שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברות זהב - השקעה לעומת תמורה

חתולת הלילה
לפני 19 שנים • 26 ביוני 2005
חתולת הלילה • 26 ביוני 2005
ים, אני אצטט אותך:
"עלה לי רעיון - מסיבה סגורה לחברי זהב, מדי כמה זמן אני מארגנת אצלי בבית מסיבה לחברי זהב בלבד! "

בהודעה ההיא לא פורסמה המסיבה כעידוד לתרום. בפשטות- הכניסה רק למועדון הסגור של חברי הזהב. זו זכותך, כמובן, כמו שזכותו של כל אחד לארגן לעצמו כל מסיבה סגורה הכרוכה בתשלום. אבל את לא רוצה תשלום על המסיבה. זה לא העניין.

ושוב, אני שואלת, מה יקרה אם אגיע ואביא איתי בן זוג שאין לו חבר זהב (הרי בכל זאת מדובר במסיבה בידיאסאמית ואני רוצה שהוא יהיה איתי). אני נכנסת והוא לא? להימנע מלהגיע?
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 26 ביוני 2005
ליבה,
אם בן זוגך יתרום בדרך אחרת הוא יכנס,
המטרה של המסיבה ושל השרשור כולו היא לעודד תרומה לאתר.
כל אחד בדרכו.
יש מי שתורם מזמנו בשידור או בתמיכה טכנית.
ויש מי שיתרום בסכום סמלי לתחזוקת האתר.
האנטי שנוצר פה מקומם אותי,
הרי כל מי שפה נהנה משפע שהאתר מציע לנו...
והתחזוקה של השפע הזו כלולה בעלויות שכרגע הפרסום המועט שיש לא מכסה,
אז במקום לחפש תירוצים למה לא לשלם - חפשו דרך לתרום לטובת מי שתורם לכם!
נכון, זה בסך הכל אתר אינטרנט, ויש המון אתרים בחינם.
אבל האתר הזה ספציפי הוא פרי עמלו של איש שעושה הרבה למעננו:
דואג להעיף מטרידנים עם כמה פרופילים, משדרג את האתר שלא יפול,
עובר על ההודעות והפרסומים במגזין, ומשקיע את הלב והנשמה פה.
הוא לא מבקש תרומות ונדבות - הוא מבקש מאיתנו להרתם למען האתר שאנחנו אוהבים.
זו לא בקשה מוגזמת.
ומי שלא מעריך את מה שהוא עושה למעננו - אולי באמת שלא יהיה פה במקום לחפש תירוצים עלובים למה לא לשלם.
את המסיבה שיזמתי בביתי אני גם לא עושה למען רווח, אני לא אגבה גרוש מאף אחד ואני עוד אקדיש מזמני לתאם הכל ולדאוג לכיבוד ולבידור.
אז מי שמתקמצן על 12 וחצי ש"ח בחודש או כל דרך אחרת לתרום - שלא יגיע גם אם הוא בן זוג של מי שכן שילם. אם הוא יגיד שהוא לא מעוניין להיות חבר זהב אבל הוא מוכן לתרום בדרך אחרת - דלתי פתוחה.
מי שלא מעריך את כלובי ומלכתו לירז - לא תהיה לו דריסת רגל בביתי!
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 26 ביוני 2005
Abyss כתב/ה:
ים,
האם המסיבה שאת מארגנת לחברי הזהב היא עם צילומים או בלי? icon_smile.gif

ברור שעם צילומים, אם רק אני אמצא מי שיצלם... icon_rolleyes.gif
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 26 ביוני 2005
מי שלא מעריך את כלובי ומלכתו לירז - לא תהיה לו דריסת רגל בביתי!

ובשביל להעריך את כלובי ולירז, צריך לשלם כסף, הערכה רגשית לא נחשבת.
כמה נחמד ...

ומי שלא מעריך את מה שהוא עושה למעננו - אולי באמת שלא יהיה פה במקום לחפש תירוצים עלובים למה לא לשלם.

את מדברת כאילו שמישהו חייב להצדיק את עצמו על כך שהוא בוחר לא לעשות חבר זהב

את עוברת כל גבול, אף אחד כאן לא חייב להצדיק את עצמו על כך שהוא לא עושה חבר זהב
זו זכותו לבחור בחבר זהב או לא לבחור בו !

ולא לך ולא לאף אחד אחר אין שום זכות לגנות אנשים על כך שהם לא עושים חברות זהב, עברת את הגבול ים !
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 26 ביוני 2005
אני מסכימה עם ים, מתבקש שנעשה חברות באתר שכל כך משקיע בנו.
אני מתכוונת לעשות חברות בחודש הבא.
Marcus Wright​(אחר)

תגובתי

Marcus Wright​(אחר) • 26 ביוני 2005
12 וחצי ש"ח לחודש , זה תשלום מאוד סימלי
אני בעד הגבלת אנשים שאינם חברי זהב , אם כי ... מעל לכל ספק הדבר חייב להעשות בשיקול דעת
ואת השיקול הזה אני משאיר לבעלי האתר , הלא הם כלובי ולירז האהובים bowdown.gif
אני בטוח שהם משקיעים מזמנם גם במחשבה על הנושא הזה .
אין לי ספיקות שלרובנו יש מה לתרום לאתר והדבר לא חייב לבוא ליידי ביטוי רק בתשלום ...
כל אחד בנישה שלו ... יעידו על כך עשרות האנשים שקיבלו ממני עזרה בכניסה לצט של האתר ללא כל תמורה ... זאת תרומתי הצנועה לאתר .
כלונו מכירים את המשפט
"עם קצת רצון ויכולת ......." icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
בברכה
cat
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 26 ביוני 2005
לורד פיין, לדעתי אתה חוצפן.
אם היית טורח גם לקרוא את דבריה של ים היית רואה שהיא אמרה שכל סוג של תרומה יתקבל, לא רק כלכלית, אלא גם לוגיסטית

ים לא דרשה לאף אחד הסברים. היא רק אמרה שאת אלו שכן טורחים ותורמים, כלכלית או אחרת היא מכבדת ומתכבדת להזמין אל ביתה הפרטי. או שאתה גם רוצה לקבוע את מי היא תזמין אליה ומה תעשה עם מי?

ולדעתך אין לה זכות לגנות אחרים, אבל לך יש זכות לגנות אותה? מי שם אותך להחליט, לקבוע ולגנות ואותה לא?
לכל אחד יש את הזכות לומר את דעתו וגם לומר שלדעתו אחרים נוהגים שלא כראוי, ולדעתם לא תורמים מספיק.

רד מהר מהעץ שטיפסת עליו לפני שהוא ישבר מהמשקל של הנפיחות העצמית שלך.
לא ים היא שעברה את הגבול
Train-Man​(שולט)

איזה כבדים אתם

Train-Man​(שולט) • 26 ביוני 2005
icon_biggrin.gif אני קראתי את כל השירשור בעיון רב, והרגשתי שכאילו אני צופה באפיזודת חלוקת התרופות בסרט "קן הקוקיה" אימרו לי בבקשה מה כל כך קשה להבין ???? שהאתר הזה לא נוסע על מים ??
או העובדה ששרת איכסון עולה כך וכך ממונים לשנה ???? או את העובדה ששידרוגים לתוכנה גם הם עולים כסף שכן אם לא כן אין לאתר זכות חוקית להיות "באויר" ???? על כן סוטים יקרים ופרוורטים מכובדים, כלובי האהוב , אהוב ככל שיהיה לא חייב לאף אחד ממכם כלום בחינם !!!!!!!!!
ואם בא לו לתת לכל הפרזיטים ומוצצי הדם פריבילגיות שונות לזמן מה הרי מובן שכעת תקופת ה "בחינם" הסתיימה לה ( נגמרו שקיות השוקו והלחמניות ) וכעת מתבקש מכל אותם נהינים חינמיים לדחוף את ידם הרועדת אל תוך כיסיהם התפורים משני הצדדים ( על כל מקרה ) ולחלץ משם פאקינג 150 שקלים ארורים ע"מ שהאתר הזה הקרוי הכלוב , שמספק מקלט ונווה מדבר לסוטים עוברי אורח, וסוטים קבועים כמוכם וכמוני , ימשיך למלא תפקיד חשוב מעין כמוהו בחיי הקהילה הזאת , בגיבושה , ובהדגשת ייחודה ! צר לי שאני משליך את האמת אל פיתחיכם , אך אין לי אמת אחרת כרגע להשליך זולתה : אם רבים מכם יעמדו בסירובם לא לתרום בדרך כלשהיא לאחזקת הכלוב .... לא ירחק היום ונמצא את עצמנו כולנו עומדים מול שוקת שבורה !!!!

ומהם 150 שקלים ע"מ לבטל את הנבואה השחורה הזאת ???? icon_rolleyes.gif

ותחשבו על זה !!!! icon_eek.gif

Train-Man
חתולת הלילה
לפני 19 שנים • 27 ביוני 2005
חתולת הלילה • 27 ביוני 2005
אני זוכרת שיחה עם כלובי בנושא. מעניינת אותי דעתו בעניין.

ים, אני חושבת שהלכתם מאוד רחוק. זה לא האתר היחיד בו אני משלמת מנוי, אבל אני עושה את זה בשבילי, לא בשביל בעל האתר. שאם זכור לי נכון, גם די התרעם על הצורה בה מציגים אותו.

אתם רוצים להציג את זה כעסק כלכלי? אז כמו כל לקוח, אני יכולה לבחור לשלם ולקבל מוצר מושלם או לשלם חלקית ולקבל חצי או לא לשלם ולקבל רק מה שחינם. עניין שלי ורק שלי.

רוצים לעשות ערב התרמה? אחלה. זה כבר נעשה בעבר למען מטרות שהקהילה חשבה כטובות. אבל מה שאתם עושים זה לכרות את הענף שעליו אתם יושבים. במקום לדבר על התועלות של המוצר הזה שנקרא "חבר זהב בכלוב" אתם עוברים לדבר על "כמה קשה להחזיק אתר כזה, כולנו צריכים להתגייס".

עכשיו אני רוצה לראות מישהו שיקנה מוצר כי איש המכירות אומר שקשה לו להחזיק את המפעל, ובעל המפעל משקיע ימים כלילות ונו באמת....

להט הנעורים חביב בעיני, אבל אתם חוטאים לכלובי ולפועלו.
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 27 ביוני 2005
ים_yam​(לא בעסק) • 27 ביוני 2005
ליבה,
אולי עבורך המקום הזה הוא "מפעל" או "עסק כלכלי"
עבורי ועבור רבים אחרים זהו מועדון חברים, מקום מפגש, בית שני...
ומכאן "להט הנעורים" והרצון להשקיע במקום הזה
לא רק למען כלובי - בעיקר למען כולנו!
כולנו שנמצאים כאן שעות רבות ונהנים מכל מה שהאתר הזה מציע!