לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

Master_Abra_Kadabra​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 באוג׳ 2005
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 3 באוג׳ 2005
ים_yam כתב/ה:
קרייזי טוסט...
הצילוווווווווווווווווו
שים קץ לשרשור הזה שחרג מגבולות הנרות המרדימים והפך למפלצת מדירת שינה!
הבא לכאן במהירות את ה"אוף טופיק"!

הוצאת לי את המילים מהפה, ים, לרבות תיקון אחד: לא מפלצת מדירת שינה, כי אם אחת הנוסכת שינה!

ולענייננו המקורי: ואללה, אין לי מושג איפה יש נרות שינה, אבל השירשור הזה הוא אכן שישור שינה!
לילה טוב
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Tame
Tame • 3 באוג׳ 2005
דנית,
אני מבין שרוב התגובות כאן מופנות אלייך
ואני מבין שהתגובה שלי שהייתה ממש בסוף העמוד ה11 והיה קל לפספס אותה
אני באמת לא רוצה לחשוב שאת מפחדת להמשיך את הדיון איתי מחשש לקריסתן של דעותייך.

אזכיר לך שאת זו שביקשה שאחזור לדיון המקורי, על אף שכבר מצאתי לעצמי כמה נושאים מעניינים לדון בהם. אפילו ביקשת שלא נפתח עוד שרשורים אלא נשאיר הכל כאן.

אז אני מאוד מבקש ממך להתייחס למה שכתבתי, אני אחזור עליו בשבילך:
"דנית,
קבעת שמקור סמכותך נובע מהמראה החיצוני שלך, התנהגותך הדומיננטית, תואר פה ותואר שם.

באם יגיע גבר יפה תואר המתנהג בצורה דומיננטית בעל תארים (אולי אפילו דוקטור למשהו) לסביבתך - תיאותי להסכים שהסמכות שלו שווה לסמכות שברשותך?"

עכשיו זה נמצא במקום שקשה לפספס, להתייחסותך אודה.
דנית האצילה​(לא בעסק)

ושוב קצת עובדות ל- teacher

teacher - תגובותיך האחרונות מנסות לגרור אותי עוד פעם להתקפות חסרות רחמים, דווקא התחלתי להנות מהשקט שאחרי הסערה.
אני חושבת שקצת פאטטי לנסות עכשיו להיות אחד מהחברה.

במקרה ושאלת ברצינות, אז אענה לך לעניין ההוכחות המדעיות הנדרשות למשנתי
למרות שכבר התייחסתי לכך מספר פעמים.[/U]

אכן יש צורך בממצאים אמפירים כדי לבסס תאוריה מדעית,
אך לפעמים די לראות מה קורה מסביב כדי לגבש תאוריה באופן אינטואיטיבי.

ביקשת ממצאים מדעיים לעליונות האשה תקבל:
1. בדוק עד כמה נשים מעורבות בכל מה שקשור לתחלואי החברה, פשע, אלימות וכיו"ב.
בתי הכלא מלאים בגברים, והפשעים שלהם הרבה יותר חמורים. כך גם לגבי מוסדות
גמילה מסמים ועוד.
2. נשים יותר מוצלחות פיזית, ולראיה תוחלת חייהן ארוכה יותר. בתי האבות מלאים בנשים
הגברים הלכו מזמן.
3. מבחינה מנטלית לאשה הרבה יותר עוצמה. לרוב אשה תוכל להשפיע על הגבר לשחק לידיה,
לגברים זה הרבה יותר קשה. הגבר לא מסוגל לשלוט על משיכתו וכמיהתו לאשה. לאשה יש
הרבה יותר כח.
4. בטח תרצה להתוכח על הנ"ל. אבל מה תוכל להגיד על היתרון הגדול מכל. בטכנולוגיה של היום
אפשר להפרות ביציות מכל תא אנושי, לרבות תא נשי אחר (אם זה מאותה אישה נקבל שכפול)
כך שהמין האנושי יכול להמשיך ולהתקיים בכלל בלי גברים וזה ממצא עובדתי מספק
לכשעצמו בכל הקשור להצדקת התאוריה שלי.
וכמו שכבר אמרתי, חשוב לי שיהיו גברים
בעולם אך בשליטה נשית. זה לטובת כולם.

זהו, אני ממש לא מתכוונת אליך אבל נראה לי שיש פה כמה שבמקום לקרוא בעיון מה שאני כותבת הם גם מאוננים במקביל, ואחר כך שואלים שאלות מיותרות.
דנית האצילה​(לא בעסק)

ל- tame

לא רלוונטי

השאלה היא מה הוא מייצג.

אם תבוא דומית סמכותית שלדעתי תוכל לעשות את העבודה יותר טוב ממני אפנה את מקומי ברצון.
אוכל לעזור לה או לעשות דברים אחרים בחיים.

גברים סמכותיים, בין אם יפים ובין אם לא, לא חסר, כל דום שני חושב שהוא פאר היצירה.
אז מה, לתמוך בהם? לקבל את סמכותם?
מה נפלנו על הראש? מה יש להם להציע? פוליסת ביטוח חיים בדלת?

אני בטח לא אקבל תפישת עולם רק בשל סמכות.
הסמכות היא כלי ולא יותר מזה. אתה רוצה תרופה לבעיות העולם? אל תקנה אותה בגלל האריזה
אבל תדאג שישימו לך אותה באריזה מתאימה, אחרת תאבד אותה.
אם יבוא עבד סמכותי שירצה לקדם את רעיון השליטה הנשית זה יכול להיות אפשרי, צריך לבדוק כל מקרה לגופו תרתיי משמע.

אין לי בעיה שתפתחו אין ספור שרשורים, אפילו הצעתי לך ולבטי בלו לפתוח אחד על זכות הדיבור בעד ונגד. אבל מיותר לפצל את הדיו הנוכחי. מ. (בדימוס) ג'יימס פתח לי איזה שרשור ברוב יהירותו ותראה מה יצא ממנו.
Tame
Tame • 3 באוג׳ 2005
דנית,
שוב לא התייחסת לדברי,
הפעם אני בטוח שראית אותם. תגידי שאת לא רוצה לחשוף את כל הסתירות הפנימיות במשנתך ואעזוב אותך, אני לא רוצה לכפות עלייך דבר. אם את מבינה כבר שמשנתך חשופה מאוד לביקורת ועלולה להתפורר אזי אין לי מה לתרום לך בעזרת הדיון.
תגידי את הדברים ואוותר.
monk

זו הוכחה מדעית? :shock:

monk • 3 באוג׳ 2005
זה אפילו לא דמגוגיה משכנעת.
לגבי ה"אמיתות המדעיות" שלך:
1. מאותו היגיון ניתן להניח שבגלל שיש רוב לשחורים בבתי הכלא (ובארץ ליוצאי עדות המזרח), אז המסקנה היא שהלבן (והאשכנזי), עליונים יותר? מישהו כבר הזכיר כאן את הנאצים?
2. תוחלת החיים מושפעת מהרבה גורמים, לאו דווקא מוצלחות פיזית. למשל גורמי המוות הגדולים אצל גברים הם מחלות לב, אשר להן קשר הדוק עם לחץ ועומס נפשי, אשר אולי ניתן לייחס אותם לכך שגברים מחזיקים במשרות בכירות יותר מאשר נשים ואז זה דווקא מעיד על מצבן העגום של הנשים בתחום התעסוקה. מה שהראית זו שגיאה סטטיסטית של מתחילים (או של מי שמנסה להטעות בעזרת נתונים לא מלאים).
3. עוצמה מנטלית של נשים- נו באמת, חוץ מסטריאוטיפ ריק, אין באמירה הזו כלום. תראי כמה נשים נשארות עם הגברים המכים שלהן (ולא בגלל נטיות BDSM ). ו
4. לא מצאתי קשר ממשי בין הממצא "החזק ביותר" שלך ובין השתלטות נשית. זה אולי נותן תקוות ליושבות פורום "הבנות על הבנות". מעבר לזה זה לא אומר כלום. רק נשים שכל כך אובססיביות עם ענייני רבייה, יכולות לחשוב שיש ליכולת ההפריה העצמית השפעה כלשהי על מעמדן בעולם. עד היום, הריוון רק עיכב את התפתחות מעמד האישה.

ושוב, אני מאחל לך התבגרות והתפקחות מהירה ולא כואבת.

אגב, אישית, אני מאוד נמשך לנשים חזקות ואני מכיר לא מעט נשים כאלה שהן מאוד מוכשרות ומעוררות הערצה, אבל את לא אחת מהן.
Tame
Tame • 3 באוג׳ 2005
דנית,
מצטער, כנראה ששנינו כתבנו באותו הזמן.. בפעם הבאה אתן לך יותר קרדיטicon_smile.gif

אז את אומרת שאת סמכותן של נשים שבבעלותן הקריטריונים שציינת כדאי לקבל
אבל את סמכותם של גברים בעלי אותם קריטריונים אין לקבל.
אני אתעלם רגע מהעובדה שזה בדיוק מה שעושים כיום לנשים בעולם השוביניסטי ואשאל שאלה אחרת.

אם תגיע אישה שכמוך בעלת תארים, יפת תואר ומקרינה סמכותיות, היא אפילו מנהלת של חברה גדולה או בעלת דרגה גבוהה בצבא ומתוך כך רגילה אף לנהל עשרות אנשים שכפופים לה ועושה זו במיומנות וסמכותיות. אלא מה, שבליילה הפנטזיה שלה היא להיות דווקא סאבית, לאבד את השליטה בפני גבר.

מה תגידי לה?
האם עדין תנסי לכפות עליה את עולם הפאמדום?
והאם אנחנו בתור גברים אמורים להקשיב דווקה לה או דווקא לך? הרי לשתיכן יש את אותה הסמכות, מה עושה את דעתך לזו שאנחנו צריכים לקבל ולא את דעתה?
סאב למרותך​(לא בעסק)

Re: חתלתול

שוב, מונק, הוצאת לי את המילים מהפה... יכול להיות שאנחנו ניק כפול בכלל בלי שאני יודע על זה???

וטיצ'ר, תמיד אתה מנפח כל כך כל דבר? אני ביקשתי לסתום פיות? אמרתי להעביר את השרשור? ביקשתי שדומים לא יהיו כאן? בסה"כ אמרתי שצריך לקחת בחשבון, שבין השאר, יש דומים מסויימים (את החלק שהוספתי בסוגריים השמטת מהציטוט) שמלכתחילה משוחדים נגד פמדום טהור כאורח חיים, זה הכל. דיעה שמנוגדת לשלך היא תמיד ניסיון לסתום לך את הפה?

אין לך מה לדאוג, אני לא האחד שמפריע לו שדומים כותבים כאן. הייתי כבר בפורום סגור. לא היה מעניין במיוחד.
monk

Re: חתלתול

monk • 3 באוג׳ 2005
חתלתול זבל כתב/ה:
שוב, מונק, הוצאת לי את המילים מהפה... יכול להיות שאנחנו ניק כפול בכלל בלי שאני יודע על זה???

הסר דאגה מליבך, כל מי שמכיר אותי יכול לאמר לך שאני וחתולים לא הולכים טוב יחד (למעט המקרים שהם נמצאים בפיתה). icon_biggrin.gif