ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיעון "הבעלות הפרטית" אל מול חופש הביטוי

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 16 שנים • 31 במאי 2008
פרלין​(נשלטת){ש} • 31 במאי 2008
חבל שחסמת אותו כלובי, באמת. הוא לא התלהם ולא נראה שהוא שיקר. בסך הכל, הדיון הזה הרי היה חייב להתקיים במוקדם או במאוחר ובמובנים רבים עדיף להתדיין עם "אחר" מאשר עם אחרים.
האמפרי
האמפרי • 31 במאי 2008
ממש לא קשור (אם כי ניתן למצוא חיבור מסוים לפוסט כשאני חושב על זה)
ולמרות שקצת ישן, עדיין מרגיע ומגעגע אותי:

http://www.youtube.com/watch?v=4clX7pCm5Rg

(הקץ לשעמום !!!!)
אחת כזו

וואו...

אחת כזו • 31 במאי 2008
אני רואה שהחסימות באתר מתרבות כמו האלפיים דולר של אולמרט בכספת....
כלובי
כלובי • 31 במאי 2008
הדיון הזה מתנהל בצורה פתוחה לגמרי ואין שום קשר בין הדיון הזה לבין האשמות של האתר ושל הנהלתו בפלילים:

כפי שרמז אחר בכותבו:
"המשטרה פוקחת את עיניה על הכלוב"

ובכותבו:
"ההליך הרביעי והחמישי נמצאים בשלבים שונים של הכנה:
האחד הוא תביעת לשון הרע כנגד מספר אנשים בכלוב וכנגד מי שאפשר להם ביודעין פלטפורמה מלאה לכך, חלקם מוכרים מאוד."

למען הסר כל ספק לא היו דברים מעולם. מדובר בשקרים ובהשמצות שבבסיסם שקר, ונסיון לפגיעה בשמו הטוב של האתר ושל הנהלתו.

כיצד יתכן שאדם בעל כינוי חדש ומסתורי יודע כל כך הרבה על הקהילה ועל המשטרה.

כיצד יתכן שתינתן במה לאדם כזה לפרסם האשמות כל כך חמורות בפומבי ככותב אנונימי! כינוי לא מוכר של אדם שברור שנמצא בקהילה זמן רב. מבלי שיקח אחריות מינימלית הכרחית בזיהויו כאן.

איזה תוקף יש להאשמות האנונימיות האלה? ובאיזה אינטרס השקרים האלה מתפרסמים כאן לא ברור.

כל מי שמכיר את ההתנהלות כאן יודע כי אנו לא מאפשרים הטחת האשמות אנונימית שכזאת נגד אף אחד. כל אדם שהיה מתלונן על האשמות אנונימיות כאלה כנגדו - הן היו מוסרות לאלתר.

ברור שהמטרה היחידה של כתיבת דברים אלה היא פגיעה בפעילותו ובמוניטין של האתר!
Grey / Green
Grey / Green • 31 במאי 2008
האמפרי כתב/ה:
ממש לא קשור (אם כי ניתן למצוא חיבור מסוים לפוסט כשאני חושב על זה)
ולמרות שקצת ישן, עדיין מרגיע ומגעגע אותי:

http://www.youtube.com/watch?v=4clX7pCm5Rg

(הקץ לשעמום !!!!)

גם זה לא רע:
http://www.youtube.com/watch?v=1gsZYz0J1_E&feature=related
אחת כזו

זה לא טוב, כלובי...

אחת כזו • 31 במאי 2008
אני לא חושבת שזה בסדר לחפש עכשיו את הכיסוי, אחרי שה"אחר" נחסם.

הוא לא איים למיטב הבנתי שהמשטרה חוקרת את הכלוב, כפי שהוצג על ידך.

הפסקה המלאה היא : "המשטרה פוקחת את עיניה על הכלוב ועל אתרים אחרים השייכים לקהילה ומחפשת נקודות אחיזה מזה חודשים לא מעטים, דווקא משום שאנשים בקהילה שומרים על דיסקרטיות, ונמנעים מלפנות אל מערכות החוק גם במקרים הנחשבים לחריגים מאוד, דבר המקשה גם על החקירות הקיימות. "

מהכתוב עולה שהמשטרה מחפשת בכלוב מקרים מסויימים, כמו שחוקרים מחפשים בצאטים ונילים פדופילים למשל, והאתרים אפילו משתפים פעולה במקרה הצורך.

האם הוא איים? לא.
האם הוא שיקר? לא אתה ולא אני יודעים. מצד שני, זה לא נשמע מופרך..
כיצד אדם חדש יודע? אני רואה שהוא כבר שנתיים כאן.
הוא גם אמר משהו בקשר לתחקירנית, כשאני עוברת על הפוסט שלו שוב.

אבל הוא לא העניין שלי, הוא רק דוגמה.

אותי מעניין ה"כיסוי" שנתת לחסימה של "היודע איך".

כתבת, בפוסט הזה ממש, וכיוונת ל"יודע איך" -

"הסיבה המקורית להרחקתך היא שאתה אדם שמאמין שחופש הביטוי כולל לצלם אנשים ללא ידיעתם בוידאו ברגעים אינטימים ואחר כך לעלות את זה לאינטרנט. "

מהיכן שאבת את המידע הזה?
אתה חוסם אדם מלתת את גרסתו כשאחרים מקבלים במה להתלהם בה בלי בעיה, וזה בעייתי ולא הגון.
ראשית, אין חולק שהצילומים נעשו תוך הסכמה מלאה. איך החלטת שהם נעשו ללא הסכמה?
מאוחר יותר המצולמת עצמה הודיעה קבל עם ועדה שהיא נתנה הסכמתה גם לפרסום, "רק בצחוק". משמעות העניין היא שהיא נתנה במספר מועדים הסכמה מלאה, מבלי לומר פעם אחת לא...

זה לא מנע ממך להחזיר אותו לחצי שעה אחרי ההתנצלות ואז לחסום אותו לגמרי.
בכך הצגת עמדה ברורה, ומאוחר יותר החרפת אותה גם בדבריך אלה.

בעיני הדרך בה אתה "מעגל" את העובדות לשימושך היה לא ראוי בעניין הזה.
לדעתי היו מקרים נוספים כאלה, שאני לא אכנס אליהם עכשיו.

וחבל. באמת.
קטסטרופה{Adonai}

Re: זה לא טוב, כלובי...

קטסטרופה{Adonai} • 31 במאי 2008
אחת כזו כתב/ה:
אני לא חושבת שזה בסדר לחפש עכשיו את הכיסוי, אחרי שה"אחר" נחסם.

הוא לא איים למיטב הבנתי שהמשטרה חוקרת את הכלוב, כפי שהוצג על ידך.

הפסקה המלאה היא : "המשטרה פוקחת את עיניה על הכלוב ועל אתרים אחרים השייכים לקהילה ומחפשת נקודות אחיזה מזה חודשים לא מעטים, דווקא משום שאנשים בקהילה שומרים על דיסקרטיות, ונמנעים מלפנות אל מערכות החוק גם במקרים הנחשבים לחריגים מאוד, דבר המקשה גם על החקירות הקיימות. "

מהכתוב עולה שהמשטרה מחפשת בכלוב מקרים מסויימים, כמו שחוקרים מחפשים בצאטים ונילים פדופילים למשל, והאתרים אפילו משתפים פעולה במקרה הצורך.

האם הוא איים? לא.
האם הוא שיקר? לא אתה ולא אני יודעים. מצד שני, זה לא נשמע מופרך..
כיצד אדם חדש יודע? אני רואה שהוא כבר שנתיים כאן.
הוא גם אמר משהו בקשר לתחקירנית, כשאני עוברת על הפוסט שלו שוב.

אבל הוא לא העניין שלי, הוא רק דוגמה.

אותי מעניין ה"כיסוי" שנתת לחסימה של "היודע איך".

כתבת, בפוסט הזה ממש, וכיוונת ל"יודע איך" -

"הסיבה המקורית להרחקתך היא שאתה אדם שמאמין שחופש הביטוי כולל לצלם אנשים ללא ידיעתם בוידאו ברגעים אינטימים ואחר כך לעלות את זה לאינטרנט. "

מהיכן שאבת את המידע הזה?
אתה חוסם אדם מלתת את גרסתו כשאחרים מקבלים במה להתלהם בה בלי בעיה, וזה בעייתי ולא הגון.
ראשית, אין חולק שהצילומים נעשו תוך הסכמה מלאה. איך החלטת שהם נעשו ללא הסכמה?
מאוחר יותר המצולמת עצמה הודיעה קבל עם ועדה שהיא נתנה הסכמתה גם לפרסום, "רק בצחוק". משמעות העניין היא שהיא נתנה במספר מועדים הסכמה מלאה, מבלי לומר פעם אחת לא...

זה לא מנע ממך להחזיר אותו לחצי שעה אחרי ההתנצלות ואז לחסום אותו לגמרי.
בכך הצגת עמדה ברורה, ומאוחר יותר החרפת אותה גם בדבריך אלה.

בעיני הדרך בה אתה "מעגל" את העובדות לשימושך היה לא ראוי בעניין הזה.
לדעתי היו מקרים נוספים כאלה, שאני לא אכנס אליהם עכשיו.

וחבל. באמת.

הצביעות שלך זועקת לשמיים ואת שוב מדברת לא לעניין ושוב מהווגינה.
אין אחד שחשוב לו חופש הביטוי כמוני. לא תמצאו אחד כזה.
אבל מכאן ועד להכפיש בבית פרטי של מישהו את אותו אחד שמארח אתכם זו שיא החוצפה ושיא הצביעות.
להאשים אשמות שווא שלא ניתנות להפרכה זה עוד יותר איום אבל מה שהכי נורא זו ההתגוננות בתואנות שווא מפני הרחקות כאלה ואחרות שנעשו על פי שיקול דעתו של הבעלים, אני מדגיש, הבעלים של האתר הזה.

למען הסר ספר, כלובי הוא לא חבר שלי ואני חושב שלפעמים היד שלו מהירה ללחוץ על ההדק אבל מנו וגמור איתי זה שאני אורח אצלו מרצוני החופשי ולא ההיפך ואין לי אלא לקבל את החוקים שלו או לא לבוא לפה בכלל.

הטענה המופרכת של אחת כזו, עוד שפחלולה מבית היוצר של במאי הסרטים "היודע איך", כאילו העיפו את החלאה על לא עוול הכפו היא טענה חצופה ומתריסה.

אין לאנשים כאלה שמצלמים נשים צעירות ביודעין ושלא ביודעין ומפרסמים את זה ברשת עצמה, אין לאחד כזה מקום לא פה ולא בשום מסגרת של אנשים שפויים.

לטעמי?
אין מקום גם לאנשים שתומכים בדבר כזה אבל כולי תקווה שאנחנו עוד ניפגש פה ויקרה לאותן תומכות מה שקרה לאותה אחת "שהסכימה" שיפרסמו את הזיונים שלה ברשת.

בקיצור ולעניין, נרצה או לא, כלובי הוא בעל הבית פה, אני יודע שזה קשה לכם בכלל ולי בפרט אבל מה לעשות שבחיים לא הכל תלוי בך.
מי שלא אוהב את מה שכלובי, המארח, עושה לאורחים שלו שלא יבוא פשוט.
יש פשוט מזה?

בכיינים - נמאסתם!
כלובי
כלובי • 31 במאי 2008
לאחר שהבהרתי את מידת האחריות המשפטית שיש ל"אחר" על דבריו כאן.

ולאחר שהבהרתי כי דבריו האחרונים משוללי כל ביסוס ונכתבו להערכתי במוטיבציה לפגיעה, הוצאת דיבה ולשון הרע.

אני מוכן, לשם הדיון בלבד, להניח את ההנחה הפחות סבירה לטעמי שהדברים נכתבו בתום לב, שלא ביודעין, ועל סמך שמועות בלבד וללא כוונת פגיעה ולאפשר ל"אחר" להמשיך למסור כאן את תגובותיו.

ולגבי "אחת כזו" - יש לי מידע שאיני יכול לפרסמו (את יכולה לא להאמין לי, לגיטימי) שמוכיח מעבר לכל ספק סביר את אופיו, התנהגותו, וכוונותיו של קורדון.

מעבר לכך אני חושב שכל מי שנתקל בפרשה המדוברת יכול לגבש דיעה מספיק נחרצת על האיש.

אני לא מתכוון להרחיב מעבר לכך בסיבות להרחקתו. מבחינתי את יכולה לקרוא לזה "עיגול פינות". אני שלם לגמרי עם ההחלטה הזו. זאת היתה אחת ההחלטות הקלות והברורות שהייתי צריך לקבל כאן.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יונ' 01, 2008 1:33 am, סך-הכל נערך פעם אחת
אנימה
אנימה • 31 במאי 2008
אין לי שמץ על מה דיבר אחר.

אני הזכרתי את התחקירני טלויזיה ואת עניין המודיעין כי:

- בזמנו בגלל נושא ניטשה הסחטן פנו תחקירנים מתוכנית טלויזיה ידועה
ורצו לעשות תחקיר בנושא. אף אחד לא פנה אליהם- הם פנו מיוזמתם.

- סאבית שפנתה באיזה נושא למודעין משטרתי, התפלאה לדעת שהאתר
לא זר להם.

קשקשן שמקשקש, אבל שנדרש להציג קבלות- זה כבר לא.
אחת כזו
אחת כזו • 31 במאי 2008
כלובי כתב/ה:
לאחר שהבהרתי את מידת האחריות המשפטית שיש ל"אחר" על דבריו כאן.

ולאחר שהבהרתי כי דבריו האחרונים משוללי כל ביסוס ונכתבו להערכתי במוטיבציה לפגיעה, הוצאת דיבה ולשון הרע.

אני מוכן, לשם הדיון בלבד, להניח את ההנחה הפחות סבירה לטעמי שהדברים נכתבו בתום לב, שלא ביודעין, ועל סמך שמועות בלבד וללא כוונת פגיעה ולאפשר ל"אחר" להמשיך למסור כאן את תגובותיו.

ולגבי "אחת כזו" - יש לי מידע שאיני יכול לפרסמו (את יכולה לא להאמין לי, לגיטימי) שמוכיח מעבר לכל ספק סביר את אופיו, התנהגותו, וכוונותיו של קורדון.

מעבר לכך אני חושב שכל מי שנתקל בפרשה המדוברת יכול לגבש דיעה מספיק נחרצת על האיש.

אני לא מתכוון להרחיב מעבר לכך בסיבות להרחקתו. מבחינתי את יכולה לקרוא לזה "עיגול פינות". אני שלם לגמרי עם ההחלטה הזו. זאת היתה אחת ההחלטות הקלות והברורות שהייתי צריך לקבל כאן.

לדעתי אתה עושה כאן מה שאתה טוען ש"אחר" עשה -

"יש לי מידע שאיני יכול לפרסמו....."

"אחר" נחסם על פחות מזה, לא?

אני שואלת שתי שאלות:

האם ברור שהצילומים נעשו בהסכמתה בניגוד לאמירה מפורשת שלך?
האם ברור מאמירת המצולמת שהיא נתנה הסכמתה?

וגם -
כמה מסובך זה צריך להיות?
איזה מידע פנימי יסתור את זה?
האם עימתת אותו עם המידע הזה וביקשת הסבר טרם חסימתו?