בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים מקולרים

Master Bruce
לפני שבועיים • 12 ביוני 2024
Master Bruce • 12 ביוני 2024
אנשים לוקחים קשה פיצ'ר מטופש באתר.
כשגידלתי שפם לפני כמה חודשים קילרתי את עצמי לשפם, וכשאימצתי חתולה חדשה קילרתי את עצמי אליה. כי ככה. כי לא צריך לקחת את זה קשה. ומי שבא להם לקלר את עצמם לבני/בנות זוג שלהם, הכל אחלה.
the rain song
the rain song • 12 ביוני 2024
הגבול היחיד שלי הוא קילור במובן הכלובי. כלומר, סוגריים מסולסלים. השולט שלי מעולם לא עשה מזה עניין. זה מטריד אותו עוד פחות ממני. אז שנינו לא מקולרים זה לזה או בכלל וחיים יפה מאוד גם בלי זה.
אם הייתי מכירה מישהו שהיה מתעקש על זה? ובכן, יכול להיות שפשוט לא היינו מתאימים והוא לא היה הופך להיות השולט שלי.

המשמעות המקורית של הקילור כבר מזמן כמעט ולא קיימת. אני לא בטוחה שהרבה אנשים מבינים אותה. כמו האותיות הקטנות והגדולות בניק, למשל.
מלא דברים כבר לא נפוצים.
היום הקילור מסמן בעיקר "נמצא/ת במערכת יחסים". לא בטוח שמונוגמית, אגב.

שולט הוא לא מונית? גם נשלטת היא לא מונית. לשניהם יש מידה כזו או אחרת של מחוייבות לקשר ביניהם, אני חושבת/מקווה.
נראה לי שאם שולט החליט לקלר את עצמו הוא עשה את זה כי הוא רצה לעשות את זה כך שזה לא שולל את מעמדו וכבודו.
כמעט כמו שולט שאוהב ורוצה לרדת לנשלטת שלו(:
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 12 ביוני 2024
the rain song כתב/ה:
הגבול היחיד שלי הוא קילור במובן הכלובי. כלומר, סוגריים מסולסלים. השולט שלי מעולם לא עשה מזה עניין. זה מטריד אותו עוד פחות ממני. אז שנינו לא מקולרים זה לזה או בכלל וחיים יפה מאוד גם בלי זה.
אם הייתי מכירה מישהו שהיה מתעקש על זה? ובכן, יכול להיות שפשוט לא היינו מתאימים והוא לא היה הופך להיות השולט שלי.

המשמעות המקורית של הקילור כבר מזמן כמעט ולא קיימת. אני לא בטוחה שהרבה אנשים מבינים אותה. כמו האותיות הקטנות והגדולות בניק, למשל.
מלא דברים כבר לא נפוצים.
היום הקילור מסמן בעיקר "נמצא/ת במערכת יחסים". לא בטוח שמונוגמית, אגב.

שולט הוא לא מונית? גם נשלטת היא לא מונית. לשניהם יש מידה כזו או אחרת של מחוייבות לקשר ביניהם, אני חושבת/מקווה.
נראה לי שאם שולט החליט לקלר את עצמו הוא עשה את זה כי הוא רצה לעשות את זה כך שזה לא שולל את מעמדו וכבודו.
כמעט כמו שולט שאוהב ורוצה לרדת לנשלטת שלו(:

דברי חוכמה.
אהבתי.
אף שאני חושב שזה כייף לצעוק לעולם אני משויך.
אני במערכת יחסים.
מסכים מאוד עם מה שכתבת.
Snitch
Snitch • 12 ביוני 2024
זה כאילו לקחו את כל הטרחנות המעיקה שקיימת בעולם וזיקקו אותה לכדי שרשור אחד. למי איכפת מכל מיני חוקים מוזרים? זה בדס"ם, לא חסמב"ה
Fuck You
לפני שבוע • 12 ביוני 2024
Fuck You • 12 ביוני 2024
יולי Yuli כתב/ה:
טוב, תגובה רצינית: אם שולט יסתובב במסיבה עם קולר עליו זה יהיה מצחיק. אבל ציור של קולר לא חייב לסמל "אני מקולר" אלא יכול גם לסמל "אני קילרתי".

צחקתי בקול 🤣
Fuck You
Fuck You • 12 ביוני 2024
לדעתי זה נובע מחוסר ביטחון עצמי, תכלס הכי חשוב מה שיש בין האנשים ולא מי מקולר באתר …
מי שרוצה להתפזר ( בהנחה שהקילור אמור להרחיק גברים ונשים אחרים) יתפזר… גם אם רשום שהוא ״תפוס״
Gabriel
Gabriel • 12 ביוני 2024
Silencewoman כתב/ה:
לדעתי זה נובע מחוסר ביטחון עצמי

🤦🏻‍♂️
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 12 ביוני 2024
teacher כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
ששולט מתקלר לנשלטת שלו, זה מסמן שהוא תפוס ולא פנוי לאף אחת.

למה הדור הישן מרגיש כל כך מאוים מזה?

הדור הישן המציא את זה כפרה.
הדור החדש פשוט אוהב לשכתב היסטוריה icon_smile.gif

הדור הישן לא המציא את הקילור הזה נשמה,
תשאל כל אחד שטוען שהוא דינוזאור בדס"מ (מניחה כמו זה שכתב את השרשור הזה),הוא יגיד לך שלשולט אין שום קילור או חרטא כזו,כי הוא שולט רם ונשגב וקשוח וחס וחלילה שידעו שהוא תפוס.

(;
N e l l a​(אחרת)
N e l l a​(אחרת) • 12 ביוני 2024
Into כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
ששולט מתקלר לנשלטת שלו, זה מסמן שהוא תפוס ולא פנוי לאף אחת.

למה הדור הישן מרגיש כל כך מאוים מזה?
כש*

אויש סתמי כבר שולטת עכזרית.