ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

Grey / Green
לפני 14 שנים • 10 בינו׳ 2010
Grey / Green • 10 בינו׳ 2010
צר לי על החוסר בעידכונים. האמת שניסיתי לא להודות זה בפני עצמי, אבל הדיון ההוא הוציא לי את החשק לערוך את המגזין. אני מנסה למצוא את החשק שוב, לא יודע אם זה יעבוד. אני בחופש בחו"ל לשבוע. אם אני אמצא פה את החשק, העידכונים יתחדשו בשבוע הבא. אם לא. אני אעביר את המגזין לעורך הבא.
Bent

לא הגזמת?

Bent • 10 בינו׳ 2010
Grey / Green כתב/ה:
צר לי על החוסר בעידכונים. האמת שניסיתי לא להודות זה בפני עצמי, אבל הדיון ההוא הוציא לי את החשק לערוך את המגזין. אני מנסה למצוא את החשק שוב, לא יודע אם זה יעבוד. אני בחופש בחו"ל לשבוע. אם אני אמצא פה את החשק, העידכונים יתחדשו בשבוע הבא. אם לא. אני אעביר את המגזין לעורך הבא.

תהנה, תתאוור ותחזור בכוחות מחודשים (קצת קשה אז קונים שוט יותר גדול לא?)
אופק קסומה

וואלה

אופק קסומה • 10 בינו׳ 2010
לא מאשימה אותך. מבינה מאוד אפילו.
פירגון?
לא במחוזותינו כנראה.
סבלנות?
גם לא.
מה נשאר?
קקה ביד.

תהנו.
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 10 בינו׳ 2010
Grey / Green כתב/ה:

תהנה בחו"ל וכשתחזור תעביר הלאה.
אין לך את זה פשוט .
לא בושה להודות.
*מנגינה*{התווים שלו}

אפור/ירוק

*מנגינה*{התווים שלו} • 10 בינו׳ 2010
[quote="Grey / Green"]צר לי על החוסר בעידכונים. האמת שניסיתי לא להודות זה בפני עצמי, אבל הדיון ההוא הוציא לי את החשק לערוך את המגזין. אני מנסה למצוא את החשק שוב, לא יודע אם זה יעבוד. אני בחופש בחו"ל לשבוע. אם אני אמצא פה את החשק, העידכונים יתחדשו בשבוע הבא. אם לא. אני אעביר את המגזין לעורך הבא.[/quot
-------------------------------------------------------------------------------

אתה כותב מאוד מוערך וכולנו הודנו לך שלקחת על עצמך את תפקיד העורך שבהחלט התאים לך.
אבל
מסתמן מדבריך כאילו אתה עושה למישהו טובה ותישקול את המשך עריכת המגזין.
אני לא מבינה למה כולנו אמורים לחכות למוצא פיך?
לעבור עוד שבוע נוסף של קיפאון המגזין רק בגלל שאתה בחו"ל?
המגזין הוא לא מקום פרטי שלך וכולנו אמורים להנות ממנו ומעידכונו.
כפי שנכתב בשרשור להלן, יש חברים אחרים שהתנדבו לקחת על עצמם את התפקיד ואין לי ספק שהיו עושים זאת לא פחות טוב מימך.
אתה רוצה להמשיך בתפקיד שלקחת על עצמך מתוך רצון טוב, בבקשה עדכן את המגזין להנאת כולנו,
אינך יכול/ רוצה, מצער, אבל העבר את התפקיד הלאה כדי להפיג את קיפאונו ויפה שעה אחת קודם.
סבא זמן
סבא זמן • 10 בינו׳ 2010
קטסטרופה כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

אין לך את זה פשוט .
לא בושה להודות.

איזה מזל שרק אתה צריך לחיות עם עצמך קטה.
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 10 בינו׳ 2010
סבא זמן כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

אין לך את זה פשוט .
לא בושה להודות.

איזה מזל שרק אתה צריך לחיות עם עצמך קטה.

צודק, אין מה להגיד.
לך כן יש את זה.
אני מכתיר אותך כיורש של העורך הכושל ההוא.

ואת, "מנגינה" צריכה להבין סוף סוף שרק בישראל יש מחשבים וחיבור לאינטרנט.
סבא זמן

תודה קטה,

סבא זמן • 10 בינו׳ 2010
קטסטרופה כתב/ה:

אני מכתיר אותך כיורש של העורך הכושל ההוא.

קטה איש יקר, אתה מזכיר לי את הסיפור הנ"ל (והביקורת הרלוונטית מהאתר ממנו מצוטט הסיפור)

השוטה

היֹה היָה פעם שוטה. זמן רב חי לו שליו ושבע רצון; אך אט אט הגיעה לאוזניו השמועה שכל יודעיו ראו בו שוטה מצוי.

השוטה בוש ונכלם, ושקע במחשבות קודרות: כיצד יוכל לשים קץ לאותן שמועות לא נעימות? לבסוף האיר לפתע רעיון את מוחו הקט והקהה, ובלי לאבד רגע פנה להגשימו בפועל.

חבר פגש בו ברחוב, והחל לשבח באוזניו צייר נודע.

"על דברתי", קרא השוטה, "כבר שנים שהצייר הזה - עבר זמנו! לא ידעת? ממך לא הייתי מצפה לזה. אתה ממש לא בעניינים."

החבר נבהל, ומיהר להסכים עם השוטה.

איזה ספר מקסים קראתי אתמול!", סח לו חבר אחר.

"על דברתי", קרא השוטה, "אינך מתבייש? הספר אינו שווה דבר; הכל מאסו בו מזמן. אינך יודע זאת? אתה ממש לא בעניינים."

גם החבר הזה נבהל, והסכים עם השוטה.

"איזה איש נפלא הוא חברי נ'!" סח חבר שלישי לשוטה. "הרי לך אדם של ממש!"

"על דברתי", קרא השוטה, "נ', הנוכל הידוע לשמצה! הלא הוא רימה את קרוביו. כל אחד יודע זאת! אתה ממש לא בעניינים!"

החבר השלישי נבהל, הסכים עם השוטה, ונטש את חברו.

בכל פעם שדיברו בשבחו של מישהו או משהו בנוכחות השוטה, היה בפיו תמיד אותו מענה על הכל. לפעמים היה מוסיף בתוכחה, "ועדיין הנך מאמין לבני-סמכא?"

"מרושע! זדוני!" החלו חבריו של השוטה לומר עליו. "אבל איזה מוח! ואיזו לשון!" ואחרים היו מוסיפים "כן, הוא מוכשר ביותר".

הדברים הגיעו לידי כך שעורך עיתון הציע לשוטה טור ביקורת בעיתונו. השוטה החל לבקר כל דבר וכל אדם, בלי לשנות כהוא זה מסגנונו או מהצהרותיו.

מעתה הוא, שהטיף כנגד בני-סמכא, הפך בעצמו לבר-סמכא, והצעירים חילו את פניו ברעדה. וכי מה כבר יכלו לעשות, אותם צעירים מסכנים? אמנם ככלל אדם אינו אמור להעריץ אף אחד, אך במקרה זה, אם מישהו לא כיבד והעריץ אותו, הרי היה מוצא עצמו מחוץ לעניינים!

שוטים מצליחים היטב בין פחדנים.

(איוון טורגנייב, מתוך "שירים בפרוזה")

http://www.blogs.bananot.co.il/showPost.php?itemID=10394&blogID=182
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

לאונרד כהן אומר את זה יותר טוב ממני

Everybody knows that the dice are loaded
Everybody rolls with their fingers crossed
Everybody knows that the war is over
Everybody knows the good guys lost
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 10 בינו׳ 2010
לוטוסית, צר לי מאוד מאוד להגיד את זה, אבל הגוד גייס מפסידים, וממשיכים להפסיד, מהראשון לינואר 2003. ואני לא יודע ומבין למה זה ככה.