צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משמעת צבאית וBDSM

תאיר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 30 באוג׳ 2004
תאיר​(נשלטת) • 30 באוג׳ 2004
לקבור סיגריה זאת פקודה לא הגיונית אבל כן חוקית (אלא אם כן מדובר על שמורת טבע או נסיבות דומות).
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 31 באוג׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 31 באוג׳ 2004
ציטוט: לקבור סיגריה זאת פקודה לא הגיונית אבל כן חוקית (אלא אם כן מדובר על שמורת טבע או נסיבות דומות)

הפקודה בהחלט *לא* חוקית. היא משפילה את החייל, אינה חלק מחובותיו הצבאיות... תפקידו של החייל אינו לבזות את עצמו, ו\או לשרת את מפקדיו. יש לציית לפקודה, כמו שאמרתי, ולאחר-מכן חלה חובת דיווח על המפקד שנתן אותה. או-ציות לפקודה יגרור אחריו עונש.

פקודה בלתי-חוקית בעליל היא פקודה שחוסר חוקיותה צורם וברור לכל. ("אשר עינם אינה עיוורת וליבם אינו אטום..") ואסור בשום פנים ואופן לציית לה. לדוגמא, לירות בעוברי-אורח על-מנת להורגם, ללא סיבה מיוחדת. ציות לפקודה כזאת יגרור אחריו עונש כבד.
meniman​(נשלט)
לפני 19 שנים • 1 בספט׳ 2004

אני לא רואה את זה ככה...

meniman​(נשלט) • 1 בספט׳ 2004
לדעתי בעצם שבירת ה"אני העצמי" שלך אתה גם שם לב לאנשים שמסביבך. בעצם זו לא שבירת ה"אני העצמי" שלך, זו שבירת הבועה שבתוכה אתה חי. הבועה שאומרת לך שהכל טוב בעולם ואתה לא צריך לעשות שום דבר טוב כדי ש-לך יהיה טוב. אתה סוף סוף שם לב לאופי הייחודי שלך, האופי שלך לעזור, לתרום, להשיג בשביל אחרים, להיות אחראי , ולהפסיק לחשוב רק על עצמך.
אולי אחרי שבירת הבועה הזאת, אנשים יחשבו יותר על איך לתרום ואיך לעזור לחלשים ולהפוך את העולם למקום קצת יותר טוב, ואת ישראל למדינה יותר בטוחה. הבעיה היא שזה קשה פיזית ולפעמים גם מנטלית אבל חייבים לעבור את זה... זה מכשול שצריך לעבור...
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 2 בספט׳ 2004

בוא נסתכל על הצד החיובי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 בספט׳ 2004
לא נולד המניאק שיעצור את השעון!!!

הזמן שאתה מבלה בתוך המערכת הזו, שיש לה הגיון משלה (ובדרך כלל מצליחה להחביא אותו עמוק עמוק, שחס וחלילה לא נגלה אותו), ממשיך לרוץ בקצב של ששים דקות לשעה.

עם כל הסממנים הבדסמיים, שירות בצבא דומה לסשן של בדסמ מיליטריסטי או לחינוך אנגלי כמו שהתקפה של פיראטים אמיתיים על היכטה שלך דומה לסשן פיראטים...

icon_biggrin.gif
Homelander​(שולט)
לפני 19 שנים • 2 בספט׳ 2004

טוב ויפה,

Homelander​(שולט) • 2 בספט׳ 2004
אני רואה שחזרנו לעניינים ולכן ראשית אני רוצה להודות לMENIMAN על הדברים החשובים שאמרת ולחזור לרגע על עניין הבועה.
אני בהחלט מסכים איתך וזה גם-כן מראה לנו דבר-מה נוסף שאפשר למצוא במשמעת הצבאית הקפדנית וזה דבר שבהחלט אפשר לאמץ לBDSM.
שנית, למורה: בנוגע למשמעת חיצונית ופנימית, אני חושב שהן משפיעות זו על זו בצורה הדדית ולכן אני מכליל אותן יחדו ולא מפריד בניהן. אבל על זה אני גם מדבר בדיוק- בצבא המשמעת החיצונית שכופים עליך משפיעה על המשמעת הפנימית האישית שלך ולכן זהו דבר-מה שגם-כן טוב לאמץ לBDSM אם ברצונך לעזור לנשלטים על-ידיך.
שלישית לאבישג- רציתי רק להודות לך על המחמאה ולציין שאת צודקת אבל אני כעת נמצא במחזור טוב מאד (הוא גם נחשב לכזה) והחבר'ה בהחלט בעלי מוטיבציה גדולה. הבעיה היא אם אלא שמחוץ למסגרת הזו והם לרוע מזלנו הרוב...
MAX69:- ובכן, זה נכון מה שאתה אומר איפשהו, אבל זה כך משום שהטירונות קשה יותר והרבה יותר כפויה מBDSM, אבל היא בסופו של דבר הופכת את הטירונים לאנשים טובים יותר ללא ספק וBDSM ממש לא בהכרח, ז מאד תלוי בשולט\ת.

זהו כרגע, להית'
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 3 בספט׳ 2004

אהמממ???

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 3 בספט׳ 2004
ציטוט:
ובכן, זה נכון מה שאתה אומר איפשהו, אבל זה כך משום שהטירונות קשה יותר והרבה יותר כפויה מBDSM, אבל היא בסופו של דבר הופכת את הטירונים לאנשים טובים יותר ללא ספק וBDSM ממש לא בהכרח, ז מאד תלוי בשולט\ת.

סליחה - טירונות אמורה להפוך את האנשים לטובים יותר?

לדעתי, טירונות באה לעשות שני דברים:-

- חיברות
להכניס אנשים למה שהוגדר כ"מנטליות" של צבא. להבנות בהם התנהגות ומנהגים של תת-החברה שנקראת צבא.

- תירגולת
כדי שאנשים יתפקדו היטב תחת לחץ, בונים תרגולות. בין אם זו פזצט"א או עמידה בשלשות (שהוא שריד מהימים שבהם הזמן לטעינה מחדש של רובה באבק שריפה וקליע היה כזה שכל שורה מהשלוש ירתה, ועברה לטעון את הרובה...

אינני רואה באף אחת מאלו משהו שהופך אנשים לטובים או טובים יותר - המקסימום שקורה הוא מודעות לצרכים של החברים שלך בצוות, במחלקה, בפלוגה ולמשמעות של התנהגות קבוצתית, לאחר שנים שגדלת בבית המשפחתי שבו היית מרכז היקום...
ms-a​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 בספט׳ 2004
ms-a​(שולט) • 3 בספט׳ 2004
"הבעיה היא אם אלא שמחוץ למסגרת הזו והם לרוע מזלנו הרוב... "

די איש , אתה הורג אותי - אתה באמת קונה את מה שמוכרים לך שם ?
fishy.gif

משהו שאיש אחד שמת כתב פעם :

"" שר הבטחון :

אני מבטיח לכם דם ודמעות
ומלה שלי זו מילה
ואם אני מבטיח לכם דם ודמעות
אז כולם יודעים שזה דם ודמעות
שלא נדבר על זיעה

עוד מעט יהיה לכם רע מאד
ומילה שלי זו מילה
ואם אני אומר שיהיה רע מאד
אז תאמינו לי שיהיה רע , מאד
ואולי אפילו גרוע יותר

ללא שמץ תקווה תמשיכו לחיות
ומילה שלי זו מילה
ואם אני אומר שתמשיכו לחיות
אז כמה באמת ימשיכו לחיות
אך אל תשאלו בשביל מה..""

* . מלכת האמבטיה , ישיבת ממשלה , חנוך לוין.

shock:
בן אדם . אל תתן לרעים לנצח.. icon_twisted.gif
Homelander​(שולט)
לפני 19 שנים • 4 בספט׳ 2004

מממ...

Homelander​(שולט) • 4 בספט׳ 2004
ראשית דן- אתה מפשט את הדברים בצורה אבסורדית וקמצנית במיוחד, אני ללא ספק לא מסכים איתך וכפי שתבחין, רבים לא יסכימו איתך.
אבל בוא נשכח את מה שרבים חושבים... תתחיל לעשות בעצמך השוואה בין אנשים ששירתו בצה"ל לבין אלו שלא ואח"כ תהיה פרטני יותר ותשווה בין הקרביים ובין אלו שלא ואז נראה אם לא תגיע למסקנות אחרות מאלו שכתבת פה.

שנית MS- תחילה, אני לא קונה מה שמוכרים לי בשום מקום אלא מוכר מה שאני חושב כדי להשפיע לטובה (לדעתי שהרי דברים אחרים שאני חושב אני לא מוכר..) על אחרים.
מלבד זאת, אף-פעם לא אהבתי את חנוך לווין, הוא אחד היוצרים הגרועים ביותר (אלו שהתפרסמו והפכו גם לפופולארים) ביצירה הישראלית לחברה הישראלית והאנושית בכלל.
הוא מתעסק בכל היצירה שלו אך ורק בחרא ורואה את העולם ממשקפים של חרא ומעבר לכך, אח"כ הוא בא ומציג זא כך גם לכל שאר בני-האדם.

ובסופו של דבר היות ואני לא מוכן לתת לרעים לנצח הרי אני אמשיך לא ליחס חשיבות לחנוך לווין ודבריו הרקובים.