בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית וזוגיות

bondman​(נשלט){FLR}
לפני שבוע • 28 בספט׳ 2024

Re: שליטה נשית וזוגיות

bondman​(נשלט){FLR} • 28 בספט׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
בעקבות הפוסט של פישוטו (לכו תקראו אותו זה חשוב), עלה דיון בין אדם חכם לביני ואחת הטענות הייתה:
אצל נשים שולטות נפוץ יותר העניין של קשר בדסמי לא רומנטי. מה שנקרא להחזיק עבד או כלב או סמרטוט מהצד.
ונשלטים יזרמו עם ניצול כזה בכיף. מה זה יזרמו? חולמים על זה.
והם זמינים יותר למין ומיניות.

מה אתם אומרים?

אני לא מצאתי דוגמה שתסתור. גם הזוגות שאני מכירה התחילו כ"אתה לסשנים" ואחפש זוגיות במקום אחר.

אני חושב שאת צודקת.
יש גם זוגות של FLR
אבל הם מיעוט.
הרבה מה Femdom הוא כפי שתארת.
Bluecollar​(שולטת)

Bluecollar​(שולטת) • 28 בספט׳ 2024
bondman כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
בעקבות הפוסט של פישוטו (לכו תקראו אותו זה חשוב), עלה דיון בין אדם חכם לביני ואחת הטענות הייתה:
אצל נשים שולטות נפוץ יותר העניין של קשר בדסמי לא רומנטי. מה שנקרא להחזיק עבד או כלב או סמרטוט מהצד.

מה אתם אומרים?

אני לא מצאתי דוגמה שתסתור. גם הזוגות שאני מכירה התחילו כ"אתה לסשנים" ואחפש זוגיות במקום אחר.

אני חושב שאת צודקת.
יש גם זוגות של FLR
אבל הם מיעוט.

ואני תוהה למה או כל תובנה אחרת
שלגי

שלגי • 28 בספט׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
bondman כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

מה אתם אומרים?

אני חושב שאת צודקת.
יש גם זוגות של FLR
אבל הם מיעוט.

ואני תוהה למה או כל תובנה אחרת

יתכן שגם כאן המוסכמות החברתיות חזקות וכשזה מגיע למערכת יחסים נשים מעדיפות את מה שמקובל
ellest

ellest • 28 בספט׳ 2024
קראתי את פישוטו ועשה לי כווץ׳ בלב. אני אמנם נשלטת, אבל בשיחות שהיו לי עם נשלטים בכלוב השתדלתי לתת יחס מכבד ככל שאני יכולה, מתוך הבנה שמדובר בפטיש, ויש בן אדם מאחורי הכינוי. הרגשתי שהרבה פעמים אנשים מופתעים מיחס מכבד ואנושי. אני מסכימה איתו שלפעמים התחושה היא שמסתכלים על נשלטים כאילו כל עולמם וכל מטרתם היא להיות נשלט, למרות שהמציאות מורכבת יותר מזה.

בנוגע לזוגיות - אני חושבת שזוגיות ובדסמ זה מורכב גם בין נשלטים לשולטות וגם בין נשלטות לשולטים, אבל אולי שולטים ונשלטות לא מדברים על זה מספיק פה. היו לי המון שיחות עם שולטים שבנות הזוג שלהן היו נשלטות שלהם ועם הזמן זה נעלם. זה פשוט לא מדובר, אז זה נראה כאילו זה יותר קל ומסתדר כשזה שולט ונשלטת.
Grey / Green
Grey / Green • 28 בספט׳ 2024
אני לא חושב שמה שקורה בכלוב מייצג משהו מלבד מה שקורה בכלוב. זה נכון גם לתוכן של הפוסט המקורי. ולגבי פמדום שמבוסס על ניכור, היררכיה ומעמדות:
1. יש עוד המון אפשרויות.
2. YKINMK
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 28 בספט׳ 2024
נחלק כי זה שונה מאוד:

שולטים ונשלטות זה עולם אחר והנשלטת נכנסת באופן טבעי למשבצת תחת גבר. למרות שראיתי שולטים עושים הבדלה בין הנשלטת לאשה הזוגית. בשימת לב שברוב המקרים השולט מחזיק כמה נשלטות ואולי גם אשה בבית.
מכל מקום יש יותר סיכוי שיצמח כאן קשר זוגי אם השולט מעריך ומכבד את הנשלטת שלו במיוחד אם היא אשה אטרקטיבית עם חיים מלאים. כלומר היה מוצא בה עניין גם בקשר ונילי.

שולטת ונשלט המצב הפוך ונוצר קונפליקט
הגבר תופס את "המשבצת של האשה" . יתכן שהשולטת תהנה ממנו בדסמית, מינית אך לעולם לא תראה בו ראוי להיות בן זוג. בעיניה הוא נתפס חלש והיא תבחר גבר דומיננטי אחר לקשר זוגי.

השולטות שנמצאות באתר למטרת ניצול (בהסכמה כמובן) מתאימות באופן מדויק לנשלטים שמחפשים דמות מפורנו למימוש פנטזיה . הן גם כך לא תופסות מהנשלטים האלה גברים, בטח לא פוטנציאל לזוגיות רק לניצול. לכן תקראי אותן כותבות דברי גועל בבלוג ולהבנתי גם בצ'אטים.

לצערי רוב הנשלטים הם כאלה.

כמו שאומרים מצא מין את מינו.

בראיה אישית שלי, קשר זוגי בדסמי מתעלה באלף רמות מקשר של סשנים בלבד.

כמו השוואה בין זוגיות ליזיזות.
לקשר של סשנים בלבד יש תקרת זכוכית והיא לרוב "לא אמיתית" אלא משחק ששני הצדדים מספקים צורך לכמה שעות וזה ממצא את עצמו די מהר. רק כשאת מכירה מישהו באופן מלא את יכולה לשלוט בו מהמקום המנטאלי נפשי, רגשי ולא רק מהז.

ואני כמובן רואה נשלט פוטנציאל זוגי אם הוא מתאים לי כמו שהייתי בוחרת כל גבר לדייט רגיל. זה שהוא נשלט זה must שמוסיף ולא גורע.
QueenGali​(שולטת)

היי 🙋🏻‍♀️ חברה שלך.... בזוגיות בדס"מית אוהבת

QueenGali​(שולטת) • 28 בספט׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
האמת שאני בקושי נתקלתי באישה שהמיניות שלה כל כך תכליתית ברמה שלא אכפת לה מי הגבר, שיפתח רגליים, ימסור את הצוואר לקולר או את התחת לספנק, וזהו.
אם זה היה ככה, אף נשלט לא היה מתלונן שקשה למצוא פה שולטת. כל הודעות "המלכההה אני המשרתתת שלךךךך" היו נענות ב"כן" מיד, אבל זה לא ככה.
זה דוחה אותנו, את רובינו.
אפילו לקשר פחות רציני שלא יגמר בחופה נחפש חיבור, כימיה, מישהו שהוא בן אדם בנוסף להכל, או בעצם- קודם כל, ולא רק דמות מצומצמת ופורנוגרפית של נשלט.

כן יש פה כאלו שהיו רוצות למצות פונקציה, שמישהו רק ישלם ויסיע אותן.
אבל זה שונה לגמרי ממישהו לסשנים, כי סשן, כמו כל צורת ביטי מינית אחרת, כן דורש מידה של אינטימיות/קרבה/אמון עבור רוב הנשים.
זה אולי לא יהפוך את זה לזוגיות בהכרח, אבל אותו גבר יהיה יתפס יותר מסתם איזה "כלב" רנדומלי כלשהו.

אני חושבת שהסיבה שהרבה נשים מוצאות את עצמן מפרידות בין יחסי שליטה לזוגיות לא מבחירה אישית, אלא כי רואות את האפשרויות שיש מולן-
הרבה נשלטים רואים בזוגיות ואינטימיות סתירה ליחסי שליטה, כמו תסביך מדונה-זונה כזה שבו קינק הוא מלוכלך ויצליח רק עם "מלכה רעה", שאין לה צורך באינטימיות ורגישות, והריחוק הזה מאפשר למצות את ההשפלה ולהתרגש ממנה, אבל לא להקים איתה משפחה, שלזה מתאימה "אישה טובה", עדינה, מכילה, אבל לא מרגשת.

אצל נשים, להתרשומתי, יש העדפה לגבר שיהיה גם וגם. שולטות ירצו גם בן זוג וגם אדון, שולטות יעדיפו בן זוג וגם נשלט.
אבל יש רצוי ויש מצוי, וכדי לא לוותר על הקינק לגמרי יש כאלו שפשוט מפרידות.

ניסיתי לחפש בקרב חברות שלי דוגמה.
אבל רובן בקשר זוגי שזה אחד
ויש את הבדסמ שזה בנוסף. גם אם יש שם אכפתיות. לרוב זה בדסמ בלבד
Bluecollar​(שולטת)

Re: היי 🙋🏻‍♀️ חברה שלך.... בזוגיות בדס"מית אוהבת

Bluecollar​(שולטת) • 28 בספט׳ 2024
QueenGali כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
האמת שאני בקושי נתקלתי באישה שהמיניות שלה כל כך תכליתית ברמה שלא אכפת לה מי הגבר, שיפתח רגליים, ימסור את הצוואר לקולר או את התחת לספנק, וזהו.
אם זה היה ככה, אף נשלט לא היה מתלונן שקשה למצוא פה שולטת. כל הודעות "המלכההה אני המשרתתת שלךךךך" היו נענות ב"כן" מיד, אבל זה לא ככה.
זה דוחה אותנו, את רובינו.
אפילו לקשר פחות רציני שלא יגמר בחופה נחפש חיבור, כימיה, מישהו שהוא בן אדם בנוסף להכל, או בעצם- קודם כל, ולא רק דמות מצומצמת ופורנוגרפית של נשלט.

כן יש פה כאלו שהיו רוצות למצות פונקציה, שמישהו רק ישלם ויסיע אותן.
אבל זה שונה לגמרי ממישהו לסשנים, כי סשן, כמו כל צורת ביטי מינית אחרת, כן דורש מידה של אינטימיות/קרבה/אמון עבור רוב הנשים.
זה אולי לא יהפוך את זה לזוגיות בהכרח, אבל אותו גבר יהיה יתפס יותר מסתם איזה "כלב" רנדומלי כלשהו.

אני חושבת שהסיבה שהרבה נשים מוצאות את עצמן מפרידות בין יחסי שליטה לזוגיות לא מבחירה אישית, אלא כי רואות את האפשרויות שיש מולן-
הרבה נשלטים רואים בזוגיות ואינטימיות סתירה ליחסי שליטה, כמו תסביך מדונה-זונה כזה שבו קינק הוא מלוכלך ויצליח רק עם "מלכה רעה", שאין לה צורך באינטימיות ורגישות, והריחוק הזה מאפשר למצות את ההשפלה ולהתרגש ממנה, אבל לא להקים איתה משפחה, שלזה מתאימה "אישה טובה", עדינה, מכילה, אבל לא מרגשת.

אצל נשים, להתרשומתי, יש העדפה לגבר שיהיה גם וגם. שולטות ירצו גם בן זוג וגם אדון, שולטות יעדיפו בן זוג וגם נשלט.
אבל יש רצוי ויש מצוי, וכדי לא לוותר על הקינק לגמרי יש כאלו שפשוט מפרידות.

ניסיתי לחפש בקרב חברות שלי דוגמה.
אבל רובן בקשר זוגי שזה אחד
ויש את הבדסמ שזה בנוסף. גם אם יש שם אכפתיות. לרוב זה בדסמ בלבד

וקשרים בדסמיים נוספים. ויש מצב שאני לא מבינה
SWAY
SWAY • 28 בספט׳ 2024
כמו כל דבר בעולם המיניות והבדסמ בפרט, יש אינסוף וכל אחת/ד והבדס"מ שלה/ו.
HAVING SAID THAT
הכרתי נשים רבות שמחפשות זוגיות עם נשלט, אבל פחות עם עבד שאותו ישפילו.
יש לי מחשבה שההתייחסות לעבד כמושפל מקשה על חלק מהנשים להמשך אליו בתור בן זוג.
עם זאת, גבר שהן מעריכות ואינו מושפל בעיניהן, שלא יהיה מוכן לכל השפלה, אבל כמעט לכל השפלה שתבטא את רצונה של השולטת, יש לו גבולות מסויימים, אישיות מרצה אך איתנה שמגיע לקשר בשביל הקשר והכימיה ואחר כך בשביל להגשים פנטזיות בתוכו, גבר כזה בהחלט יש הרבה נשים שולטות שהיו רוצות כבן זוג.
ולגביי אלה שמחזיקות עבד לצורך שירות כזה או אחר, וול, הן מחזיקות אותו לשירות כזה או אחר, רובן לא רואות בו בן זוג פוטנציאלי.
מה גם שעבור העבדים מתקיים תסביך מדונה זונה עם טוויסט, מלכה-בת זוג, כאשר האישה רואה בהם בני זוג פטנציאליים משמע חווה אהבה רומנטית-זוגית כלפיהם המשיכה אליה כשולטת פוחתת.
בעוד שלרבים מהנשלטים פסגת הפנטזיות זה להיות עבד/חפץ מושפל בכל רמה, נדירות מאוד, לדעתי, הנשים השולטות שנמשכות למישהו כזה כבן זוג.
מה גם, שזוגיות כזו לרוב לא נמשכת הרבה זמן, כי בסופו של דבר העבד הוא אדם אחרי הכל, ולא באמת עבד.
מפית​(אחר)

מפית​(אחר) • 28 בספט׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:

מה אתם אומרים?

מסכים ים מה שכתבת, אבל אם זה מתגלגל למערכת יחסים זה פשוט מדהים, זה יכול לקרות.
מניסיון