בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"סגידה"

וולק​(שולט)
לפני 3 שבועות • 29 במאי 2024
וולק​(שולט) • 29 במאי 2024
קיים וזה נהדר
bondman​(נשלט){FLR}

Re: "סגידה"

bondman​(נשלט){FLR} • 29 במאי 2024
wildvixen כתב/ה:
אני חושבת שזה משהו שרואים יותר בברור בשליטה נשית.. לא פעם קראתי על נשים שולטות שרוצות שיעריצו את הגוף שלהן או נשלטים שהפטיש שלהם הוא לסגוד לשולטת/ לאיבר מסויים שלה.

אני חושבת שמהצד של נשלטות זה קצת אחרת.. אני כן רואה סוג של יחסי הערצה שיש בין שולט לנשלטת, זה יכול להיות הערצה הדדית או חד צדדית, תלוי בסגנון השליטה. נראה לי ש DDLG זו דוגמה טובה להערצה דו צדדית.

אבל לא נתקלתי ממש בפטיש של סגידה. זה קיים בכלל?
ולשולטים- ההערצה הזו היא גם סוג של פטיש בשבילכם? כי מהצד שלי זה מרגיש פשוט חלק טבעי שמתפתח בקשר.
אפילו פוט פטיש מרגיש לי קצת שונה "אצלנו"..

דווקא בפם-דום סגידה והערצה לדעתי זה יותר נפוץ.
wildvixen​(נשלטת)

Re: "סגידה"

wildvixen​(נשלטת) • 29 במאי 2024
bondman כתב/ה:
wildvixen כתב/ה:
אני חושבת שזה משהו שרואים יותר בברור בשליטה נשית.. לא פעם קראתי על נשים שולטות שרוצות שיעריצו את הגוף שלהן או נשלטים שהפטיש שלהם הוא לסגוד לשולטת/ לאיבר מסויים שלה.

אני חושבת שמהצד של נשלטות זה קצת אחרת.. אני כן רואה סוג של יחסי הערצה שיש בין שולט לנשלטת, זה יכול להיות הערצה הדדית או חד צדדית, תלוי בסגנון השליטה. נראה לי ש DDLG זו דוגמה טובה להערצה דו צדדית.

אבל לא נתקלתי ממש בפטיש של סגידה. זה קיים בכלל?
ולשולטים- ההערצה הזו היא גם סוג של פטיש בשבילכם? כי מהצד שלי זה מרגיש פשוט חלק טבעי שמתפתח בקשר.
אפילו פוט פטיש מרגיש לי קצת שונה "אצלנו"..

דווקא בפם-דום סגידה והערצה לדעתי זה יותר נפוץ.

אני יודעת, בדיוק מה שכתבתי. ולכן הדיון לא על פם-דום.
wildvixen​(נשלטת)
wildvixen​(נשלטת) • 29 במאי 2024
פרלין כתב/ה:
זה קורה לי כנשלטת וזה מאוד מאוד אינטימי.

מה ז"א קורה לך? זה נבנה אצלך מעצמו?
אני לא מתכוונת להערצה.. אלא ממש סגידה..
איך זה בא לידי ביטוי? אם נוח לך לשתף
sprinkle{M}
sprinkle{M} • 29 במאי 2024
זה קורה גם אצלי, ובעיניי באיזה אופן זה יכול להיות ביטוי פיזי (לא יחידי בהכרח) להתמסרות.
זה לחלוטין קשור לזהות שלו ולמקום שלו בחיים שלי.
xPeachx{Huginn}
לפני 3 שבועות • 30 במאי 2024
xPeachx{Huginn} • 30 במאי 2024
סגדתי במשך 10 שנים לאלוהים שלא ראיתי מעולם. ברגעים האלה שהייתי על השטיח ואז יורדת על ברכיי ומצמידה את המצח על הרצפה ועוצמת עיניים היו הרגעים שהאמונה שלי הייתה הכי חזקה.
עכשיו אני יורדת וסוגדת לאלוהים שאני רואה ושומעת ומריחה, אני עוצמת עיניים ואלו רגעים שבהן ההתמסרות והשייכות והטוטאליות הן הדבר הכי צלול וברור וטבעי שיש. שם למטה למטה. סגידה לחלוטין עושה לי את זה icon_smile.gif
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 30 במאי 2024
xPeachx כתב/ה:
סגדתי במשך 10 שנים לאלוהים שלא ראיתי מעולם. ברגעים האלה שהייתי על השטיח ואז יורדת על ברכיי ומצמידה את המצח על הרצפה ועוצמת עיניים היו הרגעים שהאמונה שלי הייתה הכי חזקה.
עכשיו אני יורדת וסוגדת לאלוהים שאני רואה ושומעת ומריחה, אני עוצמת עיניים ואלו רגעים שבהן ההתמסרות והשייכות והטוטאליות הן הדבר הכי צלול וברור וטבעי שיש. שם למטה למטה. סגידה לחלוטין עושה לי את זה icon_smile.gif

מקסים.
ממש כמוני.
CharlieI{Lotus}

וזה מנקודת מבטה

CharlieI{Lotus} • 30 במאי 2024
wildvixen כתב/ה:
CharlieI כתב/ה:
לא מזמן היתה לי שיחה עם לוטוס על הנושא הזה.
המסקנה היא שהערצה היא משהו מעוור, ולכן נוטה לנטרל הגנות שטוב שיש אותן.
הערצה בעצם מובילה למקום של "נעשה ונשמע", של קבלה בלי לשאול שאלות, וזה לא משהו שאנחנו רוצים ביננו.
ביננו, אנחנו רוצים את מה שלוטוס קראה לו התפעלות. ובנוסף, היא כמובן תעשה כל מה שאגיד, אבל שמור לה המקום, בחסות הכלל הראשון, להביע התנגדות או קושי בכל רגע.

אני חושב שסגידה היא צעד אחד רחוק יותר אף מהערצה, ומאיין לא רק את שיקול הדעת אלא ממש את העצמי.

בשבילי, אני מעדיף להשאר במקום של התפעלות. זה מגרד היטב את הצרכים שלי כשולט.
אני קצת מבין את הרצונות בהערצה, ואפילו בסגידה, אבל הם לא בשבילי.

עוד דעה למגוון.

התפעלות.. מה הכוונה? לשבחים?
אני חושבת שבתוך מערכות שהן בדס"מיות נטו ולא זוגיות בנוסף, זה בא לידי ביטוי אחרת.. נקודה מעניינת 😊

זה הפוסט שלה מלפני כמה ימים בנושא: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=164572&postid=1562384
אולי מנקודת מבטה זה ברור יותר.
lotus in oz​(נשלטת){CharlieI}

חשבתי

CharlieI כתב/ה:
לא מזמן היתה לי שיחה עם לוטוס על הנושא הזה.
המסקנה היא שהערצה היא משהו מעוור, ולכן נוטה לנטרל הגנות שטוב שיש אותן.
הערצה בעצם מובילה למקום של "נעשה ונשמע", של קבלה בלי לשאול שאלות, וזה לא משהו שאנחנו רוצים ביננו.
ביננו, אנחנו רוצים את מה שלוטוס קראה לו התפעלות. ובנוסף, היא כמובן תעשה כל מה שאגיד, אבל שמור לה המקום, בחסות הכלל הראשון, להביע התנגדות או קושי בכל רגע.

אני חושב שסגידה היא צעד אחד רחוק יותר אף מהערצה, ומאיין לא רק את שיקול הדעת אלא ממש את העצמי.

בשבילי, אני מעדיף להשאר במקום של התפעלות. זה מגרד היטב את הצרכים שלי כשולט.
אני קצת מבין את הרצונות בהערצה, ואפילו בסגידה, אבל הם לא בשבילי.

עוד דעה למגוון.

אז חשבתי על זה עוד קצת,
והבנתי שאני מסוגלת, כנשלטתבתזוג באיזורים מסוימים להתקדם ולחצות את גבול ההתפעלות לעבר הערצה. אבל, יש תנאי ברור.
התנאי הוא, שהוא לא זקוק להערצה שלי.
אם היה נזקק לה, זה היה מוריד ממנו עבורי בכיווני הנרקיסיות, באופן שלא היה מאפשר הערצה.