לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התנצלות פומבית

גלתיאה
לפני 18 שנים • 29 באוק׳ 2005
גלתיאה • 29 באוק׳ 2005
אכן- אני עם קיחוט. אבל קיחוט חייב להודות שהתרגיל הוא מקורי . לא שלא ראיתי כל מיני תרגילים שונים ומשונים, מכל מיני אנשים שונים ומשונים ( בעיקר פיות טובות) אבל זה הצליח לא רע לעבוד icon_razz.gif

לא תמיד צריך לכתוב דברים מפורשים icon_idea.gif

ומישלי- כל הכבוד.
Yosefus​(שולט)
לפני 18 שנים • 29 באוק׳ 2005

Re: עיניים להם ולא יראו

Yosefus​(שולט) • 29 באוק׳ 2005
Dom_Quixote כתב/ה:

יוספוס, הכדור שלך. חתמתי עליו.

זו מעבירה לי שרביט, וזה מעביר לי כדור. מה אני אמור לעשות בזה, לשחק בייסבול ?

במקום אחר ( http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=8411&start=20 ) נכתב:

אדון מנוסה כתב/ה:
נריסה...אני לא חוזר בי ועומד מאחורי כל מילה שכתבתי. עם עובדות אי אפשר להתווכח וגברת נריסה את תמשיכי בדרכך העקומה ואני אמשיך בדרכי. אני קם בבוקר מאושר ושלם עם מעשיי ...

פתאום דברים מקבלים משמעות אחרת.
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 30 באוק׳ 2005
baby(expired)​(לא בעסק) • 30 באוק׳ 2005
מישלי, זו זכותך לכעוס, וזכותך לא לסלוח. כשם שזכותי לחשוב שההתנצלות הזו, הפומבית לכאורה, היא הדבר הכי מסריח שקראתי. ואם זה היה תלוי בי יש דרכים להגיב לאנשים מהסוג הזה. ו"משפט שדה", נראה לי כדרך עדינה ורכה מדי.

כתמיד, אני עם קיחוט וגלתיאה. ההתנצלות הזו דומה בעיני לאותה התנצלות של גבר מכה, שמתנצל על שעשה, אבל מסביר שהאהבה בינו לבינה גדולה כל כך ששום דבר אינו יכול לעצור אותה.

מעוות לחלוטין לחשוב שכל הטעות הייתה בחוסר היכולת לשמור אותך.

קשה להירגע אחרי שקוראים את זה. ושוב, אני מגנה את התמיכה חסרת המעצורים באיש.

די, תפנימו כבר, שגם החבר הכי טוב בעולם, יכול להיות חתיכת מנייאק בסשן, ועד שלא חווים את זה אי אפשר באמת לדעת מי ומה...
מUחדת

למען הסר ספק-

מUחדת • 30 באוק׳ 2005
לא לי ולא למישלי היה סשן עם אדון מנוסה.
זה שהוא החליט לקרוא לשתי הפגישות {רק פגישות} האלו- "סשן" זה רק כי הוא כיוון לשם.
גלתיאה

Re: למען הסר ספק-

גלתיאה • 30 באוק׳ 2005
מיוחדת. כתב/ה:
לא לי ולא למישלי היה סשן עם אדון מנוסה.
זה שהוא החליט לקרוא לשתי הפגישות {רק פגישות} האלו- "סשן" זה רק כי הוא כיוון לשם.

אם זה מה שהוא עושה בפגישה אחת- מה הוא יעשה לסאבית שאיתו בקשר ארוך יותר?
monk

קיחוט

monk • 30 באוק׳ 2005
לא מכיר אותך, לא מכיר את שתי הנשים ובוודאי לא מכיר את אדון מנוסה ובכל זאת, כל מילה שכתבת פגעה בול! כל הכבוד.
sheket
לפני 18 שנים • 31 באוק׳ 2005

כי קיבלתי תגובה אישית

sheket • 31 באוק׳ 2005
על מה שכתבתי כאן, אני פתאום מרגישה שאני חייבת להתגונן קצת...

כשקראתי את מה שנכתב על ידי אדון מנוסה ואת תגובתה של מיוחדת התרגשתי, היות ובעיני זה נראה כמו "אני יודע שפיספסתי אותך, אני יודע היום שאני הצד המופסד- שיהיה לך בהצלחה". לא עניין אותי לדעת מה מעבר לזה, אני לא נהנית להיכנס לאנשים לתחתונים ולחייהם האישיים ולכן גם לא עקבתי אחרי השרשור.

אני מצטערת עבור כל אחת שנעשה כלפיה עוול כלשהו, ואני מבינה שזה כואב למרות שסולחים, אני מקווה שלהבא תוכלו להימנע מפגיעות נוספות.

ורק כדי שיהיה ברור אני לא חוזרת בי ממילותי בהודעה הראשונה, ריגשתם אותי. קצת כמו שריגש אותי הסוף של סתיו בניו יורק. וחבל שרק בגלל זה אני צריכה לעמוד ולהסביר.

שקט (שכמו שאתם יודעים משתדלת לא להגיב לפוסטים רציניים מדי)
sheket

רק עוד תוספת אחת

sheket • 31 באוק׳ 2005
אני מקווה שהפעם התגובה שלי נקראה כלשונה, הובנה והופנמה.

יום מקסים לכולם.
Yosefus​(שולט)

Re: כי קיבלתי תגובה אישית

Yosefus​(שולט) • 31 באוק׳ 2005
sheket כתב/ה:

(שכמו שאתם יודעים משתדלת לא להגיב לפוסטים רציניים מדי)

אז למה את לא מגיבה לפוסטים שלי ? הא ? למה ?!?

יוס
(תקציר: גם אם תכתבי קטן, אני עדיין יכול לקרוא)