צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני חושב שזה הולך להרגיז כמה אנשים אז אני מתנצל מראש

שלגי
לפני שבועיים • 10 ביוני 2024
שלגי • 10 ביוני 2024
פרלין כתב/ה:
סוגה כתב/ה:
אני עדיין מחפש המלצות לבורגר טוב בתל אביב

בוא אלינוווווו! גיאבורגר בפרכור. הכי טעים באמת

באמת?
לא ידעתי שיש משהו שווה בתחום הזה במרכז הרוחניות ומחבקי העצים העולמי… וזה גם קרוב לי
יאללה, סימנתי לעצמי

(ובלי קשר תל אביב זה פיכסה - בעיקר בגלל האין חניה, אבל לא רק)
פטריארך​(שולט)

Re: אני חושב שזה הולך להרגיז כמה אנשים אז אני מתנצל מראש

פטריארך​(שולט) • 10 ביוני 2024
השף הקשור כתב/ה:
חשוב לי לציין שהקשר בין סדומזוכיזם למשיכה מינית. זה נושא שנדון רבות בפילוסופיה המודרנית. נזכיר רק את פרויד ביחסים בין הארוס והטנטוס, יונג ביחסים סדורוטיים ומלאני קליין בשד הטוב והשד הרע. וכמובן האבות המייסדים המרקיז דה סאד ולאופולד פון סאכר-מאזוך. כאדם שמרגיש עונג סאדו-מזוכיסטי, נהניתי לצפות בסרטים שבהם גברים או נשים חובים התעללות בצורה כזו או אחרת, זה ממש הדליק אותי. הבעיה הייתה כשזה היו נשים הייתה לי בעיה מוסרית. לדוגמה :לחשוב שאני מתענג מההתעללות בנשים בזמן האינקוויזיציה. לעומת זה התעללות אצל גברים לא הייתה לי שום בעיה מוסרית, אני חושבת שבעקבות זה הפכתי מזוכיסט ולא סדיסטית. אני מציג את הבעיה בלי שום ביקורת על השולטים. אני אוהב את כולכם, אני רק מציג בעיה.

לא מרגיז, אבל זה נשמע כמו בלבול מוסרי בין מציאות לדמיון. הייתה לי בעיה דומה כשהתחלתי לפנטז על BDSM כשהייתי מתבגר. מה שעושה לך את זה הוא מה שעושה לך את זה. כל עוד אתה לא חוצה שום גבול ופוגע באנשים ללא הסכמה מראש, אתה לא פוגע באף אחד ולכן פשוט אין טעם לדאוג מדברים כאלה.
השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
לגבי המבורגר, בשר בין 15 ל-20 אחוזי שומן. אפשר להשתמש בבשר רזה ולהוסיף שומן טלה או שומן חזיר. להוסיף סודה מלח ופלפל . להכנת הקציצה השתמשו ברינג להמתין שעתיים ולשים על הפלאנצ'ה, רוטב איולי או חצי חרדל דיז'ו וחצי מיונז, פרוסה דקה של אננס טרי, פרושוטו, גבינת גאודה, פרוסת עגבנייה, בצל וקורנישון. עדיף להכין לחמניית בריוש (אשמח לתת מתכון ) ובסוף לשרוף את הגבינה עם פלמבה.
pilpel s
לפני שבועיים • 11 ביוני 2024
pilpel s • 11 ביוני 2024
יש גופים האמונים על אכיפה במדינה שאומרים שאין התכנות שאישה מבקשת שליטה ולמעשה כל סצנה של שליטה גברית יכולה בהליך משפטי לחשב כאוס.
לעומת זאת כמעט כל שוטר שישמע על אחד שבר להתלונן על אונס מאשה יעמוד לו.
זה נושא כאוב
היה לי שולט שהיה מחתים אותי בכל פגישה על הסכמה גם תוך כדי סשן.
זה לא היה כיף
אבל הוא שיתף אותי שנפגע ולא יכול.
וזו כל תורת השוביניזם.
מתחיל בתהיה שלך
וממשיך בחוקיות מדומה ושוויון
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שבועיים • 11 ביוני 2024
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 ביוני 2024
שלגי כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
סוגה כתב/ה:
אני עדיין מחפש המלצות לבורגר טוב בתל אביב

בוא אלינוווווו! גיאבורגר בפרכור. הכי טעים באמת

באמת?
לא ידעתי שיש משהו שווה בתחום הזה במרכז הרוחניות ומחבקי העצים העולמי… וזה גם קרוב לי
יאללה, סימנתי לעצמי

(ובלי קשר תל אביב זה פיכסה - בעיקר בגלל האין חניה, אבל לא רק)

מתחם הידית - שלישי, רביעי וחמישי.