בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התחלה של חיים חדשים

סווריןן
לפני 3 שנים • 19 בנוב׳ 2020
סווריןן • 19 בנוב׳ 2020
תודה על תגובתך לדברי, אליפסה. מה שכתבת נראה לי נכון, שהחווייה המתגמלת היא חלק חשוב מההצלחה של השליטה. נראה לי שחשוב לזהות שתחושת 'התגמול' או התחושה 'הטובה', נובעת ממשהו אחר, עמוק יותר. נראה לי שחשוב לזהות שאותו משהו אחר, אינו רק הצורך שסופק, אלא הדיבור הגופני-נפשי שהתרחש, כשמישהו מביא את המיניות הפרועה שלו לחדר ומישהו אחר מגיב, מקבל, משקף, משחק איתה. בדימוי שבחרתי של סקס כשפה, נשמע שבעלך דובר ספרדית, ואילו את יודעת גרמנית, איטלקית וצרפתית, ובחרת ללמוד ספרדית כדי 'לשוחח' איתו. אם לא היית רוצה לדבר דווקא איתו, לא היית לומדת ספרדית: השפה חשובה לך פחות מבן השיח... ואולי, אם את צודקת, זה קשור למיניות נשית.

אבל בגלל שהדיון עבר לזוגות נשואים, כדאי לדעתי לומר משהו נוסף לפותח השרשור הזה: תראה, החסרונות של מונוגמיה עבור גברים ידועים לעייפה ולא אחזור עליהם. אבל אחד מהיתרונות שלה, במיוחד בקשר קינקי, הוא שאינך חייב להתחיל כל פעם מחדש. אינך צריך להתמודד עם המבוכה הראשונית. אינך צריך לעסוק בחשש אם היא תקבל אותך או לא. השיחה הארוטית בינך לבינה תמיד מתחילה ממסד גבוה. היא כבר מכירה אותך. היא כבר יודעת אותך. היא למדה אותך, ואם יבוא לה, היא תלמד אותך על עצמך דברים שלא ידעת. אם הסקס טוב (וזה 'אם' גדול, אני יודע...), אשתך תוכל להוביל אותך לעונג לא מוכר ולא צפוי. אבל היא חייבת להרגיש שהיא מדברת איתך שם, משוחחת איתך, מכירה אותך - לא מספקת רשימת דרישות. ואם אליפסה צודקת בעניין המגדרי, העונג של אשתך קשור הדוקות לכך שאתה באמת 'משוחח' שם, ושהיא 'מדובבת' אותך, ושאתה גם 'מקשיב' ו'מדובב' מצידך.