צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לאנשים שלא הולכים למאנצ'ים

ClearlyMe
לפני שבועיים • 4 באוק׳ 2024

יקרים? זה חדש לי

ClearlyMe • 4 באוק׳ 2024
הוא כתב/ה:
המאנצים של היום "מאורגנים" מדי . יקרים מדי מוגבלים מגדרית וגילאית מדי.
בעבר לא קראנו לזה "מאנץ" היינו גרעין של חמישה או יותר ובכל מפגש היתה פעילות שונה ומצטרפים אחרים
מי שבא ברוך הבא , היתה אפשרות להציג כל אחד ולהתחבר פעם ביליארד פעם ערב הדגמות
פעם ערב שירים בדאנגן
מסדרים מקום בקטנה כל אחד משלם על עצמו עבור שתיה או אוכל
בלי ועדות קבלה ספונטני וקליל

המאנצ׳ים שאני מכירה הם ללא עלות או עלות סמלית לסגירת מקום/כיבוד בסיסי וכל אחד מביא משהו.
אני אישית מעדיפה מקום שאפשר לקנות בו לשתות משהו או לנדנד אם רוצים במקום להביא. וזו כבר עלות של כל יציאה שגרתית לבר.
itchyqouteg​(שולט)

Re: שאלה לאנשים שלא הולכים למאנצ'ים

itchyqouteg​(שולט) • 4 באוק׳ 2024
itchyqouteg כתב/ה:
sweet seraphina כתב/ה:
נראה שלמרות הקהילה המפותחת ומגוון האירועים והמאנצ'ים (נראה שבישראל הקהילה הפעילה ביותר בעולם יחסית לגודל האוכלוסיה??), רוב האנשים הבדסמים עדיין מכירים רק באונליין.
תהיתי איזה סיבה יש לאנשים שרוצים להכיר, לא ללכת בכלל למאנצ'ים ומפגשי הכרויות?
זה עלה בעקבות כך ששמנו לב, שותפתי ואני ועוד חברות, שמתוך מאות הגברים שמתחילים איתנו בפלטפורמות האונלייניות, מעט מאוד אמרו שהם גם הולכים למאנצ'ים.
התחושה היא שיש אלפים או עשרות אלפים שמתחילים באונליין, ועשרות/מאות גג שהולכים למאנצ'ים ומפגשי היכרות.
מעניין לדעת מה הסיבות. כי זו בעצם הזדמנות לדלג על כל מיני חסמים. למשל, כל מיני פרטים יבשים יכולים להיות פחות רלוונטים ברגע שיש כימיה שנוצרת באופן אורגני.
יש הרבה אנשים שבפגישה באווירה קזו'אל (שאינה דייט חורץ גורלות) מצליחים להעביר איזה שהוא צ'ארם שלא עובר דרך תמונה או הודעות או דייט.

אשתף שאצלי הסיבה העיקריות לא ללכת פעם הייתה שפחדתי להגיע לאירוע קליקי ולהרגיש אאוט (זו גם הסיבה שבסופו של דבר התחלתי לארגן אירועים בעצמי, בניסיון לייצר סביבה נעימה לאנשים ביישנים וחרדתיים).
הסיבה כן ללכת למאנצ'ים דווקא התחילה בקטע חברתי, אחרי שעברתי קינק שיימינג בשתי סיטואציות והרגשתי צורך לנרמל את עצמי.

אז מה הסיבות שלכם להכיר רק אונליין ולא ללכת למאנצ'ים ומפגשי היכרויות?

חוסר הגבלה בגיל
חוסר איזון מגדרי

בפועל אני לא רוצה ללכת למאנץ ולפגוש שם כל מיני בני 40

אוסיף ואגיד שאין לי שום עניין מיוחד בלהכיר חברים בדסמים
הסיבה היחידה שאני אי פעם אלך למאנץ זה כדי להכיר בת זוג או משהו
Funshine{❤️Tender}
Funshine{❤️Tender} • 4 באוק׳ 2024
1. יש לי קריירה ואין לי שליטה על האנשים שאני פוגשת במאנצ

2. לפני שנים רבות הייתי במאנץ של קבוצה מצומצמת ומפה לשם היה לי משם סטוקר פסיכי מאוד - אחת החוויות הכי מגעילות שחוויתי

3. הנטיה המינית שלי לא מגדירה אותי והמיניות שלי לא משחקת מקום במפגש חברי, מעדיפה להיפגש עם קבוצת אנשים שיש לה מכנה משותף הגיוני יותר מספאנקים

4. הרבה מהאנשים כאן בוגדים, מניחה שהם מפחדים להיתפס
sweet seraphina
sweet seraphina • 4 באוק׳ 2024
משעשע שחלק מתלוננים שהמאנצ'ים יקרים ומאורגנים מדי, וחלק שאין איזון מגדרי והגבלת גילאים... כשבתכלס, דווקא בישראל אפשר למצוא ממש את המענה לשני הדברים האלה..
אנחנו מארגנות מדי פעם מאנצ'ים חינמיים (ואנחנו לא היחידות, יש עוד הרבה), שבהן סתם נפגשים לשבת בבר בלי שום איזון וכו'.
ומצד שני אנחנו מארגנות ארועי היכרויות מושקעים בהם אנחנו דואגות לאיזון מגדרי, גילאי, משחקי, ואימות של כל המשתתפים. באלה אנחנו משקיעות המון והם בתשלום כמובן.
itchyqouteg​(שולט)
itchyqouteg​(שולט) • 4 באוק׳ 2024
sweet seraphina כתב/ה:
משעשע שחלק מתלוננים שהמאנצ'ים יקרים ומאורגנים מדי, וחלק שאין איזון מגדרי והגבלת גילאים... כשבתכלס, דווקא בישראל אפשר למצוא ממש את המענה לשני הדברים האלה..
אנחנו מארגנות מדי פעם מאנצ'ים חינמיים (ואנחנו לא היחידות, יש עוד הרבה), שבהן סתם נפגשים לשבת בבר בלי שום איזון וכו'.
ומצד שני אנחנו מארגנות ארועי היכרויות מושקעים בהם אנחנו דואגות לאיזון מגדרי, גילאי, משחקי, ואימות של כל המשתתפים. באלה אנחנו משקיעות המון והם בתשלום כמובן.

אני לא מתלונן כמובן.... שאלת.
כמו כן כשאני מדבר על גילאים אני מדבר נגיד 25-35 או 20-30
לא 25-40/50
חשבתי ללכת למאנץ שלכן פעם לדוגמא והכרתי גם מישהי שהלכה אכן יש איזון מגדרי ממה שהבנתי אבל הגילאים לא ממש מתפלגים כמו שהייתי רוצה
sweet seraphina
sweet seraphina • 4 באוק׳ 2024
itchyqouteg כתב/ה:
sweet seraphina כתב/ה:

אני לא מתלונן כמובן.... שאלת.
כמו כן כשאני מדבר על גילאים אני מדבר נגיד 25-35 או 20-30
לא 25-40/50
חשבתי ללכת למאנץ שלכן פעם לדוגמא והכרתי גם מישהי שהלכה אכן יש איזון מגדרי ממה שהבנתי אבל הגילאים לא ממש מתפלגים כמו שהייתי רוצה

לא מנסה לשכנע אותך icon_smile.gif אבל כן חשוב לי להעלות כמה נקודות כאן לגבי האירועים שלנו:
1. זה לא קהל קבוע, להיפך - זה קהל מאוד מתחלף. אז זה שמישהו מישהי היו פעם אחת והייתה התפלגות גילאים מסוימת, או התפלגות תפקידי שליטה מסוימת, זה לא אומר שתהיה אותה התפלגות בפעם אחרת. אפילו ממש להפך
2. זה כמובן גם עניין של כמות משתתפים. האירוע הקרוב שלנו למשל גדול, אז בהינתן שהתוכן בנוי כך שאתה מכיר עשרות אנשים, נראה לי שעדיין כל אחד יכול למצוא את הרלוונטים לו בכל התפלגות
3. אני אישית הכרתי במאנצ' (שלא אני ארגנתי) מישהו שהיה משמעותית מחוץ לגבולות הגיל שלי והתפתח לקשר קסום
4. לפעמים זה משחק לטווח הארוך יותר - הכרתי במאנצ'ים חברי נפש, שדרכם היו לי היכרויות מעניינות
ואני לא אומרת שמאנצ'ים צריכים להיות במקום האונליין. פשוט נתקלת בהרבה אנשים שרוצים להכיר, ואפילו מיואשים לפעמים, ולא מנסים את הדרך הזו
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 4 באוק׳ 2024
לא הלכתי למאנצ׳ עד עתה כי:
1. כנשוי במערכת יחסים פתוחה אני יודע שלא כולם/ן מעוניינים/ות במערכת יחסים עם פרטנר במצב זה, ולכן זה נראה לי קצת בזבוז זמן ללכת לאירוע שהסיכוי שלי למצוא חברה הוא נמוך מההתחלה.
2. גיל - יש לי תחושה שרבים מהמשתתפים/ות הם בני 40-, ואילו אני, אללי, מתקרב ל50. גם זה מצמצם את הפוטנציאל למצוא פרטנר/ית בארועים אלו.
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: שאלה לאנשים שלא הולכים למאנצ'ים

פרלין​(נשלטת){ש} • 4 באוק׳ 2024
itchyqouteg כתב/ה:
sweet seraphina כתב/ה:
נראה שלמרות הקהילה המפותחת ומגוון האירועים והמאנצ'ים (נראה שבישראל הקהילה הפעילה ביותר בעולם יחסית לגודל האוכלוסיה??), רוב האנשים הבדסמים עדיין מכירים רק באונליין.
תהיתי איזה סיבה יש לאנשים שרוצים להכיר, לא ללכת בכלל למאנצ'ים ומפגשי הכרויות?
זה עלה בעקבות כך ששמנו לב, שותפתי ואני ועוד חברות, שמתוך מאות הגברים שמתחילים איתנו בפלטפורמות האונלייניות, מעט מאוד אמרו שהם גם הולכים למאנצ'ים.
התחושה היא שיש אלפים או עשרות אלפים שמתחילים באונליין, ועשרות/מאות גג שהולכים למאנצ'ים ומפגשי היכרות.
מעניין לדעת מה הסיבות. כי זו בעצם הזדמנות לדלג על כל מיני חסמים. למשל, כל מיני פרטים יבשים יכולים להיות פחות רלוונטים ברגע שיש כימיה שנוצרת באופן אורגני.
יש הרבה אנשים שבפגישה באווירה קזו'אל (שאינה דייט חורץ גורלות) מצליחים להעביר איזה שהוא צ'ארם שלא עובר דרך תמונה או הודעות או דייט.

אשתף שאצלי הסיבה העיקריות לא ללכת פעם הייתה שפחדתי להגיע לאירוע קליקי ולהרגיש אאוט (זו גם הסיבה שבסופו של דבר התחלתי לארגן אירועים בעצמי, בניסיון לייצר סביבה נעימה לאנשים ביישנים וחרדתיים).
הסיבה כן ללכת למאנצ'ים דווקא התחילה בקטע חברתי, אחרי שעברתי קינק שיימינג בשתי סיטואציות והרגשתי צורך לנרמל את עצמי.

אז מה הסיבות שלכם להכיר רק אונליין ולא ללכת למאנצ'ים ומפגשי היכרויות?

חוסר הגבלה בגיל
חוסר איזון מגדרי

בפועל אני לא רוצה ללכת למאנץ ולפגוש שם כל מיני בני 40

מה מה! אנחנו נהדרים!
איך יש בעולם כולו אנשים שלא רוצים לפגוש אותנו???
גברת לנדאו​(שולטת)
גברת לנדאו​(שולטת) • 4 באוק׳ 2024
מאנצ זה דבר חביב למדי והייתי בכמה כאלה בעיקר במאנצים של אורדורה.
הבעיה התחילה עם כמה אנשים שהחליטו לעשות מהמפגשים האלה קופה, לגבות כסף על שטויות ולהפוך את זה לעסק כלכלי.
מאנצ זה מפגש חברתי וכשמו כן הוא, מפגש חברתי ולא מפגש בתשלום.
כל אחד ואחת יעשו מן הסתם מה שבא להם אבל אני עצמי ומי שאיתי לא יוציא אגורה מכיסו לכיסם או כיסן של שרלטנים שחושבים לעשות קופה נאה מבדידות של אנשים.
Mercenary​(אחר)
לפני שבועיים • 5 באוק׳ 2024
Mercenary​(אחר) • 5 באוק׳ 2024
הייתי פעמים מועטות בהפקות שונות . ויש תמיד סוג של אי בהירות מה זה בכלל. כי שיח זה לא . מפגש נישנושים ...? וכן אמרו לפני יש קליקות ותמיד המרכז זה המארגנים. ויש חוקים שלא צריכים להיות. אני מעדיף ללכת לפאב או למועדון. המוזיקה הריקוד התנועה פרומונים מופרשים דרך הזיעה . להתלבש סקסי. למה לוותר על זה תמורת שיחה יבשה.