בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מין אוראלי - דעתכם בנושא..

T Bone
לפני 17 שנים • 5 בפבר׳ 2007
T Bone • 5 בפבר׳ 2007
כן . . . כואבת לי הלשון מרוב ירידות icon_razz.gif
ס ו ס פ ר א
לפני 17 שנים • 9 בפבר׳ 2007

חומר מעניין למחשבה

ס ו ס פ ר א • 9 בפבר׳ 2007
אני אוהב לרדת לבחורה בהרבה מובנים יותר ממה שאני אוהב את אקט החדירה עם אותה בחורה.

וזה בלי שום קשר לשליטה.

אך אללי, רצה הגורל האכזר ובת זוגתי לחיים לא מעוניינת באקט שכזה.
וכך יצא (כישרון מבוזבז שכמותי)שבמשך חמש וחצי שנים ! ! ! לא ירדתי לבחורה, מה יכול להיות יותר אכזרי מזה (שאלה רטורית - אל תענו).

ואגב, כאחד שבדק את הנושא ברצינות הראויה, אני יכול לומר שלדעתי הדגש הוא לא על הטכניקה (אם כי גם לזה יש משמעות), כי אם על רמת ההקשבה לבת-הזוג, לדעת לקרוא אותה ולהגיב בהתאם.
הייתי כאן
לפני 17 שנים • 9 בפבר׳ 2007
הייתי כאן • 9 בפבר׳ 2007
אל תדחוף לי לשון לא בכוס
ולא בפה !!
מכניע ברגש​(שולט)
לפני 17 שנים • 10 בפבר׳ 2007

לרדת לאישה ....

מכניע ברגש​(שולט) • 10 בפבר׳ 2007
לרדת לאישה , חושנית , נאה , אסטטית , להתחיל מהצוואר ללקק לטעום לנשום אותך חזק ולהרגיש את כל עוצמת הנוכחות שלה , להתקרב לעבר אבר המין שלה דרך הירכיים ולמעלה, להוסיף את הידיים (הנקיות) שלך למסע , לפסק את שתי השפתיים החיצוניות , ולנשום את הפנימיות ,לנשוף עליהן רוח נעימה , לפסק עם שתי אצבעות בצורה v את השפתיים הפנימיות באזור העליון שלהן ולחשוף את הדגדגן הגדוש למחצה ,המתקשה ,המגורה , לקרב את שפתי איליו ולנשק אותו צרפתית למצוץ אותו קלות ,להרגיש את המרקם שלו החם מתקשה לי בתוך הפה , את כבר רטובה מפרישה נוזלים (ורטולין) שקוראים... מתחננים לי לבוא , לחדור, לחקור... הגוף שלך מתפתל מהנאה , הלחיים שלך כבר סמוקות , הדופק שלך כבר מורגש על ידי ,נשימה שלה נהיית קצובה נפלטת לך אנחה של אושר,אנחה נשית עילאית, אני מוריד את הקצב , נותן לדופק להסתדר ,רואה שחזרת אילי , אני ממשיך ללטף עם הלשון מעלה ומטה את הפות המושלמת שלה ,המרשימה הזו שאני כל כך אוהב , האצבע שלי תרה אותך עמוק מגששת אחר ה G הקסומה ,את חוזרת וגונחת בחוזקה , נגעתי בנקודה הגוף שלך רוטט , הפעם את תגמרי ,אני ממשיך במרץ למצוץ בעדינות את הדגדגן שכבר עומד לי חזק בתוך הפה ,הרגליים שלך חובקות אותי חזק , חזק מידי , יד תופסת בשיערי השחור ,מצמידה אותי לתוכך , אני חודר אותך עם הלשון , הגוף שלך מתרומם כלפי מעלה ,את.... גמרת.... אני את שלי עשיתי ,(אני שמח שנהנת,מי שלא תהי)
נער הפרחים​(שולט)
לפני 17 שנים • 12 בפבר׳ 2007
נער הפרחים​(שולט) • 12 בפבר׳ 2007
בנות!!!!
שניה...
אתן צריכות להבין שלרדת לאישה זה לא תמיד כיף... הכל תלוי בהיגינה שלכן שמה..
לפעמים יוצאים לכן רחות שאלוהים ישמור..
אני לא אומר שאצל גברים זה אף פעם לא קורא..
אני אומר שאם גבר לא רוצה לרדת לך... יש מצב מותק שיש לך שמה בעיה... ואם לא יש מצב שהפרטנרית הקודמת שלו... היתה בעייתית...
עבד שלא יורד = מלכה בבעיה....-עבד לא ממושמע...
גבר שלא יורד... כוס עם בעיה....-גבר עם ביצים!!! להגיד לאישה שאתה לא יורד זה עשק שצריך בו ביצים-לעבד לא אמורות להיות...(ביצים)
נער הפרחים​(שולט)
בנות!!!!
שניה...
אתן צריכות להבין שלרדת לאישה זה לא תמיד כיף... הכל תלוי בהיגינה שלכן שמה..
לפעמים יוצאים לכן רחות שאלוהים ישמור..
אני לא אומר שאצל גברים זה אף פעם לא קורא..
אני אומר שאם גבר לא רוצה לרדת לך... יש מצב מותק שיש לך שמה בעיה... ואם לא יש מצב שהפרטנרית הקודמת שלו... היתה בעייתית...
עבד שלא יורד = מלכה בבעיה....-עבד לא ממושמע...
גבר שלא יורד... כוס עם בעיה....-גבר עם ביצים!!! להגיד לאישה שאתה לא יורד זה עשק שצריך בו ביצים-לעבד לא אמורות להיות...(ביצים)
נער הפרחים​(שולט)

סססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס

סססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס
נער הפרחים​(שולט)

סססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס

סססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס