ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

האקסלי​(נשלט)
לפני 3 שנים • 10 באפר׳ 2021
האקסלי​(נשלט) • 10 באפר׳ 2021
בכוח המוח כתב/ה:
CouchCoach כתב/ה:
האקסלי, ההנחה שלך שתסביך סינדרלה יתבטא באותה צורה במערכות פוליאמוריות מפספסת את ההבדל בין פוליאמוריה למונוגמיה: הנחת היסוד על בלעדיות לא קיימת בפוליאמוריה. אדם שנכנס מרצונו למערכת כזו מביא איתו מערכת ציפיות אחרת.

כך שהנתונים על יותר פגיעה בילדים על ידי הורים לא ביולוגיים במערכות מונוגמיות פחות רלוונטית. ויכול להיות שדווקא הנתונים על פחות פגיעה על ידי הורים מאמצים במערכות מונוגמיות יותר רלוונטית. ויכול להיות שפשוט צריך לחקור את זה....

השאלה היותר חשובה היא למה שמישהי תבחר מרצונה החופשי להיכנס למערכת פוליאמורית עם אינסלים מוצהרים? איפה האינטרס שלה?

ההצעה שלי לא נגעה לאינסלים, אלא לכלל האוכלוסיה. אבל אני מסכימה שצריך לקבוע רפורמה ומכסות ראויות. ממש כמו מחיר למשתכן. למשל, מי שרוצה לבחור גבר מקבוצת הגברים היותר נחשקים, תצטרך להכניס לסל גם אינסל אחד. בטוח שיהיה מה לעשות איתו.

טוב, רק שיהיה ברור, זה בדיחה או שזה חלק מרעיון של איך בפרקטיקה להתנהל בעולם שבו פוליגמיה נראית מיינסטרימית כמו מונוגמיה?
כי כאן אנחנו נכנסים לאיזורים של חירות הפרט.

כשג'ורדן פיטרסון דיבר על כמה שחשוב מונוגמיה, ופתרון בעיית האינסלים, הוא השתמש במונח אומלל שהוא התנצל עליו אחר כך.
ENFORCED MONOGAMY
כמובן שהוא לא רוצה לכפות על אף אחד, ועל אף אחת, להיות במערכת יחסים עם אדם אחר. הוא רוצה לקדם את זה כנורמה, אבל המונח האומלל שבו הוא השתמש יוצר רושם אחר.

אני מקווה שכמו פיטרסון, גם את לא באמת מתכוונת לאיזשהו סוג של חיוב של אדם להיות במערכת יחסים עם אדם אחר. שמישהי שמנהלת הרמון בהסכמה, לא ייכפה עליה לקחת איזשהו בחור שקשה לו בגלל שהוא פחות מושך מאחרים או שקשה לו.
הרעיון שלך רק ייצור עוד בעיות. הרעיון שלך הוא אמיתי או הטרלה? אני לא שואל כדי לרדת עלייך, אלא בכנות.

אגב, מה יהיה הטעם? מישהו שמבחינת מראה ואיכויות אחרות מדורג 1 בסולם של 1 עד 10, באותו הרמון עם אנשים שהם 6 או 8, ואז מה? תיגמר הקנאה? אם כבר זה יוביל לחוסר ביטחון עצום לכל הנוגעים בדבר, ועוד יותר קנאה משקיימת היום במערכות יחסים כאילו, שבהן, אני מנחש, כולם בסטנדרט דומה (אישה שהיא 9 עם גברים שהם 7 עד 9, או אישה שהיא 3 עם גברים שהם 1, אני מניח).

כרגע המדינה לא שולטת בשיט בשאלה עם מי אני במערכת יחסים. אם אני רוצה להיות בפוליגמיה או פוליאמוריה או מונוגמיה, אם זה לא קשור למוסד הנישואים מותר לי חוקית לעשות מה שאני רוצה, וגם לך. ואם אני בוחר להתחתן עם מישהי, אז אם שמים בצד את הבירוקרטיה והכפיה הדתית שהיא מהמורה קלה ומכעיסה, עדיין אני ורעייתי נוכל להיות מונוגמיים, פתוחים, פוליגמיים עם אנשים שאינם חלק מהנישואים. אף חוק לא נכנס למיטה שלנו. את מציעה מערכת שבה החוק ייכנס למיטה. ואני לא זורם עם זה.
אז כמו שאמרתי, בשורה התחתונה את לא פותרת את הבעיות בפוליגמיה ופוליאמוריה. את רק מחריפה אותן, ומוסיפה גם אקדח לרקה בחסות המדינה.

אם את רצה עם המצע הזה לראשות הממשלה, ולי יש סיי בעניין הזה, את כל כך לא מקבלת את ה-61 או 69 מנדטים שאת צריכה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
תראה, במבט חטוף אל ההיסטוריה נראה לי קל לומר שהרמונות לא עוזרים לפירוק הבדלי מעמדות אלא מעצימים אותם.
נשים חלשות בעולם פוליגיני הן עוד יותר חלשות;
מכאן שגברים חלשים בעולם פוליאנדרי כנראה שימצאו את עצמם מוחלשים עוד יותר.
אני חושבת שההצעה של בכח קצת צינית - מי שלא משיג אשה, שיתכבד ויסתפק בחמישית ממנה.

אני נוטה לתמוך יותר בפיתוח ההצעה הפנטסטית מאשר בפיתוח ההצעה האופרטיבית, פשוט כי כרגע אנחנו איפה שאנחנו ויש יתרונות למצבים בהם כל אחד מתמקד במה שהוא מצטיין בו.
(כלומר, שבפורום הכלוב ידברו על פנטזיות ובמליאת הכנסת ידברו על חקיקה).
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 באפר׳ 2021
אפשר בבקשה להפסיק לדרג אנשים על סולמות מספריים? מעבר לזה שזה עוול, זה פשוט אדיוטי וחד מימדי להפליא. כאילו יש לכולנו רק מימד אחד שעל פיו נקבע הכל.

למי שחי בעולם האמיתי, בו אנשים אשכרה נפגשים, זה לא עובד ככה.
האקסלי​(נשלט)
יש אנשים שמדברים על פוליאמוריה לא כהגשמת פנטזיות, אלא כאלטרנטיבה למונוגמיה. לא כמשהו שידברו עליו במחשכים בדנג'נים אלא משהו שהוא הצעד הבא (לתקוותם של מי שמקדם זאת) בהתפתחות של מערכות יחסים אנושיות. שוב, מיינסטרימי בדיוק כמו מונוגמיה.
לא מן הנמנע שזה יתגבר בעתיד.
תראי את השינוי שנעשה, לדוגמה, עם נישואים חד מיניים. ברק אובמה בשנת 2008 רץ כמועמד שמאמין שנישואים הם בין גבר אחד ואישה אחת(לפחות לפי דבריו הפומביים).
השינוי שנעשה שנים זעומות לאחר מכן בדעת הקהל גרמו לו, להילארי, ולשאר הרכיכות במפלגה הדמוקרטית לרוץ קדימה לראש הטור ולהתנהל כאילו שהם מקדמים את העניין הזה בצורה פנאטית, אחרי עשרות שנים של החזקה בעמדה הפוכה.

אז כן, אני חושב שהחברה משתנה, ויש אנשים שפועלים לשנותה, ושווה לדבר על זה עם אנשים, בין אם זה עם חברים שלנו שאנחנו נפגשים איתם כל יום, או אנשים שאנחנו מכירים במדיה חברתית מיינסטרימית, או מדיה חברתית נישתית.

אין הפרדה נקייה של מחוקקים שרק מחוקקים ושל אנשי כלוב שמדברים רק על פנטזיות. יש תרבות שמשתנה לכל מיני כיוונים, חברה שמשתנה, ופוליטיקאים שרצים אחרי השינוי ומעמידים פנים שהם בחזית.
השאלה היא האם אנשים, בין אם הם דוגלים במונוגמיה, פוליגמיה, פוליאמוריה, או רפורמה בתחום הצפרות, מאמינים ששיפור החברה ייעשה באמצעות אקדחים ממשלתיים לרקה, או באמצעות ריסון אקדחים ממשלתיים לרקה.
Vavilon​(שולט)
Vavilon​(שולט) • 10 באפר׳ 2021
תהיה אתה. תהיה שווה. ויהיה לך תור, אם תרצה.
האקסלי​(נשלט)
שורה אחת של עוגיית מזל תפתור את כל הבעיות של כל הציוויליזציה.
זו הסיבה שחצי מהן נפתרו שלשום.
האקסלי​(נשלט)
אם היה קל לכל אדם להיראות כמו מל גיבסון של שנות השמונים או בראד פיט של שנות התשעים, רובינו היינו נראים ככה.
גברים (בניגוד למה שנכתב מוקדם יותר בפורום הזה) לא מצפים מכל אישה שתיראה כמו בר רפאלי.
יש מיתוס לפיו גברים לא מוכנים לראות סטנדרט יופי שונה מזה של דוגמנית העל הרזה והגבוהה והלבנה תכולת העיניים.
לעומת זאת, הנשים, הן אלה, בניגוד לגברים, שמתפשרות, כי הן ההפך מהגברים השטחיים האילו.

איכשהו כל אישה, עם כל מבנה גוף, יכולה למצוא מישהו שנמשך אליה, בעוד שלגברים, לדעתי, קצת יותר קשה.
הכלוב הוא לא בהכרח דוגמה, אבל כאן בכלוב אחוז עצום מהנשים מחפשות, באופן מופגן, מישהו מעל מטר שמונים, חטוב ושרירי.
זכותן לחפש, ואם הן מוצאות אז יופי להן.
זה שאני אף פעם לא אהיה מטר שמונים, וזה שאני עושה מאמצים סיזיפיים רק בשביל שיפור קל במראה הגוף שלי, אילו דברים שהם בעיה שלי. אבל בואו לא נעמיד פנים שגברים ככלל הם יותר שטחיים מנשים, או שגברים ככלל לא מוכנים לראות יותר מסטנדרט יופי אחד.
זה מצחיק כי כשחברים טובים שלי (בדרך כלל חברות טובות) מדברים איתי על זה שאני לבד, אחד מהטיפים שנזרקים זה "תתפשר. הבעיה היא שאתה לא מתפשר."
וזה לפני שהן בכלל שאלו אותי איך נראות הנשים שאיתן אני מתחיל. כאילו שאני ניגש רק לאנורקסיות בגובה מטר תשעים. כאילו שלא יישמתי את הטיפים שחברותיי הטובות המליצו לי עליהם, שנים לפני שהן המליצו.