לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המפגש שהיה ומסקנותיו (כלובי, קפוץ פנימה)

llulu​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 17 בספט׳ 2006

in english if you please

llulu​(נשלטת) • 17 בספט׳ 2006
i see there a lot of patronizing of women towards women and yes unfortunately quite a bit of fear from men and what they are

i mean that one of these days, being a woman will not necesseraly mean that you have to show all your muscles and strength but to be able to show that they can be weak, tender and soothing as well
both feelings belong to both sexes but in different shapes, form and expression
they are to be recognized by the eye of the person, indiifferent of what he or she is
that means that a woman can trust her feelings when she is in a certain situation and be able to say no when she does not want to
this is a simple rule
not too complicated to apply
as per the rest of the warnings, lists and red signs
they are more confusing and creating a lack of confidence in a person /woman when you put them everywhere./
instead of seeing the world and Bdsm as it is with its pains and joys, you don't teach them to trust their feelings, their brains and they heart and you come to see the world as a forest where there is a wolf behind every tree
please, stop behaving as if women were weakling little things asking/waiting/destined to be victims
we have grown up a bit you know
sweetslave
babydoll
babydoll • 17 בספט׳ 2006
בתול כתב/ה:
מה עם "חונכות" לסאבים?.

אתה מצד המורים או מצד התלמידים?
היו בשרשור הזה הרבה מורים ומעט תלמידים.
אם יש תלמיד אחד כמה תלמידים הם יכולים לפתוח שרשור בקשות לחונכות.
מעניין אם יענו ויתנדבו לחנוך את הסאבים ומי יענה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

תגלית מזעזעת...

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 17 בספט׳ 2006
BODYGUARD כתב/ה:
אני אתייחס למשהו אחר..
שכלובי ידאג לעכוזו בנושא..
icon_wink.gif

קראתי את הפוסט הזה כמה פעמים
כל פעם קמתי לשטוף פנים
כדי לוודא שאיני ישן ושלא מדובר בחלום בלהות..

אני מעריך ומכבד את הכוונה הטובה ומאחל לכן
המון הצלחה ב"חונכות" או וואט אבר תקראו לזה..
אם תפנה אלי נשלטת שעברה את ה"חונכות" הזו-
ה- "לא" שלי יהיה מאד מנומס אולם גם מאד תקיף.
ואם זה הופך אותי לדום מסוכן-
אנא..תשמרו לי את המקום הראשון ברשימה...
המקום השני לא יאה לי...

....
אני מכבד ומוקיר את הנפשות הפועלות
אולם יקירותיי..מאחר ובחרתן לא לשתף דומים
שאמינותם אינה מוטלת בספק, לא אני לצורך העניין-
אני מסוכן... - הרי שאל נא פליאה תקפוץ עליכן
כשתתקלו בהסתייגות רועשת כמו שלי ואני מניח
שגם שקטה מאלה שלא ישאו קולם.

חושב שטיפול פרטני בכל אחת שביקשה סיוע בנושא
מול רשימה של הפועלות בעניין, ואני מדבר על פניה
דיסקרטית- תהא הגישה הנכונה.

בכל מקרה-
כשולט אקבל נשלטת שהביעה רצונה להיות איתי
ולפי דרכי, ולא לפי ההכנה המוקדמת שהוצעה.

מתנצל אם אני PARTY BREAKER
אבל לא אהבתי, וזאת בלשון המעטה..

בהצלחה על היוזמה.

בודי, בוא אני אגלה לך סוד קטן שעלול להחריב עליך את עולמך....

מה שאור מציעה קיים כבר אי שם מ-1988 לפחות.

מחתרת הסאביות, אחוות הסאביות או סתם פניה של סאבית אחת לשניה היו קיימים כבר מימ ה-IRC ושאלות על "איך הוא בתוד שולט" כבר הסתובבו ברשת לפני שהיה בכלל כלוב.

סאביות תמיד ידעו למצוא אחת את השניה, לבדוק מה סביר ומה איננו סביר, מצי רק יודע לדבר חלקלקות ונעלם ברגע שהוא לא מצליח לקיים את ההבטחה להרכיב אותך מחדש.

מה שונה אם כן בהצעה הזו?

השונה הוא למצוא דרכים לארגן זאת בצורה שהתמיכה ההדדית הזו תהיה נגישה גם למי שחדשים לבדסמ.

זה הרי סוד ידוע שכל הסדרתיים שאתה ואני מכירים מחפשים את החדשות כבר בפתח של הצ'אט של תפוז, כדי שהם יוכלו להשיג אותן במינימום מאמץ ולבודד אותן מהר ממגע עם אנשים סבירים.

נגישות שכזו יכולה לחסוך לחלק מהסאביות והסאבים החדשים לשלם עבור הניסיון שלהם בבדסמ בליטרת בשר רו ליטרת דם.

אז מה כל כך מפחיד בהצעה שכזו אותך?
RIS
RIS

Re: תגלית מזעזעת...

RIS • 17 בספט׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:

אז מה כל כך מפחיד בהצעה שכזו אותך?

אה, איזה יופי, איזו שמחה עבור דן קאפ...
עוד מנגנון, עוד ועדה מסדרת, עוד קורס הכנה, עוד רשימה של שמות עוד קצת ארגון, עוד קצת מימסד....שישו ושמחו....עוד כללים, חוקים, התארגנויות ובעיקר הרבה ישיבות עם סדר יום. חפלה אמיתית בהסתדרות הפקידים.

ורק יואיל מי ויסביר לי איך זה שכל פעם שמישהו חושב אחרת מדן קאפ מיד דן קם עליו ומתוך תום לב ויושרה - אלא מה? - מהלך עליו אימים במנטרה הקבועה: מה כל כך מפחיד אותך במה שאנחנו מציעים?

כל מי שחלק אי פעם על דן חטף ישר את הצרור הזה: "מה אתה כל כך פוחד" "ממה אתה חושש שאתה מתנגד להצעתי..?"

כלומר עוד לא נולדה האפשרות שמישהו יחלוק על דן קאפ מטעמים ענייניים....
רק הפחד והחששות של אנשים דפוקים וחסרי בטחון עצמי יכולים להוליך אותם לחשוב שדן קאפ - האורים והתומים מטעם עצמו - יכול גם לטעות.....

אז קדימה. שחקו אותה. עוד ישיבות ועוד סיעורי מוחות ועוד ועדים, ועדות מסדרות ושביעיות.
ובעיקר הרבה הרבה פוליטיקה, סיסמאות שדופות, רדודות ונוסחאות של גן ילדים.

העיקר שמישהו ייהנה מזה.

Dan_Kap כתב/ה:

נגישות שכזו יכולה לחסוך לחלק מהסאביות והסאבים החדשים לשלם עבור הניסיון שלהם בבדסמ בליטרת בשר רו ליטרת דם.

נכון.
ואפשר ורצוי לקיים את הנגישות הזו בלי מנגנונים, בלי הכשרות, הכוונות וכל הפוליטיקות.
קצת שיתוף פעולה ממנהלי הפורומים, קצת עזרה בליטוש וניסוח ואפשר לכוון כל חבר חדש לאוסף תובנות והבהרות שיספיקו לו בשביל הסיפתח.
משם והלאה יבחר לו כל משתתף חדש איך נוח לו לקבל תשובות על השאלות שלו.

ואם דן קאפ ישאל ממה אני פוחד אני אגיד לו שאני בעיקר דואג:

הדאגה שלי היא שהמשתתף החדש יקבל מנגנון שידחף לו לגרון את הפחדים של דן קאפ ועדתו .
הדאגה שלי היא שהמשתתף החדש יקבל מנגנון שידחף לו לגרון את הערכים של דן קאפ ועדתו, את הפילוסופיה שלהם ואת השקפת העולם שלהם על "משחק" הבדסם.

הדאגה שלי היא שאנשים חדשים לא יידעו בכלל שחושפים אותם לפינה אחת בלבד של הזירה ומונעים מהם את כל חופש הבחירה את כל חופש המידע, ומונעים מהם לדעת שיש גם סקס אחר כדברי יונתנו...

וככל הנראה מי שפוחד באמת, הוא דווקא דן קאפ. הוא פוחד שאנשים עשויים לרצות לעשות בדסם במקום את "משחק הבדסם" .
הוא פוחד, אולי, שלסחורה שלו - מבית בדסם. קום או איך שקוראים לאוסף השבלנות הרדודות מאמריקה - לא יהיה עוד ביקוש.......

ולא שאני לא יודע שיש סיכוי מאוד גדול שאני משחית מילים על אוזניים ערלות......
ועוד למעלה מזה - אני יודע שסביר מאוד שהפוליטיקאים והסדרנים כלל לא מבינים מה רוצה מחייהם.
ולא מבינים מה אני נטפל אליהם. והרי הכוונות שלהם כל כך טובות.
הרי הם כאן רק כדי לעזור.

אז לפחות שיהיה לפרוטוקול:
מה שאני אומר הוא - זה נכון שצריך לעזור לאנשים החדשים. (גם לותיקים, אבל זה כבר סיפור אחר).

אתם - אנשי פרוייקט החונכוּת - החונקוּת יהיה יותר מדוייק - רוצים לתת לאנשים האלה דגים בידיים.
יש שחושבים שעדיף לתת להם חכות וללמד אותם איך לדוג.

ואני אומר - תראו להם את הים, תראו להם איפה יש במבוק ואיך לעשות ממנו חכה. שהם יכינו את החכות ושהם ילמדו איך דגים. ושהם ידוגו לעצמם דגים.
הם לא רוצים את הדגים המוכנים והקפואים שלכם.
הם רוצים להיות חופשיים.
אז תנו להם לפלס לבד את הדרך שלהם.
ובשום אופן אל תלעסו להם את עצמכם לתוך הגרון.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ספט' 18, 2006 12:47 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Seth
Seth • 17 בספט׳ 2006
דן קאפ,
לפי תשובתך לבודיגארד אני מניח שלא השקעת זמן רב בקריאת השרשור.

החשש של האנשים שמתנגדים לרעיון הוא בעיקר מפני חוסר היכולת לבקר באופן ציבורי גוף שכזה, כמו גם ההכשר והסמכות המדומה שגוף כזה עלול לקבל בעיני האנשים שאותם הוא אמור "לצוד".

החשש הוא מן הסיכון שבנפילת הכוח להשפיע לעצב ולהוביל במסע ההיכרות עם עולם הבדס"מ, לידיים לא אחראיות, לא מוסמכות ואולי אף נגועות באינטרסים אישיים.
דומה מאוד למה שעושים אותם דומים מסוכנים שמפניהם אתם שואפים להגן על העולם.

יש מבין?
aka BODYGUARD
לפני 17 שנים • 18 בספט׳ 2006
aka BODYGUARD • 18 בספט׳ 2006
מיסטר דן-קאפ יודע-כל...
יש לי הפתעה קלה עבורך,לא ממש תגלית מרעישה..
כשתצא ההתנשאות מפיך, ותוכל לקבל ביקורת בונה,
אמיתית, פשוט תלך לקרוא שוב את התגובות של
RIS וגם את של SETH, כי משום מה הם הבינו,
רק אתה לא.
ההגמוניה של הקו החם לא מתקיימת מבחינתי
ולו מהסיבה הפשוטה שעל כל מקרה שמגיע לכבודו,
יש לפחות חמישה שמגיעים לאנשים אחרים,בשקט,
בלי רעש וצילצולים. אין בדבריי לפסול את הקו החם חלילה,
מלאכת קודש שם, אולם מכאן ועד לפחדים כאלה או אחרים...
עשה טובה... רד מזה. הנוסח של ה"פחדים" שלי או של כמוני
הפך לקונספט מצחיק.לא יותר..

כעת אמור לי..
אם מ-1988 המחתרת קיימת בצורה זו או אחרת
מה קרה שהרמת הראש מתבצעת מחדש ב-2006?
וגם לי יש חדר צ'ט בתפוז, אז?
השימוש הזול במילה "לצוד" , "לבודד"...
הפכתן את הנשלטות במו פיכם ליצורים חסרי עמוד שידרה,
והן לא. ממש לא...
האם זו ה"דרך החדשה" היא איצטלה לצייד פרטני?
ככה זה מתחיל להשמע..

יאה לך להשאר "נקי", הוער לך בעבר על כך..
הקו החם חייב להיות נטול אינטרסים וכרגע הוא מציג זאת אחרת.
לך לקרוא הכל איש..
אתה תמשיך עם הקו החם, אני ושכמוני עם החמימים.
מבאין גוף מבקר הכל מבאיש מראש,
מריח רע?נראה רע? כנראה רע...

שנה טובה...
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מפתיע...

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 18 בספט׳ 2006
Seth כתב/ה:
דן קאפ,
לפי תשובתך לבודיגארד אני מניח שלא השקעת זמן רב בקריאת השרשור.

החשש של האנשים שמתנגדים לרעיון הוא בעיקר מפני חוסר היכולת לבקר באופן ציבורי גוף שכזה, כמו גם ההכשר והסמכות המדומה שגוף כזה עלול לקבל בעיני האנשים שאותם הוא אמור "לצוד".

החשש הוא מן הסיכון שבנפילת הכוח להשפיע לעצב ולהוביל במסע ההיכרות עם עולם הבדס"מ, לידיים לא אחראיות, לא מוסמכות ואולי אף נגועות באינטרסים אישיים.
דומה מאוד למה שעושים אותם דומים מסוכנים שמפניהם אתם שואפים להגן על העולם.

יש מבין?

באורח פלא, גוף שכזה קיים בהרבה מאד קהילות בדסמ ברחבי העולם.

באורח פלא, יש גם דרכים לבקר באופן ציבורי את פעילותו.

ובאורח פלא, צריך גם לזכור שאין המדובר בגוף שכל אדם מחויב להציג תעודת מעבר - השימוש בשירותים שלו הוא על פי בקשה של הפונים והפונות בלבד.

אני מסכים איתך לגבי החשיבות והמשמעות של המידע, האינטרסים - אך צריך לזכור מהי האלטרנטיבה....

עיקר הנפגעים והנפגעות המגיעים לקו החם הם אנשים במערכת היחסים הראשונה שלהם בבדסמ.

קיימים דפוסים חוזרים ונשנים של ניצול ופגיעה בסאבים וסאביות, בין אם בזדון ובין אם ברשלנות.

ובעיני, קהילה נמדדת לפי מידת יכולתה לסייע לאנשים כדי למנוע, במתן כלים ושיקולים.

אין כוונה ללמד ש"שתי רגליים רע, ארבע רגליים טוב" אלא לאפשר גישה ישירה לאנשים שמוכנים לסייע, עם מנגנוני בקרה שבאים למנוע מצבים של ניצול או "יצירת אדם" בצלם.

[ ואם תשים לב, התגובה שלי לבודי היתה לתגובה הראשונה בשרשור הזה - קצת קשה לקרוא בערב אחד 26 עמודים של דיון ]
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 18 בספט׳ 2006
כמובן מיסטר דן-קאפ..
רק התגובה של בודי מבין 26 עמודים היא זו ששווה
תגובה חכמה וידעונית שלך..
אם כך מנוהל הקו החם אני מתחיל להבין מה יש לאנשים
שונים להקים קול טרוניה...
אני בטוח חוטא כעת לאנשים אחרים במערכת
וזה המקום להצביע בתגובתי עליך,בדיוק כמו שהצבעת
עלי ..זה ששווה תגובה מבין 26 עמודים..

וכעת גם אני מבין מדוע המחתרת החדשה,זו שאינך מכיר,
מתחילה לבנות מערכת אחרת,דמוקרטית,נטולת התנשאות,
ואולי עם משמעויות..

עצוב דן-קאפ, פשוט עצוב..
Seth
Seth • 18 בספט׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:

באורח פלא, גוף שכזה קיים בהרבה מאד קהילות בדסמ ברחבי העולם.

באורח פלא, יש גם דרכים לבקר באופן ציבורי את פעילותו.

אשמח לקבל יותר פרטים על הדרכים לבקר באופן ציבורי גוף שמטפל ומופעל ע"י קהילה שמורכבת בעיקרה מכינויים וירטואלים, מאנשים שאין להם ענין לחשוף את עצמם ברבים, כזאת שקשה לעמוד את הגבולות הברורים שלה ולקבוע מי משתייך אליה ומי לא.

לגבי שאר דבריך הרי שהבאת תאור מדויק של פעילותו של הקו החם.
אני מניח שאנחנו מדברים כרגע על גוף שונה מן הקו החם הן ברעיון והן במהות ולכן הדברים הנ"ל אינם רלוונטים לנושא.
אולי באמת כדאי שתעיין בצורה יסודית יותר בדברים שנכתבו כאן בימים האחרונים כשזמנך יאפשר לך זאת.

ההבדל בין הרעיון שעולה כאן לבין מה שמכונה "הקו החם" הוא שלפי מיטב הבנתי הקו החם עוסק בפעילות פסיבית ומטפל בפניות יזומות של אנשים שנפגעו ואילו הרעיון העולה כאן מדבר על פעילות אקטיבית מן הפנים אל החוץ בצורה כוללת ו"ממוסדת". יש הבדל עצום בין השניים.
אגב, גם פעילותו של הקו החם אינה מבוקרת ע"י הציבור ואולי זו ההזדמנות לדון גם בכך.

אין לי שום דבר נגד ואני אפילו בעד הבעה ופרסום של דיעות והדרכות "מקצועיות" באופן ציבורי ובפומבי כאן באתר או בכל מדיה אחרת, כל זאת בתנאי שהדברים מובאים כדיעה אישית ולא מתוך מצגת שוא של גוף דמיוני שמישהו לא ידוע מינה והסמיך לענין.
Seth
Seth • 18 בספט׳ 2006
Seth כתב/ה:

כזאת שקשה לעמוד את הגבולות הברורים שלה ולקבוע מי משתייך אליה ומי לא.

לעמוד במובן של לאמוד כמובן...