בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המפגש שהיה ומסקנותיו (כלובי, קפוץ פנימה)

Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 17 שנים • 16 בספט׳ 2006
Tamashi Nawa​(שולט) • 16 בספט׳ 2006
בזה אני מסכים איתך ה"שליטה". גם אני מגן על כל אישה בפני מקרי אונס ואשמח ללוות ולסייע לה, או להתלוות אליה למשטרה.
אבל זהו ההבדל ביני ובינך - את מסתתרת מאחורי שמועות ואילו אני עומד מאחורי דברי ומעשי ומוכן לגבות אותם במעשים!
melaila​(לא בעסק)

עד כאן

melaila​(לא בעסק) • 16 בספט׳ 2006
עד לרגעים אלו נמנעתי מהשתתפות בדיון הזה, נמנעתי מסיבה פשוטה: כמו כמעט כל דיון בנושאים שכאלה במהרה העניין הדרדר לכדי ריבים קטנוניים ובזויים וניצול כל אינפורמציה, אף השפלה ביותר לשם סתימת פיות ו"ניצחון" בדיון.

אבל נשברתי, העניין הרחיק לכת מספיק, השליטה ,את הוכחת עד כמה שאינך שולטת בעצמך ובמעשייך, את מצפה שניבטח בהנהגתך? ומה יהיה ברגע שמישהיא ב"אירגון" החדש הזה שאת מציעה להקים תתנגד לדעותייך? האם בכדי להשתיקה תגררי החוצה מידע אישי אודותייה?
האם אני כאישה או כבת אדם בכלל יכולה לבטוח ב"מנהיגה" שמתימרת לרצות בטובתי אבל ברגע שאשאל שאלה שלא נאה לה תחשוף אודותיי שמועות בזויות אלו או אחרות על מנט 'לנטרל' את האיום?
melody
melody • 16 בספט׳ 2006
Abyss כתב/ה:
מלודי, לדעתי גם קשר שכן נגמר טוב פוסל את הסאבית מליווי, בדיוק מאותה הסיבה. היא פשוט לא אובייקטיבית ועלולה להתייחס בייתר סלחנות למעשיו של הדום שלה לשעבר מתוך הכרות וסימפטיה אליו.

אם כך וזה נשמע לי הגיוני, העסק הופך להיות עוד יותר מסובך.
מצד שני... השאלה היא אם יחסים גרועים/מתעללים/נצלניים, באמת יכולים להסתיים בטוב .
לא חושבת שאפשר "להאשים" מי מאיתנו בסלחנות יתר, אם נפגענו.
RIS
RIS

מנגנון חושך

RIS • 16 בספט׳ 2006
אכן, כמה דק המעטה התרבותי של אנשים מסויימים ובאיזו קלות הם מנערים אותו מעל עצמם וצווחים - מי שזה לא מוצא חן בעיניו שיחפש מי ינענע אותו......

אבל לא זו הנקודה המטרידה לדעתי.

מה שאותי מטריד זה שמתוך המצע והרקע של דאגה נכונה ומבוססת לאותן נשים שמהוות "טרף קל" לזאבים והתנים שמזדנבים בקהלנו - נולדה מפלצת מפחידה שהולכת וגדלה מרגע לרגע בדמות מנגנון חושך שיש כאן מי שמקדמים אותו עם הלשון בחוץ אם מתוך האובססיה החולנית לשלוט בחייהם של אנשים אחרים או מתוך ההערצה המובנית להסתדרות הפקידים.

איך מתוך הדאגה לטירוניות החדשות - שאכן, צריך לדאוג להן - נולדים רעיונות עיועוים הכוללים, רשימות של שמות, ועדות קבלה, סדנאות הכשרה, הנהלה, דירקטורים וחבר נאמנים?

ועוד לא דיברתי על התרבות של ה"מלשינון" על חיסולי חשבונות, על פעשקווילים בעילום שם, מסעות השמצה ולחישה ולינצ'ים שקל לזהות מי עומד אחריהם ומה מניע אותם אבל קשה מאוד לחזור אחר כך ולהיות בשמחה ובאוירה של הגשמה עצמית.
venus in our blood​(שולטת)

כבר קרה....

venus in our blood​(שולטת) • 16 בספט׳ 2006
melaila כתב/ה:
עד לרגעים אלו נמנעתי מהשתתפות בדיון הזה, נמנעתי מסיבה פשוטה: כמו כמעט כל דיון בנושאים שכאלה במהרה העניין הדרדר לכדי ריבים קטנוניים ובזויים וניצול כל אינפורמציה, אף השפלה ביותר לשם סתימת פיות ו"ניצחון" בדיון.

אבל נשברתי, העניין הרחיק לכת מספיק, השליטה ,את הוכחת עד כמה שאינך שולטת בעצמך ובמעשייך, את מצפה שניבטח בהנהגתך? ומה יהיה ברגע שמישהיא ב"אירגון" החדש הזה שאת מציעה להקים תתנגד לדעותייך?
האם בכדי להשתיקה תגררי החוצה מידע אישי אודותייה?

האם אני כאישה או כבת אדם בכלל יכולה לבטוח ב"מנהיגה" שמתימרת לרצות בטובתי אבל ברגע שאשאל שאלה שלא נאה לה תחשוף אודותיי שמועות בזויות אלו או אחרות על מנט 'לנטרל' את האיום?

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=13056&postdays=0&postorder=asc&start=10

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ספט' 16, 2006 9:38 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
RIS
RIS
RIS • 16 בספט׳ 2006
ועוד דבר.

יש אירוניה לא מעטה בעובדה שבראש מסע הצלב הזה עומדות נפשות פועלות שרק לא מזמן התגלו במלוא כיעורן כאשר הסתבר שהתעללו ללא רחמים במי שהיתה הסאבית של אחת מהן, חדרו לחייה במסווה של ניקים מזוייפים וסובו אותה במעטה של כחש, הולכת שולל ורמייה.

אם אכן יוקם מנגנון החושך, נדמה לי שהנפשות הפועלות הללו יסומנו בראש הרשימה של "הדומים המסוכנים"....
(שהרי מדובר על רשימה שיהיו בה כל מי שפוגעים לא רק אלה שפוגעים בטירוניות....וזאת ללא הבדל גזע דת או מין!)
aka BODYGUARD

Re: הבנתי אותך לא נכון.

aka BODYGUARD • 16 בספט׳ 2006
babydoll כתב/ה:
BODYGUARD כתב/ה:
babydoll כתב/ה:

באדיגארד וTom הזכירו את החונכות שהיתה בממלכת האור ואת הכלבות באימונים והמעמדות של סופר דום וסופר סאבית בממלכת האור.
חונכות מזכירה את ממלכת האור.
חיילת מהצ'אטים של תפוז אמרה שראש ממלכת האור רצה להכשיר בחונכות ובאימונים מה הבדס"מ הנכון.
חונכות תיצור מעמדות של סופר דומים וסופר סאביות שילוו את דומי המשנה וסאביות המשנה עד שגם הם יגיעו למעמד של חונכים ומתחתיהם יהיו דומים שצריכים חונך וסאביות לחונכות.
אני חושבת שאסור לכן להזכיר חונכות גם מהסיבה הזאת.
חונכות משפילה את מי שמוכנה לקבל אותה.
ליעוץ בגובה העיניים אני חושבת שכולכן מתאימות.

החוצפה שלך גובלת בשמיים העלמה דול....
אני לא הזכרתי במילה אחת את ממלכת האור שאת מדברת עליה.
אני מציע שתפני לכלובי שיערוך לך את ההודעה המטופשת
הזו.
אם ההודעה נועדה לעשות פרובוקציה,
הביאי בחשבון שאני לא משחק בקקי שלך.

טוב שהאדון שלך באמת לא יודע שזו את תחת
מסיכה כאן...

בושה וחרפה.

הבנתי אותך לא נכון.
עד להתפרצות האחרונה עשית עלי רושם טוב של מי ששולט על עצמו כשלאישה יש דעות אחרות.
כתבת "כבר נתקלתי בהגדרה שולט בחסות שולט אחר.".
אני חשבתי שנתקלת בסיפורים האלה בממלכת האור כי בחודש האחרון קראתי ששם היו מעמדות של שולט חונך ושולט עם סאבית שחונכים.
טעיתי במה שאתה התכוונת.
אני נזכרתי בממלכת האור בגלל המשפט הזה על חונכות כי יש פוסט שויפ הקפיץ כל יום במשך חודש ואני חושבת שהוא כתב על חונכות.
בודיגארד לא נזכר בממלכת האור והבנתי אותו לא נכון. תיקנתי.
אני מתקנת שוב. הבנתי את בודיגארד לא נכון והוא נזכר בממלכת האור.
אתה כועס בצורה כזאת בכל פעם שאישה אומרת דעה שלא מתאימה לדעתך או כשהפכתי לסאבית של הדום שלי הפכתי לחסרת דעה משלי?

מה כל הדומים דואגים לשולט שלי? אני לא עושה לו נזק כשאני גולשת בכלוב.
אני לא חושבת שהגלישה שלי בכלוב חשובה.
אני חושבת שהגלישה בכלוב היא דבר חסר משמעות ביחסים שלנו.
אני לא מתחילה קשרים עם אנשים בכלוב.
ראבק אני כותבת כמה הודעות כי משעמם לי השבת.
מה אתם מתערבים ביחסים ביני ובין הדום שלי?
יש פה גברים נשואים שלא מספרים לנשים שיש להם קשרי בדסמ ונשים נשואות שלא מספרות לגברים שיש להן קשרי בדסמ ואתה מדבר על כמה הודעות בכלוב?

אתם אמרתם שאסור לנתק סאבית ממידע על בדסמ ואיך אתה מישב את האמירה הזאת עם הדרישה שאם הדום שלי אמר אסור לי לגלוש?
אני אדאג ליחסים שלי עם הדום שלי בלי ליווי צמוד.
זה החינוך החדש שתקבל הסאבית?
הדום אמר לא לגלוש ולכן לקפוץ לדום ולציית?

[B]הפרובוקציה כל כך שקופה...
ולא מעניינת..
תקראי טוב טוב לפני שכותבת הבלים.
מאחת כמוך איני זקוק להערכה.
את לא שווה מילה נוספת...

שבוע טוב..
[/B]
השולט אור​(שולט)

סיכום.

השולט אור​(שולט) • 16 בספט׳ 2006
האמת היא שהשרשור הזה מתארך ומתארך, ובסופו של דבר, נדמה לי שהכול כבר נאמר.

כאדם פרטי יזמתי את המפגש לסאביות (ולכמה דומיות) שעסק בנושא "ההבדל שבין בדסמ להתעללות".

כאדם פרטי הרמתי את הכפפה שנזרקה במפגש על ידי הנוכחות, ויזמתי את הפיכת רעיון הליווי/תמיכה מרעיון לעניין מעשי.

כאדם פרטי אני מתכוונת לקיים מפגש בעוד חודש בין מי שרוצים לעשות ולפעול למען הקמת מערך ליווי שכזה.

בסופו של דבר, אינני זקוקה לאישורו של איש כאן כדי להרים את זה.

אז יש את אלה שבכל מקרה של אונס או פגיעה יצעקו על הנאנסת "גלי לנו במי מדובר", או שימצאו דרכים להאשים אותה במה שקרה, או שפשוט יאמרו שזה קורה ואין מה לעשות, ויש את אלה שינסו להביא לשינוי.

האנשים שרוצים לנסות ולשנות הם בסופו של דבר הפרטנרים שלי ושל שאר העושות והעושים במלאכה לעשייה הזו.

הועלו פה כמה רעיונות. לא עם כולם אני מסכימה אבל כולם לגיטימיים. אני מזמינה שוב את מי שרוצים לדבר ולנסות לעשות לשינוי חיובי ובטוח למען חברי הקהילה הזו - להצטרף למפגש המיועד.

ובנוגע לכל השאר - תמיד יהיו אנשים שיתנגדו לרעיון כזה או אחר מסיבות של אגו, פחד, או סתם כי בא להם להתנגד. אז הם מתנגדים. וזה לא באמת משנה לי דבר.

זו הודעתי האחרונה בנושא. את דברי אמרתי, עניתי לכמה שיותר שאלות שהועלו בפוסט הזה. אשמח לראות כמה שיותר מהאנשים שאכפת להם במפגש האמור.

אני מודה לכל מי תומכים ברעיון ובראשם לזוגתי, ולכל מי שהעלו שאלות חשובות ונכונות שרק מראות לנו עד כמה אנחנו בתחילת הדרך ועד כמה דיון אמיתי חשוב לעשייה הזו.

אני מאמינה שרוב התגובות שנכתבו כאן נכתבו ממקום אמיתי של דאגה לקהילה ולא ממקומות ציניים. נדמה לי שלכל הכותבים ברור שהכוונה היחידה שעומדת מאחורי הפוסט הזה ומאחורי העשייה שתבוא בעקבותיו היא דאגה אמיתית ורצון לפחות להקטין את מספר הפגיעות שקורות בקהילה ובעיקר לחדשים שרק הגיעו.

אפנה אל כל האנשים שהביעו רצון להצטרף בפנייה פרטית כדי לסכם את פרטי המפגש.
alona.
alona. • 16 בספט׳ 2006
ובא לציון גואל...ולאלונה ג'קוזי. icon_eek.gif