צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לצה"ל ?

claw
לפני 11 שנים • 25 ביוני 2013
claw • 25 ביוני 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
claw כתב/ה:

אבל זו עדיין הדעה שלהן בנוגע לנושא וזו גם זכותן לחשוב כך.
אני חושב שיש הבדל בין האם הצילומים לגיטימיים או לא לבין הזכות עצמה של החיילים לצלמם... הרי ניתן לבקר הצילומים גם מבלי להתחיל כל משםט ב"אני חושב ש...". זו עדיין הדעה של המבקר. גם לכתוב זה ניצול/חוסר בגרות, זה עדיין דעה אישית. לפחות כך אני רואה את זה.

claw, אתה באמת לא רואה הבדל בין: אני לא הייתי מצטלם בערום כי אני אדם ביישן שנמנע מפומביות אבל זכותם לנהוג אחרת.
לבין: אני לא הייתי מצטלם בערום כי מי שמצטלם כך הוא אדם נטול בינה, נצלן שפוגע בנשים, עלוב, בעל חרא של חיי מין, חיה שאבדה את הערכים של בני האדם, ילדון טיפשון שלא יודע להשתמש באיבריו ולהשתלט על ההורמונים שלו.
?

הראשון מביע דעה או אי הסכמה, מנקודת מבטו, עם המעשה. השני פוסל את מעשיו של האחר, ממעיט מערכו ואף פוסל אותו ואת זכותו לנהוג בחייו לפי ראות עיניו.

לדעתי אתה ילד מפגר שלא מבין מהחיים שלו ולכן אסור לך להיות בכלוב כי אתה לא מסוגל להבדיל בין ליברל לשמרן, אז פי כמה איזו יכולת יש לך, המוגבל, לעסוק ב BDsM.
claw, מה עשיתי עכשיו? הבעתי דעה או שפסלתי אותך על סף?
(שלא יעלה לך לראש שיש אמת במה שכתבתי כאן, גם לא ברמז, זאת הייתה דוגמה בלבד).

אבל אף אחד מהם לא אמר את הדברים האלה על המגיבים עצמם, רק בהקשר של נושא השרשור למצולמי התמונות. לא נאמר, "אני חושב ככה וכל מי שחושב אחרת הוא... (מה שכתבת)". הכל הופנה לנושא עצמו, לא לאיש מהמגיבים.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 25 ביוני 2013
claw כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
claw כתב/ה:

אני חושב שיש הבדל בין האם הצילומים לגיטימיים או לא לבין הזכות עצמה של החיילים לצלמם... הרי ניתן לבקר הצילומים גם מבלי להתחיל כל משםט ב"אני חושב ש...". זו עדיין הדעה של המבקר. גם לכתוב זה ניצול/חוסר בגרות, זה עדיין דעה אישית. לפחות כך אני רואה את זה.

claw, אתה באמת לא רואה הבדל בין: אני לא הייתי מצטלם בערום כי אני אדם ביישן שנמנע מפומביות אבל זכותם לנהוג אחרת.
לבין: אני לא הייתי מצטלם בערום כי מי שמצטלם כך הוא אדם נטול בינה, נצלן שפוגע בנשים, עלוב, בעל חרא של חיי מין, חיה שאבדה את הערכים של בני האדם, ילדון טיפשון שלא יודע להשתמש באיבריו ולהשתלט על ההורמונים שלו.
?

הראשון מביע דעה או אי הסכמה, מנקודת מבטו, עם המעשה. השני פוסל את מעשיו של האחר, ממעיט מערכו ואף פוסל אותו ואת זכותו לנהוג בחייו לפי ראות עיניו.

לדעתי אתה ילד מפגר שלא מבין מהחיים שלו ולכן אסור לך להיות בכלוב כי אתה לא מסוגל להבדיל בין ליברל לשמרן, אז פי כמה איזו יכולת יש לך, המוגבל, לעסוק ב BDsM.

אבל אף אחד מהם לא אמר את הדברים האלה על המגיבים עצמם, רק בהקשר של נושא השרשור למצולמי התמונות. לא נאמר, "אני חושב ככה וכל מי שחושב אחרת הוא... (מה שכתבת)". הכל הופנה לנושא עצמו, לא לאיש מהמגיבים.

ז"א, אדם שטוען לפניי שהוא מתנגד להפלות ושלאישה אין זכות על גופה והיא חייבת ללדת ילד בו אינה רוצה, אינו שמרן חשוך דעות כי אני לא בהריון?
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
טמפסט כתב/ה:

גם להשוות אנשים שדעתם שונה מדעתך לבאים ממשטרים חשוכים ומטומטמים
אבל אל תתני לי לבלבל אותך עם העובדות של מה שכתבת לוטוס מאמי

אתחיל מלצטט את מה שכבר כתבתי ומסביר את זה לרוב האנשים:
Black Lotus כתב/ה:

להיות ליברל זה להבין שיהיו דעות ותמונות שאתה מתנגד להן ואולי אפילו פוגעות בך, אבל זו זכותם של אחרים לחשוב ולפרסם אותם, כל עוד הם לא כופים את דעתם עליך.

ועכשיו, מכיוון שאת מתעקשת, הסבר בשבילך - כמו לילד בגן:
משטרים חשוכים הם בדרך כלל שמרנים. מי שלא מיישר קו עם דעותיו של הדיקטטור שעומד בראש המשטר החשוך, נוטה למצוא את עצמו עובר חינוך מחדש / כלא / מוות בעינויים / נעלם. מעניין שהזכרתי כלא, כי באחת התגובות שלך שצטטתי ל-Claw זה בדיוק גם מה שאת הזכרת, כעונש ראוי על אי ציות לערכים שלך. נכון שלמזלנו את לא הרשות השלטת במדינה, אבל ההתנהגות כן מזכירה כזו של משטרים חשוכים, אז היה קל לבצע את ההקבלה. עכשיו ברור יותר?

ולגבי הפחות אינטיליגנטים - זה לא אני, אלו החוקרים של אוניברסיטת ברוק מאונטריו, קנדה. למרבה הצער לי לא יצא להיות חתומה עדיין על מאמר אקדמאי שהתפרסם בירחון נחשב כל כך. שלא לדבר על כך שזוהי תגובה (מגובה אקדמאית) לטיעונים חשוכים שהועלו קודם לכן ואף צוטטו כטריגר לתגובה.

ולגבי הנפנוף שלך ב"עובדות" הרשי לי לתת רפרנס קטן לדברים שכתב בעלי קודם לכן:

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יונ' 25, 2013 5:07 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
claw
claw • 25 ביוני 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
claw כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
claw כתב/ה:

?

ז"א, אדם שטוען לפניי שהוא מתנגד להפלות ושלאישה אין זכות על גופה והיא חייבת ללדת ילד בו אינה רוצה, אינו שמרן חשוך דעות כי אני לא בהריון?

אני חושב שכשמכנים מישהו חשוך דעות, זה מתייחס לכלל דעותיו. והוא רואה בעצמו לא חשוך, הוא גם בעל דעות אחרות שממש לא נחשבות חשוכות. אבל כשקוראים לו אדם חשוך, יש בזה מן הכללה על כלל דעותיו באשר הן.
זה שונה למשל, אם היו אומרים, "הדעה הזו שלך היא חשוכה".
בלוסום​(לא בעסק)

לוטוס כפרה

בלוסום​(לא בעסק) • 25 ביוני 2013
את מעזה לקרוא לעצמך ליברלית
ובאותה נשימה להגיד שאנשים שמרנים הם חשוכים ומטומטמים
(אולי הפעם היא תזכור? היא כתבה את זה ממש רק עכשיו...wall.gif )

אין לי הרבה יותר מה לומר
ללא ספק - את אגזמפלר.
זה בהחלט ראוי שאקרא לספר השיאים של גינס icon_smile.gif
תודה שהוכחת לי שגם ליברלים יכולים להיות חשוכה
ובעיקר אטומה וחיה בלה לה לנד
רפאל
רפאל • 25 ביוני 2013
claw כתב/ה:

כן. ומישהו טען אחרת? כמעט כל מילה שנכתבה בשרשור הזה היא "הדעה האישית" של מישהו, וזכותו לחשוב כפי שהוא חושב.

claw כתב/ה:

אני חושב ש:

(1) אתה מבלבל בין שני מובנים של "דעה אישית". המובן האחד הוא טרוויאלי, והוא שכאשר אדם מביע דעה הוא מביע את דעתו שלו ולא את דעתו של אדם אחר. ובמובן הזה כמעט כל מילה שנכתבה כאן היא הדעה האישית של מישהו. המובן השני הוא ביטוי של רגש / טעם / תחושה אישית, או ביטוי של העדפה אישית. למשל: "אני מעדיף גברים", אני אוהב את השמיים הכחולים", "אני לא מתחבר לפרסום של תמונות אינטימיות ברשת" וכו'. אבל במובן הזה מרבית הטענות שאנשים טוענים במסגרתו של דיון או ויכוח אינן אישיות. למשל: "השמים הם כחולים", "הומוסקסואליות היא תועבה", "רפאל גס רוח", "לוטוס היא פלצנית", "claw לא מבין מזה ליברליזם" או "מלכתא היא שמרנית וחשוכה". ובפרט, הטענות של מלכתא ושות' כנגד הצילומים אינן בבחינת דעה אישית, אלא ניסיון להגיד דבר מה שהוא מעבר לדעה אישית. כשמלכתא טענה שהנשים המצולמות סובלות ומנוצלות, ושהיא מבינה בדברים כאלו, היא לא ביטאה תוחשה אישית. היא לא טענה שלתחושתה האישית הנשים המצולמות סובלות ומנוצלות, מבלי לנסות להגיד דבר על מה שבאמת עבר על אותן נשים מצולמות. היא טענה משהו על העולם, לא על עצמה.

(2) אתה, ביחד עם פוג ואדון שפחון, מתבלבלים בין שני המובנים הללו של "דעה אישית" בצורה מכוונת ומגמתית. אתם לוקחים את כל המלל המוקיע והמגנה של מלכתא ומנסים לחסן אותו מביקורת בכך שאתם מסווגים אותו כ"דעה אישית". לעומת זאת, אם אני קורא למלכתא שמרנית או אומר שהיא לא מבינה משהו, אז כמובן שזו כבר לא דעה אישית, ואתם מתגייסים לשרשור כדי לבקר ולתקוף. (וכמובן שמה שאתם עושים, בניגוד לי, זה שוב רק להביע דעה).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יונ' 25, 2013 5:21 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
בלוסום​(לא בעסק)

ובהתיחסות ישירה למשהו שכתבת עלי/אלי

מבחינתי כלא הוא פתרון לא למעשים שנעשו נגד ערכיי
אלא כנגד חוק במדינתנו הקטנה והצבא שלנו
שאסור להשחית את רכוש צהל - בין אם זה מדים או אנשים.
אבל שוב, למה לבלבל אותך עם עובדות?
את הרי תפרשני אותי איך שבא לך
ואחר כך תאשימי אותי בהיותי חשוכה וטפשה

לא יזיק לך קצת להקשיב למה שאחרים מנסים לומר לך
בתור ה"ליברלית" שאת... (חחחח)
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: לוטוס כפרה

טמפסט כתב/ה:

אין לי הרבה יותר מה לומר
ללא ספק - את אגזמפלר.

כנראה שגם אם אסביר את זה בציורים, את לא תצליחי לקלוט. אני לא מבזבזת זמן על מקרים אבודים ועל טפשות כרונית.

וזה אקזמפלר ולא אגזמפלר, אם כבר את מנסה להשתמש במילים גבוהות.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: לוטוס כפרה

Black Lotus כתב/ה:
טמפסט כתב/ה:

אין לי הרבה יותר מה לומר
ללא ספק - את אגזמפלר.

כנראה שגם אם אסביר את זה בציורים, את לא תצליחי לקלוט. אני לא מבזבזת זמן על מקרים אבודים ועל טפשות כרונית.

וזה אקזמפלר ולא אגזמפלר, אם כבר את מנסה להשתמש במילים גבוהות.

כנראה שזה כל מה שנשאר לך.. דקדוק
וגם בזה את טועה.. icon_smile.gif
Brave Dwarf

Re: ובהתיחסות ישירה למשהו שכתבת עלי/אלי

Brave Dwarf • 25 ביוני 2013
טמפסט כתב/ה:
מבחינתי כלא הוא פתרון לא למעשים שנעשו נגד ערכיי
אלא כנגד חוק במדינתנו הקטנה והצבא שלנו
שאסור להשחית את רכוש צהל - בין אם זה מדים או אנשים.
אבל שוב, למה לבלבל אותך עם עובדות?

Beep, wrong answer, הנה הציטוט שלך:
טמפסט כתב/ה:
אישית אני מקווה שהבנות האלה ישבו בכלא על חלול קדושת הצבא ועל הזלזול הבוטה והמגעיל ברכוש צהל ובערכים עליהם אני, ורבים שכמותי חונכנו.

לכלא על:
חילול קדושת הצבא
זלזול ברכוש
זלזול בערכים עליהם גדלת