בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה פיזית

Hunter​(שולט)
לפני 19 שנים • 22 בינו׳ 2005
Hunter​(שולט) • 22 בינו׳ 2005
אני אתכם... אולי לא עם נעלי עקב על הסאבית (זה באמת יכול להגמר רע) אבל לשבת על אותה כורסא ולאט לאט להשתלט עליה... ממממ..

לפעמים זה נחמד להוכיח עליונות פיזית ולא לקבל אותה בלי להתאמץ...
Hunter​(שולט)
Hunter​(שולט) • 22 בינו׳ 2005
אני אתכם... אולי לא עם נעלי עקב על הסאבית (זה באמת יכול להגמר רע) אבל לשבת על אותה כורסא ולאט לאט להשתלט עליה... ממממ..

לפעמים זה נחמד להוכיח עליונות פיזית ולא לקבל אותה בלי להתאמץ...
גלתיאה
גלתיאה • 22 בינו׳ 2005
ציפורנים ארוכות עלולות להיות מסוכנות, לחטוף במקרה ציפורן בתוך העין עלול להגמר רע, ועם שריטות על הפנים אף אחד לא רוצה לצאת... אז זה או יד נשית מטופחת או לא ( אבל זה שווה את זה icon_wink.gif )
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 22 בינו׳ 2005

ציפורניים אכן לא שייכים לענין
מעבר לנזקים שיכולים להגרם לדום על ידיד סאבית מתפרעת
מכה של הסאבית שתפגע במשטח קשיח באזור הציפורן (שלה)
יכולה לגרום לציפורן לנשור.
זה מאוד כואב
אם כי זה לא מה שירתיע סאביות icon_cool.gif
מה שיותר גרוע הוא ש זה שזה גם לא אסתטי. icon_wink.gif

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

באופן כללי מאבק מספק גיוון ליחסי שולט-נשלט בהם התפקידים קבועים ומוגדרים (יש צד שתמיד למעלה וצד שתמיד למטה). אמנם (במקרה שלי לפחות) תוצאות הקרב ידועות מראש, אבל זה בהחלט מוסיף פלפל למערכת היחסים.
במהלך מאבק אני גם הרבה יותר מודעת לסביבה מאשר בסשן, וזה פשוט מדהים בכל פעם לגלות כמה שזאלו שומר עליי מפני עצמי ובכלל, כי כשאני מתקיפה אני נוטה להתעלם מסכנות.
היכולת המדהימה של אהובי להכאיב בלי לשבור אותי (תרתי משמע) ולזהות את המינון המדוייק, את העוצמה המדוייקת גם הם מופלאים בעיניי.
וכמובן אין כמו ריח הגוף שלו אחרי הקרב, צליל פעימות הלב המוגברות, השרירים שלו שמתנפחים ומתבלטים, והאהבה הענקית הזו בעיניים שלו שקורנת אליי עם החיוך שלו.
לגבי ציפורניים - קודם כל זה אחד הכלים היחידים שיש לי להלחם באמצעותם, ושנית הכי מהפנט שיש זה ללטף וללקק את הסימנים שהן משאירות על הגוף המושלם של אדוני.
ועוד משהו - הן לא צריכות להיות ארוכות, רק מחודדות. icon_twisted.gif
לגבי עקבים - נראה לכם? ככה אני לעולם לא אצליח לברוח ממנו מספיק מהר, גם ככה כל צעד שלו זה 2 שלי בערך...

השרשור הזה הזכיר לי את אחד הסאב ספייסים הכי טובים וארוכים שהיו לי.
זה התחיל במאבק ונגמר בחיוך חצי פיתה ענקי שסרב לרדת משך שעות icon_smile.gif
זאלו פרסם את זה בזמנו, ונראה לי שמתאים ביותר לתת שוב את הלינק, למי שרוצה להזכר גם כן, ולמי שלא קרא את זה מעולם.

מאבק - תאור מאבק / סשן של הזאלוטוסים
creamy
לפני 19 שנים • 24 בינו׳ 2005
creamy • 24 בינו׳ 2005
וואוו, איך פספסתי את זה?
תודה לך, לוטוסית על התזכורת הנעימה.
מדהיםםםםםםם.
איך אתם עושים לי את זה...
והכתיבה של זאלופון מצחיקה ומרגשת
סחתין, זאלוטוסים. icon_biggrin.gif
}}{{