לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לנהל בלוג זה חשוב?

dorisraelian
לפני 3 חודשים • 26 ביוני 2024
dorisraelian • 26 ביוני 2024
Q Milana כתב/ה:
אני מאוד אוהבת לקרוא כאן בלוגים.
ואני רואה שזה באמת משפיע על הרצון שלי לדבר עם מישהו.
אם יש מישהו שאין לו מידע בפרופיל ואין בלוג אני לא ארצה לפתח שיחה.
אם יש פרופיל מפורט היטב אז בלוג הוא לא חובה בעיני.
וכן ההשפעה יכולה להיות לטובה ולרעה, יש אנשים שקראתי בלוגים שלהם והתעורר חשק להמשיך להכיר או לפנות.
ויש כאלו שמהבלוג הבנתי את ההתנהלות שלהם והיא לא דיברה אליי בכלל/ הייתה בניגוד למה שאני מחפשת.
היו אנשים שפנו ורשמו X ואז הייתי נכנסת לבלוג ולפרופיל והם בכלל בכוונות Y.
שורה תחתונה- לי אישית בלוגים עוזרים בקבלת החלטות.

התגובה שלך עושה שכל מאוד, אשמח שתסתכלי בבלוג התמציתי משהו שלי 🌹🙌
שנה פלוס
לפני 3 חודשים • 26 ביוני 2024
שנה פלוס • 26 ביוני 2024
זה מאוד לא חכם שאדם לא חכם יפתח בלוג ויכתוב דברים לא חכמים במיוחד ועשוי להזיק לו במאמציו להשיג לעצמו איזושהי תקשורת באופן כללי.
באופן פרטני, זה כן יכול להיות חכם לפרסם פוסטים לא חכמים דווקא פה כי פה זה המקום היחידי שיש לו סיכוי לקבל אמפטיה מבלי לחשוף דדיים/תחת/כפות רגליים כמו שנשים לא חכמות במיוחד עושות פה כי אין להן שום דבר חכם לכתוב.
בקיצור, תכתבו כמה שטויות שבא לכם ותצלמו איזה איבר שאתן לא מתביישות בו אבל אל תצפו שיקחו אתכם ברצינות כי רצינות זה הדבר היחידי שאין פה.
מפליג אותך
לפני 3 חודשים • 27 ביוני 2024
מפליג אותך • 27 ביוני 2024
הכי מעצבן זה המסקנות המסכנות שאנשות מענישות.
או מעשנות...?
- Tiger -​(שולט)
לפני 3 חודשים • 27 ביוני 2024
- Tiger -​(שולט) • 27 ביוני 2024
לנהל בלוג זה לא חשוב בעיני.
יש אנשים שכן רואים בזה משהו חשוב במידה והם רוצים להכיר אותך דרך הבלוג כדי ליצור איתך דו שיח שמבוסס על התעניינות מוקדמת.
בעיני זה בולשיט. דברו לעניין אם אתם מעוניינים. לא חסר נושאי שיחה. העיקר הרצון להכיר.
מלבד זאת, הרבה אנשים כאן מנהלים בלוג רק לשם צומי או פורקן. זה נחמד, אבל אחרי זמן מה זה משעמם וחוזר על עצמו.
olivia r​(נשלטת)
לפני חודשיים • 30 ביוני 2024
olivia r​(נשלטת) • 30 ביוני 2024
בתור מישהי מאוד וורבלית, עבורי פרופיל מפורט + בלוג זה חשוב. סוג האנשים שמתאימים לי לרוב יודעים שיש להם יכולת מילולית מושכת וישתמשו בזה, גם אם יש להם פוסטים ספורים.
הסיכוי שאני ומישהו שלא כתב שום דבר בבלוג נתאים לא גבוהה (אולי אם הפרופיל מפורט, או הפנייה הראשונית).
בפעמים הבודדות שפניתי למישהו שעניין אותי להכיר, זה היה בעקבות הבלוג שלו. 

בנוסף להיכרויות, למדתי הרבה מקריאת בלוגים. גם לקרוא על "סטיות" מגוונות של אחרים עזר לי להרגיש קצת פחות שמשהו לא בסדר איתי כשהייתי בתחילת הדרך.
הוא​(שולט)
לפני חודשיים • 30 ביוני 2024
הוא​(שולט) • 30 ביוני 2024
הבלוג ברב המקרים מאפשר הצצה רחבה לפרסונה הכלובנית
שברב המקרים קצת רחוקה מהפרסונה במציאות
אם הפרופיל הוא חלון ראוה או המהדורה המרכזית
אז הבלוג מחסן מלאי או תכנית הבוקר