סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המצב בשוק הסקס (הסטרייט) של ימינו - מתוך נעליו של אינסל

starduskonfire
לפני 3 שנים • 12 באפר׳ 2021
starduskonfire • 12 באפר׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
פרלין שאלה מה היתרונות ומה החסרונות של כל מין. בתגובה, קיבלה את המחקר. מחקר שלא מראה לא יתרונות ולא חסרונות. הנה בצורה לא פורמליסטית:
ש: תגיד, סטאר, כמה זה אחד ועוד אחד
ת: קרמבו
ש: אבל קרמבו זה לא מספר, זה לא עונה
ת: ברור שלא. הבאתי את זה כדי שלא יענה, ואת לבד תוכלי למצוא את התשובה

אה, ולגבי מה שכתבת בסעיף שתיים.
במשחק כדורסל, יש קבוצה שכולם גובה 1.6 מטר שמשחק נגד קבוצה שכולם בגובה 1.9 מטר.
זהו רק הבדל בין הקבוצות. לטעון שלאחת יש יתרון זה להדביק ערך. מה????

את החלק הראשון הבנת נכון. אתה מוזמן לחלוק על האסטרטגיה שלי, זכותך.
לגבי כדורסל, על פי איזה מדד אובייקטיבי לקוצה הגבוהה יש יתרון?

עורך בשביל למנוע סייד טראק לא מועיל:
הנקודה שלי זה שבשביל לבסס מהו יתרון, אתה חייב לצאת מאקסיומה של מה רצויי. אם קבוצה נמוכה מהמרת נגד עצמה במשחק בהימורים בשוק האפור, זה שהם נמוכים נותן להם יתרון.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אפר' 12, 2021 2:31 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הנה אסטרטגיה חלופית:
ש: תגיד, סטאר, כמה זה אחד ועוד אחד?
ת: תצטרכי לפתור את זה לבד

בדיוק אותו דבר, רק בלי השלב המיותר שרק בזבז זמן ולא היה רלוונטי לכלום.
והתשובה לשתיים היא שגובה הוא, אובייקטיבית לחלוטין, מהווה יתרון בכדורסל. אתה קולע, וכמובן מטביע, יותר בקלות, יותר קל למסור, אתה מגיע יותר בקלות לריבאונדים.
זה שגובה לא מהווה יתרון בכל מצב, לא אומר שהוא לא נותן יתרון אובייקטיבי במצבים מסויימים.
נשאל אחרת - איזה יתרון אובייקטיבי נותן לך ידע בתכנות כשאתה ניגש למשרת מתכנת? לפי דבריך, אדם שלא יודע להדליק מחשב ודר למדעי המחשב הם, אובייקטיבית, באותה עמדה בדיוק כשהם ניגשים למשרה, כל יתרון שניתן לאחד על השני הוא הדבקת ערך. זה שטויות
starduskonfire
תרשה לי בבקשה לבחור בעצמי איך אני מתקשר עם אחרים? שמעתי את מה שיש לך להגיד, לא מוכן לקבל. סגור?
ולגבי הכדורסל, חבל לטחון מים, תראה בעריכה של התגובה הקודמת שלי.
כמו שאמרתי אנחנו לא חולקים את אותו המשחק, אם אותם הכללים את אותם הרצונות, ואני לא רואה סיבה להניח שמה שיתרון עבורי הוא יתרון עבור מישהו אחר.
בדיוק כמו שאמרת, בשביל להניח שגובה הוא יתרון, אתה חייב להתבסס על בחירה סובייקטיבת לשחק כדור סל לפי הכללים המקובלים עם קבוצה שמעוניינת לנצח.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הבנתי. מה שאתה אומר זה שבעצם סתם כתבת קשקוש כשאמרת שיש דבר כזה יתרונות פסיכולוגיים וביולוגיים לאיזשהו מגדר, ושניתן להשתמש בהם למשהו.
אז בינתיים יש לנו ערימת שטויות אחת שכתבת, ואז תיקנת שרובה בכלל לא חשוב.
אחר כך עוד שטות, שהסברת שהיא סרקאזם
ועכשיו כמה תשובות מיותרות שלא עוזרות, כי זה חלק מהאסטרטגיה שלך.

אז תרומתך לדיון היא אפס. תרמת הרבה טפל, סרקאזם, ותשובה חסרת משמעות במכוון. ברור שזה גם מכוון ואסטרטגי, או הומור, או איזשהו תירוץ אד הוק שתמציא עכשיו.

מה שכן, יפה שערכת את התגובה הקודמת, במקום להודות שטעית. והמצאת סיטואציה כל כך מיוחדת כדי לעשות את זה, שברור שאתה נאחז בקש, רק כדי לא להודות שטעית. כי כולם יודעים שגובה הוא יתרון במשחק כדורסל, ושזה אובייקטיבי לחלוטין. בעצם אמרת שלגבר מובטל, מכוער, עם בעיות פסיכולוגיות קשות, יש יתרון בשוק ההיכרויות, אם הוא שואף להשאר לבד. אני מקווה שלפחות אתה קונה את מה שאתה כותב, כי אף אחד אחר לא
starduskonfire
נחמד שמצאנו נציג של כולם icon_smile.gif

אבל לעניין, תגיד זה שגבר ממוצע יכול (על סמך נתונים פיזיאולוגים נטו) לאנוס ולשעבד אישה ממוצעת, זה יתרון או חסרון?
זה שאישה ממוצעת יכולה לגייס בקלות כמה גברים ממוצעים שיעזרו לה להתגונן בסיטואציה כזו, זה יתרון או חסרון?

אתה עד מחר יכול לצעוק שאני לא מוסיף כלום לדיון, אבל אתה פשוט מדבר בשפה שונה על דברים שונים. ולדיון שאתה מנהל בראש שלך באמת אין לי מה להוסיף. ממתין שתתיאש.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
צעקתי? באמת? אובייקטיבית או סובייקטיבית? מקווה שלא הערתי את השכנים
לדיון שאתה מנהל, בו אתה עורך מחדש את עמדותיך בכל פעם שאתה נתקל בביקורת, אי אפשר להוסיף, כי אתה פשוט שוב תערוך את דבריך. הוא מושתת על חוסר יושרה אינטלקטואלית. בקיצור, תמשיך לשקר לעצמך. ואל תתייאש אף פעם, שהמציאות לא בטעות תתפוס אותך
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
סטאר כבר ציין מספר פעמים, כולל בשרשורים אחרים, שכל הדיון פה לא ממש חשוב בעיניו ושאין לו נכונות להשקיע הרבה זמן ומחשבה בתשובות מעמיקות ושחלק מכובד מדבריו נאמר בנימה מבודחת. זה נראה לי קצת מצחיק להמשיך לטעון כנגדו את אותו הדבר.
היהפוך קרמבו עוגייתו? לא נראה לי.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 12 באפר׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
הסיבה שאני פעם אחרי פעם אומר "תביא תמיכה מחקרית" אינה בגלל שאני חושב שמחקר צריך לפתור לנו את הדיון.
אני דורש את זה בגלל הצהרות מאוד ספציפיות של אנשים פה על מבנה המציאות או מבנה החברה.
אם אדם מרגיש שלנשים קל יותר מגברים, לגיטימי לדרוש ממנו דוגמאות לזה, ולבקש ממנו לתקן את ההנחה שלו, אם אין בנמצא דוגמאות כאלה.
אבל, אם בנאדם טוען שיש היום יותר ניתוחים לשינוי מין מזכר לנקבה - את זה אפשר לבדוק רק עם סטטיסטיקה. הוא לא טוען להרגשה, הוא טוען לקיומה של תופעה אובייקטיבית. בבקשה - ידגים אדוני את התופעה שאדוני טוען שקיימת. מנגד, אם מישהי תטען שאחת מכל שתי נשים עברה אונס, גם ממנה אבקש להביא סטטיסטיקה שתומכת בזה, כי היא מתארת תופעה אובייקטיבית, לא הרגשה.
אנשים לא רוצים להגיד "אני פשוט מרגיש שלנשים קל יותר", הם רוצים להראות שאובייקטיבית לנשים קל יותר. אז אני דורש מהם את ההדגמה האובייקטיבית. גם אז, תמיד ניתן להשיב "אוקיי, אני לא יכול להדגים את זה אובייקטיבית, אני פשוט מרגיש שזו המציאות", אבל גם את זה לא רוצים לומר.
כל הדיון הוא בעצם "גברים מסויימים מרגישים שהמציאות המודרנית אינה הוגנת כלפיהם". לזה יש לי תשובה פשוטה - פנה לטיפול פסיכולוגי כדי להבין למה אתה מרגיש ככה, ומה ניתן לעשות כדי לשנות את זה, אם בתוכך פנימה, אם בעולם החיצון.

אני אביא את מחקרים.
הם קיימים, אני אשים פה לינקים להכל.
זה יקח לי קצת זמן אבל בסוף זה יקרה.

אתה יודע מה הבעיה? שאתה ככל הנראה תבטל כל מחקר שאני אביא, בתכלס אפשר למצוא פגם ברובם. גם במחקרים הטובים ביותר החוקרים מציינים בעצמם מה הן ההגבלות של המחקר. אתה פשוט תיקח סיבה אחת, תדביק אותה פה ותקבל 20 לייקים על התגובה.

שים לב שבדפים הראשונים פה ציטטת משהו שאני ציטטתי מתוך מחקר כלשהו, שחור על גבי לבן.
אתה ציטטת את התגובה שלי ופשוט רשמת שאני לא ציטטתי נכון.
אתה אפילו שמת לב שטעית אחרי זה, כשמישהו העיר לך, ולמרות זאת עדיין, אם תשים לב לתגובות בדפים העוקבים - ה"צד שלכם" עדיין חושב שאתה צודק - למרות שרשמת שטעית דף אחד אחרי זה.
starduskonfire
בדיוק, יולי מבינה אותי מעולה.
יש מצב תשכנעי את דקרן לרדת לי מהגב? אני כזה דוש, מגעיל, לא כנה אינטלקטואלית, חבל שיבזבז את זמנו.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 12 באפר׳ 2021
30 עמודים
בלי תגובה של SM art
נראה לי הפמיניסטיות הורידו אותו.

מחקרים בהמשך.