ve-ra{Q}
לפני 20 שנים • 14 באפר׳ 2004

ואולי בכלל...

ve-ra{Q} • 14 באפר׳ 2004
אפשר לבנות מערכת שתשמיד אוטומאטית את הפליטות הוורבליות והצחנה המילולית של החצי לאחר שקיבלו תגובות משובבות של האפרוחון ודומיו?
רגע... הולכת לשרשור של רנדום- אולי עדיין לא סגר את הבאסטה icon_rolleyes.gif .
ים_yam​(לא בעסק)

הגיע הזמן להשחיל גם מילה...

ים_yam​(לא בעסק) • 14 באפר׳ 2004
חצי,
כשאני מגהצת לאפרוח את העניבות למשרד, אתה רוצה שעל הדרך אני אגהץ גם לך את הקמטים מהמצח???
קשה לך לקלוט שבבית אחד בין הרים ושדות גרים יחד בהרמוניה בטי, אפרוח, ילדה, חתול וסאבית?
אולי לך זה לא נראה מושלם אבל בשבילינו זה עובד מצויין!!!
ורק כדי לסבר את אוזנך - לסאבית יש גם דום ששותף עליה יחד עם בטי וגם בן זוג ונילי.
אנחנו פשוט אנשים שאוהבים אנשים (וחתולים וכלבים ואפרוחים) ואפילו לפעמים יש לנו אמפתיה לחצאים.
שיהיה לך יום נפלא!

נערה מופקרת​(אחרת)

הממממממ....

נערה מופקרת​(אחרת) • 14 באפר׳ 2004
אני עדיין לא מבינה למה אתם מגיבים לנעל הזה....
הוא מחפש חיבוק וירטואלי, ואתם/ן נותנים לו בכזו קלות.
אוחחח כמה נחות הוא.

בטי, את יורדת ברמה וזה לא מתאים לך.
icon_smile.gif))
חצי אדון

היצע וביקוש - ועוד איך ביקוש.....

חצי אדון • 14 באפר׳ 2004
נערה
הדבר היחיד שעליו את אמורה לחשוב זה על איך זה שאת מבקשת לא להגיב אליי ובכל זאת תמצאי את עצמך מגיבה פעם נוספת.
כמו כן , תנסי לחשוב איך "נעל" כמוני מביא אותך למצב שבו את בקריזה, וכל זאת מבלי לקלל ולנבל את הפה ולו פעם אחת.

אבל...למזלך את לא לבד....

שימי לב מה קרה ל - BUNTY ולאפרוח קטלני.......

Bunty כתב/ה:
אפרוח קטלני כתב/ה:
חצי אדון, אחרי שקראתי את תגובתך הנוקבת לדברי, אני חוזר בי. אתה לא חצי טמבל, אתה טמבל מלא - מלא. לחילופין, עיון חוזר בכל השרשור הזה מעלה סברה אחרת- אתה בכלל תוכנת מחשב.

השאלה היחידה היא - למה שמישהו ישקיע זמן בכתיבה של תוכנה כזו???

השאלה היחידה שלי היא למה אנחנו טורחים לענות לו. זה רק מדרבן אותו ואת ממשיכי דרכו להמשיך לכתוב כאן.
אפרוח קטלני כתב/ה:
אז שוב פעם אני שואל - מה באמת אתה רוצה? שקל? קח שקל ותחזור לשמוע אבבה בכרטיס קול החדש שלך.

הוא רוצה שנענה לו. זה הפטיש שלו.

חצי אדון כתב/ה:
נ.ב

אני שולט בך כאן . אתה מגיב בדיוק כפי שאני רוצה! icon_lol.gif

BUNTY - קח לך אתגר, ואל תענה לי כאן!
(אתה לא זה שהצעת לעצמך ולאחרים לא להגיב להודעות שלי ?).

ושאלת מליון הדולר - האם BUNTY יגיב ?

ונכון - BUNTY ואפרוח הגיבו ולא פעם אחת אחרי ההרצאה שלהם .
אז? זה יקרה גם לך ? אין לך ולהם מילה כזה כאילו? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
לדעתי, את ושאר
העדר האקטיבי , תגיבו בכעס, בתסכול , במרירות , וכו... עד שאני אחליט שדיי לכם/ן.
ולעולם לא תצליחו להבין את
התופעה!

נ.ב
הבחור הכי שווה כאן! ובכלל! נקודה.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 14 באפר׳ 2004
בדבר אחד אתה בטוח צודק - לעולם לא נצליח להבין את התופעה.

אבל מה שמתמיה אותי - איפה בכל הדברים שלי הצלחת להבין שאני לא מתכוון להגיב לך ? איפה בכל ה"הרצאה" שלי כתוב כזה דבר? אולי... אולי... לקית ב wishfull thinking?

עוד מניפולציית דמיקולו נוסח חצי אדון - אתה באמת חושב שאם אתה תציג את העובדה שמגיבים לך כניצחון שלך, אז נפסיק להגיב לך? ואז תוכל להגיד שוב שאתה שולט בתגובות שלנו?

אם ככה, אני טוען שהעובדה שאתה מגיב לתגובות שלי לשטויות המעצבנות שלך מוכיחה ללא ספק שאני הוא זה ששולט בתגובות שלך, ואני עוד ילדון עבדון שאפילו לא יודע להדגיש ולהחליף צבעים כאן בפורום... ואם תגיב עכשיו באיזשהו שרשור, זאת תהיה הוכחה ניצחת לשליטה שלי בתגובות שלך.

ולמען האמת, אני מתכוון להמשיך ולהגיב, כי בכל פעם שאני מתרומם לעוד פליק פלק - צוקוהרה מילולי שמסתיים בפרצוף שלך אני מתמלא בתחושת סיפוק אדירה, בייחוד לאור התגובות הפאתטיות והמניפולציות דמיקולו שלך.

אבל אתה יודע, אם זה כואב מדי אתה פשוט יכול להגיד את מילת הביטחון שלך... שהיא פשוט לשתוק. אם תמשיך לברבר זה לא ייגמר.

ישנם מקרים בהם אני מוכן לאפשר לאנשים אחרים להגיד את המילה האחרונה בויכוחים. אבל המודעות האסתטית שלי פשוט לא מאפשרת לי להניח למצב בו המילה האחרונה תהיה הר החרא שיצרת כאן...
חצי אדון
חצי אדון • 14 באפר׳ 2004
אפרוח

האמת שאני חייב להודות שאתה (בנתיים) היחיד שמהווה לי אתגר כאן.
לעומת השאר , אתה לפחות מפעיל את התאים האפורים לפני שאתה מגיב.

מה דעתך , אחרי שאתה ואני הבנו שכבר למדת לעוף לבד , לעשות "שולם"?

נ.ב
והפעם בלי נ.ב.icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 14 באפר׳ 2004
כאשר אדם כותב בפורום יש לו מטרה מסוימת, חלק כי הם רוצים להביע דעה וחשוב להם שדעתם תשמע, חלק רוצים לעשות רושם, חלק מנסים להסביר דברים, כל אחד וסיבותיו.

כאשר אתם רואים את מה שהחצי כותב אתם צריכים לשאול את עצמכם, למה אדם שחושב כפי שהוא חושב על BDSM מחליט לכתוב דווקא כאן? אני לא בעל מקצוע ולא אכנס להגדרות אבל ברור מה שהוא רוצה זה תגובות, לא איכפת לו מה התגובות כל עוד יש תגובות.

אתם יכולים לקלל אותו, אתם יכולים לנסות להסביר לו באותו ומופתים, זה פשוט לא יעזור. לגביו כל תגובה היא נצחון, הוא רוצה יחס ואתם נותנים לו. כמה שאתם תתנו לו יותר יחס ככה הוא יכתוב יותר וינסה "להשתלט" על כל שרשור לקבל את היחס שהוא כל כך זקוק לו נפשית.

הדרך "לטפל" ביצור כזה היא או למנוע ממנו את הכתיבה (שזה ענינו של כלובי ולשיקולו) או פשוט להתעלם ממנו. התעלמות ממנו והתיחסות אליו כאל אויר זה הדבר שהכי פוגע בו. כל התיחסות אליו היא נצחון לגביו, כל התעלמות היא כשלון, אז מי שרוצה שהחצי ירגיש מנצח שיגיב, מי שרוצה שהוא ישתוק ויעלם, פשוט יתאפק ולא יגיב. לא תגיבו והוא ילך לפורום אחר לחפש "קורבנות" חדשים שיתנו לו את תשומת הלב שהוא כל כך זקוק לה ולא יודע איך להשיגה אחרת.

לפני כמה חודשים הוא ניסה "להיטפל" אלי ואל השפחה שהיתה איתי. הגבתי פעם ואמרתי שיותר לא אגיב וגם אסרתי בתוקף על השפחה שהיתה איתי להגיב, הוא הבין שזה לא ילך ונעלם לכמה חודשים, כנראה הלך לחפש את טרפו בפורום אחר.

נכון זה לפעמים קשה להתאפק, לפעמים חושבים שאם לא נגיב אז אחרים יחשבו שאולי השטויות שהוא כותב נכונות, אבל מי שמאמין לשטויות שהחצי כותב פשוט לא ראוי להיות חבר, לכן מי שרוצה שהחצי יפסיק למלא את הפורום בשטויות שלו חייב ללמוד להתאפק.
חצי אדון
חצי אדון • 14 באפר׳ 2004
המלך אריה הראשון כתב/ה:

הדרך "לטפל" ביצור כזה היא או למנוע ממנו את הכתיבה (שזה ענינו של כלובי ולשיקולו) או פשוט להתעלם ממנו. לפני כמה חודשים הוא ניסה "להיטפל" אלי ואל השפחה שהיתה איתי. הגבתי פעם ואמרתי שיותר לא אגיב וגם אסרתי בתוקף על השפחה שהיתה איתי להגיב, הוא הבין שזה לא ילך ונעלם לכמה חודשים, כנראה הלך לחפש את טרפו בפורום אחר.

נכון זה לפעמים קשה להתאפק, לפעמים חושבים שאם לא נגיב אז אחרים יחשבו שאולי השטויות שהוא כותב נכונות, אבל מי שמאמין לשטויות שהחצי כותב פשוט לא ראוי להיות חבר, לכן מי שרוצה שהחצי יפסיק למלא את הפורום בשטויות שלו חייב ללמוד להתאפק.

מלך יקר
הדרך שלך להתמודד איתי זה למנוע ממני את הכתיבה? כזה חלש אתה ? (אתה הרי אדון!)
איפה השפחה הזו שהיתה איתך ? לאן היא נעלמה ומדוע היא לא איתך כעת ?
קלטה מאוחר מדיי את מה שאני קלטתי עליך ולא רק עליך ?
אתה לא נקי . מלך . אתה מנסה לצייר כאן דמות של "מלאך" ואתה לא.
לך קרא את עצמך למעלה , תתחבר למילים , לבין השורות ותראה כמה רדוד אתה ולא אמיתי.
אם לשפחה שלך היה העוז לקרוא אותך אז כפי שהיא יודעת לקרוא אותך עכשיו היא לא היתה איתך.
(והערה בונה מהצד....לא לך....ודיי לחכימה ברמיזה!)
אולי פשוט שיחקת את ה " אמרתי לה בתוקף" יתר על המידה ?
מי אתה חושב שאתה שתקרא לעצמך אדון ולה שפחה ?
תתעורר איש.
אתה לא אדון ולא בטיח . והיא לא שפחה.
אתה גבר והיא אישה.

אתה כבר העשירי השבוע שמשחרר כאן הודעות בנוסח " תעזבו חברים , אל תגיבו לחצי אדון "
והם חוזרים אליי . תמיד !
חשבת על זה שאולי זה גם הצורך שלהם/ן ?
אהה?????????????(עיצבנת אותי עכשיו...) icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
אתה/הם רוצה/ים/ות אותי לא פחות מאשר אני צריך אותך/ם/ן.
הם /ן בעצם לא "נכנסים" בי אלא בעצמם/ן!
פעם אחרונה , מי ששלם עם עצמו לא טורח להגיב אליי כאן.
אתה איש חלש. נקודה.
אתה איש לא אמיתי. אתה מבצע מניפולציות על עצמך ועל ה"שפחות" שלך.
אתה הגבת כאן כי רצית לשחק את ה"צפוני" החכם . ואתה לא!
ויקרה לך כנראה מה שקרה לנערה מופקרת ולעוד לא מעט כאן .
אתה תגיב אליי שוב ואם לא תגיב אתה תתפקע בתוך עצמך.

להזכירך , פעם רשמתי כאן בהומור שבנות האתר אמורות בעצם להודות לי כי אני באיזשהיא צורה מסנן להן את ה"אדונים"?
הן רק צריכות לצפות בתגובות של ה"אדונים" כאן אליי כדי להבין ש"דברים שרואים מכאן יראו מתישהוא גם משם....(הרסתי את החכימה..לא מאמין...) icon_rolleyes.gif

אז לפני שאתה נכנס למוד של השנקינאי המתוק והממושקף אני מציע לך להסתכל טוב טוב במראה!