בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפשר גם אחרת

רפאל
לפני 19 שנים • 20 במאי 2005

מיהו לודוויג ויטגנשטיין?

רפאל • 20 במאי 2005
ויליהם שייקספיר כתב/ה:

שלב חמישי - חדירה אל הסאב/ית צריכה להיעשות רק כשהיא מוכנה. חשוב לזכור, הסשן הראשון הזה יקבע את כל התייחסות הסאב/ית בעתיד. הדום אמור לנטרל את עצמו מכל מחשבות על גמירה, סיפוק מיני או ביצוע אקטים חריגים וסוטים. יש להיות קשוב לצורכי הסאב/ית , למילותיה, לתגובותיה, בכל הזמן לומר מילות עידוד בצד הפקודות, להימנע מהתנהגות גסה או בהמית.

וגם חשוב לזכור, - בשום פנים ואופן לא להזריק אטרופין!
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 20 במאי 2005
שייקספיר, המאמר נחמד וחביב לקריאה אך הוא קיטשי מדי לטעמי.
זה מזכיר לי את המאמרים שלפעמים מתפרסמים בעיתון לאישה(ואולי גם בעיתונים אחרים) בסגנון
"איך לפנק את בן הזוג?" "כיצד לשדר לו שאת רוצה בו?" "כיצד לרענן את הזוגיות שלכם" וכו'.
אלה נחמדים לקריאה אך מוגזמים במקצת icon_biggrin.gif

ולמרות זאת, דומים לא נמצאים פה כדי לפנק סאביות, אלא לעשות סשנים.
פינוק האישה זה נושא אחר, מהנה וכיפי לא פחות.

קח לרגע את המאמר שלך ושנה אותו לסיטואציה של מלכה-עבד.

מה הסיכויים לכך שהמלכה הייתה שוכרת איזה צימר לסשן ראשון שלה עם העבד החדש ומפנקת אותו תוך כדי?
גם לא הייתי בהכרח מקשר את המאמר עם בדסמ כי אפשרי לפנק גם ללא יחסי שליטה שמעורבים בזה.
icon_biggrin.gif

ועדיין...היה חביב לקרוא זאת.
תודה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 במאי 2005
שמתם לב שיש אנשים כאלו שבאורח פלא כל הזמן כולם פונים אליהם כדי להוועץ בחכמתם? מעניין.

לעניין עצמו, אני מסכים עם יהב ופייה, ובמידה מוגבלת גם עם שייקספיר. המידה המוגבלת שלי מתבטאת בכך שאכן עם סאביות חדשות מומלץ לדעתי להתחיל בצורה יותר איטית, יותר הדרגתית ויותר עדינה מאשר עם סאביות מנוסות. לגבי הכללים המדוקדקים שהובאו, משום מה עלתה לי בראש תמונה של אברך המקיים יחסי מין מבעד לחור בסדין.
לא שהתרחיש הנ"ל לא יכול להיות מהנה (אם כי הוא נראה לי יותר סקס קינקי ופחות בדסמ, אבל אני מודה שגם אני לא יכול לתחום בדיוק איפה נגמר האחד ומתחיל השני), אך כמוהו גם המון תרחישים אחרים, ולדעתי הגדרות מדוקדקות שכאלה מוציאות את העוקץ ואת הכיף מהעניין.
זרה מוכרת
לפני 19 שנים • 21 במאי 2005
זרה מוכרת • 21 במאי 2005
זאלופון כתב/ה:
שמתם לב שיש אנשים כאלו שבאורח פלא כל הזמן כולם פונים אליהם כדי להוועץ בחכמתם? מעניין.

לעניין עצמו, אני מסכים עם יהב ופייה, ובמידה מוגבלת גם עם שייקספיר. המידה המוגבלת שלי מתבטאת בכך שאכן עם סאביות חדשות מומלץ לדעתי להתחיל בצורה יותר איטית, יותר הדרגתית ויותר עדינה מאשר עם סאביות מנוסות. לגבי הכללים המדוקדקים שהובאו, משום מה עלתה לי בראש תמונה של אברך המקיים יחסי מין מבעד לחור בסדין.
לא שהתרחיש הנ"ל לא יכול להיות מהנה (אם כי הוא נראה לי יותר סקס קינקי ופחות בדסמ, אבל אני מודה שגם אני לא יכול לתחום בדיוק איפה נגמר האחד ומתחיל השני), אך כמוהו גם המון תרחישים אחרים, ולדעתי הגדרות מדוקדקות שכאלה מוציאות את העוקץ ואת הכיף מהעניין.

זאלו' יקר,

האמת? עכשיו שתקעת לי את התמונה של האברך עם הסדין והחור בדמיון...זה לא יצא משם לפחות לזמן הקרוב.
אז תודה לך על כך (באמת תהיתי על מה לחשוב בדיוק השבת icon_lol.gif )

מעבר לכך, מסכימה איתך לחלוטין.

אסיים רק במשנתי הלא מקורית.... כל אחד והבדס"מ שלו.
אין טוב יותר, אין רע יותר
יש פשוט התאמה או אי התאמה בין שניים (או יותר)
אבל בטח שאין "גורו" אחד שיודע טוב מכולם, אלא לעצמו.

זרונת
life of a poet​(אחר)
לפני 19 שנים • 22 במאי 2005

השחצנות והפזיזות - מתכון כל אסון

life of a poet​(אחר) • 22 במאי 2005
מגיבים יקרים

השחצנות והפזיזות היא מתכון לכל אסון.
אתם כבר שוכחים שמגיעות לכאן בחורות, חסרות ניסון, חסרות זהות בכל הקשור ליחסן לבסד"מ,
חלקן יחוו סשן אחד ויחליטו לא לחזור לכאן לעולם.
המטרה שלנו בתור כאלו בעלי ניסיון רב בתחום, הוא שבפעמים הראשונות, לפני שהסאבית תחליט שזו תהיה דרכה בחיים, תהליך הקליטה יהיה תקין ככל האפשר.

וגם לגבי מלכות וסאבים זה זהה.
אף סאב מתחיל לא רוצה למצוא את עצמו יום אחד, בסשן הראשון שלו נקרא לבית של מלכה,
מקבל הצלפות, צעקות, השתנות, זיון עם דידלו בתחת, ועוד אילו תרחישים והכול בשעה הראשונה לחייו כסאב בכלוב.
גם כאן התהליך צריך להעשות לאט, תוך מתן הסברים, אפשרות לעצור ולשאול שאלות.

אתם שוכחים, שסשן חריג לסאב/ית מתחילים יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך.

מאסטר שייקספיר
זרה מוכרת

Re: השחצנות והפזיזות - מתכון כל אסון

זרה מוכרת • 22 במאי 2005
ויליהם שייקספיר כתב/ה:
מגיבים יקרים

השחצנות והפזיזות היא מתכון לכל אסון.
אתם כבר שוכחים שמגיעות לכאן בחורות, חסרות ניסון, חסרות זהות בכל הקשור ליחסן לבסד"מ,
חלקן יחוו סשן אחד ויחליטו לא לחזור לכאן לעולם.
המטרה שלנו בתור כאלו בעלי ניסיון רב בתחום, הוא שבפעמים הראשונות, לפני שהסאבית תחליט שזו תהיה דרכה בחיים, תהליך הקליטה יהיה תקין ככל האפשר.

וגם לגבי מלכות וסאבים זה זהה.
אף סאב מתחיל לא רוצה למצוא את עצמו יום אחד, בסשן הראשון שלו נקרא לבית של מלכה,
מקבל הצלפות, צעקות, השתנות, זיון עם דידלו בתחת, ועוד אילו תרחישים והכול בשעה הראשונה לחייו כסאב בכלוב.
גם כאן התהליך צריך להעשות לאט, תוך מתן הסברים, אפשרות לעצור ולשאול שאלות.

אתם שוכחים, שסשן חריג לסאב/ית מתחילים יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך.

מאסטר שייקספיר

ואתה שוכח שייקספיר יקר,

שבדס"מ כמו כל דבר אחר בחיים,
נעשה על ידי שניים (או יותר) בהתאם לראיית עולמם, בהתאם לכימיה שביניהם
ובעיקר.. בלי שטאנצים קבועים מראש.

כל ההבדל בינך לבינינו הוא - שחלקנו חי, מי יותר ומי פחות, את מה שאתה מפיץ כמישנתך
ואילו אתה מטיף לה.

אז אולי נכון המשפט הפותח את דבריך האחרונים - השחצנות והפזיזות - מתכון כל אסון.

אנא ממך,
תן קרדיט לסאביות שנכנסות לתחום שמעבר להיותן סאביות, הן גם נשים חושבות שיודעות מה יעשה להן טוב ומה יעשה להן רע.

כי בינינו? מי שיצר הרס בנפשה.... גם כך לא תתייחס למה שכתבת אלא תבחר לחוות על בשרה וגופה, ולהפיק את הלקחים מתוך כך.

שיהיה לך יום נפלא

זרונת
purple butterfly{ׁ(S)}
purple butterfly{ׁ(S)} • 22 במאי 2005
TOM אמר :
"מה הסיכויים לכך שהמלכה הייתה שוכרת איזה צימר לסשן ראשון שלה עם העבד החדש ומפנקת אותו תוך כדי?"

בטוח שמלכה המכבדת את עצמה היתה משקיעה ואין כל מנוס מלפנק את הסאב - מדוע אתה יוצא מתוך הנחה שקיים שוני גדול כל כך בין מלכה - סאב לבין מאסטר - סאבית
מניסיוני , ממש לא נכון בהכללה (אולי באופן פרטני)..
מאחלת לך ולכולם מלכה כזו (ויש לא מעט כאלו .
.)
life of a poet​(אחר)
לפני 19 שנים • 23 במאי 2005

טום - אתה צודק בדבריך

life of a poet​(אחר) • 23 במאי 2005
טום, אתה צודק במאת האחוזים.
העיקרון של סשן רגוע ואחראי במקום אינטימי חל גם על מלכות וסאבים.
אף סאב לא רוצה למצוא את עצמו בפגישה הראשונה בעולם הבסד"מ קשור למיטה באיזה צריף, עם עיניים עצומות, וברקע צעקות, צרחות, פקודות והצלפות שמזכירות מחנה כלואים סובייטי מימי סטלין.

לדוגמא : מלכה שרוצה לחדור לאחוריו של סאב מתחיל, צריכה לדבר אליו ברכות, ללטף, להרגיע, לבצע את האקט לאט ובזהירות.

מאטסר שייקספיר
פייה{O}
פייה{O} • 23 במאי 2005
ויליהם שייקספיר כתב/ה:
אף סאב לא רוצה למצוא את עצמו בפגישה הראשונה בעולם הבסד"מ קשור למיטה באיזה צריף, עם עיניים עצומות, וברקע צעקות, צרחות, פקודות והצלפות שמזכירות מחנה כלואים סובייטי מימי סטלין.

איך אתה יודע? אתה סאב?
fishy.gif
יערית

שייקספיר...

יערית • 23 במאי 2005
כתבת יפה, ונכון בכל הנוגע לחווית סשיין, או התנסות בין דום לסאבית.

אכן התוספות הנלוות לסאשיינים ראשוניים מעצימים את החוויה, והאווירה.

נותנים תחושה נינוחה ורגועה, והחשוב מכל ביטחון.

אם החיבור הוא נכון, והדום יודע לקרוא את הסאבית שלו הרי זו מתכונת טובה לקירבה, והמשכיות.