בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבדיחה היומית

בילבי
לפני 17 שנים • 27 בדצמ׳ 2006
בילבי • 27 בדצמ׳ 2006
אישה נשואה אחת (לא משנה מאיזה עדה) היתה חובבת סקס, אבל לא סתם סקס - אורגיות.... יום אחד לפני פסח קראו לבעלה למילואים ...הגברת לא פספסה את ההזדמנות וקראה לשלושת הגברים הקבועים שלה. נכנסו למיטה והתחילו פעילות... לפתע הגברת שומעת נקישות בדלת ,רצה לדלת, מסתכלת בעינית ורואה את בעלה שחזר מהמילואים, לקחה הגברת את שלושת הגברים למטבח הכניסה כל אחד מהם לתוך שק והכניסה לארונות מטבח, נכנס בעלה לבית, התחיל לחשוד והחל חיפוש בכל הבית, הגיע למטבח פתח ארון אחד! - והנה התגלגל לו החוצה שק נתן מכה עם האלה על השק - ופתאום שומע "ממממ" שואל את אישתו - "אישה מה זה?" עונה לו "זה כבש לפסח.".
פותח דלת שניה - מתגלגל לו שק שני, נותן מכה עם האלה ושומע "קוקוריקו" - שואל הבעל - "אישה מה זה?"
"זה תרנגול לפסח". "כל הכבוד אישה!" אומר לה...
פותח ארון שלישי, מתגלגל לו שק - נותן מכה עם האלה ולא שומע כלום ועוד אחת ועוד אחת, ומרביץ ובועט ולא מפסיק... עד ששמע קול יוצא מהשק - "דגים, יא בן זונה, דגים דגים..."
ohad - m​(אחר)
לפני 17 שנים • 28 בדצמ׳ 2006
ohad - m​(אחר) • 28 בדצמ׳ 2006
בדיחה שנשלחה אליי בפרטי באדיבות - פ' (השם המלא שמור במערכת) :

אישה אחת נכנסת לחנות חיות ומבקשת מהמוכר תוכי מדבר.
המוכר מביא לה תוכי יפייפה אך לפתע הוא החל לצעוק על האישה, "זונה... זונה... זונה..."
"מה זה", שאלה האישה המבוהלת, "אני לא רוצה את התוכי הזה, תראה איך הוא מקלל אותי."
"טוב" אמר המוכר, "תחזרי מחר , אני אחנך אותו בינתיים "
למחרת חזרה האישה לחנות החיות והמוכר מראה לה את התוכי.
הוא אמר לה, "תראי איך חינכתי אותו, אם תרימי את יד ימין הוא יתיישב לך על יד ימין. אם תרימי את יד שמאל הוא יתיישב לך על יד שמאל. אם תרימי את רגל ימין הוא יתיישב לך על רגל ימין. אם תרימי את רגל שמאל הוא יתיישב לך על רגל שמאל."

אז האישה שואלת : "ואם אני אפתח את הרגליים?"
אז התוכי קופץ וצועק : "אמרתי לך שהיא זונה !!! "
ענתית
לפני 17 שנים • 28 בדצמ׳ 2006
ענתית • 28 בדצמ׳ 2006
אישה אחת נכנסת לחנות סקס
ומבקשת מהמוכר ויברטור.
שואל אותה המוכר: באיזה גודל היא רוצה את הויברטור..
אומרת לו האישה שהיא רוצה לראות מה יש לו להציע לה.
המוכר מוציא ויברטור קטן
האישה אומרת לו, לא זה קטן מידי
המוכר מוציא ויברטור בינוני
האישה אומרת לו, לא זה קטן מידי
המוכר מוציא ויברטור גדול
האישה, שוב אומרת שהוא קטן מידי
המוכר מראה לה ויברטור ענק
ושוב היא טוענת שהוא קטן.
תוך שהיא בוחנת את מדפי החנות
היא מצביעה על ויברטור ממש גדול, ענקי..
ואומרת למוכר: "את זה אני רוצה"
"הלו, גיברת!", עונה המוכר, "זה התרמוס שלי!!!!"
ohad - m​(אחר)
לפני 17 שנים • 29 בדצמ׳ 2006
ohad - m​(אחר) • 29 בדצמ׳ 2006
עיוור אחד מגיע בטעות לבר של נשים. הוא שותה ומשתכר ואחריי כמה בירות שואל בקול: "מישהו רוצה לשמוע בדיחה על בלונדיניות?".
האישה שישבה לידו אמרה לו בקול רועם: "תשמע, בגלל שאתה עיוור ואני מרחמת עליך נראה לי שכדאי לעדכן אותך בחמש עובדות:
1. הברמנית בלונדינית.
2. המאבטחת בלונדינית.
3. אני בלונדינית ויש לי חגורה שחורה בקראטה.
4. האישה שיושבת מהצד השני שלך בלונדינית והיא מתאגרפת מקצועית.
5. לידה יושבת מרימת משקולות בלונדינית.
אתה בטוח שאתה עדיין רוצה לספר את הבדיחה ? "
העיוור חושב לרגע ואומר: " במחשבה שנייה - לא , אין לי כוח להסביר אותה חמש פעמים".
ohad - m​(אחר)
לפני 17 שנים • 29 בדצמ׳ 2006

קצרה

ohad - m​(אחר) • 29 בדצמ׳ 2006
שני זרעים של הומו מדברים בינהם , אחד אומר לשני :
"איך לעזאזל אפשר למצוא פה ביצית בכל החרא הזה ??? "
ohad - m​(אחר)
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006
ohad - m​(אחר) • 30 בדצמ׳ 2006
בחור אחד נכנס לבית מרקחת ומבקש מהרוקח קונדום אחד .
הרוקח שואל אותו : "בטוח שרק אחד ? " , אז הבחור עונה לו : "כן , אני מוזמן היום לארוחת ערב אצל החברה שלי , אני בטוח יזיין אותה אח"כ , אז צריך רק אחד "
הרוקח מביא לו את הקונדום והבחור לפתע אומר : "אתה יודע מה ? יש לחברה שלי גם אחות כוסית ,בטח אזיין גם אותה , תביא עוד אחד " .
הרוקח מביא לו עוד קונדום והבחור שוב אומר : "אתה יודע מה ? לחברה שלי יש גם אמא שנראית לא רע בכלל , אולי אזיין גם אותה , תביא עוד אחד "
הרוקח מביא לו את השלישי , הבחור משלם , מכניס אותם לכיס ויוצא.
בערב, בעודו יושב לארוחת הערב עם משפחתה של החברה שלו , היא שמה לב שהוא כל הזמן מכסה את פניו עם הידיים , גם לאחר שסיימו כבר להתפלל.
היא פונה אליו ואומרת לו : "לא ידעתי שאתה דתי , ועוד כ"כ אדוק ..."
אז הוא עונה לה : "ואני לא ידעתי שאבא שלך רוקח...."
DEEPBLU​(אחר)
DEEPBLU​(אחר) • 30 בדצמ׳ 2006
ohad - m כתב/ה:
בחור אחד נכנס לבית מרקחת ומבקש מהרוקח קונדום אחד .
הרוקח שואל אותו : "בטוח שרק אחד ? " , אז הבחור עונה לו : "כן , אני מוזמן היום לארוחת ערב אצל החברה שלי , אני בטוח יזיין אותה אח"כ , אז צריך רק אחד "
הרוקח מביא לו את הקונדום והבחור לפתע אומר : "אתה יודע מה ? יש לחברה שלי גם אחות כוסית ,בטח אזיין גם אותה , תביא עוד אחד " .
הרוקח מביא לו עוד קונדום והבחור שוב אומר : "אתה יודע מה ? לחברה שלי יש גם אמא שנראית לא רע בכלל , אולי אזיין גם אותה , תביא עוד אחד "
הרוקח מביא לו את השלישי , הבחור משלם , מכניס אותם לכיס ויוצא.
בערב, בעודו יושב לארוחת הערב עם משפחתה של החברה שלו , היא שמה לב שהוא כל הזמן מכסה את פניו עם הידיים , גם לאחר שסיימו כבר להתפלל.
היא פונה אליו ואומרת לו : "לא ידעתי שאתה דתי , ועוד כ"כ אדוק ..."
אז הוא עונה לה : "ואני לא ידעתי שאבא שלך רוקח...."

rffl.gif

גרררר
כיף לקום עם חיוך icon_smile.gif
The Dominator​(שולט)
The Dominator​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2006
שני חברים עשירים ומשועממים יושבים וחושבים איך להעביר את הזמן, פתאום קופץ אחד מהם עם רעיון:
"בוא ניפגש בדיוק בעוד חודש, כל אחד יביא איתו כלב, נערוך בנהם קרב, והכלב שינצח, יזכה את בעליו במליון דולר.
"רעיון מצויין" - עונה החבר, ושנהם ניפרדים.
בדיוק חודש לאחר מכן הם ניפגשים - אחד מוביל ברצועה כלב זאב ענק, בעוד חברו נושא בידיים, משהו שניראה כמו כלב תחש ירוק.
אומר זה עם הזאב : " אתה לא מתבייש, אתה יודע כמה אימונים השקעתי בכלב זאב הזה? אתה מביא לי כלב תחש ירוק????"
עונה חברו: " מה איכפת לך, בוא נכניס אותם לזירה, ואם הזאב שלך מנצח אתה מקבל מלין דולר".

וכך אכן קרה, שנהם מכניסים את הכלבים לזירה, לא עוברות להן מספר שניות, וכלב הזאב ניקרע לגזרים.
תופס בעל הזאב בראשו ונאנח " אתה לא יודע כמה כסף השקעתי בזאב הזה....."
עונה חברו: " בטח לא כמו שאני השקעתי בניתוח הפלסטי לתנין".

ולכל חברי "תנו לחיות לחיות" - זו רק בדיחה!!! אין כאן כדי להודד קרבות כלבים ו/או תנינים.
ohad - m​(אחר)

גם לי היא צרמה בהתחלה......אז מה ?

ohad - m​(אחר) • 30 בדצמ׳ 2006
ילד אחד מזיין את אחותו , באמצע הזיון הוא אומר לה :
"את יודעת שאת זיון הרבה יותר טוב מאמא ? "
אז היא אומרת לו : "אני יודעת , אבא כבר אמר לי את זה "

יאללה , ברחתי , שבוע טוב !