סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרישות של נשים באתרי הכריות

Grey / Green
לפני 4 שבועות • 25 בספט׳ 2024
Grey / Green • 25 בספט׳ 2024
הפוסטים האלו תמיד הולכים לפי אותו פורמט:
1. אדם לא מבין מה נשים רוצות
מכאן:
2. נשים לא רוצות את האדם
כאן יש עץ החלטות. אדם יכול לבחור:
3. לנסות ללמוד מה נשים רוצות
או, קל יותר:
4. להסביר לכולם את 2 לפי התפיסות השגויות ב-1.
ClearlyMe
לפני 4 שבועות • 26 בספט׳ 2024
ClearlyMe • 26 בספט׳ 2024
אנשים כמעט ולא ניגשים להתחיל עם אחרים בחיים האמיתיים לא שמת לב? היכרויות אונליין הפכו להיות הנורמה הנפוצה. פעם זה היה חריג.
בנוסף, גם גברים איכותיים וגם נשים איכותיות לא תמיד בטוחים בעצמם מספיק לגשת למישהו שאינם מכירים.
פחד מדחייה זה לא רק של ״3-4 מתוך 10״.

באשר לדרישות שלדעתך לא מציאותיות, ובמקרים רבים אני אסכים על זה, שכל ׳חתיך׳ יעשה את השיקול שלו אם בא לו להסכים לגישה הזו ולשתף פעולה או לא.
LoveSick​(שולטת)
LoveSick​(שולטת) • 26 בספט׳ 2024
כואב לך? צריך פלסטר?
לבכות?
Grey / Green
Grey / Green • 26 בספט׳ 2024
פרלין כתב/ה:
אנחנו לא באמת מוצרי מדף שמדורגים לפי יוקרה.

תודה!
Fuck You

Re: דרישות של נשים באתרי הכריות

Fuck You • 26 בספט׳ 2024
gentleperv כתב/ה:
שלום לכולם,

רציתי לדבר על הדרישות של נשים באתרי הכרויות (וגם באתר קייג') הדרישות בדרך כלל כוללות מישהו חתיך, עם פנים יפות, גוף אתלטי, מישהו שלא בקשר, ועוד אלף ואחת בקשות.

מה שאני לא מצליח להבין הוא, אם הגבר חתיך, משכיל, ברמה של 9-10 מתוך 10, מה יש לו לחפש באתרי הכרויות? הוא בהחלט יכול למצוא את האישה לטעמו בחוץ, ואין באמת צורך להיכנס לאתרי הכרויות, אלא אם כן הוא נמצא בקשר קבוע ומצד אחד לא רוצה לפרק אותו, אך מצד שני רוצה להתאוורר קצת. אבל נשים לרוב לא מעוניינות בגברים שבקשר, אז אני תוהה מה בדיוק הן רוצות.

נראה לי שכל הדבר הזה הוא בלוף אחד גדול, ואנשים פשוט מבזבזים כסף (כמובן, אני לא מתכוון לאתרים מזויפים שהם באמת סתם).

אשמח לדעת מה אתם חושבים על הנושא.

ואווו אצלי זה מזה לא ככה

אצלי בטינדר רשום- הכי אמיתי שיש..
שאני מחפשת גבר שעיר, רצוי עם כרס קטנה
ללא קוביות ואפס הזכורים על ״חתיך״
גבר בעיניי צריך להיראות ״גבר״

אבל שמעתי מלא סיפורים על נשים וגברים שהדרישות שלהם קצת מוגזמות לצד השני בלשון המעטה..
אני בכלל דוגלת בגישה ״נאה דורש נאה מקיים״
אם לא…. אז אין צורך בדרישות מוגזמות באמת
lopiki{אין }
לפני שבועיים • 9 באוק׳ 2024
lopiki{אין } • 9 באוק׳ 2024
יפה לעיניים אבל בוסר לשיניים.
ובכל זאת בזוגיות צריך גם שתהיה משיכה לאדם.

בכל מקרה לי חשוב קודם כל שיהיה אדם שאפשר לדבר איתה.

לגבי מה נשים מחפשות כל אחת ואחד לפי הג'ננה שלו/שלה
Hashirama
לפני 6 ימים • 18 באוק׳ 2024

Hashirama • 18 באוק׳ 2024
gentleperv כתב/ה:
שלום לכולם,

רציתי לדבר על הדרישות של נשים באתרי הכרויות (וגם באתר קייג') הדרישות בדרך כלל כוללות מישהו חתיך, עם פנים יפות, גוף אתלטי, מישהו שלא בקשר, ועוד אלף ואחת בקשות.

מה שאני לא מצליח להבין הוא, אם הגבר חתיך, משכיל, ברמה של 9-10 מתוך 10, מה יש לו לחפש באתרי הכרויות? הוא בהחלט יכול למצוא את האישה לטעמו בחוץ, ואין באמת צורך להיכנס לאתרי הכרויות, אלא אם כן הוא נמצא בקשר קבוע ומצד אחד לא רוצה לפרק אותו, אך מצד שני רוצה להתאוורר קצת. אבל נשים לרוב לא מעוניינות בגברים שבקשר, אז אני תוהה מה בדיוק הן רוצות.

נראה לי שכל הדבר הזה הוא בלוף אחד גדול, ואנשים פשוט מבזבזים כסף (כמובן, אני לא מתכוון לאתרים מזויפים שהם באמת סתם).

אשמח לדעת מה אתם חושבים על הנושא.

מבלי להיכנס עכשיו לתאוריות ביולוגיות לגבי מה גורם לנו להרכיב את ״רשימת הקניות״ שלנו, פקטור משמעותי מאוד הוא כמות גבוהה יותר של גברים באפליקציות היכרויות לעומת נשים בסדרי גודל. באופן טבעי, הפול של הגברים יותר גדול, וכאשר ההיצע מרגיש רחב, אתה מרגיש בנוח יותר לסנן יותר. דוגמה טובה נוספת אפשר לראות בהבדלים בין תיבות ההודעות של נשים כאן אל מול הגברים. נשים באופן טבעי מוצפות הרבה יותר, ובהנחה והרוב מחפשים קשר מונוגמי, הגיוני שיחפשו את הטוב ביותר עבורן.
סנטוריון
לפני 6 ימים • 18 באוק׳ 2024

סנטוריון • 18 באוק׳ 2024
Hashirama כתב/ה:
מבלי להיכנס עכשיו לתאוריות ביולוגיות לגבי מה גורם לנו להרכיב את ״רשימת הקניות״ שלנו, פקטור משמעותי מאוד הוא כמות גבוהה יותר של גברים באפליקציות היכרויות לעומת נשים בסדרי גודל. באופן טבעי, הפול של הגברים יותר גדול, וכאשר ההיצע מרגיש רחב, אתה מרגיש בנוח יותר לסנן יותר. דוגמה טובה נוספת אפשר לראות בהבדלים בין תיבות ההודעות של נשים כאן אל מול הגברים. נשים באופן טבעי מוצפות הרבה יותר, ובהנחה והרוב מחפשים קשר מונוגמי, הגיוני שיחפשו את הטוב ביותר עבורן.

היחס בטינדר בין גברים לנשים הוא בערך 1:3. זה משמעותי אבל לא סדר גודל.