בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צביעות השמאל

TV_Eye​(שולט)
לפני 20 שנים • 19 במאי 2004
TV_Eye​(שולט) • 19 במאי 2004
רק לידעת האנשים החדשות החדשות לאחר שצה"ל הציעה לבצע יחד עם הפלסטינאים תחקיר לאירוע התברר שההורים היו 7 ולא 12 ו5 מהם היו חמושים

נא כולם לזכור את כול התעמולה שהפלסטינים עושים נגד ישראל בין היתר אפר לזכור את האשמות שהכדורים של צה"ל מעושרים באורניום שאנחנו משתמשים בגז חרדל שבגנין השמדנו את כול האוכלוסיה וכו וכו וכו....
abcd

פשן

abcd • 19 במאי 2004
אתה חושב ש"תשנה את העולם"?

שתנקה את כל הרפש מהשלטון העכשווי?

תמים...

אבל זה תמיד נחמד לראות את האש הראשונית בוערת, את התחושות התמימות והאמיתיות לפני שהירוקים משנים אותן... icon_wink.gif

אם תעשה שינוי לטובה במדינה, אני בעד.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 19 במאי 2004
אין לי גרוש על התחת
וזה בדיוק העניין.
הייתי בארה"ב, פעמיים. אני יכול לומר לך בצורה הכי כואבת. שם יש לי סיכוי לעשות הרבה הרבה יותר כסף מאשר כאן בארץ.
חוץ מזה, כסף בשביל לשבת על החוף ולהסתכל על כוסיות ?
כשגרתי באוונטורה על החוף שם באיזור מיאמי, עבדתי פעם כן ופעם לא וזה הספיק לי להתקיים בכבוד. ובתוך המחיר של השכירות בקומפלקס, היתה גם בריכה במרכז הקומפלקס, כך שאת יכולה לחזור מהעבודה ולרבוץ בבריכה בכיף ולהסתכל על כוסיות חופשי.
אם אין לך מקצוע, אז בארה"ב את עובדת כמו חמור ביום ובלילה את כמו מלכה.
בארץ את עובדת כמו חמור ביום וצריכה להמשיך לעבוד כמו חמור בלילה כדי לסגור את החודש.

כרישי הממון יאכלו אותי ?
אין סיכוי.
אין לי שום עניין בממון של פוליטיקה, כעצמאי אני יכול לעשות הרבה יותר כסף מכל הפוליטיקאים בארץ גם יחד.
וגם השלב הזה יגיע אצלי.
שנית.
אני מודע לכח של בעלי הממון על נבחרי הציבור שלנו.
תמים ? ממש לא.
להיפך. העם תמים. רובם חושבים שמי ששולט במדינה זה נבחרי הציבור שלנו, אלה שאמורים להתחלף כל ארבע שנים.
מי ששולט בפועל במדינה הזאת אלה בעלי הממון כפי שאמרת והם לא מתחלפים כל ארבע שנים.

אבל אני מאמין שמי שיצליח לאחד את העם
מי שיצליח להכניס אמון בעם ולגרום לו להאמין שהוא באמת רוצה רק בטובתם ולא בטובתו האישית
מי שיקבל את אמון העם
יכול להפוך את כל המדינה
והוא לא יצטרך אף כריש ממון.

גם זה יגיע.
כלובי
כלובי • 19 במאי 2004
אף אחד לא אמר שריססו אותם גם צהל אומר שהוא ירה עליהם פגז של טנק
ורק אתה צועק שהם ממציאים הכל אחרי שהרמטכל כבר דיבר על זה, לא טרחתי לקרוא את משנתך על פולארד ולא את כל מיני תרוציך והתחכמויותיך המילוליות שכבר הוכחתי פעם אחר פעם כמה מצוצות מהאצבע מטופשות והכי גרוע לא קשורות למציאות הן.

ו-TV EYE אתה מצטט את מה שהרמט"ל אמר, משום מקור פלסטיני לא נמסר שיש חמישה חמושים. דיסאינפורמציה מכל הכיוונים בשלב הזה כולל מישראל.

כל מי שטרח לענות לך בעבר ולהשמיע את דעתו כבר מזמן התאייש לא בגלל שאתה חכם גדול אלא בגלל שאתה פשוט חי הוזה מציאות מעוותת ובכל פעם שמנפצים לך טיעון אחד אתה מביא עוד חמש שטויות מצוצות מהאצבע.

אתה מתחיל את השרשור בזה שאתה קורא לשמאלנים צבועים ואחר כך נעלב ש"לוקחים את זה לפסים אישיים".

אבל אני לא ארשה לעצמי לשתוק לשטויות שלך בכל פעם שאתה תעלה אותן כאן בכלוב ובכל פעם שתכתוב איזה תעמולה פוליטית פה שמבוססת על שקרים ועל עיוות האמת אני אגיב.
זה שאחרים נואשו מלטרוח ולענות לך זה לא אומר שתקבל פה במה לשטוח את הפילוסופיה המעוותת השקרית והמסוכנת שלך. וכן של הגורו שלך שלימד אותך שלשמאלנים אין דעה אז הם ישר עוברים לפסים אישיים. אולי הוא גם יוציא איזה פולסה דנורה על השמאלנים באותה הזדמנות.
ThePassionMaster
כלובי כתב/ה:
משום מקור פלסטיני לא נמסר שיש חמישה חמושים.

אהבתי
הסתמכות על מקורות פלסטינים
ענק
כלובי
כלובי • 19 במאי 2004
אני לא חושש מאיך שהעולם יגיב קיבינימט
אני חושש מהפיגועים והשנאה שרק הולכת ומתגברת תודות למטורפים פנאטים כמוך משני הצדדים.
כלובי

אלה שמות ההרוגים

כלובי • 19 במאי 2004
8
כולם קטינים או צעירים מאד
לא חמושים
שוב המרטכ"ל טעה והטעה
אבל הטלויזיה הפלסטינית/CNN/BBC כולם משקרים ורק הרמטכל שלך ואריק שרון צודקים כל התקשורת וכל העולם מוטים מכל מיני אינטרסים ורק הרמטכל שלנו הוא קול האמת הטהורה.

תמשיך להתעלם מהאמת:
ההרוגים בתקרית: וליד אבו קמר, בן 10; מובארכ אל חשאש, בן 11; מחמוד מנסור, בן 13; אחמד אבו סעיד, בן 14; רג'ב ברהום, בן 18; מוחמד אבו שאער, בן 20; עלאא שייח' עיד, בן 20; פואד א-סקה, בן 31.

וזה על פי עיתון הארץ אם אתה רוצה, אה בעצם גם הוא שמאלני מידי בשבילך, גם הוא כמו כל אמצעי התקשורת בעולם מעוותים ומונעים מאנטישמיות, שכחתי.
חולה נפש
ThePassionMaster
פספסת רק דבר אחד.

אני בשום מקום בכל השירשור הזה לא טענתי שלא נהרגו ילדים בהפגנה
ThePassionMaster
מי חולה נפש ?