אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניאקים!

קליבר​(שולט)
לפני 19 שנים • 27 באפר׳ 2005

Re: אתה יודע,

קליבר​(שולט) • 27 באפר׳ 2005
G-O-L-D כתב/ה:
"הגדולים", אלה שתמיד מאיימים באלימות, אף פעם לא ממש הפחידו אותי.
ראשית, אלו ששותקים, הם המפחידים באמת.
שנית, על הפורום הזה, כבר לא פעם, איימת עלי באלימות פיזית. (עם המילולית שלך אני מתסדר מצויין. "לדאן" הטקסטואלי שלי אתה עוד לא הגעת ולפי כך, כנראה שלעולם לא -באמת- תוכל להיות לי ליריב על זירה זו) אבל סתם, שתדע, אתה הרי בעל עבר... -ואתה יודע חוק מהו- כך שקצת מצחיקים אותי "האיומים" הוולגרים שלך במכות. ומעבר לכך, מפליאים אותי כי אתה הרי יודע, הכוח האמיתי נמצא במקום שבו אתה לא נזקק להפעיל ולו שריר אחד בגוף פרט לשריר המוח. ושם, חביבי, אתה מרגע לרגע מוכיח את עצמך כההפך הגמור ממה שחשבתי שאתה.
אני לא מבין למה החלטת להטפל אלי, באמת שלא. אני אישית מעולם לא אמרתי עליך דבר רע, ואם אמרתי זה נאמר עם עשרות הבהרות לבדיחות דעת, הומור, צחוק, או כל מה שיכול להיות ברור לכל אחד היודע לקרוא ולהבין שהנאמר הוא בדיוק ההפך מה שנכתב.
אני אומר לך, אם יש דבר שיכול לגרום לי לבוא ולבקר במועדון, זה לא "הכוסיות" שטוענים שיש שם(למרות שעכשיו זה כבר לא רלוונטי) אלא העובדה שאותי באמת מעניינת חזותך, ותוכן איומך.
אחרי הכול, אתה הרי -באמת- יודע (או שלא ואז זה יהיה חבל) שאם אי פעם, תנסה לממש את אחד מאיומך במציאות, תמצא את עצמך בבור של שאלות ותהיות עם העצמי שבך, איך למען השם מפורום איזוטרי, הצלחת להביא את עצמך למצב שבו איזה מניאק ווירטואלי נהנה בכל חודש מנתח שכרך. כי אתה באמת לא מכיר אותי, אבל אם יש משהו שלמענו אני חי, זה לא אחר משבירת שיגרה, לא משנה איזו, ולא משנה איך. צא מהקטע שלך אתה מעייף ויוצא לא טוב בעיני החמודות שכאן.
ואחרי הכול, בשביל זה אתה פה לא? חמודות...
שלך,
ובאהבה רבה רבה רבה,
"מאסטר גולד" הידוע לשמצה ומוכר בכינויו כמפרסם טקסט הקקי.

אני איימתי עליך פיזית ?
על קקי קטן ומסכן כמוך ..
טוב שהסבו את תשומת ליבי כי האמת שאני לא קורא כ"כ מה שכתבת , רק את שתי השורות הראשונות , וגם זה בקושי , אתה יודע , אנחנו הגדולים , קצת סתומים , וגם הזדקנתי לאחרונה , אז אני גם לא רואה בעין הקיקילופית היחידה שנותרה לי .. אז תתחשב ותמצה את דבריך אלי בלא ותר משתי שורות
ומי שמאיים ונוקט באלימות , מילולית , זה אתה , לח צואה , לא אני . אה שכחתי מרוב נפחת השכל , אינך קורא מה שאתה כותב ,
כאילו מה ? יש משהוא משותף בין שנינו ? אני לא קורא מה שאתה כותב ואתה לא קורא מה שאתה כותב .. icon_evil.gif
אתה יודע כתבו לי בפרטי ששבועיים ומשהוא היית בחו"ל , היה פה שקט ונחמד , אז אולי , סע עוד קצת .. ?
אתה יודע מה , קח את הזמן שלך ,אל תחזור .
אגב לבדות ולזייף לך סאביות מקולרות , זה יפה ?