צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לחלק מהבנות כאן יש גבול - המראה שלהן

Zord​(מתחלף)
לפני שנתיים • 30 באוק׳ 2021
Zord​(מתחלף) • 30 באוק׳ 2021
פשוט תמשיך הלאה , היא כבר שכחה שאתה קיים בכלל.

תחשוב שאתה עובד בטלמרקטינג ואז מתבאס שלקוח ניתק לך בפנים ואתה הולך עצוב למנהל שלך ומספר לו מה קרה ומה היה בשיחה.

בגלל כמות הפניות העצומה שנשים מקבלות אונליין, אין לך בכלל טעם לחשוב על "למה" כי זה לא רלוונטי..היא יכולה למצוא מישהו רבע שעה אחרי שדיברנו איתך או אפילו במקביל.

כל צורת חשיבה אחרת רק תכניס אותך לדיכאון שאתה לוזר...רק שתדע שרוב הגברים מקבלים יחס דומה אלא אם הם צ'ארמרים עם קבלות.
פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}
ואני עוד תמים שאפשר להכיר אדם בלי לחשוב מהזין,
לא כל הזמן תצליח לא לחשוב מהזין.
אבל לקרוא למהלך "איך את נראת" דרך סינון כדי לא לבזבז זמן...
זה שקר שקוף .

תחזור לאתרי היכרויות ונילים עם תמונות ומשפטי קופי-פייס קלאסים.
שתתבגר מנטלית תחזור לפה.
Aristotle​(נשלט)

נראה לי קצת מוגזם

Aristotle​(נשלט) • 30 באוק׳ 2021
נימרייה כתב/ה:
רק תאוריה, אוקיי?
מהמעט שאני רואה פה היא ענתה זוגי על השאלה איזה קשר.
והדבר הבא ששאלת היה איך היא ניראת...
לי אישית זה יוצר תחושה שלא דיברתם הרבה ואחד הדברים הראשונים שאתה שואל זה איך היא ניראת ולא מתעניין ממש בה.
(שזה אולי לא המקרה אבל יש לי תחושה שכן...)
אז אם זה באמת ככה, והשיחה לא זרמה ואתה ישר מחפש מראה עוד לפני שבכלל דיברתם זה יכל להראות לה לא רציני או להרגיש שטחי או כל סיבה אחרת. היא יכלה לקבל מלא פניות כאלו כבר ועוד אחת לאוסף עם שיחה לא זורמת וישר שאלות על מראה יכל להרגיש לה משעמם והיא סיימה את השיחה...

אולי היא סתם לא מעוניינת בך .
או שהיא באמת לא הרגישה בנוח עם השאלה, וניראה לי שמותר לה לסיים שיחה שלא נעימה לה זה לא איזה סיפור מטורף.

תיהיה חזק זה קורה להרבה אנשים פה, ותתקדם הלאה. מאחלת לך בהצלחה עם ההבאה בתור.

לא יודע, אולי פערי תפיסה בין גברים לנשים

אם מבקשים ממני תמונה על ההתחלה זה לא נראה לי תלוש מהמציאות....לגיטימי לגמרי שהצד השני ירצה להבין עם מי הוא מדבר ומשיכה פיזית זה משהו שאנשים מחפשים ברוב מערכות היחסים הזוגיות שנתקלתי בהן.

אבל כן....לדפדף הלאה זה הדבר הנכון לעשות
The Spade​(שולט)
The Spade​(שולט) • 30 באוק׳ 2021
בהמשך למה שכתב זורד, פשוט תמשיך הלאה, אין שום סיבה להשקיע אנרגיות, אתה באונליין דייטינג.
היא לא מתאימה למה שאתה מחפש, נקסט.
Glitch
Glitch • 30 באוק׳ 2021
לא, זה אתה שבגבול שלהן. אתה ואחרים כאן חושבים שאם שאלת משהו או ביקשת משהו, והצד השני לא ענה לך כפי שציפית או לא שיחק את המשחק כך שאתה תרגיש שאתה ממקסם את הזמן-מאמץ שאתה הגדרת כשווה בהיכרות בין אישית,
אז מדובר באדם הזוי בצד השני, או גרוע מכך - מכוערת.

אתה כנראה מפסיד נשים שנראות טוב עם הגישה שלך, כאילו מדובר בחתיכת גבינה צפתית בתצוגה בסופר שאתה צריך לקבל את כל האינפורמציה עליה לפני שאתה מעמיס.

זה עשוי להפתיע אותך, אבל יש אנשים כאן שמצפים לדברים כמו עניין וסקרנות והנאה כדי לטרוח לצאת מהאנונימיות או לטרוח בכלל. וכן, הפורמט של הכלוב הוא אנונימי. בשביל דברים אחרים שעובדים הפוך, כלומר קודם תמונה כי כל השאר משעמם תחת, תתכבד ותפנה לעשרות האפשרויות הסחיות שיש באינטרנט ובחנות האפליקציות.

באמת, זה כאילו הדיון האינפנטילי הזה ימשיך לנצח עם אותם טיעונים מרים ועבשים. איך מישהי מעזה לא לרצות לענות על 20 שאלות "מה מחפשת" בנאליות פלוס לשלוח לך תמונה או לתאר את הגזרה שלה כשהרגע התחלתם לדבר??? איך היא מעזה להשלות אותך, הקונפה??? מה עם הזמן היקר שלך??? למה כולן כאן מכוערות ושמנות ורק מי שלא מעלה תמונות של עצמה עירומה וכל השאר כותבות???

רעיון מהפכני: נסה לעבור למישהי אחרת ותצלם מסך כשהצליח לך
Fluffydan
Fluffydan • 30 באוק׳ 2021
לי ממש אין אינבוקס מלא, אבל עדיין ארגיש אי נוחות אם מישהי תשאל דבר כזה בשיחת הכירות ראשונית.
fkfkeoeofkfk
fkfkeoeofkfk • 30 באוק׳ 2021
NobleSavage כתב/ה:
אז לפחות תשאל שאלות ספציפיות.
למשל, "רזה?"
מה זה יעזור לך עכשיו שהיא תכתוב על צבע העיניים שלה? מה זה איך את נראית? נראה לך שמישהי תענה לך "שמע, אני כונפה רצח"?
בכל אופן, עם שאלות כאלה, אל תצפה שהשיחה תזרום. מה לעשות. זה אחד החסרונות בפורמט. לא חסרות פה בנות שאפשר להסיק איך הן נראות, פחות או יותר, מהפרופיל/בלוג.

תגדיר רזה.
בלוסום​(לא בעסק)

אתה בקושי מכיר אותה

בלוסום​(לא בעסק) • 30 באוק׳ 2021
וישר מתנפל.
קודם תבדוק אם יש זרימה מינימלית התחלתית לקשר.
אחר כך יגיע כל השאר.
MnS
MnS

תלמד לקרוא בין השורות

MnS • 30 באוק׳ 2021
בדרך כלל אלה שמרוצות מאיך שהן נראות מפרסמות תמונה לפחות חלקית כי יש להן מה להראות. אתה שואל אותה על המראה כאשר בבירור היא לא מי יודע מה בטוחה בעצמה מהבחינה הזאת ולכן היא נרתעת מגברים ששואלים אותה על זה. בוא נגיד שעצם התגובה שלה ענתה לך על השאלה שלך בעקיפין... אם היא הייתה בסטטוס "נראית פיצוץ" לא נראה לי שהייתה מגיע לזה שאתה שואל אותה את השאלה הזאת..