ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהו ?

זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 22 במאי 2004
זאלופון​(שולט) • 22 במאי 2004
ציטוט: כל אחד שמרגיש שהכלוב הוא לא המקום להיכנס לדיונים פולטיים שיגיב באופן לא עינייני טיפשי ולא קשור להודעות

אתה גורם לזה להשמע כאילו עד עכשיו התגובות כן היו ענייניות ולא טפשיות.
אוהב בנו​(שולט)
אוהב בנו​(שולט) • 22 במאי 2004
את טועה התשובות היו אם כי אולי טיפשיות, עיניות לחלוטין,
כל תגובה נכתבה בכדי לבטא את הדיעה שבה הכותב מחזיק. ההצעה שלי הייתה לענות לדוגמא להודעה שאומרת השערבים הם כולם רוצחים מתועבים בכך שזה לא יכול ליהות בגלל שיש להם מבטא ובכלל אתה לא יכול להיות תוקפני אם אתה חיי במקום שקוראים לו ציר פילדלפיה זה יש בשם הזה יותר מידי יודים, אני בטוח שאף אחד לא יוכל להתוכח עם הטיעון הזה וכך לפחות לדעתי יהיה אפשר לחתום את הפוליטיקה בפורומים.
Black Roses
Black Roses • 22 במאי 2004
אני פשוט בהלם ממכם!!
זה לא אמור להיות האתר הפתוח פה שמקבל את הסטיות וכד'?????
אבל ברגע שזה מגיע למשהו פוליטי וריאלי שקשה לכם לשמוע אז מצנזרים ותוקפים ומלכלכים????
זאת הדרך?????פה הליברליות????
אני יעשה את ההשוואה הקטנה הזאת של פעם איך התנהגו לחובבי הבדסמ ישר קטלו צינזרו וכו' והיום זה נהיה אופנתי ומציאותי וככה אתם מחזירים אתה הגלגל כמו הונילים בעבר שלא מוכנים לקבל דבר שונה הולכים עם הראש בקיר....כמו בוקים!
ואתם מה......
מעבר לזה
לא ידעתי שהפורום שייך לפורומים של העבודה ומרץ
נורא מעניין אם כך....
כלובי נכון שאתה לא מקבל את הדעות הללו אבל אנחנו חיים במדינה הזאת שיש בה כ"כ הרבה דעות צרות ומלחמות אז אין מה לעשות פוליטיקה מגיעה לכאן אם אתה מסכים עם הדעות אדרבא אם לא אתה צריך להיות אוביקטיבי בכ"ז אתה מנהל האתר ולא אני לא הולכת להגיד לך איך לעשות תעבודה שלך אבל אני בהחלט חושבת שזה חוצפה שאתה מוחק לנו תהודעות כי הם לא בדעה הפוליטית שלך .
אתה תמיד יכול לצאת בהצרה שלא מכניסים פוליטיקה לאתר
אבל מעניין משומה אתה לא עושה את זה .....
בוודאי גם תמחק תהודעה שלי אבל לפחות אתה תראה אני מקווה שיהיה לך טיפה מקום בראש להפנים כמה דברים.
לגבייך אפרוח
כן יש טרנספר מרצון
ואתה יודע מה תתפלא זה כבר התחיל בראסל עמוד בירושלים
ונבנתה שם שכונה יהודית שכחתי את שמה
והדיירים הערבים שם עברו למקומות יותר טובים בשבילם .
Black Roses
Black Roses • 22 במאי 2004
אני עכשיו לגמרי בשוק
כלובי אתה מחקת לי תהודעה הכי מציאותית שיכולה להיות בכל הויכוח שהיה בשרשור של חשבון נפש!
על אלטלנה!!!!!!!!שרבין נתן תהוראה לירות עליה!
אתה רוצה להגיד לי שזה לא נכון?????????????????????????
כלובי
לפני 20 שנים • 23 במאי 2004
כלובי • 23 במאי 2004
הסברתי את עצמי בהודעות אחרות פאם אין לי מה להוסיף לזה. אני לא אהסס למחוק הודעות נוספות שלך.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 23 במאי 2004
כלובי
באמת סתם מתוך סקרנות
מה אתה יודע על אלטנלה ? מה קרה שם ? האם רבין היה מעורב במה שקרה שם ?

אתה יכול לענות על שלושת השאלות הללו ? אבל לא בהתחמקות, אם כי בצורה ישירה.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 23 במאי 2004
פאשן,
בהמשך למה שרחפי אמרה:
קודם כל, צר לי להגיד לך שאתה עוד לא בשל להיכנס לפוליטיקה.אומנם, אתה דמגוג לא קטן, אבל פוליטיקאים אמיתיים, או אפילו שוליות שלהם, יאכלו אותך בלי מלח, כי הדמגוגיה שלך אינפנטילית, ולהלן כמה דוגמאות:
כשתוקפים אותך אישית אתה כל פעם עוצר לסכם מי תקף אותך, כמה ולמה, ומתלונן על זה שאנשים לא יכולים לסתור את הטיעונים שלך אז הם יורדים לפסים אישיים.
כשעונים לך לגופו של עניין, וסותרים מה שאתה אומר באופן חד משמעי, אז אתה נסוג ובמקום להתמודד עם הדברים אתה מתמודד עם אומרם, או יותר נכון, לא מתמודד, כלומר נוקט בטקטיקה של גימוד האומר. במקום לפנות אליו אתה פונה לאנשים אחרים "שיגידו לו", מתייחס אליו כאל "ילדון" "קטן וצהוב" ועוד שלל ביטויים מגמדים, במטרה לנסות לגמד את מה שהוא אומר. אני מבין את זה. זה נקרא "רציונליזציה", וזה מנגנון פסיכיאטרי שנועד ליישב אצלך את הסתירה בין הדרך שבה אתה תופס את העולם לבין העולם כמות שהוא. ע"י הצגת האומר כ"קטן" ו"לא מבין" אתה יכול - קודם כל כלפי עצמך - לנפנף את הדברים שהוא אומר מבלי להתייחס אליהם באופן רציני ולבדוק שוב את התמונה שיש אצלך במוח. זה אולי עוזר לך, אבל זה לא עושה אותך יותר צודק בעיני הקוראים. להיפך.

בכל פעם בה אתה מרגיש שנגמרות לך התשובות לנושא מסויים, ושהטיעונים של הצד השני גוברים על שלך, אתה מחליף נושא לזירה אחרת. מה הקשר לאלטלנה עכשיו בכלל?
אני לא יודע בן כמה אתה ולא אכפת לי. יכול להיות שאתה מבוגר יותר ממני ויכול להיות שלא. אבל בשביל להיות יותר מבוגר לא צריך להיות יותר חכם ולא צריך להיות יותר צודק - זה סתם לוקח יותר זמן.

במשך תקופה ארוכה אתה ממש בכוח מנסה לעורר ויכוח פוליטי. עכשיו, כשאתה מקבל אותו ממישהו שמוכיח לך כמה אתה טועה, אתה מנסה לסגת מהויכוח הזה ע"י גימוד הצד השני? לא מוסיף לך כבוד.

ועוד סיבה למה לעולם לא תהיה פוליטיקאי, או לפחות לא פוליטיקאי מצליח - אף פוליטיקאי שהיה נמצא כאן, כשחלק מהמטרות שלו מן הסתם כוללות חיפוש סאבית, לא היה הופך את הפורום הזה לזירה לויכוח פוליטי, ובטח לא נותן לדיעות החשוכות שלו לצאת החוצה. אני מוכן להמר שזה לא ממש מוסיף לפופולריות שלך בקרב הסאביות כאן. אבל יכול מאוד להיות שאתה נהנה מההשפלה הפומבית, כשכולם כאן נכנסים בך שוב ושוב מדי יום. שקלת פעם את האפשרות שאולי עמוק בפנים אתה בכלל סאב?

ואוהב בנו - אני לא חושב שזה קשור לזה שבפילדלפיה יש הרבה יודים. נראה לי שזה יותר קשור לכמות ה- פ' .....
Black Roses
Black Roses • 23 במאי 2004
אפרוח לגבי אלטלאנה בוודאי שזה קשור לגביי הדיון שהיה כאן לגביי רבין.
למה אתה מדבר כ"כ הרבה על הפופולאריות זה באמת מה שמשנה לך בחיים,כמה תהיה פופולארי???אם כן אז זה ממש עצוב!
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

פאם

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 23 במאי 2004
כתבתי אולי חמש מאות מילה, והמילה פופלאריות מופיעה בטקסט שלי פעם אחת. איך בדיוק היקשת מזה לגבי?

כולם רוצים להיות פופולריים, באיזושהי מידה, אבל לא כולם חושבים שאם הם יפתחו שרשור פוליטי באתר בידיאסאם לפחות פעם ביום, למרות התגובות העוינות בפירוש לטרחנות הזאת, הם יגיעו למטרה הזאת. icon_eek.gif

ונכון, אלטלנה רלוונטית לדיון על רבין, אבל להזכירך הדיון ההוא גלש לפסים לא לגיטימיים - בגללך, בין היתר - ולכן הוא נסגר ואנחנו לא עוסקים בו יותר. וכדי לזכור את הנושא סופית - לפי ההגדרות שלך, כל פוליטיקאי או מפקד צבאי שנותן הוראה לירות, או להעביר נשק ממקום למקום, הוא רוצח. אם נפתח את זה מעט, אז גם בן גוריון שהקים את המדינה הוא רוצח, כי הרי התוצאה הישירה היתה מלחמת השחרור והרוגיה. דיין? בוודאי רוצח. הוא הרי נלחם ופיקד על חיילים. בגין? רוצח בן רוצח, בגללו נהרגו 600 חיילים במלחמת לבנון. גם את שרון אפשר להכניס להגדרה הזאת בגלל אותה מלחמה. שמיר? הוא הכי רוצח מכולם. הוא גם פיקד על ארגון מחתרת, וגם הוציא להורג קצין בריטי במו ידיו. פרס? גם רוצח. הוא הרי הורה על ענבי זעם... ביבי? רוצח. הוא פתח את המנהרה. ברק? גם רוצח. הוא פיקד על צבא שנלחם, וגם פיקד על התרגיל בצאלים בו נהרגו חיילים. אם נמשיך את קו המחשבה הזה, גם השופטים שהורו על גזר דין מוות לאייכמן הם רוצחים, וגם הפוליטיקאים שהורו על חיסולים של פלסטינים, וגם כל ראשי המוסד לדורותיהם, ובעצם כל מי שהיה בעמדת פיקוד במהלך לוחמה וכל מי שירה באויב, כל מי שעבד בתעשיות הביטחוניות שייצרו נשק הוא רוצח, וכולי וכולי..
אז הגישה שלך מכתירה את רוב הישראלים בתואר רוצחים. כשחושבים על זה, הפלסטינים היו צריכים לגייס אותך לתעמולה לטובת הצד שלהם....
כלובי
כלובי • 23 במאי 2004
פאם פטאל לא רק כתבה על אניה ושמה אנטלנה
וכמובן שלא בגלל זה הודעתה נמחקה. כמדומני גם אתה קראת את ההודעה שלה פאשן ואתה יודע מה כתוב שם.
היא הוסיפה עוד כמה דברים להודעה שלה, שבגללם הודעתה נמחקה ולא בגלל ש"אסור לה לכתוב על אטלנה".
אבל כמובן כל קשר בין הודעת הכעס שלה למציאות הנו מקרי בהחלט.

אני לא חושב שלילדה הצרחנית והשקרנית הזאת מגיע שאני אתייחס בתגובה יותר הולמת ממה שהגבתי לה אבל נראה לי שאתה פאשן משתמש בכל תמהוני פנאט גזען קיצוני כדי שיעזור לך בדיון הכל כך אקדמי וסטרילי שאתה מנסה להנהיג פה.

פאשן אני מציע לך להרגע, אני חושב שכבר הודעתי שהדיון הזה כאן נסגר.
פאם פטאל עוד הודעות שלך בנושא ימחקו וגם שלך פאשן.

אתם השניים האחרונים שאני חושב שמצפים שישראל תתנהג כמדינה דמוקרטית ושוויונית אז אני לא חושב שאני חייב לנהוג בצורה דמוקרטית ושוויונית ואאפשר לכם לפרסם את דברי ההסתה והשנאה שלכם.

ועוד דבר פאשן. כשם שאני מתאפק לא לשאול את הילדה המתלהמת הזאת אם היא יודעת איזו מילה על הנושא הזה אני מסרב לעמוד למבחן בהסטוריה בודאי ובדאי עוד מולך אדון עיוותי ההסטוריה.

חוץ מזה פאשן מה גם שיש לך עוד איזה חמש שש שאלות שאני שאלתי אותך ואתה לא ענית לי עליהן ועוד דיון בפרטי שמשום מה הפסקת להשתתף בו.

ובעניין אנטלנה, זה לא המעשה הראשון ולא האחרון שיזם איזה מנהיג או רמטכל שהביא למותם של יהודים, להטפל לארוע הזה בשביל לעשות דלגיטימציה למנהיג שהוכיח את עצמו מליון פעם כמנהיג המזהיר ביותר שהיתה למדינה הזאת זאת מניפולציה כל כך זולה שהיא לא באמת ראויה לתגובה רצינית. לכל מנהיג יהודי יש גם דם של יהודים על הידיים. ככה זה עובד.