בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זר שמאונן על המראה שלכם

AliceD
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
AliceD • 20 בינו׳ 2023
זה כל הקטע באקסהיביציוניזם, לא?
לפחות בשלי כן
Golden Heart
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
Golden Heart • 20 בינו׳ 2023
זה די לא נעים בלשון המעטה... למה צריך לספר דבר כזה?!
anyzeany
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
anyzeany • 20 בינו׳ 2023
אני רק שאלה, מה הפואנטה בדיון הזה?
StreetCat​(שולטת)
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
StreetCat​(שולטת) • 20 בינו׳ 2023
אני לא כ"כ מעלה תמונות אז זה לא מאוד אפשרי אצלי, אבל בהנחה וכן
אם היו עושים זאת בנימוס, אז היה מחמיא לי.
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
קודם כל, אתחיל ואומר שהקטע של Cum Tributes קיים בכל העולם, והוא לא רק מקובל אלא יש אנשים (גברים ונשים) שאשכרה מבקשות ומבקשים את זה. Cum Tribute, אגב, זה אשכרה לשלוח למישהו או מישהי סרטון שלך מאונן.ת וגומר.ת אל מול תוכן מיני / אירוטי שהם פירסמו, או אפילו תמונה של אחרי אוננות. אני נתקל בכך המון(!!!) ב - Reddit, אנשים על כל רצף המגדר שבתיאור של עצמם בפרופיל כותבים משהו כמו "Cum tributes always welcome" או אפילו "Please send cum tributes". למעשה יש אפילו סאב-רדיט שמוקדש לעניין.

עכשיו לדעתי האישית, אני לא חושב שהיה מקריפ אותי אם מישהו או מישהי היו מאוננים על תמונה שלי, אפילו אם היו מספרים לי על זה, אולי זה אפילו היה ליטוף נחמד לאגו. אבל ממש Cum Tribute יהיו יותר מדי עבורי. כלומר, נחמד לדעת שאני מושך מישהו או מישהי מספיק כדי לאונן ולגמור על תמונה שלי, אבל אני לא חושב שהייתי רוצה לראות אותם עושים את זה. לשאלה הנוספת - אני פאנסקסואל, אז אין מגדר שאני לגמרי לא נמשך אליו.

מהצד השני, אני אישית לעולם לא אשלח Cum Tribute לאף אחד או אחת. אני לא מעוניין בכך, זה עושה לי יותר רע מאשר כל דבר אחר, קל וחוומר כשלוקחים בחשבון את העובדה שאוננות עבורי היא דבר שאני אמנם נהנה לעשות, אבל ממש לא מסוגל שאנשים ידעו שאני עושה (זה מפריע לי אפילו אם קושקה מודעת לכך, ברמה שאני מאונן בעיקר כשהיא ישנה או מחוץ לבית). אז לא, אני אישית לא אשלח תמונה / סרטון של Cum Tribute למישהו או מישהי (כבר יצא לי לסרב לבקשה, עם כל ההסבר הארוך). גם לגבי לספר למישהו או מישהי שאוננתי על תמונה / סרטון שלו או שלה זה לא משהו שאעשה אי פעם, בדיוק מאותה סיבה.
FoxyBoxy
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023

Re: זר שמאונן על המראה שלכם

FoxyBoxy • 20 בינו׳ 2023
אני שטוחה גם בתחת וגם בנפש אז אני אגיד שאם אני נמשכת לבנאדם הייתי רוצה לדעת ואם לא אז לא icon_smile.gif
Netrunner​(נשלט)
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
Netrunner​(נשלט) • 20 בינו׳ 2023
MostlyHarmless כתב/ה:
קודם כל, אתחיל ואומר שהקטע של Cum Tributes קיים בכל העולם, והוא לא רק מקובל אלא יש אנשים (גברים ונשים) שאשכרה מבקשות ומבקשים את זה. Cum Tribute, אגב, זה אשכרה לשלוח למישהו או מישהי סרטון שלך מאונן.ת וגומר.ת אל מול תוכן מיני / אירוטי שהם פירסמו, או אפילו תמונה של אחרי אוננות. אני נתקל בכך המון(!!!) ב - Reddit, אנשים על כל רצף המגדר שבתיאור של עצמם בפרופיל כותבים משהו כמו "Cum tributes always welcome" או אפילו "Please send cum tributes". למעשה יש אפילו סאב-רדיט שמוקדש לעניין.

עכשיו לדעתי האישית, אני לא חושב שהיה מקריפ אותי אם מישהו או מישהי היו מאוננים על תמונה שלי, אפילו אם היו מספרים לי על זה, אולי זה אפילו היה ליטוף נחמד לאגו. אבל ממש Cum Tribute יהיו יותר מדי עבורי. כלומר, נחמד לדעת שאני מושך מישהו או מישהי מספיק כדי לאונן ולגמור על תמונה שלי, אבל אני לא חושב שהייתי רוצה לראות אותם עושים את זה. לשאלה הנוספת - אני פאנסקסואל, אז אין מגדר שאני לגמרי לא נמשך אליו.

מהצד השני, אני אישית לעולם לא אשלח Cum Tribute לאף אחד או אחת. אני לא מעוניין בכך, זה עושה לי יותר רע מאשר כל דבר אחר, קל וחוומר כשלוקחים בחשבון את העובדה שאוננות עבורי היא דבר שאני אמנם נהנה לעשות, אבל ממש לא מסוגל שאנשים ידעו שאני עושה (זה מפריע לי אפילו אם קושקה מודעת לכך, ברמה שאני מאונן בעיקר כשהיא ישנה או מחוץ לבית). אז לא, אני אישית לא אשלח תמונה / סרטון של Cum Tribute למישהו או מישהי (כבר יצא לי לסרב לבקשה, עם כל ההסבר הארוך). גם לגבי לספר למישהו או מישהי שאוננתי על תמונה / סרטון שלו או שלה זה לא משהו שאעשה אי פעם, בדיוק מאותה סיבה.

מעניין! ואז הם כותבים לה בסוף
You’re welcum 😂 (הלכתי לבדוק)
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
אם הזר משתף את זה בצורה לא קריפית ממש אז כנראה שזה יחרמן ויגרום לי להרגיש זנותית וכלבתית שמשתמשים בי ככה... ואיך שמכירה את אבא שלי, הוא אפילו יעודד אותי לבקש דיקפיקס כדי להגביר את תחושת הזנותיות הזו🤭
Fashion kitty​(אחרת)
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
Fashion kitty​(אחרת) • 20 בינו׳ 2023
אם זה אדם זר לחלוטין-שישמור את זה לעצמו.
לא כזה אכפת לי מי מפנטז עלי או מאונן עלי, אני לא משטרת מחשבות אבל גם אין שום סיבה שאדע זאת וטרם נתקלתי במישהו שמספר את זה בלי שום היכרות מוקדמת, במטרה שאינה להקריפ ולהטריד.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 20 בינו׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 20 בינו׳ 2023
יש מעט מאוד נשים (שמפרסמות תמונות כאן או ברשתות החברתיות ) שאף אחד לא אונן עליהן אף פעם.
ממש מעט. אולי שואף לאפס.
כך שכל אישה צריכה לקחת בחשבון.
ולדעתי אין שום רע בזה. אז עושות קצת טוב לעולם. ולא מזיק.
icon_smile.gif

אבל זה דבר שלא צריך לספר. זה מקריפ ברמות.
למרות
שהיו פעמים ספורות שסיפרתי, אבל זה היה רק כאלו
ששאלו במפורש בפוסטים שלהן.

לגבי גברים זה כבר פחות. אבל גברים שנמשכים לגברים סביר שגם יאוננו.