לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למען שיוויון בין המינים ....

Tame
לפני 18 שנים • 30 בינו׳ 2006
Tame • 30 בינו׳ 2006
אישית אני מבקר הרבה גם בפורום המיילדום באתר (מה לעשות יש להם דיונים ממש מעניינים) ואני כמובן לעולם לא הייתי אומר שלדום אין מה לחפש כאן או להומו/לסבית לדעתי כולם מוזמנים.

ואם על נקודה זו הויכוח אז ז סטיה רצינית מהנושא...icon_smile.gif
לא שיש לי בעיה עם סטיותicon_smile.gif

בכל מקרה אני מאמין שעל אותו משקל בו טענת לאי הבנה של המיילסאב אתה "חוטא" באי הבנה של המיילדום. גם אם זו לא כוס התה שלך זה תמיד כדאי ואפילו כיף להכיר את השונה. ממליץ לך בחוםicon_smile.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 30 בינו׳ 2006
אני חוטא חופשי באי הבנה של המיילדום, זה פשוט מעורר אצלי פיהוקים וזה לא רלוונטי לחיים שלי
במועדוני פטיש אני מתייחס למיילדומים כמו אל עבדים שווי זכויות אלי וזה עובד לא רע

זה כדאי וכיף להכיר את השונה כשאתה במסע לחיפוש, או הרחבת הגבולות
אני לא, לי די ברור מה טוב לי ומה אני אוהב וגם ממה אני סולד
הדורבנים​(נשלט)

וואו

הדורבנים​(נשלט) • 30 בינו׳ 2006
היי חברים,
אני מגיב לעיתים מאוד נדירות בזמן האחרון, אבל אנדרפוט היטיב לבטא את רגשותיי בצורה כלכך מושלמת, שהייתי חייב.

אפשר לומר שאני טיפה יותר קיצוני ממנו. אבל לא הרבה. אני חושב שנשים הם באמת נעלות מגברים. בלי משחק. בלי מילת ביטחון. אין שיוויון. כזה אני.

כפי שהוא הדגיש, זה מגדיר את מה שאני מחפש, ואני לא מעוניין לחפש משהו אחר. ובאמת, הדגש הוא על אופי הפורום.

כולם מוזמנים בפורום, בוודאי. אבל אין שום סיבה שסאבים יצטרכו להסביר את עצמם. או לחפש שיוויון, או להלל את השיוויון הזה, או לחשוב על פטריות ברגליים, כי אחרת זה יעליב דומים.

מעליב אתכם שבפורום פמדום ישנם אנשים שחושבים שאין שיוויון בין המינים? אז לדעתי אתם לא סובלניים. זה קצת מרגיז אותי, אבל רק קצת, כי זה דרכם של אנשים.

לילה טוב, ושוב תודה.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 30 בינו׳ 2006
אנדרפוט כתב/ה:
לא הבנת את מהות הפאמדום, או יותר נכון אתה לא מסכים עם המהות הזאת

מוזר.
הרושם שלי שמי שלא מסכים/מבין משהו זה אתה.
אבל בוא ננסה לברר את הסוגיה הזאת יותר לעומק ...

אנדרפוט כתב/ה:
מה שפוסל אותך מלהבין את עומקה של אצילות הנפש עליה אני מדבר

נדמה לי שאני מתחיל להבין את מה שאתה אומר.
אתה בעצם טוען שכתוצאה מהעיסוק בפאמדום זכית להארה
ועתה שרירה ונהירה לך חוכמת הנסתר.
ואני רוצה לדעת, באילו נסיבות זכית להארה זו?

עכשיו, אני אישית לא חסיד גדול של התורות הרוחניות המגיעות מהודו.
הרושם שלי הוא שהם מפתחות את חסידיהם בכיוון ההפוך מהנכון והרצוי לי.
אבל עם זאת, יש באתר שלנו אנשים רבים השואפים להגיע אל האור
ולפי דעתי, אתה יכול לעשות שרות גדול עבורם אם תאיר להם את דרכם שם.

אם אני מחבר אחד ועוד אחד אני מגלה שאתה בעצם אומר שדרך הפאמדום הגעת להארה.
אז אני שואל אותך, האם אתה יכול לפרסם את סדרת הפעולות המדויקת שהביאה אותך לשם?

אנדרפוט כתב/ה:
בניגוד לדימויים הגראפיים של פיפי, פטריות קקה וזיינים מגומי מתרחשת בעולם הפאמדום, מתחת לפני השטח הפורנוגראפי, סצינה עדינה מאוד ומיקרוסקופית של רגשות אציליים

אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכמו שאני מדבר איתך
דיברתי גם עם דומיות, סוויצ'יות וסאביות שהיו בעבר דומיות.
ומהן, משום מה, לא שמעתי דבר על רגשות אציליים.
הן, בניגוד אליך, גם לא חשבו שיש איזו תורת הנסתר שאני לא יכול להבין (יכול להיות שהיא סודית? icon_eek.gif )
ככה שאני אשמח (ויתכן שגם אותן דומיות ישמחו) אם תפרט על אותם רגשות אציליים הקיימים מתחת לפני השטח.

אנדרפוט כתב/ה:
אז אני אתעלם מההשוואה המגוכחת שערכת בין כפות הרגליים הנשיות (שהן מושא תשוקה ועינויי נפש) לבין הסרחון הגברי (שהוא לרוב קונוטציה לאוהל צבאי ופלוצים) ע

אז אתה טוען שכפות רגליים נשיות הן עינויי נפש (זו אמורה להיות מחמאה? )
בעוד שכפות רגליים גבריות הם מסריחות (לי אישית מסריח נשמע הרבה יותר טוב מעינויי נפש אבל מה אני כבר מבין?)
ואני שואל, האם ערכת ניסוי מדעי להוכחת טענותך?
האם, לדוגמא, יצא לך ללוק זוגות רגליים גבריות וגילית לדאבונך שהם חמצמצות יתר על המידה
ומשאירות afterburn מזעזע?
או שמא אתה רק שולף מהשרוול ומדבר בלי לבדוק?

אני אחדד את השאלה שלי.
אם יכסו לך את העינים ויתנו לך ללקק זוגות רגליים של גברים ונשים
אז האם אתה תצליח להבדיל בין כפות הרגליים המסריחות לבין אילו הגורמות לעינויי נפש?
המלט
לפני 18 שנים • 31 בינו׳ 2006
המלט • 31 בינו׳ 2006
קייסי כתב/ה:
בדומה לאנדרפוט, אני מעדיפה את המידרוג הלא-פוליטיקלי-קורקטי שממצב כניעה גברית מעל כל חלופה אחרת ומזהה אותה עם אצילות נפש.

פנטזיה אמינה שווה בעיני לעין ערוך יותר משמירה דקדקנית על נימוסים והליכות.

וחוץ מזה, מחבבת באופן חסר תקנה את החתרנות הפושטקית שלך, אנדרפוט.

לאחר קריאה בדבריו של אנדרפוט, אני מצטרף לקייסי ברגשות החיבה. גם מעריך את היושר להגיד בדיוק מה שחושבים. לגבי החתרנות -- מה שאני ראיתי זה שאנדרפוט אומר מה שבא לו, מה שהוא מרגיש, וזה עובר מסך מצוין, גם אם זה לא בדיוק כלוביקלי קורקט. (אגב, תשכחו מפוליטיקלי קורקט. זה פאסה. אימרו מעכשיו: כלוביקלי קורקט. כל הזכויות שמורות לבלוג שלי). אם ביטוי
תחושות, רגשות, דעות ומחשבות שאינן מיינסטרים שקולות לחתרנות בכלוביה -- אז
אולי הגיע הזמן למהפכה אמיתית?
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 31 בינו׳ 2006
המלט כתב/ה:
קייסי כתב/ה:
בדומה לאנדרפוט, אני מעדיפה את המידרוג הלא-פוליטיקלי-קורקטי שממצב כניעה גברית מעל כל חלופה אחרת ומזהה אותה עם אצילות נפש.

פנטזיה אמינה שווה בעיני לעין ערוך יותר משמירה דקדקנית על נימוסים והליכות.

וחוץ מזה, מחבבת באופן חסר תקנה את החתרנות הפושטקית שלך, אנדרפוט.

לאחר קריאה בדבריו של אנדרפוט, אני מצטרף לקייסי ברגשות החיבה. גם מעריך את היושר להגיד בדיוק מה שחושבים. לגבי החתרנות -- מה שאני ראיתי זה שאנדרפוט אומר מה שבא לו, מה שהוא מרגיש, וזה עובר מסך מצוין, גם אם זה לא בדיוק כלוביקלי קורקט. (אגב, תשכחו מפוליטיקלי קורקט. זה פאסה. אימרו מעכשיו: כלוביקלי קורקט. כל הזכויות שמורות לבלוג שלי). אם ביטוי
תחושות, רגשות, דעות ומחשבות שאינן מיינסטרים שקולות לחתרנות בכלוביה -- אז
אולי הגיע הזמן למהפכה אמיתית?

גם אני חושב שאנדרפוט (וכל אחד אחר) צריך להגיד את מה שהוא באמת חושב ולא את מה שהוא חושב שאנחנו (מי זה אנחנו?) רוצים לשמוע
אבל אני עדיין חושב שאם אומרים משהו בפורום אז צריך לעמוד מאחוריו ולהיות מסוגל לנמק אותו
זה כל הרעיון בפורום.
אנדרפוט
אנדרפוט • 31 בינו׳ 2006
נימוקים בתחת שלי
אין לי שום נימוקים לכלום, אני עומד מאחורי כל מה שאמרתי אבל לא מרגיש שאני צריך להתחיל ולנמק את האופי שלי ושל התחביב שלי. הטייטל של הפורום אומר הכל ושוב אנחנו כביכול מתווכחים על טעמים שונים במוזיקה ואני אומר שאתה לא מבין ואתה אומר שאין בעצם מה להבין ובקיצר, שנינו צודקים רק שאני גם נמצא בפורום הנכון לי.

השאלה על כפות הרגליים היא קצת דמגוגית, עם עיניים עצומות והזין שלך נמצץ בחוזקה, היית מבדיל בין אשה להומו מתלהב?
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 31 בינו׳ 2006
אנדרפוט כתב/ה:
השאלה על כפות הרגליים היא קצת דמגוגית, עם עיניים עצומות והזין שלך נמצץ בחוזקה, היית מבדיל בין אשה להומו מתלהב?

אם הוא ממש ממש יתלהב אז כנראה שכן.
isolde​(שולטת)

אני לא מסוכנת. ה"בלבול" שלי בתהליכי פתירה. ואת מסע

isolde​(שולטת) • 31 בינו׳ 2006
שלא קשור לפה אני אבצע כשתהיה לי הזדמנות שלא תגרור משפט ובית סוהר.
בכל מיקרה אני כנראה ונילית בלסביות שלי,ולא סדיסטית.
כעס ותסכול נצברים מהילדות והנעורים ולא כל כך קל לשכוח ולהמשיך הלאה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 31 בינו׳ 2006
אפשר ללכת עם זה קצת הלאה, כי יש פה הבדלי תרבות משמעותיים שלא שמים לב אליהם לפעמים, וזה קשור גם לשרשור הזה.

במיילדום יש סכנה ברורה ומוחשית.חדירה, או השפלת האישה בכפייה. חייבים להתגבר עליה, כדי שהבדס"ם יהיה לגיטימי. כך נוצרו כללים מאוד נוקשים (בצדק) - גם בהתנהגות וגם בתרבות, של "המיילדום המיינסטרים", נקרא לה. למשל - הכלל שהכל יהיה בהסכמה. והכלל שהכל מעין משחק תחום בזמן. הסאביות המיינסטרימיות הם פמיניסטיות לוחמות, והדומים ליברלים ושיוויוניים. ואלה החיים האמיתיים. וכשהם מסכימים - הבת נותנות את השליטה לבן זוגה, והם משחקים. ואז נגמר והוא מורח עליה קרח להרגיע את המקום, וחוזרים לחיים השיוויוניים.

(נו יש לי בראש את דן קאפ ופלאפ. מה אני לעשות? icon_smile.gif )

יש עוד אמונה קדומה מוצנעת יותר, שלא מדברים עליה במיינסטרים שם למעלה, אבל היא שלטת. והיא שבכל אישה מסתתרת סאבית. גם השולטות, הם קצת מבולבלות, אבל בעצם רוצות גבר חזק, או עדין, שידריך אותם. שילמד אותם. כמובן בהסכמה הכל. זה מוסיף ללגיטימיות של המיילדום. כביכול זאת לא סטייה, אלא קצת, טיפטיפה, דרך חיים.

האמונה הזאת היא מסוכנת, גם כי היא שטויות בעיניי, וגם כי היא גוררת חוסר סובלנות - או לפחות זלזול, כלפי השונה. היא אחותה התואמה של הדעה הרווחת כי בבסיס של כל המיילדום קיימת שנאת נשים.

וכיוון שמיילדום עושה טרן אוף לכולנו, אני אפסיק לדבר עליו פה icon_smile.gif.

בפמדום המצב שונה. קודם כל הסיכוי לאונס קטן בהרבה - ובעיקר הסיכוי הזה לא רלוונטי לעצם הלגיטימיות של הפמדום. יש סכנות אחרות - ניצול כספי למשל. אבל תסכימו איתי שהיא פחות חמורה מאונס. וגם היא אין בה כדי לבטל את הלגיטימיות של הפמדום.
לכן התרבות פה היא שונה. העבדים נורא רוצים לסגוד לכפות רגליהם היפות של הנשים. זה בוער בפנים התשוקה הזאת, וכל אחד מוצא דרך לעשות את זה. הנשים נורא אוהבות שמתייחסים אליהם יפה, ומחשיבים אותם כאלילות, ואוהבות קצת (או הרבה) לדרוך על גברים, וכל אחת מוצאת דרך לעשות את זה.

בין היתר, אני הקטן ועוד כמה, מרגישים שהמילה "משחק" קטנה מדי. הרי ממילא כיף (בדייטים, או בכלל בחיים) לפתוח לאישה את הדלת באוטו, לשרת אותה, לגרום לה לחייך. אז אנחנו פשוט הולכים עם זה:

נשים הם באמת חשובות יותר, יפות יותר, עדינות יותר, חכמות יותר (וחושבות בדרך אחרת לגמרי, דרך אגב) מושא לסגידה ולהערצה. יש נשים שגם מרגישות שהן נעלות יותר מגברים. ושראוי שגברים יסגדו להם.
יותר קיצוני - איזה כיף אם יבטלו את זכות הבחירה לגברים?
יותר קיצוני - אני האישה רוצה שישרתו אותי מבוקר עד ערב. גבריות נועדו לזה. אין להם זכות דיבור

וכיף כיף כיף כל היום icon_smile.gif