בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נעלי נשים - האם נשים נהנות שמשקרים להן?

Fashion kitty​(אחרת)
לפני 11 חודשים • 25 ביולי 2023
Fashion kitty​(אחרת) • 25 ביולי 2023
האנשה עצמית כתב/ה:
גם בבגדים סולם המידות הוא אחר ?
כלומר, מידה XL גברית ונשית שונות?
מידה 40 נשית וגברית שונות ? 🤔

תהיות של לב הלילה.

כן
Fashion kitty​(אחרת)
איפה ראית מוכרות בחנות נעליים משקרות ללקוחות שהרגל שלהן קטנה יותר ממה שהן ציינו?
איפה הסיטואציה הזאת מתרחשת מחוץ לראש שלך?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Fashion kitty כתב/ה:
איפה ראית מוכרות בחנות נעליים משקרות ללקוחות שהרגל שלהן קטנה יותר ממה שהן ציינו?

לא ראית את כל הקומדיות שבהן נשים מנסות להכניס רגל לנעל שקטנה עליהן, בגלל שהן רוצות לחשוב שהן מידה X ולא X+1? יש מלא!
זה ניגון עתיק שלעד חוזר, עוד מהימים הרחוקים בהם אחיותה החורגות של סינדרלה גזרו לעצמן את כף הרגל בשביל שנעל הזכוכית תתאים.
אני רואה אותן תדיר בעיני רוחי, האחת קצוצת בוהן והשניה קטומת עקב, מדדות להן יחד בעצב, מותירות אחריהן שובל אדום ודביק. הרי זו חוויה שכל אשה יכולה להזדהות איתה.
blindrigger​(שולט)
blindrigger​(שולט) • 25 ביולי 2023
ענןקטן כתב/ה:

מידת הנעלים שלי היא 42, לפעמים אני מוצא גם נעל 41.5 או אפילו מידה 41 (במידה 41 זה בעיקר סנדלים, לא נעלימהליכה) ךשמתאימה לי. אך בנעלי נשים אני מוצא נעלים גם במידה 39 שמתאימות לי ללא בעיה ( וכאשר אני אומר מתאימות לי, אני מתכוון שגם אחרי כמה שעות של נעילה והליכה איתם הן לא לוחצות או מכאיבות לי).
לכן אני תוהה האם נשים אוהבות שמשקרים להן?

.....

מה הקטע?

It is a well known rule of thumb in unisex shoes that there is a 1.5-2 measures gap between what would work for a woman and a man with similar feet.

But once you spot a gender related phenomena, it can be explained both ways - either women need to think their feet are smaller or men need to think their feet are larger.

The history of shoe sizing systems is silent about this gap, but the fact is that there are systems without this gap, most probably suggesting this is
A historical gender issue

https://www.satra.com/bulletin/article.php?id=1679
כמהת-יער
כמהת-יער • 25 ביולי 2023
ומה לגבי גברים שמשקרים להם שכפות הרגליים שלהם גדולות וגבריות? שלא להזכיר את הקשר (לכאורה) בין כפות רגליים לגודל הזין! שחס וחלילה לא תגלה בטעות ששלה יותר גדול משלך, יא גבר icon_wink.gif

ועם מידה ממש מצומצמת של רצינות- כמו כשתקנה חולצה, m של גבר יהיה שונה מ- m של אישה אפילו באותה החברה פשוט בגלל הגזרה השונה בייצור חולצות לגברים וחולצות לנשים.
Fashion kitty​(אחרת)
יולי Yuli כתב/ה:
Fashion kitty כתב/ה:

לא ראית את כל הקומדיות שבהן נשים מנסות להכניס רגל לנעל שקטנה עליהן, בגלל שהן רוצות לחשוב שהן מידה X ולא X+1? יש מלא!
זה ניגון עתיק שלעד חוזר, עוד מהימים הרחוקים בהם אחיותה החורגות של סינדרלה גזרו לעצמן את כף הרגל בשביל שנעל הזכוכית תתאים.
אני רואה אותן תדיר בעיני רוחי, האחת קצוצת בוהן והשניה קטומת עקב, מדדות להן יחד בעצב, מותירות אחריהן שובל אדום ודביק. הרי זו חוויה שכל אשה יכולה להזדהות איתה.

אהה נכון, שכחתי.
אם זה הופיע באגדה של האחים גרים זה חייב להיות נכון.