בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה ממישהו חדש: האם יש מקום לצעירים פה?

Imkindanewtothis
לפני 9 חודשים • 26 בדצמ׳ 2023
Imkindanewtothis • 26 בדצמ׳ 2023
כן סליחה אני די חוזר על עצמי חחחח 😅 טוב אני מניח שאני פשוט ימשיך לנסות ונקווה שהאישיות ה….״מיוחדת״ שלי תצליח למשוך חחח . תודה רבה על העזרה חברה😁
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2023
Imkindanewtothis כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
העלו פה את היתרון של חוסר הניסיון ואני חושבת שיש בזה משהו.
אנשים עם ניסיון המון פעמים מצפים שהדברים יקרו בדרך שלהם. מצפים שדברים יקרו בדרך מסוימת ומאוד לא פתוחים לשמוע או להקשיב.
מאוד לא פתוחים ללמוד אדם חדש
וחס וחלילה גם מלאים במגננות בגלל ניסיון לא טוב.

כל למשל באופו קשור ולא אנשים שעיקר הניסיון שלהם הוא ממלכות בתשלום מצפים ממך שתשלטי בהם בהתאם לפנטזיה שלהם ולא מבינים מה את רוצה מהם

אבל האם החוסר ניסיון לא מרתיע טיפה?. במיוחד בתחום כמו שלנו

חוסר ניסיון לא מרתיע. נוכל לחקור ולהעמיק ביחד.
אבל... בתור בת 39 הפרש הגילים עם אנשים בגילאי 20 שוב ושוב מראה לי שאנחנו לא באותו מקום.
Imkindanewtothis
Imkindanewtothis • 26 בדצמ׳ 2023
אבל שנינו חיים בישראל לא?…אני כזה מצחיק… כן אני מניח שפשוט זה ההעדפה שלך 😅 האמת עכשיו שאני חושב על זה, זה גם טיפה הגיוני שלרוב אנשים ירצו לפתח קשר עם מי שבגיל שלהם, אני מניח בגלל הדימיון,,,למרות שלפעמים אומרים לי שאני חושב ומדבר כמו אדם יותר מבוגר חחח( חשוב שאמרתי לרוב)
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2023
Imkindanewtothis כתב/ה:
אבל שנינו חיים בישראל לא?…אני כזה מצחיק… כן אני מניח שפשוט זה ההעדפה שלך 😅 האמת עכשיו שאני חושב על זה, זה גם טיפה הגיוני שלרוב אנשים ירצו לפתח קשר עם מי שבגיל שלהם, אני מניח בגלל הדימיון,,,למרות שלפעמים אומרים לי שאני חושב ומדבר כמו אדם יותר מבוגר חחח( חשוב שאמרתי לרוב)

אני אפילו לא מדברת על בגרות. אני מדברת על מקום בחיים.
יצאתי מהבית של ההורים שלי בגיל 14, התאהבתי והתחתנתי באהבת חיי, ניהלתי משק בית, עברתי מספר בתים, התגרשתי, ילדתי ילדה, עשיתי תואר ראשון, תואר שני...
זה מקום אחר. למשל סדר העדיפויות שלי כרגע הוא הבת שלי והעבודה.
זה מקום אחר משל בן אדם בגילאי 20 שנמצא במקום אחר.
הלן הדוב
לפני 9 חודשים • 27 בדצמ׳ 2023
הלן הדוב • 27 בדצמ׳ 2023
יש יתרונות ויש חסרונות כמו בכל דבר ובכל מקום.

בתור אחד שנפגע ולא פעם אחת כי מיהרתי (משני צידיי השוט) אעוץ לך עצה אחת אבל - קח את הזמן.

תכיר אנשים לאט לאט, בנה לך רשת חברויות ומכרים וצא לאירועים (במיוחד למאנצ'ים) והכי חשוב - אל תשכח שגם אם אתה נשלט וצעיר אתה קודם כל בן אדם ואף אחד לא יכול לזלזל בזה. כל עוד תזכור את זה אתה תהיה בסדר.