בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל העבדים באשר הם

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 בינו׳ 2006
פסיכו לוג​(שולט) • 18 בינו׳ 2006
קאמור
אני לא אצוטט אף אחד כדי לא לפגוע אישית.
לא צריך להיות הרבה חכם כדי לקרוא בין השורות של חלק מהתגובות. תקרא אתה בעצמך את כל השרשור ותראה שלא תמיד מדברים ספציפית על זו שהחלה את השירשור.
ן-TAME, אומרים שפסיכולוגים יודעים לזהות תסכול מרחוק icon_wink.gif
electro-z
electro-z • 18 בינו׳ 2006
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
היי היי
חלק מהתגובות כאן לא ראויות. אל תנצלו את מה שהיא כתבה להעלות את רגשי התסכול שלכם בעצמכם מכך שאתם לא מוצאים מישהי בחינם. אז מה אם יש מלכות בתשלום? זה אומר שהן לא בנות אדם? העורך דין שלי לוקח מלאאא כסף, והוא אחלה בן אדם דווקא.

סלח לי פסיכולוג יקר

אני בטוח שגם לך מבריזים לקוחות מידי פעם וזה עניין עיסקי טהור.
נראה לך שאנשים פה מביעים תסכול על זה שהם לא מצליחים להכנס למערכות יחסים חינם אין כסף?

פותחת הפוסט פנתה בטענות על העבדים הסוררים באשר הם שם, כאשר למעשה היא באה בטענות על הברזת לקוח במסווה של טענה על התנהגות לא נאותה ביחסי שליטה. ןאין לזה שום קשר לאנושיותה של הבחורה , רק לאינטגריטי שלה

אז אני תוהה מי באמת מתוסכל...ולמה...

ואגב, לצטט ולצותת הם שני דברים שונים. אין כזה דבר לצוטט, אולי לצ'וטט.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 18 בינו׳ 2006
הבהרה- אני לא פסיכולוג. עוד לא. אבל פסיכולוגיה זו דרך חיים בשבילי.
אין לי שום דבר נגד תסכול. אני יכול להפנות אותך לפוסטים שפתחתי בעצמי, אתה תראה שם הרבה יותר זעם. אני דוקא מעודד פריקת תסכול בכתיבה, לי זה עזר המון, והיום יש לי חיוך ענק על פני.
אבל בואו נשאיר את הפוסט הזה מכוון לתסכול מהסוג של עלמה, ולא לפתוח בתסכול גלובאלי על כל המלכות בתשלום באשר הן icon_smile.gif
Morticia
לפני 18 שנים • 19 בינו׳ 2006
Morticia • 19 בינו׳ 2006
בוודאי שמלכות בתשלום הן בנות אדם וחלקן אף נשים מאוד מכובדות, אין בכך שום ספק.
עם זאת, אחד הדברים היפים באתר הזה הוא שכאן מדברים על שליטה מסוג אחר, לא רוצה לומר אמיתי יותר או אותנטי יותר כי זה לא מדוייק, אבל עמוק יותר, אישי יותר, אתם מבינים...

זה נכון שפוסט אחד לא צריך לעורר זעם קולקטיבי אבל נעלית כאן טענה לגיטימית.
אני מבקשת להעלות טענה לגיטימית נגדית ואני נורא מקווה שזה לא יעורר מרמור קולקטיבי:
אין לי ספק שיש מלא אנשים נפלאים מאחורי הניקים המסתובבים כאן אבל אולי הפורום הזה, כמו כל פורום שליטה נשית כמעט, לא היה מתמלא במלכות בתשלום לולי היו כל כך הרבה עבדים בתשלום.

כן! עבדים בתשלום. מה זה?
גברים במסווה של עבד שמתחרמנים מסאדו או מסיטואצייה של כניעה ולא באמת מכבדים נשים, מעריצים אותן או באמת מחפשים אישה שתשלוט בהם.
אני יודעת שרבים וטובים מכם התנסו אצל מלכות בתשלום, בוודאי שלחלקכם היו חוויות נהדרות וזה לא סותר את רצונכם הכנה והאמיתי להישלט שליטה אמיתית על ידי אישה.
עם זאת, ישנו זן של גברים נאלחים שחושבים שכל אישה שולטת היא בעצם מלכה בתשלום שנועדה להגשים את הפנטזיה שלהם בחמישים דקות.
הם מסתובבים כאן אז גם מלכות בתשלום מסתובבות כאן.

דומית, שפחה, סוויצ'ית, ונילית קינקית, תות שדה אלרגי או מה שלא יהיה -
נשים באתר הזה מקבלות פניות מאוד לא מכובדות מצד גברים מסויימים.
אולי אם הם ילכו, למלכות בתשלום לא יהיה מה לחפש כאן, או ליתר דיוק, יוכלו ליהנות מהאתר כאתר שליטה מבלי לקדם את עסקיהן דרכו.

אני נורא מקווה שהייתי ברורה
אני לא מחפשת מלחמות גורפות עכשיו
אני מחפשת הבנה לכך שישנם שני צדדים למטבע הזה שעלה כאן.

לגבי המבריזן - וואלה קורה.
יש אתרים שמתאימים יותר לפוסטים כאלה, נראה לי.
עלה כאן
יאללה NEXT!

ושיהיה יום נפלא לכל השולטות/ים והנשלטים/ות
מורטישה
icon_biggrin.gif
כלבלב אנושי
כלבלב אנושי • 19 בינו׳ 2006
מורטישיה היקרה,

כמו בכל דבר בטבע לא נוצר מצב של וואקום. במקום בו יש למשאב/מצרך/שירות ביקוש (רב) והיצע דל יתפתח מסחר באותו משאב/מצרך/שירות.
זו מציאות עולמנו, ואיני נאיבי לחשוב שלא תהיינה באתר זה מלכות/שולטות בתשלום, ואולם - ניתן ליצור הפרדה/הבחנה ברורה. כך, מי שחפץ באחת שכזו ידע לאן לפנות (ועצה לכלובי, בעל האתר - מאותן מלכות בתשלום יגבה תעריף בגין הפרסום שהוא מעניק להן כאן, או אז נראה כמה מהן תשארנה כאן).
וכולנו יודעים שישנו אתר מתחרה ל"כלוב" ששם אתה נכנס ורואה את אותה רשימה מכובדת של מלכות בתשלום. בצורה ברורה והוגנת.

אני מודה, אולי אני אכן תמים, כיוון שאני ציפיתי-מצפה למצוא מלכה/גבירה שרוצה/אוהבת/ניהנת מהויותה כזו, ולא בגלל השלמונים שהיא מקבלת...
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 19 בינו׳ 2006
כלבלב אנושי כתב/ה:
מורטישיה היקרה,

כמו בכל דבר בטבע לא נוצר מצב של וואקום. במקום בו יש למשאב/מצרך/שירות ביקוש (רב) והיצע דל יתפתח מסחר באותו משאב/מצרך/שירות.
זו מציאות עולמנו, ואיני נאיבי לחשוב שלא תהיינה באתר זה מלכות/שולטות בתשלום, ואולם - ניתן ליצור הפרדה/הבחנה ברורה. כך, מי שחפץ באחת שכזו ידע לאן לפנות (ועצה לכלובי, בעל האתר - מאותן מלכות בתשלום יגבה תעריף בגין הפרסום שהוא מעניק להן כאן, או אז נראה כמה מהן תשארנה כאן).
וכולנו יודעים שישנו אתר מתחרה ל"כלוב" ששם אתה נכנס ורואה את אותה רשימה מכובדת של מלכות בתשלום. בצורה ברורה והוגנת.

אני מודה, אולי אני אכן תמים, כיוון שאני ציפיתי-מצפה למצוא מלכה/גבירה שרוצה/אוהבת/ניהנת מהויותה כזו, ולא בגלל השלמונים שהיא מקבלת...

מסכים בהחלט.

מורטישה, את ה"עבדים המשלמים" (עבד בתשלום זה לא מישהו שגובה תשלום כדי ממי שייסשן אותו? icon_wink.gif ) קשה לעצור, כי זה אופיים (חוסר נימוס והתחשבות מאוד שכיחים במדינתנו הקטנה) אולי זה מציק אבל זו לא עברה על שום חוק, ככל הידוע לי.
אולי "הכלוב" צריך ללמוד מן המתחרה ולמסד את כל הנושא של מלכות בתשלום,
וכך מי שמחפש הגשמת פנטזיה תמורת כסף ימצא אותה בקלות בלי לבלבל את המוח לכל משתמשת שהוא רואה בדרך.
(אגב, שמתי לב שלא מעט גברים משתמשים בהודעה פרטית כנשק סטטיסטי - זה ממש מגוחך)

יום טוב לכולם
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 19 בינו׳ 2006
Morticia כתב/ה:
בוודאי שמלכות בתשלום הן בנות אדם וחלקן אף נשים מאוד מכובדות, אין בכך שום ספק.
עם זאת, אחד הדברים היפים באתר הזה הוא שכאן מדברים על שליטה מסוג אחר, לא רוצה לומר אמיתי יותר או אותנטי יותר כי זה לא מדוייק, אבל עמוק יותר, אישי יותר, אתם מבינים...

מורטישיה , ניסחת את זה כל כך טוב . זאת בדיוק הנקודה .
שליטה בתשלום אינה באה מהמקום שלפחות אני הייתי מצפה שתבוא . ולצערי בפורום "הבנות על הבנים " יש לא מעט "מלכות" שמגיעות בגלל הכסף .דבר שאין בכלל בפורומים אחרים בכלוב .
וזה ממש לא כיף שאין עומק או אמיתיות כמו בפורומים אחרים . אבל לשמחתי עדיין ישנם מספר מלכות כמו מורטישיה שפעילות בפורום ומביאות אמיתיות .

Morticia כתב/ה:

גברים במסווה של עבד שמתחרמנים מסאדו או מסיטואצייה של כניעה ולא באמת מכבדים נשים, מעריצים אותן או באמת מחפשים אישה שתשלוט בהם.
אני יודעת שרבים וטובים מכם התנסו אצל מלכות בתשלום, בוודאי שלחלקכם היו חוויות נהדרות וזה לא סותר את רצונכם הכנה והאמיתי להישלט שליטה אמיתית על ידי אישה.
עם זאת, ישנו זן של גברים נאלחים שחושבים שכל אישה שולטת היא בעצם מלכה בתשלום שנועדה להגשים את הפנטזיה שלהם בחמישים דקות.
הם מסתובבים כאן אז גם מלכות בתשלום מסתובבות כאן.

דומית, שפחה, סוויצ'ית, ונילית קינקית, תות שדה אלרגי או מה שלא יהיה -
נשים באתר הזה מקבלות פניות מאוד לא מכובדות מצד גברים מסויימים.
אולי אם הם ילכו, למלכות בתשלום לא יהיה מה לחפש כאן, או ליתר דיוק, יוכלו ליהנות מהאתר כאתר שליטה מבלי לקדם את עסקיהן דרכו.

את יודעת מה ? ..... אני מוריד את הכפכפים בפניך . העלת פה נקודה מעניינת .
יש הרבה הגיון במה שאת אומרת . גברים שבעצם משתמשים במלכות בכדי לספק את עצמם .
מאוד אגואיסטי ונצלני ואני מניח שיש המון כאלה .
את צודקת, זה בהחלט אותה גברת בשינוי אדרת לגבי מה שדובר על מלכות בתשלום . מגיע להם אחד את השניה .

אולי צריך לפתוח פורום נוסף " מלכות בתשלום ועבדים אגואיסטים בחמישים דקות "

כל הכבוד מורטישיה על תגובה מעניינת וחכמה .
Morticia
לפני 18 שנים • 20 בינו׳ 2006
Morticia • 20 בינו׳ 2006
כלבלב אני מבינה מה אתה אומר אבל נראה לי שקצת פספסת את מה שאני אמרתי.
אותם "עבדים בתשלום", כפי שאני מכנה אותם, קיימים כאן ומבחינתי הם בעייתיים לא פחות ממלכות בתשלום, אם לא יותר.
בלונדי, ברור לי שהם המשלמים ואף אחת לא משלמת להם אבל אני עדיין מכנה אותם כך בלשון השאלה. עבדים בתשלום יעני עבדים במסגרת החלפת כספים קצובה בזמן.
זה לא עבדים, לא סאבים ולא בטיח. זה סתם גברים חרמנים שחושבים שאישה נולדה להיות הזונה הפרטית שלהם, גם אם זה אומר שהיא הופכת אותם לזונה לרבע שעה כי זה מה שמגשים להם את הפנטזיה.
לא שיש לי משהו נגד גברים חרמנים חלילה, כן ירבו אבל החיים לא מתחילים ונגמרים בסיפוק יצרים רגעי, בוודאי לא כשמדובר בשליטה.
שליטה זה לא דבר שמשיגים בחמש דקות, לא באמת.

זו קצת שאלת הביצה והתרנגולת ואני מעט מתמרמרת מטענתך ש"יותר קל" לחסום מלכות בתשלום. למה? סה"כ הן נשות עסקים חכמות.
לאור הפניות שאני מקבלת כאן על בסיס קבוע אני יכולה לומר לך שלו הייתי מלכה בתשלום הייתי ממהרת להתחבר לאתר כי יש כאן מלא לקוחות פוטנציאליים. אז למה להם מותר להסתובב חופשי ואת הנערות העובדות להקצות? לא נשמע לי פייר בכלל...

כן, יש כאן בעיה - זה אתר אינטרנט, זה וירטואלי, תכלס אנחנו מתקשרים עם הפנטזיות שלנו, לא באמת זה עם זו ובאים לכאן אנשים מכל הסוגים והמינים.
אני בעבר התלוננתי רבות על כך שאין הפרדה בין דומיות לבין מלכות בתשלום באתרי בדס"מ, דבר המייצר זלזול בנשים וגורם לגברים להתבלבל לגבי אופני הפניה המקובלים ולגבי כוונותיהן של הנשים הפעילות. עכשיו כשאני חושבת על זה שוב אני מבינה למה יש כ"כ הרבה מלכות בתשלום באתר הזה ובאחרים.
יש מלא גולשים שזה כל מה שהם מחפשים.
תחשבו על זה רגע - לו לא היו כאלו גברים, האם באמת היה צורך בכאלו נשים?

מה שהכי מפריע לי בכל הסיפור הזה הוא ההבדל המהותי בין פאמדום למיילדום, שם זה כמעט לא עולה. זה רק מקבע אותנו כחברה שוביניסטית לדעתי ולא באמת מקדם מטרות פאמדומיות טהורות.
אין הרבה גברים שמוכרים שירותי מין בתשלום ויש מלא נשים שכן.
אתם יודעים למה? כי אין הרבה נשים שישלמו על שירותי מין ויש מלא גברים שכן.
אז מי אשם? מי הביצה ומי התרנגולת?
זה מקומם וזה מרגיז, זה מציק וזה מייאש. זה מוציא לי את החשק מלא פעמים וגורם לי להיות חשדנית לגבי כל פניה, גם אם אין סיבה.

לזרוק את נותנות השירות רק כי יותר קל זה פיתרון דומה לפיתרונות של הרפואה המערבית - טיפול בסימפטומים אך לא בשורש הבעיה. אולי הגיע הזמן לטיפול משלים המטפל בכל אלה המעודדים את כניסתן של הנערות העובדות לאתר?
ואולי צריך פשוט לקבל את זה שגם כאלה נמצאים כאן.
אבל להאשים את המלכות בתשלום זה נורא קל.
פראיירית מלכה בתשלום שלא נכנסת לכאן, יש לה פה מלא ביזנס.

לעומת זאת, אישה מן השורה שמתפרנסת בדרך שאינה קשורה לנטיותיה המיניות חווה הרבה מאוד קשיים.
אני יכולה לצטט לכם כאן פניות שיסמרו את שערותכם. אתם באמת חושבים שזה יעלם אם המלכות בתשלום יחסמו מהאתר? אני חושבת שאני רק אסבול יותר.
חוצמזה, אנחנו לא רוצים לקוות שלפחות חלק מהמלכות בתשלום באמת מתעניינות בשליטה וזוהי נטייתן הטבעית? אם כך, מדוע לחסום אותן?
לעומת זאת, גבר שמתחרמן מהצלפות, יריקות או כפות רגליים וכל מה שחשוב לו זה שתעשה את זה איזו כוסית שלא מעניינת לו ת'זיבי רחוק מרחק שנות אור מהתפישה שלי לגבר עם נטייה טבעית לכניעה מול אישה שולטת.
תחשבו על זה קצת...

מילה אחרונה לkamor - אני שמחה שהבנת את דבריי כפי שהתכוונתי אליהם ומודה לך על המחמאות icon_smile.gif

מורטישה
כלבלב אנושי
כלבלב אנושי • 20 בינו׳ 2006
מורטישה,

איני יודע עם אלו סוגי אנשים/עבדים יצא לך לשוחח. אני יכול להעיד, רק, על עצמי. אני פונה בשיא הנימוס, ומשום מה ב - 99% מהפניות איני נענה כלל וכלל !
ואוסיף ואומר, גם אם מתברר כי פניתי ל"מלכה" בתשלום, אני משיב לה בנימוס שלא מעוניין בשירותיה.
ושוב, אני מבין שמטילה האשם בנו, הגברים/העבדים, ואולם אני ורבים שכמותי יודעים היכן למצוא את "המלכות" בתשלום, ובטוחני שלא נכנסנו לכאן לשם כך.
ואולי, אם תחשבי לעומק, אולי האשמה אינה (רק) בנו הגברים. אולי חלק מהאשמה הא באותן נשים שהן בעלות נטיה לשלוט אך הן מפחדות לממש הפנטזיה למציאות ?!
הרי מבחינה מספרית אנו מבחינים בכך יום יום שישנם יותר עבדים ממלכות, והרי את יודעת שמבחינה סטטיסטית זהו ממצא לא הגיוני.
הלוא כל הזמן הנשים רוצות שיוויון והעדפה מתקנת, ואני ושכמותי מציעים להן עליונות (שזה הרבה מעבר לשיוויון) והן אינן מעונינות, הכיצד ?!
Morticia
Morticia • 20 בינו׳ 2006
כלבלב אני כבר בתחילת דבריי הבהרתי שברור שלא כולכם כאלה אז זה מיותר לקחת את דבריי באופן אישי (בדיוק כמו שברור שאני לא מלכה בתשלום ואני צריכה לספוג יחס כזה על בסיס יומיומי מאנשים מסויימים באתר)
אני לא יודעת למה נשים לא מגיבות לפניות שלך. נסה לחשוב איך אתה פונה, מה אתה אומר, לא יודעת, למיטב זכרוני, אלי אף פעם לא פנית אז קשה לי להתייחס.
אני יכולה לומר לך שנימוס לא תמיד מספיק. אני נרתעת מגברים שפונים אלי בגינוני מלכה והבטחות עד הירח מבלי לדעת מי אני בכלל ומבלי באמת לנסות להכיר אותי כאדם ראשית, גם אם בנימוס, אבל אני באמת לא יודעת מה גורם למרבית הנשים לא להגיב לך.

עם זאת, אני מבקשת שלא תמעיט בערך דבריי והאמן לי שיש כאן ריבוי מסיבי של גברים שמעיזים לפנות אלי בצורה מאוד לא מכובדת.
מציעים לי תשלום בעבור כל מיני סטיות הזויות מבלי לבדוק אם יש לי בהן בכלל עניין, נכנסים לי לתחתונים כאילו אין מחר, מנסים לסרסר אותי בכוח, מראים אפס עניין במי אני או מה מעניין אותי והרשימה מה זה ארוכה...

אני לא יודעת אם יש יותר נשלטים משולטות.
אני כן יודעת שבין ה"נשלטים" יש ריבוי של גברים שבשבילם אישה היא לא יותר מזונה, מגשימת פנטזיות, מלכה בתשלום, תקרא לזה איך שתקרא לזה, כולה סמנטיקה, המשמעות היא אותה משמעות.
כל עוד אלו כאן, גם המלכות בתשלום יהיו. אמרתי ואומר שוב:
יש להן כאן פול ביזנס, למה שיהיו פראייריות?

לפעמים אני מרגישה פראיירית שאני גולשת כאן מתוך איזו אמונה אופטימית שבאמת אמצא כאן אהבה.
זה אומר שאין כאן גברים רציניים שבאמת מחפשים קשר? ממש לא! אבל הם לא הרוב ואיני חושבת שמספרם עולה על מספר השולטות ה"אמיתיות" דהיינו לא בתשלום.

לכל מטבע יש שני צדדים, זה כל מה שניסיתי לומר.
אני חושבת שההאשמות כלפי המלכות בתשלום מהוות את הפיתרון הקל אבל אני כדומית מוחה יותר כנגד העבדים המדומים.