בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשבתי.....

gala
לפני 19 שנים • 14 באוק׳ 2004

נסחפתם...

gala • 14 באוק׳ 2004
דמי היקר,

לכל דום יש את דרך ההתנהלות שלו כלפי סאבית כזאת או אחרת.יש כאלה שזה מתאים להן ויש כאלה שלא.
יכול להיות שלך ,הדרך שבה אביס נוהג לא ניראת ראוייה וזו זכותך.

מאידך,
לא נראה לי שאתה זה שתחליט מאיפה מגיעים המניעים של אביס והצורך שלו ב ב ד ס מ.
כאחת שלוקחת חלק גדול בהנאה הזאת שלו ומכירה אותו גם קצת מעבר להיותו אדון,
ומה לעשות....גם רואה את עצמה כ"סאבית שכן חושבת" אני מוצאת לנכון להתערב בשירשור הילדותי הזה שיצא לגמרי מפרופורציה.
עד כמה שאני נמנעת לעשות זאת בדרך כלל...וזה לא כי אין לי מה לומר...פשוט כי זה אף פעם לא נגמר.

אני מעריכה את דעותייך ומי כמוך יודע עד כמה,אבל הכנסת כאן אלמנטים אישיים שלא זה המקום לשפוך אותם.
כל אחד בוחר את הדרך שמתאימה לו וכמו שאתה תמיד אומר לי....המטרה של כולם בסופו של דבר היא להנות.

תחייה ותהנה בדרך שלך והנח לאחרים לקחת את האחריות על הדרך שלהם.
אחרי הכל....אתה דום לא פסיכולוג.
Demi

Re: תיקון קל

Demi • 14 באוק׳ 2004
Abyss כתב/ה:
כאשר הגעתי למועדון לראשונה, לא אתה הוא זה שישב לצידי והסביר לי, אלא אישה שיקרה שמאז בחרה להעלם ממחוזותנו.
ובפעמים הראשונות שהגעתי למועדון לא עשיתי כלום. ישבתי בצד והתבוננתי, קלטתי, ולאט לאט התחלתי גם להסתובב, לקלוט, לשאול וגם לדבר.
ולמען הסר ספק, אני אכן מאשר שאתה היית במועדון הרבה לפני, ואתה עוסק הרבה יותר בהגדרות ולהגיד לכולם מה כן נכון ומה לא נכון ומה כ טוב ומה לא טוב. בעיקר מה לא טוב...

אין לי עניין להיכנס איתך לויכוח והתנצחויות.
זכותך לנקודת ההשקפה שלך ואם בעינייך אני מגיע ממקום אומלל, חסר ביטחון וזקוק לחיזוקים, so be it.

העניין הוא לא הגדרות, לא מי היה כאן קודם וגם לא מי הסביר ראשון למי. כזכור לך ביום שלישי שאלתי אותך אם אתה מכיר קשירה מסויימת, זה ממש לא שינה לי שאני הייתי קודם וכשאתה עוד הסתכלת על האתרים האלו בתאווה אני כבר זחלתי על 4 (כשעוד הייתי סאב)... (ודא"ג מצאתי בדיוק את העיקרון שלה ואשמח להראות לך כשנפגש).
העניין הוא שאתה מאבד פרופורציות
למשל בהודעה הזאת - אתה כותב שנכנסת לגונן על סאבית מעצם חובתך כדום
מי קבע שעל דום לגונן על כל הסאביות? מי קבע בכלל שמישהו נפגע? מי קבע?
ההתנהגות הזאת ילדותית, כפייתית, ומטופשת.
אתה בכלל יודע מה היחסים ביני לבין אלו שלדעתך "נפגעו"? אתה יודע על מה אנחנו מדברים?
מאיפה היומרנות שאתה יודע ומבין הכל ושהכל צריך להתנהל כרצונך? ומאיפה היומרנות שאתה הוא המגן החי של כל הסאביות שכלואות בכלוב...?

קח עיצה ממני - גם אם מישהו רב עם הסאבית שלך עדיף שתשתוק, היא ילדה מספיק גדולה בשביל להתמוד עם העולם. גם אם מישהו מתחיל עם הסאבית שלך עדיף שתשב בצד בשקט, היא מספיק חכמה בשביל להגיד לא לאחרים. יש עזרה שחבר או ידיד נותנים מעצם היותם חברים וזאת עזרה מסוג אחד. ויש התקרצצות של מישהו שחושב שהוא אביר אומות העולם על חיים של אנשים אחרים, הידבקות, וזה דוחה, וזה לא מאפיין דום, זה בדיוק מה שלא מאפיין דום.
Demi

Re: נסחפתם...

Demi • 14 באוק׳ 2004
gala כתב/ה:
דמי היקר,

לכל דום יש את דרך ההתנהלות שלו כלפי סאבית כזאת או אחרת.יש כאלה שזה מתאים להן ויש כאלה שלא.
יכול להיות שלך ,הדרך שבה אביס נוהג לא ניראת ראוייה וזו זכותך.

מאידך,
לא נראה לי שאתה זה שתחליט מאיפה מגיעים המניעים של אביס והצורך שלו ב ב ד ס מ.
כאחת שלוקחת חלק גדול בהנאה הזאת שלו ומכירה אותו גם קצת מעבר להיותו אדון,
ומה לעשות....גם רואה את עצמה כ"סאבית שכן חושבת" אני מוצאת לנכון להתערב בשירשור הילדותי הזה שיצא לגמרי מפרופורציה.
עד כמה שאני נמנעת לעשות זאת בדרך כלל...וזה לא כי אין לי מה לומר...פשוט כי זה אף פעם לא נגמר.

אני מעריכה את דעותייך ומי כמוך יודע עד כמה,אבל הכנסת כאן אלמנטים אישיים שלא זה המקום לשפוך אותם.
כל אחד בוחר את הדרך שמתאימה לו וכמו שאתה תמיד אומר לי....המטרה של כולם בסופו של דבר היא להנות.

תחייה ותהנה בדרך שלך והנח לאחרים לקחת את האחריות על הדרך שלהם.
אחרי הכל....אתה דום לא פסיכולוג.

אין בעיה גאלה
לקחתי כל מה שכתבתי בחזרה
רק שיהיה ברור לדומים או לכאילו דומים או למה שזה לא יהיה
את הדאווין שלהם על סאביות פוטנציאליות או סאביות נוכחיות או סאביות מיועדות שלא יעשו על חשבוני, ושלא יקשקשו לי על מחויבות של אדון לכלל הסאביות בישראל
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 14 באוק׳ 2004
Demi כתב/ה:

עצם הצגת אדם את עצמו כאדון שתפקידו
ציטוט: "הראשון במעלה של שולט הוא לשמור ולהגן על הסאבית שלו.....הדבר אמור לגביי הסאבית שלי בהווה, וכמו כן המחוייבות שלי אישית כאדם וכשולט היא גם לגביי סאביות בעבר, וגם במידה מסויימת כלפי סאביות אשר אין לי שום קשר אליהן, כחלק מהכבוד שלי ומהאחריות שלי כשולט"
(כפי שכתבת) מעיד על פלצנות, על חוסר ביטחון עצמי, על צורך בטפיחה על השכם, על הגעה לבדסמ מתוך אומללות - מהמקום הלא נכון, על צורך בחיזוקים, על צורך אדיר לכבוד עצמי שאולי חסר לך בחיי היום יום.... ואת כל זה רע להכניס לתוך בדסמ.

כל זה מעיד עליך כעל אדם שאיננו סגור על עצמו, שלא מבין את עצמו, שעדיין לא הבין מה באמת חסר לו בחיים ואיך הוא משלב בין ההנאה המפוקפקת שלו מבדסמ לצרכים האמיתיים שלו בחיים.
וזה מקום שאם מגיעים ממנו אז אנשים נפגעים, קודם כל אתה אבל חשוב יותר מזה שגם אחרים כי מעצם המקום שאתה מגיע ממנו הפגיעה מתבקשת.

חשבתי הרבה לפני שכתבתי את זה אבל לאור מה שכתבת בפוסט הזה זה ראוי.
לנושא יש כותרת, יש נושא ראשי ויש נושאים משניים. לקחת נושא שכולו היה צחוקים ובדיחות הדעת והפכת אותו לנושא אפל תוך כדי התמקדות בנושא משני על מנת להעצים את כבודך העצמי כאדון תוך כדי רמיסת אחרים ועוד הודת כאן מעל גבי הפורום שאת הנושא שהעלתי בבדיחות הדעת אתה לקחת ברצינות ובאמת מתכנן שפחה לכל פעולה... לא יאמן.
.

דמי,
אם מישהו כאן איבד את חוש ההומור באמצע - זה כנראה היית אתה...
אביס מעולם לא חילק הוראות לצוות הסאביות, ולא לכל אחת יש תפקיד מוגדר.

אבל ...

הרבה פעמים יצא שבמהלך סשן לסאבית בהווה, סאביות לשעבר מתבוננות ואף עוזרות וזו מהסיבה הפשוטה - יש בין כולנו הרמוניה וחברות טובה ומתוך כך גם הרצון והנכונות לעזור.
אביס, בזכות היחס הנפלא שלו והכבוד שלו לכל אחת: סאבית בהווה, בעבר, או בעתיד או לא סאבית בכלל - כולן וכולם זוכים ליחס של כבוד ואכפתיות.
זה לא נובע מפלצנות או חוסר בטחון עצמי או כל חוסר אחר או סיבה אחרת שציינת.
זה נובע מהיותו אדם בעל ערכים ושעור קומה, מעבר להיותו אדון שעשה לכל מי שעברה אצלו סשן הרבה טוב.

אדון הוא לא רק יזיז, וגם כשמדובר בסשן חד פעמי מדובר בתהליך שהוא יותר מורכב רגשית מאשר סטוץ.
יש חשיבות עצומה לנכונות של האדון להיות שם גם מעבר לסשן, לתמוך, להקשיב, לכבד ולעזור.
מעבר לכך שאלו גם התכונות שאנו בד"כ מחפשים באנשים סביבנו באשר הם בכל סוג של מערכת יחסים.
Tamashi Nawa​(שולט)

נקודה אחת

Tamashi Nawa​(שולט) • 14 באוק׳ 2004
אני לא מתכוון להגיב להכל, רק לנקודה אחת.

אני לא מגן ושומר על כך העולם, את זה אני משאיר לדום קיחוט... icon_smile.gif

מי שהיום או הייתה בעבר הסאבית שלי לעולם תזכה להגנתי ונאמנותי אליה בכל זמן ומצב!
אין זו אומר שהן אינן יכולות להסתדר לבד. רובן למעשה יכולות להסתדר יותר טוב ממני ובטח שיותר טוב ממך. אבל תמיד ולעולם אני אעמוד לצידן, כי פשוט אני אדם שכזה, ואף אחד, ובטח שלא אתה תאמר לי להניח להן!

אתה מהלל ומקפיד על זכותך לומר את שאתה חושב, ומרגיש ומאמין אולם כאשר מישהו אחר פוצה את פיו מיד אתה מעלה קביעות על המניעים שלו ועל המהות והשפלות שלו. תסתכל פעם במראה!

סיימתי!
Demi
Demi • 14 באוק׳ 2004
בבקשה – הנה עיקרי הדברים שכתבת אביס
אני חושב שלאור הצגת הדברים בצורה מסודרת כפי שנכתבו בסדר כרונולוגי יש מסקנות שמתבקשות.

אביס:
ציטוט: אז מתי סוף סוף אתה תגיע להחלטה ותתחיל לחשוב?......

זה מה שאתה מצליח להפיק כאשר אתה כן חושב?????
אלוהים ישמור.....

כפי שצויין כאן, אין לי התנגדות לנושא המקורי, ואפילו כבר עברנו את בדיקת ההיתכנות ואני בשלבי אבטיפוס מתקדם למערכת שכזאת.
הבעיה היא התוספות שהוספת מאוחר יותר בהקשר לתשובתך לטוסט, ולתגובתך ליהלום היקר.
ובאשר לתוספות של חגורות הצניעות לדוגמא, במידה ואתה באמת צריך חגורת צניעות על מנת לשלוט בסאבית שלך.... אז כבר באמת שאין לי מה לומר......

שני דברים
א. לפעמים אני מגן על רעיון ולא על אנשים
ב. אני תמיד הייתי ותמיד אהיה המגן האנושי בחירוף נפש ועד נשמתי האחרונה של היהלום היקר אשר מצוי כאן במקומותנו.
אני חש אחריות גדולה וכבוד גדול עוד יותר לשמור ולהגן עליה מכל פגעי העולם, ובכלל זה דומים למיניהם (ולפעמים גם דמיים....)

דמי, אם להיות לרגע רציניים, אז אם לא ברור לך שתפקידו הראשון במעלה של שולט הוא לשמור ולהגן על הסאבית שלו אז כבר אין לי מה לומר בנושא.....
ומבחינתי הדבר אמור לגביי הסאבית שלי בהווה, וכמו כן המחוייבות שלי אישית כאדם וכשולט היא גם לגביי סאביות בעבר, וגם במידה מסויימת כלפי סאביות אשר אין לי שום קשר אליהן, כחלק מהכבוד שלי ומהאחריות שלי כשולט

עד כאן עיקרי הדברים שכתבת לפני שהדברים "יצאו מפרופורציות"
ים- איבדתי את חוש ההומור? הרי ברור שיש כאן מגמתיות של אביס, הוא לעולם לא התייחס להודעה הזאת בהומור אלא השתמש בה כמנוף על מנת להשיג שלושה דברים:
1 – לנגח אותי, ומה טוב לנגח את דמי הרי זה מתבקש.
2 – על מנת להציג את עצמו כחסיד אומות העולם על חשבוני והנה הטקסט המדוייק: " אני תמיד הייתי ותמיד אהיה המגן האנושי בחירוף נפש ועד נשמתי האחרונה של היהלום היקר אשר מצוי כאן במקומותנו. אני חש אחריות גדולה וכבוד גדול עוד יותר לשמור ולהגן עליה מכל פגעי העולם, ובכלל זה דומים למיניהם (ולפעמים גם דמיים....)"
3 – אם כבר מנגחים את דמי, ואם כבר הוא מומצא את עצמו כחסיד אומות העולם.... אז למה לא ללקק קצת ליהלום שבכתר, סה"כ מה רע יהיה לצרף סאבית נוספת לממלכה? – והנה הטקסט " אני תמיד הייתי ותמיד אהיה המגן האנושי בחירוף נפש ועד נשמתי האחרונה של היהלום היקר אשר מצוי כאן במקומותנו".

נו ים, מי כאן איבד את חוש ההומור? מי כאן התחיל להתנגח ולנגח?

אביס – הבנתי שלא בא לך להגיב, תגיב – התנצלות מתבקשת.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 14 באוק׳ 2004
דמי...
גם ההערה בנוגע לדאימונד היתה בהומור ולא מתוך רצון ללקק לה ולרכוש סאבית נוספת לממלכה.
מהר, דמי, תחפש טוב טוב בבלגן שבחדר, בדרך הביתה או בכל מקום אפשרי למצוא את חוש ההומור האבוד!
Demi
Demi • 14 באוק׳ 2004
ים_yam כתב/ה:
דמי...
גם ההערה בנוגע לדאימונד היתה בהומור ולא מתוך רצון ללקק לה ולרכוש סאבית נוספת לממלכה.
מהר, דמי, תחפש טוב טוב בבלגן שבחדר, בדרך הביתה או בכל מקום אפשרי למצוא את חוש ההומור האבוד!

כולם מכירים אותי כאדם שופע חוש הומור
אבל כל בר דעת שקורא את האמור חושב בדיוק כמוני... למעט ים שהיא כמובן לא בדיוק אובייקטיבית...

מכיוון שאת היא לא הדוברת של אביס אשמח לשמוע ממנו מה שיש לו להגיב בעניין, אבל ים, נוסח שכזה:
ציטוט: הבעיה היא התוספות שהוספת מאוחר יותר בהקשר לתשובתך לטוסט, ולתגובתך ליהלום היקר.
אני תמיד הייתי ותמיד אהיה המגן האנושי בחירוף נפש ועד נשמתי האחרונה של היהלום היקר אשר מצוי כאן במקומותנו.
אני חש אחריות גדולה וכבוד גדול עוד יותר לשמור ולהגן עליה מכל פגעי העולם.....

נו באמת ים, לי ברור שזה ליקוק תחת.
Tamashi Nawa​(שולט)

משהו שכנראה לא ידעת....

Tamashi Nawa​(שולט) • 14 באוק׳ 2004
אין לי שום רצון או צורך ללקק ולהתחנף ליהלום הנפלא הזה, ולנסות "לגייס" אותו מהסיבה הפשוטה שאני הוא זה אשר חפר, וגילה את היהלום המדהים הזה והסיר את השכבות וחשף אותו לאור ונתן לו לזהור ולנצנץ ככה. כן, Sub Dimond הייתה הסאבית שלי בעבר, ואני הייתי האדון הראשון שלה אשר הציג אותה לקהילה ולעולם הזה ולכן בגלל דבר "קטן" שניקרא אחריות, ומחוייבות, אני תמיד אעמוד לצידה, מאחוריה ובכל מקום אשר בו היא תרצה בי.

בשלב מסויים, מבחירה מלאה שלה היא ביקשה להשתחרר ואני כיבדתי את רצונה ושיחררתי אותה מצויידת בבירכתי, ובתמיכתי, ואני שמח וגאה לראותה ככוכב זורח בשמיים.
ולעולם, בכל זמן ובכל מקום ובכל בזדמנות שיהיה צורך אני אשמור, אגן, ואלחם למענה, בגלל שאני בן-אדם שמכבד את עצמו ומכבד אחרים, ונאמן באופן מוחלט לחברים שלי.
אם יש לך בעיה עם זה אז אני אצטט אותך "תדחוף אצבע!" ולפני שאתה פותח את הפה, תלך ותבדוק טוב מאוד מה אתה אומר ואל מי אתה אומר את זה!

מאוד התאפקתי לא להיסחף ולא להקניט ולרדת ברמה. נסה גם אתה,
ואני ממתין להתנצלות שדיברת עליה!