ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך פגשתם את החצי השני שלכם 😤

Bluecollar​(שולטת)
לפני 3 שבועות • 28 באוג׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 28 באוג׳ 2024
Adonai Elah Elahin כתב/ה:
פינו כתב/ה:
Adonai Elah Elahin כתב/ה:
איתר כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:
רק דקה, פרופיל ריק בלי בלוג שפתח את הפרופיל לפני בערך חודש. אני מייד אשתף אותך בפרטים האינטימיים ביותר של החיים שלי.

אתה יכול פשוט לא לענות אז 💀

כן, אבל איפה הכיף בזה?

מה הכייף בזה אם נדע (פרט מאוד אינטימי וחשוב שלו) שהוא הכיר את החצי השני שלו בטינדר?

אין קשר. לא אמרתי שאני מתחברת לתוכן התגובה של ברוס ההוא (אחרת הייתי מלייקקת אותה), אלא הבעתי שאני לא מסכימה עם תגובות כמו "אתה יכול פשוט לא לענות אז" כי אני מבינה שזה יכול להיות כיף להגיב גם כשזה לא רלוונטי ובאופן אישי אני שואבת הנאה מלתקוע את דעתי בכל חור (תרתי משמע) כך שאני מבינה למה שגם ההוא יעשה את זה. אפילו בתור הצד שמקבל תגובות אני אעדיף לקבל תגובה גם אם היא חולקת על דעתי מאשר שלא לקבל כלל, אבל זה כבר עניין אחר וכל אחד והעדפתו.
אגב, אם במקום "אתה יכול פשוט לא לענות אז" התגובה הייתה "מה הכייף בזה אם נדע (פרט מאוד אינטימי וחשוב שלו) שהוא הכיר את החצי השני שלו בטינדר?" אז זו הייתה תגובה עניינית לתגובה של ברוס ההוא ואומנם כתגובה לתגובה הקודמת שלי היא איננה עניינית.
אהבתי את הביטוי "לתקוע את דעתי" 😈😈
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 28 באוג׳ 2024
הכרנו כך
היתה דממה
לא היה צריך לומר
הרחוב רגש
הרחוב המה
כמו לא היה דבר

כל זאת היה אתמול
ונדמה שחלפה לה שנה
מרגעי חלום גדול
נשארה רק מנגינה

נה נה נה הה הה
נה נה נה נה נה נה נה נה
הלן הדוב

Re: איך פגשתם את החצי השני שלכם 😤

הלן הדוב • 28 באוג׳ 2024
איתר כתב/ה:
בואו תספרו איך פגשתם את השולטת או הנשלט שלכם, מה הסיפור איפה המקום ומה עשיתם בפעם הראשונה שנפגשתם

אני מתלבט. לספר על זו שנכנסה לי למלון רטובה, בכותונת לילה ובלי תחתונים?
או על השולטת שהפכה לצעצוע שלי?

🤭
הלן הדוב
הלן הדוב • 28 באוג׳ 2024
איתר כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:
רק דקה, פרופיל ריק בלי בלוג שפתח את הפרופיל לפני בערך חודש. אני מייד אשתף אותך בפרטים האינטימיים ביותר של החיים שלי.

אתה יכול פשוט לא לענות אז 💀

And where is the fun in that?