לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב קשירות

hogo​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 31 ביולי 2004

מתי כבר

hogo​(מתחלף) • 31 ביולי 2004
אני אקבל ביצים להגיע לשם ....
ניקי666 niki
לפני 19 שנים • 1 באוג׳ 2004

Re: מתי כבר

ניקי666 niki • 1 באוג׳ 2004
hogo כתב/ה:
אני אקבל ביצים להגיע לשם ....

אתה שואל אותנו icon_question.gif
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 1 באוג׳ 2004
מזל שלא הייתי
בטח מרוב רטיבות icon_rolleyes.gif המים היו מטביעים את המועדון....
ועוד כאלה מקצוענים כמו ניובוי וטיצ'ר.

נו מה אני אעשה שקשירות זה פשוט....הדובדבן שבקצפת עבורי.
Olive

מאיה

Olive • 1 באוג׳ 2004
את היית יכולה להיות תוספת מושלמת לערב שכזה. חבל שלא באת, מקווה שיהיה שידור חוזר בקרוב
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 1 באוג׳ 2004
היה מדהים!
טיצ'ר, פט, ניו-בוי, בייבי, אביס, אנסטסיה, אנה, זרעי, אוליב, אלי... פשוט אומנות... תענוג...
רוצה עוד!

טיצ'ר- זו יפו ואלו קירותיה... אבן במסעדה וקיר בדאנג'ן... עוד יתמוטט המועדון icon_wink.gif
בייבי- את בידיים טובות. כיף לך.
אביס- כל פעם מחדש אתה מפתיע אותי... אתה פשוט ענק! הרגשתי באוויר כשאנסטסיה היתה שם.
אוליב- זהב!

מכשפה יקרה, דרך אגב... כתבת:
ציטוט: דומי ופרודו נא לישון צהריים לפני שבאים למועדון ולא לחפש תירוצים למה לא לעשות סאשן, אתם יפים ביחד מכדי לבזבז את זה על סתלבט)

קודם כל תודה. אוהבים אותך יפיפיה icon_biggrin.gif
אבל... מי אמר שלא עשינו סשן ?! icon_wink.gif
קשה לתפקד כשמתחוללות מסביב כל החוויות הויזואלית המדהימות האלו. לא רוצה לפספס.
מאוחר מאוחר (3 וחצי בערך)... כשהחבילה של אביס עוד היתה מונפת באוויר והדאנג'ן החל להתרוקן... הדהדו קולות הצלפה מהקומה העליונה. אחרי שצפינו ביצירות האומנות המדהימות של מיטב הקושרים והנקשרים בארץ... צוויתי לרדת על ארבע... ומשם... אני לא זוכר הרבה... רק שריקות שוטים ואת העובדה שהיה לי מאד קשה לשבת במהלך הנסיעה הביתה. icon_moon.gif

דומי... יקירתי... אין עלייך!

bowdown.gif
Tainted​(לא בעסק)

מכשפה יקרה

Tainted​(לא בעסק) • 1 באוג׳ 2004
לערב עצמו:

אביס ואנסטסיה- המראה שנגלה בפני שהגחתי במורם המדרגות היה עוצר נשימה.. אני הגעתי כאשר אביס החל להרים את אנסטסיה באוויר... לא יכולתי לנשום! הייתי זקוקה דחוף לסיגריה!
אביס, אתה מקצועי, כשרוני ויש לך טעם מצויין בסאביות icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

טיצ'ר ופט- כמו שהמכשפה אמרה, ספיידרמן 2 קטן עליכם! הקשירות המקצועיות עד מאוד של טיצ'ר היו כל כך חזקות שהקיר התמוטט icon_rolleyes.gif
מפחיד אותי עכשיו להקשר במועדון ולהתלות ( HINT HINT- פרודו בלי תליות!)
הציפיה שלי לראות את טיצ'ר ופט בסשן גבר על כל חוסר הסבלנות שלי (ותאמינו לי שיש לי הרבה חוסר סבלנות) וריתק אותי בכל תהליך הקשירה של הקורים ושל פט.
פט את מהממת!!!!!! והנעליים שלך גם! ממש נידלקתי!
טיצ'ר, קשה לי לבטא במילים את ההערצה שיש לי אליך.....

ניו בוי ובייבי- יקירי..... אתם טובים.... וניו, אני גם רוצה גרביונים כאלו!! icon_twisted.gif
בייבי... אוי בייבי... את מהממת... מקסימה, מצחיקה, נו את יודעת שאני מתה עליך ועל אדונך!
הקשירות היו מעלפות, הסשן היה מהפנט. לא יודעת אם ראית בייבי אבל חייכתי אליך כל הסשן מלמעלה. עיניי לא משו ממך.

את שאר הקשירות לא ראיתי אבל ראיתי מישהו קשור ליד המדרגות וניראה מיותם משהו.. לא יודעת מה הלך שם, אבל מיהרתי למעלה לפרודו שלי...

מכשפה - קודם כל, כמו שפרודו אמר עשינו סשן לידיעתך יקירתי..... icon_redface.gif ולא קראתי לך...
למעלה בחדר שטיצ'ר ופט היו. כמובן לאחר שהם סיימו לפרום את הקורים....

פרודו שלי, מהצד הכואב של השוט או מהצד האוחז...
אין עליך!

ולפרודו שלי- הכוך שהפך לכוך שלנו, אפילו לכמה דקות, שירת אותי טוב...
נהנתי לשלוט בך כמו תמיד, ואפילו יותר..
התמסרותך זה הדבר הכי יפה שקיים עלי אדמות. אתה מדהים ברמות שאי אפשר לתאר במילים... היה שווה להיות רדומה רוב הערב רק בשביל להתעורר בסוף הערב לתוך סשן סוחף שכזה...
אוהבת אותך יקירי ...

בברכת יום ראשון שמח
ושבוע טוב לכולם
דומי
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 1 באוג׳ 2004
חבל שאין אפשרות להתפצל לשניים, אמנם העברתי ביום שישי ערב קסום, אבל עושה רושם שהפסדתי ערב נפלא במועדון.
אביס, בייבי וטיצ'ר - מתי ערב קשירות 2 ?
הרי כמעט לכל סרט מוצלח עושים סרט המשך, ובמקרה הזה אני בטוחה שההמשך יהיה מוצלח לא פחות מהראשון!!!