לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה יעשה לגנבי שפחות?

Inside your head
לפני 18 שנים • 11 באוק׳ 2005

נמנמנמנמ..

Inside your head • 11 באוק׳ 2005
"הגונב מגנב פטור"

שיגנוב אותה חזרה - מה אכפת לו, הוא לא יאלץ לשאת בעונש. icon_rolleyes.gif
electro-z

Re: גניבת סאביות!

electro-z • 11 באוק׳ 2005
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
ועוד משהו -
לו היתה לי סאבית הייתי רוצה לדעת שהיא נשארת איתי כי היא רוצה, לא בגלל שהאופציות נחסמו בפניה, ואף אחד לא פונה אליה יותר. מה דעתכם?

כל מילה בסלע מוחיטו
אם היא שלך זה כי אתה בליבה, ולא כי הנחת פיסת עור על צוארה הענוג, שלא לדבר על כמה פיקסלים על צוארה הוירטואלי.

מוחיטו, אני רואה שאת משקיע נכון את הזמן שנותר לך..
התיקים כבר נערמים מותק. נשארו לך עוד 3604365461474036436413403 עמודים לקרוא היום אז תפסיקי לבלבל פה את המוח ותני גז הכל הכח.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 11 באוק׳ 2005
Master_Abra_Kadabra כתב/ה:
דיון ארוך על משהו היפותטי לחלוטין. משהו בנוסח: "מה יקרה אם חוק הכבידה ייעלם וכולנו נצוף באוויר? "

מצבים אפשריים:

1) אי אפשר "לגנוב" סאביות, סאביות אינן חפץ.
2) נעתרה סאבית מקולרת ל"פיתויו" של דום אחר? הרי שקילורה מוטל בספק בכל מקרה.
3) אדונה מרשה לה "להתפתות" ול"הגנב" למרות היותה מקולרת? איפה ה"גניבה "כאן, מעבר למשהו שהוא מובנה בפנטזיה מוסכמת?
4) דום קשקשן מחליט ל"גנוב" אבל נתקל בגיחוכים מצד "קרבנו"? איפה ה"גניבה" פה?

מה שמפריע לי בשרשור הזה הוא הזלזול באינטליגנציה השכלית והרגשית של הסאב/ית.

סאב/ית אינם חפץ, או בובות סמרטוטים חסרות עמוד שידרה, להיפך:
הכח האמיתי הטמון במשחק הזה הוא כוחם של הסאב/ית - שמשמעו נתינת אחריות בידי שותפ/ה למשחק.

קצת קרדיט והבנת החומר לא יזיקו.
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2005
uranus ענה שבפנייה של שולט לנשלטת משוייכת שלו הוא רואה חוסר כבוד אישית כלפיו. אני לא חושבת שזה מביע חוסר כבוד כלפי אותו מאסטר של הנשלטת, אלא פשוט צורך של אותו פונה לקחת משהו שלא שייך לו. בכלל, אני חושבת שברוב המקרים, אלה אם האדם ציין את זה באופן מפורש, או שקדם לפנייה איזשהו אירוע מסויים, המניעה לפעולותיו הם מהאופי והצרכים שלו.

אז כן, לפי דעתי אדם כזה הוא אדם לא ישר ולא ראוי לאמון של אנשים, אבל מעבר לזה, כפי שכבר הרבה אנשים ציינו פה לפני, כל אינטראקציה בין 2 אנשים מורכבת מ- 2 הגורמים הללו, ורק שתיהם מאפשרים לדברים לקרות. כלומר, אם המאסטר ה"גונב" הצליח לגנוב אותה זה בגלל שהיא איפשרה לו לעשות את זה. ככה שהיא אשמה באותה מידה
Uranus
Uranus • 11 באוק׳ 2005
יודעים מה, אני מודה בענווה, שפלות רוח ומרכין ראשי - כנראה שאני לא יודע איך לנסח תגובות או להתבטא,
אז אולי כדי לחדד את השאלות והסוגיות שאותי מעניינות, ומהן כוונותיי בדיון הזה, ננסה תרגיל סימולציה :

דמיינו שמישהו שנמנה בין חבריכם הקרובים או פחות קרובים מתגלה לכם כאחד שבאופן קונסיסטנטי מתחיל עם סאביות לא פנויות, ולא ממש מרפה מהן גם כשהן טוענות שאינן מעוניינות, דמיינו שאותו אחד משתמש בלכלוכים, ניסיונות להיות "רק חבר" כמסווה לחותר וניסיונות התשה באותה סאבית (עד שכמובן היא מאגנרת אותו) ודמיינו שאותו חבר קרוב שלכם עושה את זה לסאביות של אנשים אשר נמנים בין חבריו ומכריו הקרובים לכאורה.

עכשיו תענו בכנות:

האם הייתם מסוגלים לשבת באותו חדר עם כזו תולעת ????
האם הייתם מזהירים חברים אחרים שלכם ממנו ????
האם הייתם חושפים אותו ואת מעשי העוול והמעילה באמון שלו ????

זה כל מה שמעניין אותי, ולפי מה שלי נראה גם מה שהפוסט נפתח בגללו (תתקן אותי פותחת הפוסט אם אני טועה).

לכן בעיני כל הדיבורים אם צלחה מזימתו או אם התפתתה השפחה - לא רלוונטיים בעיניי.
Dark Artist​(שולט)

מסכים עם כל מילה,אבל...

Dark Artist​(שולט) • 11 באוק׳ 2005
Uranus כתב/ה:
יודעים מה, אני מודה בענווה, שפלות רוח ומרכין ראשי - כנראה שאני לא יודע איך לנסח תגובות או להתבטא,
אז אולי כדי לחדד את השאלות והסוגיות שאותי מעניינות, ומהן כוונותיי בדיון הזה, ננסה תרגיל סימולציה :

דמיינו שמישהו שנמנה בין חבריכם הקרובים או פחות קרובים מתגלה לכם כאחד שבאופן קונסיסטנטי מתחיל עם סאביות לא פנויות, ולא ממש מרפה מהן גם כשהן טוענות שאינן מעוניינות, דמיינו שאותו אחד משתמש בלכלוכים, ניסיונות להיות "רק חבר" כמסווה לחותר וניסיונות התשה באותה סאבית (עד שכמובן היא מאגנרת אותו) ודמיינו שאותו חבר קרוב שלכם עושה את זה לסאביות של אנשים אשר נמנים בין חבריו ומכריו הקרובים לכאורה.

עכשיו תענו בכנות:

זה כל מה שמעניין אותי, ולפי מה שלי נראה גם מה שהפוסט נפתח בגללו (תתקן אותי פותחת הפוסט אם אני טועה).

האמן לי שאני מבין אותך,מגבה אותך,ובהחלט סולידרי איתך אורנוס בכל מה שאמרת לעיל.
אני גם חוויתי על בשרי יחד עם שפחותיי כל מיני פניות נלוזות של אדונים וחארות המתקראים אדונים ובטח ובטח שלא יכלתי לשבת איתם בכפיפה אחת,או להסתכל להם לתוך העיניים.
מאידך אני גם לא מסכים עם דעתך לשמור על עקביות הדיון רק למטרה בה התכנסנו פה,"מה לדעתכם צריך לעשות לגונב שפחות"?
אנחנו לא באנו לחוקק חוקי חמורבי בכלוב שבמידה והיה חוק חמורבי כזה,הסאבית והדום הנואף היו מושלכים לנהר הפרת.
הכותרת של השרשור עצמו לא היתה טובה והשרשור עצמו שטחי מדיי,ולכן אנשים טובים באו,הגיבו ופיתחו אותו והעמיקו אותו.
אם אתם שואלים אותי הכותרת של השרשור היתה צריכה להיות "מה דעתכם על תופעת דומים המתעלמים מקילור"?
אין דבר כזה גנב שפחות כפי שרבים השכילו להציג
יש דומים המתעלמים בחוסר נימוס משווע מסאביות שכבר תפוסות ומנסים לקחת אותן מתחת לאפו של אדונם. אני רואה בזאת חוסר אתיקה מושלם וחוסר כבוד ויחד עם זאת אני לא תמים ויודע שלהרבה אנשים פה אין,לא כבוד ולא אתיקה,משהו שאופייני גם לתחמנות הישראלית לצערי ואפשר להשוות את המקרה לתופעה של ישראלים התופסים מקומות חניה ששמורים לנכים.
בגלל שאמות מוסר גבוהות אין כאן,ולא נוכל להטיל עונשים בהיעדר "סמכויות משפטיות",נשאר לנו הדומים לנקוט בצעדים אחרים.
לתת אמון בשפחותינו,כיון שאמון הוא הבסיס לכל קשר של BDSM ואם יש שיפחה נאמנה לאדונה היו סמוכים ובטוחים שאף אחד לא יצליח "לגנוב" אותה. כמו כן גם לתת קרדיט לנשלטות שלנו שרובן המכריע הוא,נשים חכמות ודומיננטיות באופיין שיודעות היטב להראות למטרידנים למיניהם את הדרך החוצה.
לתת אזהרה אישית לאותו בן בליעל במידה והוא מטריד ללא הרף ואף אפשר לפנות לכלובי בנידון ותאמינו לי שזה עובד,או לאגנר אותו,יותר פשוט
וכמובן שתמיד אפשר להזהיר את החברים והיקירים שלכם באתר מפני אותם "שרצים" כפי שבכל מקרה הבנתי שעושים.
וכמובן שאני נאלץ להסכים עם מה שחלק מהמגיבים ציינו פה,אם הסאבית עוזבת את אדונה לטובת אדון אחר כנראה שהקילור לא היה רציני,או שפשוט לא היתה רצועה לקולר
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 11 באוק׳ 2005
היום היה על זה מן דיון קטן בצ'אט והיה מאוד מוזר לי לקרוא תגובות של פשוט להתעלם.
זה לא תמיד קל להתעלם
במיוחד כשמדובר באנשים שהם "ידועים" או "נחשבים" או כאלה שהם בקליקות מסיומות בקהילה וברור שאם אני או כל אחת אחרת יחשפו חלק מהשמות הללו אז יקומו כל החברים שלהם ויעידו לטובתם.
ולי אישית יצא להתקל בכאלו שפונים למרות שמבהירים להם בצורה הכי ברורה והכי חד משמעית שניתן שמולם יש מישהי שלא מחפשת קשר או לא מעוניינת בקשר עם אותו אדם ספציפי ולהם אין שום בעיה להמשיך לחפור בנושא ולחפש כל כיוון אפשרי כדי לשייך אותה אליהם.
ועוד יותר מרתיח זה לשמוע תגובות כמו "אז כשזה ייסתיים תפני אליי!" או "נו.. זה לא יחזיק הרבה זמן מעמד" וכו'.
ומה שהכי מרגיז בכל הנושא הזה זה שמדובר באנשים ש"הקהילה" מחזיקה מהם והם ידועים ופופולאריים וכשעומדת מולם סאבית שלא מעוניינת בהם פתאום מתגלה הפרצוף האמיתי שלהם.
Uranus כתב/ה:

עכשיו תענו בכנות:

התשובות האישיות שלי הן:
1) לא, לא הייתי רוצה לשבת עם אדם כזה באותו חדר.
2) כן, הייתי מזהיר מפניו.
3) סעיף 2 כולל את סעיף 3

ייתכן והשאלה בפוסט המקורי אינה מנוסחת כראוי, ולדעתי היא כן נוגעת להשתתפותה/ אי השתתפותה של הסאבית בעניין, לטנגו צריכים שניים .
בקשר לזעם כלפי אנשים שלא יודעים להתנהג?!
מה עוד אפשר לעשות חוץ מלהתרחק, ולהזהיר מפני המטריד?
אנשים שאינם יודעים להתנהג לא ייעלמו, לא ישתנו, לא יתחנכו לפתע- הם בחזקת מקרה אבוד.
וגם אם מדובר באנשים בעלי מוניטין- פתחו פה פוסט לא מזמן על כמה מהר הופכים דומים מסוכנים לדומים פופולאריים, לא למרות היותם מסוכנים אלא בגלל היותם כאלה.

קשה לתקן את העולם, וממש מיותר לנסות. מה שכן אפשר לעשות הוא רק לנקוט בבחירה קפדנית של מעגל הקרובים אליך- זה הפתרון הטוב ביותר, וכפי הנראה גם היחיד.
loRi כתב/ה:
היום היה על זה מן דיון קטן בצ'אט והיה מאוד מוזר לי לקרוא תגובות של פשוט להתעלם.
זה לא תמיד קל להתעלם
במיוחד כשמדובר באנשים שהם "ידועים" או "נחשבים" או כאלה שהם בקליקות מסיומות בקהילה וברור שאם אני או כל אחת אחרת יחשפו חלק מהשמות הללו אז יקומו כל החברים שלהם ויעידו לטובתם.
ולי אישית יצא להתקל בכאלו שפונים למרות שמבהירים להם בצורה הכי ברורה והכי חד משמעית שניתן שמולם יש מישהי שלא מחפשת קשר או לא מעוניינת בקשר עם אותו אדם ספציפי ולהם אין שום בעיה להמשיך לחפור בנושא ולחפש כל כיוון אפשרי כדי לשייך אותה אליהם.
ועוד יותר מרתיח זה לשמוע תגובות כמו "אז כשזה ייסתיים תפני אליי!" או "נו.. זה לא יחזיק הרבה זמן מעמד" וכו'.
ומה שהכי מרגיז בכל הנושא הזה זה שמדובר באנשים ש"הקהילה" מחזיקה מהם והם ידועים ופופולאריים וכשעומדת מולם סאבית שלא מעוניינת בהם פתאום מתגלה הפרצוף האמיתי שלהם.

לורי- זה לא קל להתעלם , זה מעצבן, אבל אין הרבה שניתן לעשות, וסביר להניח שאדם כזה לא ממש שווה את הכעס, נשמע לי כמו התנהגות אדיוטית, והסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות, החל במנת משכל של חלוק נחל וכלה באגו מנופח ובמצ'ואיזם דגנראטי.
מה תעשי, לורי?
לא כולם חכמים, תרבותיים, אלגנטיים, ואפילו סתם נימוסיים.
אז על מה מדובר פה בכלל?!
Here And There​(נשלטת)

דיון בעניין דבקות בנושא.

Here And There​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2005
השירשור מנוסח בסדר גמור. גם שנפתח שירשור עם שאלה ספציפית, הרי שטבעו של כל אדם נורמלי, שזו כנראה המילת מפתח פה, כפי שטבעה של האנושות, לפתח, להתפתח ולהתקדם הלאה לנושאים אחרים. אחרת, מן הסתם שהשירשור ישאר משעמם, דל ויימצא את עצמו מהר מאוד.

כל הדיון המאוד מיותר בדבקות בנושא שהשירשור נפתח עליו מלכתיחלה, הוא א. סטייה חדה מהנושא, ובעצם משקף את חוסר היכולת של "שומר הדיון" להפריד בין עיקר לתפל. וב. ניסיון עלוב ופאטתי, שלא לדבר על ילדותי משהו של אותו אדם להוכיח לאנשים, וכנראה גם לעצמו שהוא אדם חכם משכיל בעל יכולת התדיינות כאשר במציאות הוא כנראה עוד לא שכנע את עצמו בזה ותוך כדי הוא נע סביב נושאים שטותיים ולא רלוונטים.

מעבר לזה, וזה מיועד לאדם ספציפי שכבר יבין את זה, להוציא אדם שהחליט להגיב רק לחלק קטן מתגובה שלך כלא מבין עניין, או כפי שאתה עושה בד"כ- סוטה מהנושא, זה עוד ניסיון עלוב שלך כנראה להדוף תגובות, לא ממש ברור למה, כנראה מחוסר יכולת שלך להתמודד, אבל תיהיה בטוח שזה לא משיג את המטרה ולא עושה כלום מעבר ללשקף את מי שתה כנראה- פשוט אדם קטנוני שטרם התבגר.