שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ,מהו?

SaTyR​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 17 בנוב׳ 2005

עבד מה הוא? ב "עבד... למה?

SaTyR​(מתחלף) • 17 בנוב׳ 2005
ניתנו פה די הרבה הגדרות לעבד מה הוא ולדעתי כמעט כולן נכונות (או כולן), אבל...
למה להסתבך בלהבין... אני מרגיש שנולדתי לשרת (כפי שמישהו ציין שהוא לא), אבל עדיין אני מעדיף את אותה האחת שתרצה באמת את שירותיי....

חוץ מזה, לדעתי, כל הדברים כמו 7\24 וסיישנים למיניהם ו"חינוך" ועונשים מסתם "כי בא לה", הם כולם בסדר, אבל שוב אחזור על עצמי, "למה?"

שיעבוד הוא לא בדיוק רגע מוגדר בחייך, הוא לא איזה "סתם סיישן", להשתעבד פירושו לחיות; ומי באמת יכול להסביר את החיים במולאם?

אז תסבירו את העבדות כפי שאתם רוצים, תנסו לתת לה מיליון הגדרות, אך אם כוונתכם לעבדות באמת, אז תחילה תצטרכו להסביר את החיים.
icon_exclaim.gif icon_question.gif
קייל​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 17 בנוב׳ 2005

Re: תגובה

קייל​(לא בעסק) • 17 בנוב׳ 2005
ניקול בעקבגבוה כתב/ה:
ראשית, תודה לכל המגיבים.
שנית, אני, כמובן , יוצאת מנקודת הנחה ברורה שהעבד הינו בנאדם ולו חיים אישיים, ואין כוונתי [b]לערב בין בדסמ לחייו הפרטיים.
וזאת בהתייחס לדבריו של שפינוז, היקר.
עבד, וכאן אתייחס לדבריו של יוני , נועד לשרת את מלכתו, ולקבל על עצמו את מרותה, ושוב בהתחשב באופן מוחלט בחייו האישיים ולא לדרוש ממנו משימות העלולות רק לגרום למבוכת המלכה, אלא בגדר ההגיון ובידיעה שהוא יוכל לבצע את המשימה הנדרשת.
השאלה שהעלתי בעצם נוגעת בתופעה שדיי לא מובנת לי..
אני מוצאת כי רבים מבינכם מתהדרים בכינוי " עבד" כשלמעשה רחוקים אלפי שנות אור מן ההגדרה , ומה שמנחה אותם בעצם הוא פטיש, זה הכל.
הבדסמ, כמו כל מערכת יחסים חייבת להיות מושתתת על אמון וההדיות.
כמו בעסקה - אתה משלם אתה- מקבל את הסחורה..ובמזומן!, לא באשראי, ולא צ'קים ללא כיסוי...
הן המלכה והן העבד נושאים ונותנים: העבד -מתמסר למלכה, פועל על פי הוראותיה והנחיותיה, מתוך ידיעה ברורה כי המלכה לא תפגע בו ולא תנצל את מערכת היחסים לרעה, ובתמורה מקבל מן המלכה את מימוש הפנטזיות , ואילו המלכה משתמשת בעבד למימוש סיפוקיה ולמילוי צרכיה.
ופה אוהב שולטות ציין נקודה חשובה, רק שהתנסחותו ובחירת מילותיו לא היו לטעמי.
ובכן, מה אתם: סתם פטישיסטים או באמת עבדים?
[/B]

ראשית, אני לא זוכר שניקול כתבה כל כך הרבה מלים בפוסט אחד אז ברכות על כך. icon_smile.gif

שנית, אני מסכים עם האבחנה בין "עבד" ל"סתם פטישיסט", אם כי לא הייתי בוחר במינוחים האלה כי כביכול יש פה שיפוטיות. כביכול, "עבד" נעלה יותר מבחינת השגת התכלית הצייתנית לעומת ה"סתם פטישיסט" שהוא כביכול סטוציונר של שליטה. אני מקווה שהבנתם למה אני מתכוון.
במלים אחרות, יש אבחנה וחשוב לעשות אותה כי זה חלק מהתיאום ששני הצדדים צריכים להבין: מה בדיוק הם מתכוונים ועד כמה זה יהיה משמעותי.

שלישית, שני הצדדים תלויים זה בזה לצורך קיום הפנטזיות שלהם, בין אם מדובר במערכת יחסים 24/7 ובין אם מדובר בסשן חד-פעמי או רב פעמי, כל עוד זה מוסכם על שני הצדדים.

והערה אחרונה, לגבי השאלה "מה אתם?" אני לא יודע כמה אנשים מסוגלים לקום ולהגיד על עצמם שם רק דבר אחד. אני, למשל, הייתי "עבד", עד שגיליתי שאני בכלל "מזוכיסט", אח"כ חשבתי שאני סוויץ', הצלפתי במישהי ונהניתי מזה, הגדרתי את המושג "פלב" ( Pain Loving Vanilla) ועכשיו אני לא בעסק. אז אולי לא כולם מתוסבכים כמוני, אבל אני בטוח שכולם התפתחו והשתנו במהלך השנים שלהם כאן.