בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שערורייה - אזהרה וארכה לפני הגשת רשומות למשטרה

הבוגר
לפני 19 שנים • 19 בדצמ׳ 2004
הבוגר • 19 בדצמ׳ 2004
חשבתי האם להגיב.
קראתי את מה שנכתב,נכתב בציניות ,נכתב ברשעות וגם נכתב בקנטרנות.
לטעמי לא הצמיגים הם לב העניין,נכון שיש כאן מצב לא נעים וגם יקר.
להחליף ארבע צמיגים זה לא זול.
רבותי יש כאן הרבה מעבר לצמיגים.
היום זה צמיגים ,מי יודע מה יהיה מחר?
לאן עוד נתדרדר?
האם כל אחד או אחת שלא יודעים לקבל את הלא ולהשלים איתו ינהג באלימות?
היום מישהו לא קיבל את הלא של ונוס בשחורים.
מחר מישהו לא יקבל את הלא של מלכה אחרת.
מחרתיים מלכה שתחשוב שהיא פגועה ולא תדע לקבל את הלא...
יש לעצור את התופעה הזאת ומיד !!!!!!!!!!!!!!! אזרחים בוגרים אנו וחייבים לשמור ולכבד את רצונות הזולת ואת כבודו.
כמעט אינני מכיר את ונוס בשחורים,מכיר אנוכי את דמי למעלותיו ומגרעותיו.
לפעמים יש לי ביקורת לגיטימית שנאמרת בצורה חברית ולא מקנטיה או משפילה,ביקורת אותה אני אומר בארבע עיניים לידידיי .
דמי
לדעתי לא הבהרת את עצמך בצורה נכונה ובכלל לא היית צריך לפתוח שרשור שיש בו איום יותר ממרומז בנושא רשימות ומשטרה.
מאחר ויש לכם חשודים או מי שאינכם בטוחים בו,ניתן לפנות אליו בצורה דיסקרטית ,לטפל בכך בדיסקרטיות בלי לעורר תגובות לשרשור כזה.
אני כן חושב שיש מקום לדיון מעמיק בנושא זה ,ניתן היה לתאר את מה שקרה לכם ללא איום כללי כזה,למרות שלאחר מכן הבהרת את עצמך.
דיון כזה היה מעורר את כולנו להגיב בצורה בונה ולהתעמק בנושא ולא בכותב.

אני פונה אל כל חברי הפורום שקוראים את השרשור הזה:תתייחסו לתופעה המחרידה הזאת,תלחמו בה.
שלא נאמר היכן היינו?
למה לא ראינו?
למה לא שמענו? והכי חשוב למה לא הגבנו?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 19 בדצמ׳ 2004
ונוס , אנשים שהגיבו לדמי הגיבו בדיוק במידה הנכונה.
תקראי שוב את הודעתו הראשונה.

אם היה מפרסם את הודעת הסיכום שלו כהודעה הראשונה , כל זה לא היה קורה.

אבל כמו תמיד....אנשים לא הבינו נכון את דמי , אה?
זה קורה יותר מדי איתו.
דמי,ההודעה הראשונה שלך הייתה פרובוקציה נטו.
בעצמך כתבת "שערוריה" בנושא ההודעה.

פעם בכמה זמן אתה מפציץ באיזה סיפור/קריזה/מעשה קונדס ואחר כך אומר שלא לזה התכוונת ומפרסם דברים אחרת מכפי שהצגת בהתחלה.
זה לא פעם ראשונה איתך הפרובוקוציות האלה....יש לך הסטוריה ארוכה בנושא.

על פי הודעתך הראשונה, אין מה להשתתף בצערך. לפחות לא מבחינתי.
כי על פי הודעתך הראשונה, אתה מודיע שאתה עומד "לשרוף" את כל מכריך ומכרי ונוס ביחד ולבטל את הדיסקרטיות שלהם ואולי אף להרוס לחלקם את החיים וכל זאת בגלל 1200 שקל (שאם ישלמו לך ומהר את הסכום אתה תשתוק ולא תדווח למשטרה על הפשע...למרות שאתה מגדיר אותו כמסוכן שמי יודע מה יעשה הלאה, כסף חזרה יקנה את שתיקתך ולא תסגיר אותו...מעניין)

תקן אותי אם זה לא מה שמובן מההודעה הראשונה.

הודעת סיכום שלך לעומת זאת הייתה יותר מובנת ועניינית. אותה היית צריך להביא בהתחלה ולא לצעוק "אש אש , שלמו או שעוצר את כולכם..."

עכשיו אחרי שדבריך מובנים (הודעת הסיכום שלך) אני מבין אותך ומאחל לך ולונוס שתמצאו את הפושע ושישלם גם על הנזק הכספי.
כמה שיותר מהר.
בתקווה שלא יקרו עוד מקרים מצערים כאלה.

יום טוב , דמי וונוס
icon_cool.gif
Demi
Demi • 19 בדצמ׳ 2004
תום - התגובה אמנם נכתבת כלפיך אבל מופנת לגבי כל מי שהחליט להאשים אותי בפרובוקציות נטו, בשערוריה, במעשה קונדס... (כמו תמיד....אנשים לא הבינו נכון את דמי , אה? זה קורה יותר מדי איתו).

שים לב מי חתום על ההודעה המקורית.

ההודעה המקורית היתה אמורה לעלות אל האתר תחת הכינוי "האימפריה" שזהו הכינוי המשותף שלי ושל ונוס.
את ההודעה הנ"ל העלתי אל האתרים: כלוב, דנג'ן, פורטל הבדסמ, קינק, דומדומינה (ברובם תחת הכינוי – האימפריה)- אתרים בהם אני וונוס פעילים. מכיוון שהעלתי את ההודעה אל כל האתרים הנ"ל חוסר תשומת לב גרמה להודעה להופיע בכלוב תחת הכינוי שלי ולא תחת הכינוי - "האימפריה".

מי שרצה להבין הבין (בטי בום, עקשנית, יוני, מלודי, ועוד אחרים שמסיבותיהם האישיות העדיפו לשלוח לי הודעה פרטית).
מי שהחליט להבין מה שמתחשק לו כדי שיהיה לו על מה להאשים את דמי (ואפילו לא שם לב מי חתום על ההודעה...), המשפט הבא מוקדש בשבילו:

"...שמור אותי מחברי כי משונאי אזהר בעצמי"

--תודה- -

נ.ב.
ועוד טיפשי וילדותי להמשיך ולדוש בזה אחרי שעוד באותו יום ניתנו על ידי הבהרות לכל מי שלא הצליח להבין ואחרי שאהובתי כתבה את מה שלה יש לומר בעניין. נראה לי שרצוי, בוגר ואחראי יהיה לחשוב על מה שכתב אדם יקר:

ציטוט: לטעמי לא הצמיגים הם לב העניין,נכון שיש כאן מצב לא נעים וגם יקר.
להחליף ארבע צמיגים זה לא זול.
רבותי יש כאן הרבה מעבר לצמיגים.
היום זה צמיגים ,מי יודע מה יהיה מחר?
לאן עוד נתדרדר?
האם כל אחד או אחת שלא יודעים לקבל את הלא ולהשלים איתו ינהג באלימות?
היום מישהו לא קיבל את הלא של ונוס בשחורים.
מחר מישהו לא יקבל את הלא של מלכה אחרת.
מחרתיים מלכה שתחשוב שהיא פגועה ולא תדע לקבל את הלא...
יש לעצור את התופעה הזאת ומיד !!!!!!!!!!!!!!! אזרחים בוגרים אנו וחייבים לשמור ולכבד את רצונות הזולת ואת כבודו.