לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבולוציה של נשלט פטישיסט

peep
לפני 6 חודשים • 8 בדצמ׳ 2023
peep • 8 בדצמ׳ 2023
יאיא כתב/ה:
רוקי א כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:
יוצאים מהפנטזיה, יוצאים מהפטיש, ומתחילים לחפש מערכת יחסים זוגית שניתן לשלב בה את הפטישים בצורה שתתאים לשני הצדדים.
כל עוד מחפשים רק להגשים ולממש פטיש - זה ישאיר אותך חסר.
כשבונים זוגיות, בלי קשר אל הפטיש, אלא זוגיות בה הבדסמ משמש כחלק, כנדבך נוסף לה - מגלים עולם מופלא ומרגש שממלא ונותן תחושת סיפוק גם בדברים הכי קטנים.

קודם כל כך לגבי חלק מהתשובות שלך בפורום, כמו בתשובה הזאת, יש הרגשה שאת "מכונת תשובות" מכניסים שקל ומקבלים את אותה התשובה.

"יוצאים מהפנטזיה" - מה הקשר? הבדס"מ שלי עד היום היה מימוש פטישים, האם אין הרבה שולטות שמחפשות "עבד ניקיון" או נשלט לפורסד בי, זאת הפנטזיה שלהן! זה הפטיש שלהן! זה הבדס"מ שלהן! שיצאו מהפנטזיה?

לגבי מערכת יחסים זוגית - שוב קביעה נחרצת שלך, אפילו "רות וסטהיימר" בימים הטובים שלה, הייתה פחות נחרצת ממך.
יש נשלטים (כמו גם שולטות) שלא מחפשים "מערכת יחסים" מתובלת בבדסמ ולא מערבבים קשרים עם אלמנטים וונילים, עם פטישים של שליטה.
אז שוב נתת עצה כללית שלא מתאימה לכולם.

אולי באמת לא כדאי שתתחיל מערכת יחסים,
לא נראה כל כך שאתה בשל ומוכן לזה.

חתולת רחוב נתנה לך עצת זהב, אתה לא חייב להקשיב, אתה לא חייב לקבל, אתה יכול גם לחלוק,
אבל הצורה שבה בחרת להגיב, לא זו הדרך ולא זו העיר.

אני החכמתי, תודה חתולה.

נ.ב.
אני לא באמת בא להעיר לך, דווקא קונים אותי באקשן ויצירת עניין מכלום בפורומים ובבלוגים.
כתבתי את התגובה שלי יותר בשביל חתולה מאשר בשבילך, מן הסתם.

יש פה תחושה כך הזמן שנשלטים מלקקים למלכות וזה נראה פטתי.
לא רוצה להעליב כאן מישהו אבל שליטה זה כולה משחק. תגדלו עמוד שדרה ומחשבות באמת משלכם.
בלי להעליב את מי שציטטתי, זה תופס לכולם.

אני יכול לנשק למישהי את הרגליים יום אחד ולהתוכח איתה יום אחר כדי לעמוד על שלי.
לא צריך להיות יס מאן לכל השולטות. אנחנו בסך הכל אנשים שכל אחד יכול לטעות ולהיות צודק, והטייטל של שולטת לא מקנה לה ישר זה שהיא צודקת.