בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משקפיים

זיקית
לפני 20 שנים • 23 ביולי 2004

אז ככה

זיקית • 23 ביולי 2004
לפעמים המשקפיים שאנחנו (אני ? שאלה זיקית ונטעה בלבול בלב הקוראים) שמים על עצמנו הם משקפיים של מודעות עצמית יתרה. בחינה מדוקדקת ומפוכחת (or is it ?) של עצמנו מול העולם.
אנחנו בוחנים כל פסיק..כל פסיקו של פסיק, כל בוטן ואגוז וכל קימטוט הכי קטן..ולא רק מבחינה חיצונית. גם בהתנהגות שלנו.
אנחנו מלאי ביקורת, ובטוחים שהכל טעון שיפור - וגם אם לא הכל, שמשהו אחד או שניים ספציפיים גדולים הם טעונים שיפור.
אנחנו מחפשים איפה אנחנו חוטאים לעולם, איפה ההתנהגות שלנו, שאנחנו יודעים שהיא רגישה ומתחשבת ונבונה מבחינת אינטילגנציה רגשית, איפה היא בעצם כן פוגעת.
אנחנו (ובאנחנו הזה אני מתכוונת בעיקר לנשים..מאחר וזה משהו נשי מובהק) יושבות ומנתחות כל אמירה, כל שאיפה ונשיפה (של חוסר שביעות רצון ? מרמור ? כעס ?) וכל הנד ראש שלו.
האם העובדה שלבשנו דווקא את החולצה שהוא פחות אוהב תגרום לו לשים לב להתרסה הקטנה הזאת שאנחנו רוצות להעביר ? האם הוא שם לב שיש במקרר דברים שהוא אוהב לאכול (אפילו שאנחנו יוצאים רק שבועיים..) ועוד ועוד ועוד.

המשקפיים האלה, הם משקפיים מעוותים לא פחות מהמשקפיים הורודים שגורמים לנו לא לראות את מגרעותינו ואת המציאות שבה אנחנו לא כל כך נבונים וחכמים כמו שחשבנו.
ובכל זאת לדעתי..משקפי המודעות טובים יותר מאלה של חוסר המודעות..כל עוד הן לא גורמות לאדם להפוך לרכיכה מתרפסת ושלילית שכל היום רק יושב ומנסה לראות איפה הוא טועה ומה הוא עשה לא בסדר.
כי אז, כדאי לו להסיר אותן ולאהוב את עצמו..גם אם הוא פוגע בכמה אנשים בדרך.

-הכותבת מסירה מעצמה אחריות לתוצאות שרעפיה הערטילאיים קמעה מפאת חסך בשעות שינה-

בעזרת השם נגיע לשני דפים, אביר תאב פרסום יקר.. icon_smile.gif

icon_twisted.gif
תבונת אש​(שולטת)
לפני 19 שנים • 13 באפר׳ 2005

אני מעלה באוב את השרשור הזה

תבונת אש​(שולטת) • 13 באפר׳ 2005
מסיבה אחת פשוטה:

הלוואי ויכולתי להדביק אותו בכניסה לכל פורום. יש בו חכמת החיים שמכניסה המון דברים לפרופורציה. אני, אדם היסטרי ועצבני בדרך כלל, מצאתי את זה ממש מרגיע. חיפשתי אותו בעקבות הפוסט על בת הארבע עשרה המופלאה. כמוך אני חושבת, שילדים הם אנשים, רק קצרים יותר. אני לא מתיילדת לידם.יכולת ההבנה וההקשבה שלהם לא פעם טובה משל מבוגרים, כי האגו לא מפריע לראייה.
מי שמתייחס כשווה, מתקבל כשווה.
קיחוט ידידי,
bowdown.gif
כבוד. הרבה מאוד כבוד.
Dom_Quixote

די להקפיץ פוסטים שעבר זמנם!!!!!

Dom_Quixote • 13 באפר׳ 2005
לכל דבר עת, ולכל דבר עת להיקבר תחת ערימות שרשורים.

אבקש מדרי הכלוב המכובדים לחדול מן המנהג הזה של העלאה באוב, אפשר להתלהב בצניעות ונועם הליכות.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 13 באפר׳ 2005
בד"כ הייתי מצדדת בדבריך קיחוט יקר,

אבל הפעם... סורי !!!! עד כאן.

תודה תודה תודה לתבונת אש שטרחה להעלות באוב את הפוסט המקסים הזה,
שלולא היא..לא הייתי יודעת שהועלה כאן אי פעם.

ולך אביר יקר...
אין מילים
או תודות מספיקות
על מי שאתה.

זרונת