לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

monk
לפני 18 שנים • 2 באוג׳ 2005

תגידי, את בטוחה שאת לא בת 5?

monk • 2 באוג׳ 2005
דנית האצילה כתב/ה:

האבולוציה הנה מדע מוכח, השאלה היא לאן פניה לגבי האנושות. ואם מסתכלים על ההתקדמות של מעמד האשה, לדעתי היא מובילה לשלטון נשי, אולי כמו שיש היום שלטון גברי בעולם המוסלמי. אבל הכל יראה אחרת, נשים לא תרצחנה את בעליהן על כבוד המשפחה וכיו"ב.
ובחיים לא הייתי בדנמרק.

אני לא יודע באיזה עולם את חיה, אבל בעולם האמיתי, מעמד האישה בכי רע. לפני שאת תופרת לעצמך את בגדי המלכות ומזמינה כתר מהצורף, הייתי מציע לך להכנס לסניף הקרוב של נעמ"ת ולגלות את המציאות העגומה של הנשים בעולם.
המציאות הזו מורכבת מעולם בו מקצועות שעוברים השתלטות נשית , סובלים מירידה תלולה ברמת השכר וגם בתוך אותם מקצועות, נשים מקבלות שכר הנמוך בכ-15% מגברים. מציאות בה מתוך 120 חברי כנסת ישנן רק 18 נשים (ממש או טו טו אתן משתלטות...פחחח). מציאות בה הסחר בנשים גואה.
מציאות בה קיים חוק אפליה מתקנת המבטיח מינימום נשים בכל דירקטוריון של חברות ממשלתיות, אבל אין מספיק מועמדות כדי לאייש את התקנים הללו.

אגב, נשים לא יוצאות למלחמות? עזבי כבר את גולדה מאיר ויום כיפור, או מרגרט טאצ'ר ומלחמת פוקלנד. מה לגבי המלחמה שלך עם הילדה בבית ספר? זה בגנים שלך כמו בגנים של כל בני האדם...לא קשור לדת, גזע ובוודאי לא קשור למין.
ילדה יפה

וווווווווווווההההההההההההההההההההההוווווווווווווווו

ילדה יפה • 2 באוג׳ 2005
מונק!!! היית המגיב ה200.....
לא מגיע לך איזה פרס על זה או משהו??

בוא אליי למשרד נארגן לך איזה שוקולדה....
monk

תודה, תודה...

monk • 2 באוג׳ 2005
icon_redface.gif 10x2.gif 10x2.gif
Tame
Tame • 2 באוג׳ 2005
חחח עזבו את זה, בואו אלינו לאסוציאציות, יש שם תחרות על ה2000 icon_smile.gif
ילדה יפה

או או אוווו

ילדה יפה • 2 באוג׳ 2005
2000
אני רוצה אני רוצה!!!
מה הפרס ?
Tame
Tame • 2 באוג׳ 2005
המממ
עוד לא חשבנו על זה...

מה בדבר.... אורניום מועשר?
ילדה יפה
ילדה יפה • 2 באוג׳ 2005
המממ אורניום מעושר...
למה לא? זה SSC נכון?

קיצר תבדוק למי שייך הפרס כי הם כבר עברו שם את ה2000 יקירי....

והגבתי שם!!! ווווווווההההההההההוווו!!!
דנית האצילה​(לא בעסק)

סמכות 2

רגע לפני שאני נפרדת מהמחשב באמת כדאי לסגור פה את העניינים.

טיים, אי אפשר היה לעבור בשתיקה על העניין הנוסטלגי כאן. לגביך זה סבל דיחוי.

אבל בינתיים הופיע כאן ילדה יפה שרוצה לשחק במגרש של הגדולים, בשירשור הקרוקודילים.
ילדה,
פעם הייתי מכינה ממך קציצות לכל החורף, היום צריך למצוא לך תפקיד פרודוקטיבי.
אני בכל אופן לא רואה בך איום, אבל צריך לעשות איתך משהו.
אני רק מקווה שכבר יש לך 18.

טיים, לגבי שאלתך מה מקור סמכותי. אז יש לי מספר סמכויות: תואר פה, תואר שם, כמובן יפת תואר שזה גם תואר חשוב.
אבל אם היית רואה אותי לא היית שואל. יש תכונות שבאות וצומחות איתך, איתי יותר נכון. אדם יכול להקרין סמכותיות ולא יתווכחו איתו. מאיפה זה בא? כנראה מהטבע.
פעם ראשונה שיש לי כזה ויכוח עם אנשים, בושה.
Aragorn​(שולט)

Re: אה כן...

Aragorn​(שולט) • 2 באוג׳ 2005
ילדה יפה כתב/ה:
סתם שאלה...

הרי הדיון התחיל בגלל שלעלמה, שליטת העולם, סליחה, לא היה נוח לישון עם העבד כשהוא זז יותר מדי....
סתם עלה לי בראש, הרי הוא עבד... שישן על הרצפה.... או על שטיח, ועדיף קשור ברצועה לרגל של המיטה...
זה משהו שאני התנסתי בו. ככה שוב, תוכלי לישון באלכסון (למרות שנראה לי שתשני יופי, באלכסון, ועוד הרבה זמן)

פשוט נראה לי מוזר שבפוסט של עשרה עמודים לא עלה הרעיון.... (אם כן אז ס ל י ח ה , כי ממש לא קראתי את הכל....)
אז ככה - על השטיח, קשור וצמוד למיטה.... הרבה יותר יעיל, זול, משאיר יותר ספייס במיטה ואת העבד בהכרה למחרת בבוקר...
למרות שעם דנית אי אפשר לדעת...

אההה ועוד שאלה....
למה לא בחרת ניק כמו דנית מציקנית
דנית הקנטרנית
דנית המרגיזנית...
אז זה לפחות היה מתחרז....

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חמודה את icon_wink.gif
ילדה יפה
ילדה יפה • 2 באוג׳ 2005
אם כבר במגרש של הגדולים דנית, לפחות תעשי את שיעורי הבית שלך ותגיעי מוכנה.
מיטב הגדולים של האתר הגיבו בשרשור שלך ואת, משום מה לא טרחת לברר כהוא זה...
משחיזה את טלפייך על אנשים שיאכלו אותך בלי מלח....

הבושה היותר גדולה מתגלמת בדמותך.

וכמו שכבר נאמר כאן ולא מפי - אני כל כך מקווה שזאת הצגה שלך. אם כן זה השואו של חייך...
אם לא...
בנוגע לסמכות, הייתי רוצה לראות מי אלה האנשים תחת סמכותך, יכול להיות דווקא משעשע משהו.

נסכם בכך שלא הייתי מעוניינת לפגוש בך. לא בצ'ט, לא במועדון וגם לא ברחוב. כל כך מיותר.