אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני רוצה אדון שייקח אותי הרחק הרחק"..

ורה
לפני 19 שנים • 17 בספט׳ 2004

?

ורה • 17 בספט׳ 2004
יש טעם אפילו להתחיל להסביר כמה מגוחכות ולא מציאותיות הפנטזיות הגבריות על נשים??!
בשביל זה יש פנטזיות, בשביל זה יש מודלים, בשביל זה יש חלומות ושאיפות. הבעיה היא לא בזה - אלא מתחילה כשלא יודעים להתפשר על המציאותי.
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 17 בספט׳ 2004
tom , תודה icon_redface.gif

אני זווקא רוצה להתייחס לשאלה הזו יותר ברצינות, מעבר ל"הן כונפות חולמניות".
אני חושבת שהשורש של המשאלה "שיבוא מישהוא גדול וחזק ויקח אותי רחוק", הוא הרצון שהמישהו הזה יחלץ אותי מהחיים שלי, יציל אותי מהמצב בו אני נמצאת ובעיקר, הכי, הכי חושב מעצמי.
אני חושבת שנשים שזו המשאלה שלהן מתקשות להתמודד עם המציאות של החיים שלהן ורוצות שמישהו יעשה את זה בשבילן, במילים כבר ממש פשוטות שיבוא אביר על סוס לבן (או נראה לי שבמקרה הנדון שחור) ויקח אותן הרחק מכאן לעבר השקיעה, ורצוי באזיקים, שגם לא תוכלנה להפריע לו להציל אותן עם האובדנות שלהן.
זו כמובן הכללה גסה, אבל נראה שכעמוק עמוק במידה זו אחרת זה הקונספט שמונח בבסיס המשאלה הזו.
בייב
wayu
wayu • 17 בספט׳ 2004
babywoman כתב/ה:
tom , תודה icon_redface.gif

אני זווקא רוצה להתייחס לשאלה הזו יותר ברצינות, מעבר ל"הן כונפות חולמניות".
אני חושבת שהשורש של המשאלה "שיבוא מישהוא גדול וחזק ויקח אותי רחוק", הוא הרצון שהמישהו הזה יחלץ אותי מהחיים שלי, יציל אותי מהמצב בו אני נמצאת ובעיקר, הכי, הכי חושב מעצמי.
אני חושבת שנשים שזו המשאלה שלהן מתקשות להתמודד עם המציאות של החיים שלהן ורוצות שמישהו יעשה את זה בשבילן, במילים כבר ממש פשוטות שיבוא אביר על סוס לבן (או נראה לי שבמקרה הנדון שחור) ויקח אותן הרחק מכאן לעבר השקיעה, ורצוי באזיקים, שגם לא תוכלנה להפריע לו להציל אותן עם האובדנות שלהן.
זו כמובן הכללה גסה, אבל נראה שכעמוק עמוק במידה זו אחרת זה הקונספט שמונח בבסיס המשאלה הזו.
בייב

מסכים עם כל מילה
בכוח המוח-אשה

אני מכירה גם איזו אחת,

בכוח המוח-אשה • 17 בספט׳ 2004
שמחפשת אדון שיקח אותה קרוב קרוב.
וזו רבותי, סטיה אמיתית
.

ולעניין עצמו: כל אחד מחפש את מי שירחיב את גבולותיו על מנת לאפשר לו מרחב נשימה רב יותר. ככל שאדם מסונכרן לרעהו באופן מושלם יותר, יש לו יכולת לגרום לו לתזוזה גדולה יותר.
זה בכלל לא עניין של חלום, אלא מיומנות ומינונים משתפרים.
להתחיל להתאמן במקום ליילל.
(אני אישית זוכרת שהיתה תקופה שאותיות עבריות נראו בעינינו כחריוני יונים. ראו כמה התקדמנו...)
הקול​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 בספט׳ 2004

Re: זה לא מגוחך בכלל

הקול​(שולט) • 18 בספט׳ 2004
איה כתב/ה:
לחשוק במשהו

......לא הייתי רוצה מישהו שבדייט הראשון לא יקלוט עלי כלום ולא יבין,
וזאת למרות שלא הייתי בוטחת בתחושה שהוא קורא אותי כמו ספר בטוח
כל מה שצריך בהתחלה זה קצת חיבור ........ובהמשך, החוכמה היא למצוא איזון לאט לאט, בין מה שקולטים ומה שנותר ללמוד.[/b][/color]

מדוייק, רק רוצה להדגיש את ה"לאט לאט..."
אוריציני​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 20 בספט׳ 2004

אוי נו כבר שקט!

אוריציני​(מתחלף) • 20 בספט׳ 2004
הוצאת לי את כל החשק, בסדר מספיק אין עוד צורך להוסיף.

דיאלוג שלם על שני עמודים ולא הגעתם למסקנות מרחיקות לכת.

אני אסכם את זה עבורכם, פנטזיות זה טוב, להגיון אין פה מקום. גברים הם עם טיפש נשים הם עם אוויל.

ושוב גברים ממאדים נשים מנוגה ופנטזיות מקזנובה!
בכוח המוח-אשה
לפני 19 שנים • 20 בספט׳ 2004

בפעם הבאה פשוט תמלמל את הערותיך לעצמך.

בכוח המוח-אשה • 20 בספט׳ 2004
זו הדרך הבטוחה לא להפוך כאן לשרשור בן שני עמודים הזועק את זה שקיימת פנטזיה לאשה כלשהי שאתה לא עומד בה. קפיש?
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 21 בספט׳ 2004

זה נראה לי הכי טבעי!

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 21 בספט׳ 2004
ציטוט:
לא נראה לכם מעט מגוחך שכל כך הרבה נשלטות חושקות באדם שזר להם בכל מובן המילה אך שיקרא אותם כמו ספר פתוח, שיידע כל פנטזיה וכל תפילה שלהם בלי אפילו לשאול אותם?

אני לא יודע מה איתכם אדונים יקרים, אבל לי זה נראה כל כך מטופש ומרגיז שאולי מישהו יוכל להקים קול צעקה ולהסביר לאותן נשים חולמניות שדבר כזה לא באמת קיים?

בעיני זה הכי טבעי.

טבעי שאנשים שמתחילים בתחום מחפשים את מי שיבין אותם בלי מלים.

כי כל כך קשה לדבר על זה.

לכמה מאיתנו יצא בכזאת קלות לדבר בהקשר ונילי, לפני פגישה ראשונה שנכנסים בה למיטה על אילו תנוחות אנחנו מעדיפים?

ובבדסמ, על כל קשת הגוונים והעוצמות לשה צריך קצת יותר תיאום מאשר מה נכנס לאיזה חור...

אז בשלב שבו מחליטים לממש את הפנטזיות, נראה לי הכי טבעי שבעולם לחלום, לקוות, לרצות שיבינו אותנו בלי שנצטרך לפרט מה אנחנו אוהבים ואיך.

ודומית שיש להם יכולת לתת לאותם שנים את הסביבה הבטוחה להתחיל לדבר על מה שניכם רוצים, חולמים, שונאים ומפחדים - יזכו לגלות את היהלום החבוי בבן/ת הזוג שלהם.

נ.ב. - זה גם קורה לדומים ודומיות - שכל קשה להם לדבר על מה שהם אוהבים ורוצים, שיותר כל להם לדבר על טוטאליות מאשר לבנות את האמון, האינטימיות והתקשורת כדי לדבר על מה שהם באמת רוצים ואוהבים, או לחפש אותו ביחד.