לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעות ראשונות

Master Bruce
לפני שבועיים • 1 בספט׳ 2024
Master Bruce • 1 בספט׳ 2024
חוק האיניגו מונטויה

"שלום, קוראים לי איניגו מונטויה, הרגת את אבא שלי. היכון למות"

שלום- פניה מנומסת ומכובדת.
קוראים לי איניגוי מונטויה - הצגה עצמית
הרגת את אבא שלי - למה אתה פונה דווקא אליה, בתגובה למה אתה מגיב, האם יש בינכם תקשורת קודמת, וכל דבר נוסף שנותן קונטקסט לפניה (זה החלק שבו אמור להיות ברור שזה לא קופי פייסט, אלא הודעה שנכתבה באופן אישי)
היכון למות- מה מטרת הפניה, תיאום ציפיות, מה אתה רוצה להשיג כאן.
jerryM
jerryM • 1 בספט׳ 2024
תכיר במסיבות אם מימוש הפנטזיה כלכך חשוב לך!
לגבי כל האשמות פה נגד נשים, נראה לי קצת מיותר. אישית התנהגות סנובית או לא נעימה היא לא דבר מושך בעיניי.
ולכן גם קשה לי לחוש ב"פספוס";
אבל לדעתי הקהילה נמצאת במקום טוב לא נתקלתי בהונאות או סחיטות ( דבר שמאפיין מאוד את סצינת הbdsm בעולם) . בגדול נראה שלגברים די בטוח פה . ואני מקווה מאוד שכך גם לנשים.
--Nir--
--Nir-- • 1 בספט׳ 2024
בפרופיל ובבלוג תמיד אפשר למצוא על מה לכתוב ולהגיב.

הקאץ׳ הוא לכתוב על מה שבאמת תפס לך את העין וסיקרן אותך ואז ממילא אתה -

1. פונה רק לאלו שמעניינות אותך באמת ולא לאלו שמשעממות אותך וסתם תפסו אותך ברגע של חרמנות.

2. אתה לא צריך לזייף עניין כי אתה מתעניין.

אם אחרי זה היא תתעקש שזה קופי פייסט או תתחיל לדפוק לך מבחנים - ובכן, פה כבר תלוי כמה היא באמת מוצאת חן בעיניך ומצדיקה את המאמץ (צפה גם להפתעות וגם לאכזבות בתחום)

בקיצור -
להתחיל מלקרוא ולעקוב *ואז* לפנות כי היא מעניינת,
ולא להתחיל מלהחליט לפנות *ואז* לקרוא ולעקוב כדי לחפש תירוץ.

בטווח הקצר דורש אנרגיה, בטווח הארוך זה ישתלם לך ולהן. ותהיה ג׳נטלמן לפחות כמו שהיית רוצה להיות כשאתה ניגש למישהי בעולם האמיתי.

כולן פה אמיתיות ואמיתיים לטוב ולרע.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 1 בספט׳ 2024
--Nir-- כתב/ה:

1. פונה רק לאלו שמעניינות אותך באמת ולא לאלו שמשעממות אותך וסתם תפסו אותך ברגע של חרמנות.

אם אחרי זה היא תתעקש שזה קופי פייסט או תתחיל לדפוק לך מבחנים - ובכן, פה כבר תלוי כמה היא באמת מוצאת חן בעיניך ומצדיקה את המאמץ (צפה גם להפתעות וגם לאכזבות בתחום)

בקיצור -

בטווח הקצר דורש אנרגיה, בטווח הארוך זה ישתלם לך ולהן. ותהיה ג׳נטלמן לפחות כמו שהיית רוצה להיות כשאתה ניגש למישהי בעולם האמיתי.

אני משוקולד
מריר
Adonai Elah Elahin
Adonai Elah Elahin • 1 בספט׳ 2024
--Nir-- כתב/ה:

בקיצור -

כדאי שתקשיב לו, הלז בין הבודדים שיודע לכתוב הודעות איכותיות בלי חרטוטיאדה.
--Nir--
--Nir-- • 1 בספט׳ 2024
איזו מחמאה AEE, אני נפעם.

(תגובת AEE אפשרית: ״אל תיקח כמובן מאליו ובעיקר אל תתרגל״)
פינו
פינו • 1 בספט׳ 2024
אני לא יודע מה מו מי, לי יש מילת קסם והן תמיד מגיבות לי, תמיד!

מילת הקסם היא: סיקרנת.

ישר חסימה וחסימה זו (איך שלא תהפכו את זה) תגובה.

אם אתם לא מאמינים וסביר שלא (אחרי הכול, המקום הזה הוא גן עדן לשקרנים/בדאים/פנטזיונרים/מנותקי מציאות) אתם יותר ממוזמנים לנסות את זה ולהיווכח עד כמה אני צודק.

תיזכרו: סיקרנת.
aalonn
לפני שבועיים • 2 בספט׳ 2024
aalonn • 2 בספט׳ 2024
Purple Phoenix כתב/ה:
אני אחזור כנראה טיפה על דברים שכתבו כאן:

1. התייחסות נקודתית למשהו שרשום בפרופיל
כתבת: ..."הרבה מהמשתמשים שראיתי פה ועברתי להם בפרופיל כתוב בכמה מילים בקצרה על עצמם ועל הפרופיל..."
למה שתרצה לפנות למישהו.י שלא כתוב שום דבר בפרופיל שלו.ה?
במידה וכתוב איזשהו פרט מעבר לפרטים יבשים (גיל, מקום בארץ, צד בשוט...) אז אפשר להתייחס לזה ולכתוב למה דווקא לזה התייחסת.
בכל מקרה, לא לכתוב פשוט "אהבתי את הפרופיל שלך" מבלי להוסיף איזושהי התייחסות נוספת
אני במקרים האלה או לא מגיבה או מתחילה לחקור מה בדיוק אהבו ולרוב אני מקבלת תגובה רק על תמונת הפרופיל ולא התעניינות אמיתית במי שאני.

2. בלוג
גם אם יש בלוג שיש בו רק סרטונים של מוסיקה או רק תמונות - אפשר להתייחס נקודתית לשיר שהתחברת אליו או לתמונה שהתחברת אליה
כמו כן, אפשר להשאיר תגובה בבלוג עצמו

3. תגובות בפורום
התייחסות לתגובות שסיקרנו אותך או שהפעילו בך איזשהו רגש

4. אלבומים
התייחסות לתמונה שהפעילה בך משהו

כשאתה שולח הודעה אז גם לכתוב אותה בצורה מכובדת ולא:
"רד.י על ארבע כלבה" או "שלום גבירתי/אדוני, אני רוצה ללקק לך את כפות הרגליים" (דוגמאות, אבל אני חושבת שאפשר להבין את הרעיון הכללי של איך לא לפנות)
לפני שאנחנו צד בשוט אנחנו א.נשים ואני למשל הייתי רוצה שיראו בי אישה הרבה לפני שיראו בי נשלטת.

כמו כן, אני ממליצה לך לכתוב קצת יותר על עצמך בפרופיל
לא בהכרח רק בהקשר בדס"מי
אני למשל גיקית ואני מציינת את זה אצלי

* כל מה שכתבתי כאן הוא לפי הדעה והניסיון שלי בלבד, כולל לגבי הכתיבה המכובדת בעיניי

נראה שהשאלה שלך הגיעה ממקום אמיתי ולא ממקום של טרול
אז כל הכבוד שאתה שואל והמון בהצלחה!

תודה על התגובה המפורטתicon_smile.gif איישם את ההצעות!!
aalonn
aalonn • 2 בספט׳ 2024
shirazbar כתב/ה:
אכתוב לך בכנות, אתה צעיר מאוד וחסר נסיון וכנראה לא משנה כמה תשקיע בהודעה הסיכויים לא לטובתך.( משני הכיוונים)

ובכל זאת אין נוסחת קסם ולפעמים טיימינג נכון טורף את הקלפים.

לפני הכל לשים לב לגבולות אם נכתבו ולהימנע לפנות למי שאתה בגבולות שלה

בגדול מי שאין עליה מידע אז כך גם ההודעה אליה תהיה בהתאם. פרטים בסיסיים על עצמך בצורה מכבדת. לא להציף בהודעות אם לא קבלת מענה.

מי שכותבת פרופיל מושקע ובלוג קל יותר להיות ייחודי בפניה.היא לרוב מציינת איך רוצה שייפנו וגם בטח תמצא איזה פוסט מרמור בבלוג על פניות שהיא שונאת לקבל. ואם אתה גבר חכם אתה תלמד אילו מיתרים נוגעים בה. ולפרוט עליהם במילים.

תחשוב מה זו שליטה עבורך? למה אתה כאן? כך נסה להבין למה היא כאן והאם קיימת התאמה.

הציעו לך כאן לכתוב. אני ממליצה גם לעבות פרופיל ולכתוב בלוג. לא חייב חשוף מדי רק הצצה למחשבות, דרך כתיבה וכד.
זה מגדיל את הסיכויים אם מישהי מתחברת למי שאתה ואז אולי תקבל הזדמנות.

מניחה שאם זה בוער בך זה בסוף יקרה

מסכים מאוד עם מה שכתבת, ובאמת מתכוון לעבות את הפרופיל ולקחת לתשומת ליבי את העצות שהביאו לי פה
לגבי הנקודה שאני צעיר וחסר ניסיון, זה גם אחת הסיבות למה אני כן אפנה לפעמים לאנשים שלא תמיד הפרופיל שלהם מאוד מושקע, כי הם במצב יחסית דומה אליי, חסרי ניסיון ובמקום לחפש ולהכיר ומרגיש לי שלפעמים זה טוב ללמוד ולהתפתח ביחדicon_smile.gif
aalonn
aalonn • 2 בספט׳ 2024
Master Bruce כתב/ה:
חוק האיניגו מונטויה

"שלום, קוראים לי איניגו מונטויה, הרגת את אבא שלי. היכון למות"

שלום- פניה מנומסת ומכובדת.
קוראים לי איניגוי מונטויה - הצגה עצמית
הרגת את אבא שלי - למה אתה פונה דווקא אליה, בתגובה למה אתה מגיב, האם יש בינכם תקשורת קודמת, וכל דבר נוסף שנותן קונטקסט לפניה (זה החלק שבו אמור להיות ברור שזה לא קופי פייסט, אלא הודעה שנכתבה באופן אישי)
היכון למות- מה מטרת הפניה, תיאום ציפיות, מה אתה רוצה להשיג כאן.

זה נשמע כמו שיטה מצויינת שבהחלט אאמץ, אבל השיטה פשוט הצחיקה אותי ברמות בגלל הביסוס על הסרט