לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לדום שלי

אמורפי​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 30 ביולי 2004

Re: לדום שלי

אמורפי​(מתחלף) • 30 ביולי 2004
ורוניק כתב/ה:
דום יקר

מרגיש לי לא טוב, אולי אני לא שייכת לעולם הבדסמ? אני לא יודעת אם אני סאבית, אולי אני לא מוצאת אדון כי אני לא מתאימה להיות סאבית, אולי אני ברנית מידי, אולי אני צריכה רק סקס נקי משליטה מנטאלית?

אולי אולי אולי... אני כל כך לא יודעת, מרגיש לי רע, מרגיש לא בסדר, אני נלחמת בעצמי להשתחרר, לתת למישהו לשלוט בי. אבל אני יודעת שקשה לי לתת אמון באנשים במובן של שליטה בחיים שלי והאדונים שאיתם דיברתי (ככה הרגשתי) רוצים אותי כנועה מיד בלי לתת לי אפשרות להכיר אותם, אני צריכה לבטוח באיש שלו אני רוצה להכנע לפני שאני נותנת את השליטה בי בידיו, אולי זה לוקח יותר זמן מסאביות אחרות, אולי האדונים שאיתם דיברתי אין להם סבלנות בשבילי אולי אני בלתי נשלטת.
יכול להיות שאני מחפשת במקום הלא נכון? יכול להיות שאני באמת לא סאבית? סתם חיקוי עלוב, צל של סאבית? יכול להיות שאני מתה מפחד לעשות את הצעדים האלה וזה מה שמרתיע אותם? והם לא יכולים לשים את האצבע ולכן נותנים תירוצים?
מרגיש לי ריק
מרגיש חסר
רוצה להיות שייכת, לא רוצה להיות מספר 2 (למרות שלא פעם הציעו לי) אם זה לאדון עם סאבית או אדון נשוי, רוצה אדון שאני בעדיפות ראשונה שלו, לא רוצה להתפשר על זה, לא איכפת לי אם יהיו סאביות נוספות ואניליות וחרקים אחרים אני רוצה להיות ראשונה בעדיפות, ולא רוצה להילחם על המקום שלי. את זה עשיתי כל החיים שלי, רוצה לנוח, להרגיש מוגנת, להרגיש את האדון שלי שומר עלי, מעצמי בעיקר. צריכה אדון שיהיה איתי שאני שמחה ויהיה שותף לאושר שלי צריכה אדון שיהיה מספיק תקיף ולא יפול בהצגות שלי ושבכי לא ירתיע אותו , שיתן לי להתפרק בין זרועתיו (לא מצאתי ביטוי יותר נקי מזה).....

תיראה אותי עושה רשימה של מה אני רוצה כאילו יש לי תור של דומים מחכים רק שאני אסכים. אני מפחדת מהשלב של להרים ידיים. ואני מרגישה אותו מתגנב אני מפחדת לשקוע מי יודע אולי אני כבר שקועה.

ורוניקי מאמי
רוצה למלאך בכוח כמו האחרים פה.
אל תוותרי
לא לעצמך ולא לדומים שמזלזלים בך ורוצים אותך מהר בלי לכבד את צרכייך, הזמן והקצב המתאים לך או שבכלל רוצים לצרפך כעוד רהיט להרמון שלהם.
עמדי על שלך, המשיכי להלחם.
אל תתני להגדרות מטופשות של עולם הבדסם להשפיע עלייך.
היי מה שאת.
כל מי שמעדיף ללכת לפי המדריך לשס"ק המתחיל ולא לפי צו ליבו צריך לגדול ולהתבגר וסופו שהמציאות ומה שהוא באמת ייתנגשו בו בעוז ביום מן הימים.
ורק אז הוא יתחיל ללכת בה את הולכת מלכתחילה - דרך אמת האני שלך.
אם את מוצאת בך חלקים המנוגדים לאיך שבדסם אמור להיות (מי בכלל קובע את זה לעזאזל? - האדם הכי כריזמטי בשכונה באותו פרק זמן נתון?) היי החלקים האלה.
אני למשל לא ממש מתגרה מהתמונות בפורום תאווה לעיניים.
אז מה עלי לעשות?! לקבוע לי שעה קבועה כל יום בה אני מסתכל בתמונה של שפחה תלוייה קשורה מהתקרה ולשנן במוחי את המנטרה "אוח זה בדסמי וזה נורא מגרה"?!
ובכל זאת אני מרגיש את טעם השליטה בכל מקום אליו אני פונה.
וגם סאדיזם ומזוכיזם לא זרים לי.
ובכלל, אל תתמסרי עד שאת מרגישה לגמרי בטוחה.
אני בטוח שיש פה שלל סאביות מצולקות נפשית שיסכימו איתי.
הצורך שלך לשמור על עצמךהוא טבעי ונכון.
חשבי על כך: האם היית הולכת למוד תלילה אצל מדריך לא מיומן שבטיחותך אינה בראש סדר העדיפויות שלו?!
אינך בלתי נשלטת, רק זהירה.

לגבי השאיפה להיות הסאבית המושלמת אניחייב להודות שיש בזה משהו משעשע מבחינתי icon_smile.gif.
שאפי להיות האני האידיאלי שלך, לא איזו הגדרה שרירותית שמתייחסת רק לקומץ תכונות מתוך המכלול שבלהיות אדם, להיות אישה.
אל תרימי ידיים ורוניקי, את תמצאי את האדון הראוי לך.

בינתיים, עצתי לך היא לבצע גיחות קטנטנות אל העולם הזה.
להתנסות בקטן.
כדי שתוכלי לעדכן מחדש את הרשימה הזאת שבינתיים יותר מסתמכת על הפנטזייה בראש ולא על המציאות.
כדי שתביני יותר מיהי ורוניק ומה היא רוצה - מעצמה ומאדונה.
כדי שתצאי מאווירת הדכדוך שאת מתחילה לשקוע בה ותשקיעי יותר אנרגיה בעשייה ופחות על חשיבה, הסובבת סביב חוסר נסיון.
ובכלל
ייתכן ובמקרה תתקלי באחד שקצת שונה מהרשימה שלך ועדיין תמצאי בו את האושר.
לעתים החיים והפרומונים יותר חזקים מההגדרות הבלתי מתפשרות שאנחנו בונים בראשינו.

בהצלחה

היאבקי בחירוף שיניים על ההכרחי והנחוץ.
היי פתוחה לזרום עם דברים שלא מתאימים לתמונה שהייתה לך עד אותו רגע בראש אבל מרגישים נכונים.

את תמצאי את אשר את מחפשת

goodluck.gif icon_chickkiss.gif